Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
kendzi
Zdeněk Knap
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
1 001
Od nejnovějších
Velká čínská zeď
(2016)
12. 2. 2017
3
Assassin's Creed
(2016)
12. 2. 2017
8
Zpívej
(2016)
12. 2. 2017
7.5
Inkarnace
(2016)
12. 2. 2017
5
Underworld: Krvavé války
(2016)
12. 2. 2017
1.5
Pařba o Vánocích
(2016)
12. 2. 2017
8
Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa
(2016)
12. 2. 2017
8
Fantastická zvířata a kde je najít
(2016)
12. 2. 2017
2
Příchozí
(2016)
12. 2. 2017
7
Trollové
(2016)
12. 2. 2017
7
Jack Reacher: Nevracej se
(2016)
12. 2. 2017
6
Inferno
(2016)
12. 2. 2017
3.5
Zilionáři
(2016)
12. 2. 2017
10
Já, kocour
(2016)
12. 2. 2017
4.5
Dívka ve vlaku
(2016)
12. 2. 2017
5
Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti
(2016)
12. 2. 2017
8
Deepwater Horizon: Moře v plamenech
(2016)
12. 2. 2017
10
Sedm statečných
(2016)
12. 2. 2017
7
Neon Demon
(2016)
12. 2. 2017
2
Čapí dobrodružství
(2016)
12. 2. 2017
5.5
Mechanik zabiják: Vzkříšení
(2016)
12. 2. 2017
6
Ve jménu krve
(2016)
12. 2. 2017
6
Nerve: Hra o život
(2016)
12. 2. 2017
5
Sully: Zázrak na řece Hudson
(2016)
12. 2. 2017
10
Obr Dobr
(2016)
12. 2. 2017
6
Smrt ve tmě
(2016)
12. 2. 2017
6
Ben-Hur
(2016)
12. 2. 2017
0
Buchty a klobásy
(2016)
12. 2. 2017
6.5
Můj kamarád drak
(2016)
12. 2. 2017
6
Star Trek: Do neznáma
(2016)
12. 2. 2017
5.5
Týpci a zbraně
(2016)
12. 2. 2017
8
Tajný život mazlíčků
(2016)
12. 2. 2017
4
Mělčiny
(2016)
12. 2. 2017
7
Sebevražedný oddíl
(2016)
12. 2. 2017
5
Barbar Conan
(1982)
12. 2. 2017
10
Krotitelé duchů
(2016)
12. 2. 2017
1
Jason Bourne
(2016)
12. 2. 2017
7
Zhasni a zemřeš
(2016)
12. 2. 2017
5
Doba ledová: Mamutí drcnutí
(2016)
12. 2. 2017
5
Terminátor
(1984)
12. 2. 2017
8.5
Načíst další
1
4
5
6
26