Zpívej

73%
Zpívej
Animovaný film Zpívej sleduje koalu Buster Moona, který se snaží zachránit své dědictví – divadlo, jehož provoz je na pokraji krachu. Rozhodne se tak vše vsadit na jednu kartu: pořádat velkolepou pěveckou soutěž, která přitáhne zástupy nadějných zpěváků z celého města. Mezi soutěžícími najdeme širokou paletu zvířecích účastníků s různorodým repertoárem písní od Franka Sinatry po Lady Gaga. Komplikace nastane, když se Busterova sekretářka, chameleónka slečna Crawlyová, omylem přehání s výší finanční odměny na propagačních letácích, což přiláká obrovský zájem. Den soutěže se tak stává kritickým momentem pro mnohé talentované, ale nedoceněné postavy, které se snaží o hvězdnou kariéru navzdory osobním překážkám.Recenze: Zpívej

Kinobox.cz
50%

Hlavním tahákem má být samozřejmě zpěv, kterého je ve filmu hodně (a proto má skoro dvě hodiny!). Nejzábavnější jsou párvteřinové střípky toho, jak nejrůznější zvířata zpívají v prvním kole soutěže (viz trailer). Delší scény s kompletními písničkami jsou někdy poněkud nudné - podle toho, zda se při nich děje něco vizuálně zajímavého (ne vždy).


Brenan88
Brenan88
47 089 bodů
5
Velmi slabý animák mířený primárně na dětské publikum. Samotné pěvecké scénky nedokážou zakrýt fakt,že je Zpívej jenom průměrným filmem se špatným a milionkrát viděným příběhem. Velké zklamání a 50% dávám za pár hudebních čísel,které mne oslovily a pobavily.
Pete69
Pete69
30 789 bodů
5.5
Tak tohle už jsem viděl mnohokrát. Laciný příběh, klasická zápletka, jediné, co je dobré je konkurz, ve kterém se objevilo pár dobrých čísel. Když jsem viděl průměrné hodnocení blížící se 80%, tak jsem se těšil na super animák, ale tohle je čistá šeď.
hanys_
hanys_
18 771 bodů
4
Plno zvířátek, plno písniček. Z toho vyplývá plno hlavních postav, a spousta dějových linek, takže děti z tohohle musely mít asi solidní guláš. Žádný z těch příběhů navíc nějak zvlášť nevyčníval, všechno se to utápí v tom slabším průměru, naštěstí to sem tam osvěží nějaká ta známá vypalovačka.


Dodatečné informace

Původní název:
Sing (více)
  • USA Zpívej
  • USA Sing
  • USA ¡Canta!
  • USA Spievaj
  • USA Tous en scène
Premiéra v ČR:
22. 12. 2016
Distributor:
CinemArt
Země původu:
USA
Rozpočet:
75 mil. USD
Tržby:
634,15 mil. USD (celosvětově)
Čeština:
Zpívej je dostupný s českými titulky a českým dabingem

Další z kolekce Zpívej


Powered byJustWatch