Sausage Party (USA)
« další názvy »
USA USA
89 minut

Žánry

:
Animovaný, Dobrodružný, Komedie, Satira
Motto: Nový hrdina se postaví

Obsah

:
Buchty a klobásy, první mládeži nepřístupný počítačem animovaný film, vypráví o skupině potravin, které se pod vedením odvážné uzeniny rozhodnou odhalit více »« méně

Režie

:
Greg Tiernan Conrad Vernon

Scénář

:
Kyle Hunter Ariel Shaffir Seth Rogen Evan Goldberg Jonah Hill

Herci

:
Alistair Abell Iris Apatow Sugar Lyn Beard Michael Cera Ian James Corlett ...

Podívej se na Buchty a klobásy online!

Přehrát online O2
Premiéra: 25. 8. 2016
Distributor: Falcon
Jste na stránce filmu Buchty a klobásy. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Buchty a klobásy myslíte! K 2. prosinci 2021 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27815 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 70%
  0
  0
  17. 7. 2017
  Brenan88 (44291 bodů)

  Čekal jsem to popravdě tak 1000 krát lepší. No i přesto tuhle nekorektní animovanou podívanou hodnotím poměrně vysoko. Jedním z důvodu je odvaha tvůrců pustit do kin animovaný film,který není mládeži přístupný. Tím se cílová skupina razantně zmenší. Další z důvodu je originální příběh plný fekálního a oplzlého humoru. Seth Rogen má na tento styl humoru prostě talent.

 • 75%
  0
  0
  10. 2. 2017
  lamps (14786 bodů)

  Vždycky je fajn pustit si film, před jehož zhlédnutím si říkáme, že už jsme viděli všechno a nic nás nemůže překvapit, ale on nám dá pořádnou ránu přes rypák a všechna naše očekávání vyfakuje a znásilní. Sausage Party je sice "novátorská" do takové míry, až to chvílemi vkusné není, a závěrečných deset minut bych nejraději vystřihl a smetl z povrchu zemského, ale jinak jsem se vesměs bavil tak královsky, že skoro všechny filmové parodie posledních deseti let odcházejí poraženy s análním kolíkem v jejich zadnici. Epizodní vyprávění založené na rozdělení hlavních hrdinů, přičemž jedna část je přímo konfrontována s hrozivým osudem potravin v lidském obydlí a druhá se tento osud snaží vypátrat putováním po obchodě, nabízí spoustu prostoru jak pro situační humor a poznávání opravdu důmyslně promyšleného světa obchodního domu, tak i pro rozvoj jednoduchého, ale dostatečně motivovaného příběhu, který veden na dvou liniích zkrátka nenudí. Je samozřejmě nasnadě přemýšlet o tom, jestli Seth Rogen má prostě hodně bujnou fantazii, nebo jestli vyrůstal v opravdovém městečku South Park, protože všechno to šoustání, prcání, vrzání, klátění a rejdění není pro udržení originality a atraktivity filmu absolutně nutné a chvílemi vyloženě škodí, ale palec nahoru definitivně převrací vyjma celkové fungující koncepce především jednotlivé nápady ohledně světa, hierarchie a nebo prostě vizuality potravin, které nepřestávaly překvapovat, a také úžasný původní dabing. Skutečně lepší než jsem si odvažoval doufat.

 • 50%
  0
  1
  10. 2. 2017
  FilipusMuff (4014 bodů)

  Je mi uplně smutno z toho jak tohle mohlo přijít někomu vtipný...
  Pro ty co tohle ještě neviděli, tak celej humor je založenej čístě na vulgaritách, což jakože ne že by mě uráželo.. ale když použije ve větě slovo k*rva tak to fakt neni důvod k tomu abych se převrátil z žídlí...
  Tohle je prostě obyčenej konzumní film, stvořenej pro průměrný až podprůměrný 15letý lidi, nikoho jinýho..

 • 90%
  1
  0
  29. 8. 2016
  rkotvald (3156 bodů)

  Posledních deset minut je asi to nejdivnější, co jsem viděl v animovaném filmu a jen tak to asi něco nepřekoná. Musím přiznat, že jsem se dobře bavil. Sausage Party se mi líbila už po prvním traileru a jsem rád, že celý film byl stejně tak dobrý a nevyplácal svůj nejlepší materiál na upoutávky. Samozřejmě, že film tlačí na pilu, občas předvádí "skvělé" stereotypní postavy a chování, ale co by jsme čekali od těchto scénáristů? Naprosto originální námět, skvělá animace, dobré hlášky i místy nepohodlné koukání a přesto to celé nějak podtržené vtipem funguje. Já jsem se bavil. Co snímku dávám za plus je, že humor v tomto filmu nečekaně nespadá pod ten trapný, který se ve komediích objevuje čím dál častěji, a smích z diváka tak netlačí násilím. Rozhodně zajímavé překvapení roku.

 • 20%
  0
  0
  11. 3. 2018
  LenkaVL (2327 bodů)

  Tak čekala jsem něco jiného. Tento animovaný film se mi tedy moc nelíbil. Strašně sprostý, vulgární, obhroublý film. Sice místy docela ujde, ale to neubere na sprostotě celému filmu. No co říct dál, zkrátka se na něj už nikdy nepodívám. Velké zklamání.

   • až moc sprosté
  • 70%
   0
   0
   29. 4. 2019
   Vurhor (2011 bodů)

   Spojte si styl South Parku s již známým a šíleným humorem dua Seth Rogen = James Franco a vyjde vám Sausage party. Film, který puberťáci budou milovat a zase pro příliš ortodxní inťoše bude noční můrou. A je to celkem prča, obzvlášť ty horrorové scény, kdy "jídlovští" protagonité jsou lidmi masakrováni pro jejich následnou konzumaci. Taktéž fakt, že si film dělá prdel z kultury různých národů je klasicky South parkovský, a funguje to tu dobře. (Bar plný kníratých mexických omáček hrající karty byl senza.) Vcelku skvělý nápad si drží během první půlky filmu slušnou kvalitu, nicméně v druhé půlce se rozjde tak šílená jízda plná absurdit a nadsázky, že to nemusí být každému po gustu. Kdyby se pak tolik netlačilo na pilu se scénami, které působí jen jako: ,,Pojďme ty diváky co nejvíc šokovat, to je přece prča, hehe" jednalo by se o vynikající animák. Trochu škoda. Nejlepší postava: Mr. Gritz - Afro-americké kukuřičné krupky mluvící steretypním černošským přízvukem. P.S. Pokud se chystáte při sledování něco jíst, dobře si to rozmyslete. Jako fakt dobře!

  • 65%
   5
   0
   27. 8. 2016
   Tomas_313 (1167 bodů)

   Buchty a klobásy jsou přehnaně vulgárním animovaným filmem, který nabízí kromě řady vtipných idejí a metafor také stejnou porci hluchých míst. Většina vtipů je založena na prostopášné vulgaritě pubescentního rázu s častým sexuálním podtextem, což především ze začátku pobaví, po chvíli však omrzí. Úvodní prezentace potravin se všemi odlišnými sekcemi je velmi zdařilá, jakmile se má ale příběh rozvíjet, snímek drhne a ztrácí dech. Rozhodně by to tak ale dopadnout nemuselo, potenciál je značný. Celý obchod je trefně pojatým zrcadlem naší společnosti a každý regál představuje své osobité potraviny ( od židovského bagelu a arabského lavaše až k mexickým ilegálům ), s čehož vyvstávají otázky týkající se sociální problematiky a náboženství, které jsou ale využity pouze okrajově pro jednorázové gagy, nikoliv pro samotný děj. Fikční svět tedy obsahuje nepřeberné množství skvělých nápadů, jenž se ale bohužel ztrácí ve všeobecně líbivých teenagerovských fórcích jimiž tvůrci nahrazují únavný děj založený na přesunu z bodu A do bodu B a několik smysl postrádajících situací. Trailery přináší kontroverzi a šokovanost, které samotný snímek navozuje v povedeném úvodu a šíleném závěru, jinak ale snímek tápe. Důvodem je stopáž, pokud by se jednalo o 40 - ti minutovou krátkometrážní záležitost, film by působil uceleněji a zábavněji.

  • 80%
   0
   0
   14. 2. 2017
   salisbury (1099 bodů)

   Seth Rogen a jeho parta HIC vytvořila animák, u něhož i dospělý jedinec lape po dechu a snaží se nečervenat. Slovo FUCK zaznívá snad v každé větě, v některé i vícekrát pro větší zdůraznění tématicky laděné akce. Z počátku jsem se tohoto snímku bál, neb mi to přišlo jak sledování pornofilmu na nějaké noblesní společenské události, ale ve finále to není tak strašlivé a dá se u toho opravdu dobře pobavit. Pár scének je nadmíru výtečných, je u nich cítit scénáristické pyžmo s náznakem chvíle, kdy se zapojil do hry i mozek vypumpovávajíc nápaditou gagystickou orgii. Několik perverzně znějících kousků se pohybuje nad rámec nechutné bizarnosti, ale s tím se tak nějak dalo u tohoto sprostého adult animáku počítat. Závěrem tedy mohu s klidným narušeným svědomím říct, že nemám nic proti případnému pokračování v nově nastaveném trendu eRkových omalovánek.

  • 65%
   0
   0
   6. 2. 2018
   Pacman (586 bodů)

   Konečně dobrý animák. Sice ne pro mládež a už vůbec ne pro děti, ale o to víc mě pobavil. Animace dobré, práce s mimikou super. Velice kvalitní hudba dokresluje scény nacpané hláškami. Ano často je přítomen adolescentní humor, ale málo kdy hraničí s trapností. Většinou to sedne a jako třešnička je poměrně veliké množství politicky nekorektního humoru. Postavy jsou mluvené kvalitními herci a hlavně dobře. Já jsem si to užil, určitě jsem nečekal víc.

  • 70%
   2
   0
   26. 8. 2016
   Kamil3 (527 bodů)

   Strašná ujetina ...Kondom ,tampon a toaleták jsou vrcholy filmu dokud nepřijde posledních 5 minut sexuálního inferna kde potraviny souloží to mě fakt dostalo.No Buchty a klobásy jsou opravdu vtipný animák u kterého se smálo celé kino..Svělá byla i hudba a za mě to je za 70 procent

  • 70%
   1
   0
   31. 8. 2016
   Milena107 (504 bodů)

   Opravdu značně specifický filmový zážitek, který se těžko dá s něčím jiným srovnat. Člověk se nestačí divit, jak se může animovaný film zaplnit různými vulgárními a stále se opakujícími slovíčky. Já i můj doprovod jsme si to snad jediní v sále užívali, ostatní vypadali nevesele, a rozhodně se příliš nesmáli.

  • 75%
   0
   0
   7. 11. 2016
   patrick-sarin (438 bodů)

   K tomuhle není co říct, to se musí vidět. Totálně šílenej animák plnej zvrácenýho a černýho humoru. Konec mě naprosto odrovnal, kdo ještě neviděl, můžete se těšit, stojí to za to :-D Tuhle šílenost můžu jen doporučit. Navíc je to silně protináboženský.

  • 65%
   0
   0
   3. 9. 2016
   Váleček (360 bodů)

   Vezmu to po bodech:

   • vtip (tomu sprostému humoru jsem se smál pořád)
   • nápad a provedení
   • hodně škaredá urážka Stevena Hawkinga (Dělat si prdel z fyzika tohoto kalibru a veřejně se mu smát mi přijde krajně nevhodný)
   • (spoiler) obrovskej sexuální grupáč všech jídel na konci byl fakt nechutnej. Pardon, ale tohle vážně přehnali. Když to ženská dělá pusou ženský a nad tím si tři chlapi včetně tlusťocha a starýho seschlýho vousáče honěj a pak to delat ti dva spolu... to mi nepřišlo ani trochu zábavný. Křivil se mi xicht jak to jen šlo.
  • 85%
   0
   0
   14. 2. 2017
   byland (309 bodů)

   Konečně nějaký animák pro dospělé. Skvělé zpracování pohromy, kdy potraviny padají z nákupního košíku. Pojídání dětí coby karotky. Naprosto geniální, ale najdou se tu i trošku nudné pasáže...to ovšem neplatí o konci filmu :D.

  • 100%
   0
   0
   16. 9. 2016
   pery34 (298 bodů)

   Strašná ujetina ...Kondom ,tampon a toaleták jsou vrcholy filmu dokud nepřijde posledních 5 minut sexuálního inferna kde potraviny souloží to mě fakt dostalo.No Buchty a klobásy jsou opravdu vtipný animák u kterého se smálo celé kino..Svělá byla i hudba a za mě to je za 70 procent

  • 45%
   0
   0
   1. 3. 2017
   AryaCZE (253 bodů)

   Hm, tak upoutávka filmu v kině mě celkem bavila. Co se týče samotného snímku, na který mě opakovaně ukecával kolega... tak až na pár scének u kterých jsem se pousmála, mi to přišlo tak moc účelové, až vlastně hloupé... Posledních cca 10 minut byli autoři zřejmě už krapet sjetí.
   A to si myslím, že nejsem žádný suchar. Na rozdíl od mého kolegy se tedy záchvaty hurónského smíchu nekonaly. No jen tak mimochodem, o kolegovi si občas myslím, že je krapet asociál.. a léta bez ženský. Tak že by proto? ;-)

  • 60%
   0
   0
   14. 8. 2017
   xverca (205 bodů)

   Tohle jsem necekala, myslela jsem, ze pujde o klasicky animak. Nakonec film s humorem spise pro dospele. Napad opravdu originalni, to se jen tak nevidi. Misty to prechazelo ke scenam, kdy si rikate, ze uz to neni mozne. Ale tleskam tomu, ze je nekdo schopny takovy film uvest.

  • 10%
   0
   0
   1. 11. 2016
   ja_majka (200 bodů)

   Prehnane vulgárny animák. Vyskytli sa aj vtipné časti ale celkovo príliš silené. Najhoršie vyhodené peniaze za film.

  • 45%
   0
   0
   14. 9. 2016
   likaklub (46 bodů)

   Když si odmyslím pro dnes už asi většinovou populaci nijak neiritující věčné "fuckování", tak čekači na šťavnatou erotiku budou asi dost zklamáni krotkostí. Až na pár chvil té vtipnosti zas tolik není. Nicméně tam je.

  • 85%
   0
   0
   17. 6. 2019
   airoch (36 bodů)

   Může obsahovat spoilery.
   Film je rozhodně nevhodný pro děti jakéhokoliv věku, což je uvedeno i v popisu. Kdo si v hodnocení stěžuje, měl se nejdřív zamyslet nad tím proč to tak asi je.
   Těch důvodů je hodně. Obsahuje spoustu sprostých slov, "sex", užívání drog, násilí na mnoha komerčních produktech a několika lidech. Zkrátka americký film akorát animovaný. Mě se film líbil, jen konec byl takový divný a těch sprostých slov klidně mohlo být trochu míň i když většinou jsou použity celkem vtipně. Další humor se nachází v interakci "postav", parodii na filmy a seriály, zobrazení lidí jako monster a další. Jak jsem tady několikrát četl že sprostými slovy to končí, tak to vůbec není pravda. Chce to jen mít smysl pro humor, nebýt natvrdlý a pokud umíte trochu anglicky a víte o jaké jde produkty, je toho humoru mnohem víc. Například Jízda na párkové koňské omáčce jako na koni. Ve filmu se objevují také parodie. Konec je třeba z hvězdné brány. Arabský suchar a židovský preclík nebo co to je patří podle mě k jedněm z nejvtipnějších postav, pro jejich satirické poznámky na adresu islámu a situaci na blízkém východě, předpokládám že v izraeli a muslimských zemích je film zakázaný. U mě za to má film naopak body navíc. Nevím jak dopadl dabing. Podle toho že název vymyslel tradičně nějaký lingvista, kterému nevadí že ve filmu se neobjeví za celou dobu jediná buchta nebo klobása, to asi nebude žádná sláva.

  65 69 ?
  jak hlasovat?
  • InJo 85%
  • Lovecour69 65%
  • Morfeus82 65%
  • jaroslav-nemec 20%
  • Mrmystery 75%
  • Sandrastekla 40%
  • 1nikis1 80%
  • LychorindaG 65%
  • airoch 85%
  • Vurhor 70%
  všechna hodnocení (135)

  V žebříčcích uživatelů