Suicide Squad (USA)
« další názvy »
USA USA
123 minut

Žánry

:
Akční, Dobrodružný, Fantasy, Krimi, Thriller, Blockbuster, Epický, Komiksový, Oscarový, Série/Franchise, Vězeňský
Motto: Nejhorší hrdinové

Obsah

:
Je to dobrý pocit, být ten zlý… Dejte dohromady tým těch nejnebezpečnějších superzločinců na celém světě, kteří si právě kroutí své tresty, vyzbrojte je více »« méně

Režie

:
David Ayer

Scénář

:
David Ayer John Ostrander

Herci

:
Margot Robbie Will Smith Jaime Fitzsimons Ike Barinholtz Christopher Dyson ...
Přehrát online O2
Premiéra: 4. 8. 2016
Distributor: Freeman Ent.
Jste na stránce filmu Sebevražedný oddíl. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Sebevražedný oddíl myslíte! K 16. dubnu 2021 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27608 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 60%
  0
  0
  10. 6. 2017
  Brenan88 (43012 bodů)

  V DC mají opravdový problém,protože nejsou schopni natočit film jenž by dokázal smysluplně odvyprávět celý příběh. Vše působí příliš nuceně a vyumělkovaně. Sebevražedný oddíl alespoň sem tam zabrnká na komediální strunu z čehož se tvůrci poučili v BvS. Příběh sice nedává moc smysl(vybrat ty nejhorší a poslat je do akce,i když máte k dispozici i klaďase)ale když se podvolíte pravidlům hry,tak si výsledek i trochu užijete. Už dopředu bylo jasné,že film si pro sebe ukradne Robbie jejíž ztvárnění Queen je šílený a sexy. Potěší i obsazení Smitha,který stále patří ke zvučným jménům v branži. Co se týká Jokera,tak ten mohl dostat o chlup více prostoru,protože se sním Leto popasoval dobře a zase nám nabídl jiný úhel pohledu na toho šílence. Tak jako tak je tento oddíl vcelku povedenou oddychovou záležitostí,kterou doprovází velmi dobrý soundtrack.

 • 70%
  6
  0
  5. 8. 2016
  Sheldon (15959 bodů)

  Nebudu kecat v tom, že jsem se zhruba po půl hodině chtěl sebrat a odejít z kina a kdybych seděl blíž uličce a kino nepraskalo ve švech, tak bych to i udělal, protože je to vlastně pořád na stejné brdo. Nakonec jsem ale až do konce vydržel a musím říct, že v podstatě jediné, co mi utkvělo je, že Margot Robbie si ukradla celý film pro sebe, byly tam dobré efekty, Will Smith je pořád megahvězda, ať si říká, kdo chce co chce a největší charisma měl švédský tvrďák Joel Kinnaman, který evidentně hraje roli, kterou by hrál normálně Samuel L. Jackson, kdyby nehrál tu stejnou roli u Marvelu. A taky si pamatuju, že mi bylo hodně líto Jareda Leto, který přes šílenou protézu skoro nemohl mluvit a o jeho Jokerovi můžu říct jen to, že se ve filmu objeví jen na minimálním prostoru.


  Suma sumárum, Sebevražedný oddíl je přesně takový jako v traileru, který je protažený na dvouhodinovou stopáž a nikde jinde než v kině to nemá smysl vidět. Jsem rád, že jsem to viděl, ale předpokládám, že až se mě někdo zeptá za týden o čem to bylo, tak mu toho moc nepovím.

 • 60%
  4
  0
  12. 8. 2016
  lamps (14696 bodů)

  Originalita a neokoukanost úvodní třetiny se Suicide Squad zkrátka upřít nedá, stejně jako celému příběhu ohromný vypravěčský drajv okořeněný velice cool stylizací a úplně nejvíc cool oldschoolovým soundtrackem (Animals, Rolling Stones, Queen, Ozzy, Creedence.... prostě velkej náhul). Bohužel film dojíždí na něco podobného, co mi vadilo i na druhých Avengers - strašně moc charakterů, které jsou z drtivé většiny bídně rozvedené, navzdory zamýšlenému vzpírání se žánrovým zákonům zcela jednoznačný a nepřekvapivý průběh a humor, který funguje jen zpočátku a postupně upadá stejně jako celé vyprávění do klišé a efektní povrchnosti. A zapomenout nesmím na nudného bezcharakterního "záporáka", který má primárně za úkol neodvádět příliš pozornosti od hašteření titulních antihrdinů. Akce ujde, ale největším highlightem je suverénně ultra-brutálně přitažlivá a neodolatelně extravagantní Margot Robbie, kterou tímto definitivně prohlašuji hollywoodským sexsymbolem současnosti. Smith v pohodě, Leto jako Joker supr, ale strašidelně nevyužit a je (zatím) v podstatě zbytečnou figurkou...

 • 70%
  0
  0
  17. 1. 2021
  Pete69 (13953 bodů)

  No partička prazvláštních hrdinů, zmínka o Batmanovi a celkem nudný Joker, který ani nedostal moc prostoru. Will Smith a Margot Robbie slušní, ostatní spíše do počtu. Příběh klasický. Hlavní padouch v podobě metaženy celkem originální. akční scény dobré, ale kvality Avengers to rozhodně nedosahuje. Film mě ale pobavil a splnil to, co jsem očekával.

 • 95%
  1
  0
  5. 8. 2016
  bayern (13635 bodů)

  Film je dost dobrej,ale čekal jsem více hlášek,něco ve stylu Deadpoola,který k záporákům pasujou,ale nemůžu si pomoci,vylezli mi z toho pozemní Strážci galaxie.Ale pobavil jsem se a celý film jela akce naplno.

 • 75%
  0
  0
  28. 7. 2017
  Danny F. (11130 bodů)

  Opravdu je konkurenční týmovka lepší. Mělo přijít veliké překvapení a ono se vlastně nic nestalo. Partička seděla ale trocha toho vzrůša navíc chybělo. Harley Quinn byla sdředem pozornosti, ale nebyla až tak urputně šílená jak jsem očekával. Joker dostal žalostně málo prostoru tak stejně i Batman což je škoda. Kdyby se Joker neobjevil vůbec, nic by se nestalo a nikdo by nic nepoznal. Nebylo to nejhorší, ale od týmovky s tak zajímavými postavami bych čekal více.

 • 75%
  3
  0
  29. 1. 2017
  JosefTomas (6977 bodů)

  Není to dokonalé a rozhodně by se studio mělo od Marvel co naučit, ale dalo se na to koukat. Ayerovi se daří držet solidně tempo, akce je v celku vydařená a pokud jde o postavy, nejvíce vám asi uvízne v hlavě Margot Robbie, která v roli absolutně vyniká.

 • 45%
  1
  0
  25. 9. 2016
  squirrelpool (6875 bodů)

  Nečekal jsem to, ale je na tom vážně vidět to přetáčení a brutální stříhání. Mohlo to být mnohem lepší. Na mě to bylo chvílema nepříjemně zbrklý. Tak třeba, nejprve naší partě skoro nikdo nevěří a jakmile se objeví průser tak je tam bez zaváhání vyšlou. S postavama se taky moc nepárali, na to jak málo se toho o nich, a oni o sobě navzájem, dozvíme mezi nimi vzniknou překvapivě rychle silná pouta. Krom toho je jich většina akorát na parádu. Hlavně jedna figura, ale Bumerangovi vlastně hodně pomohla. Mimochodem Kapitán se mi líbil ze všech nejvíc, a daleko víc než chlapík stejné hodnosti od Marvelu. Nakonec to co řekli už zástupy přede mnou: Padouši jsou vlastně takoví zlobiví hrdinové co nechápou proč je vlastně lidé nenávidí. No a ty přetáčky díky, kterým se to tváří částečně vážně a částečně jako Strážci galaxie. Vedení studia si mělo radši nas.at na ruce než se do toho začali plést. Jo a Margot, fakt nechápu co na ní kdo vidí. Mě lezla pěkně na nervy.
  P.S. - překvapení se nekonalo. Pan Ledger je stále nedostižný. Joker je 1. Heath Ledger
  2. Jack Nicolson
  .
  ? Jared Leto

 • 90%
  3
  0
  30. 10. 2017
  SNCIS (6517 bodů)

  Pro fanoušky "DC Comics" skvělý film. Vypíchnu zde Margot Robbie Harley Quinn ztvárnila dokonale. Hlášky: Harley Quinn: "Ááá cože? Mám všechny zabít a utíct? Promiňte to ty hlasy... Ha ha ha dělám si srandu říkali něco jiného." - Captain Boomerang: "Hele navenek seš úchvatná ale uvnitř seš hnusná." Harley Quinn: "To my všichni to jsme všichni. Kromě něj." (Gesto hlavou na Killer Croca.) "Ten je hnusnej i navenek." - Harley Quinn: "Vy všichni taky vidíte ty psychedelický kouzla?" Rick Flag: "Jo proč?" Harley Quinn: "Vysadila jsem prášky." - (Rozhovor Boomerang + Flag). Captain Boomerang: "Šílený holky jsou prej ze všech nejlepší." Harley Quinn: "Co?" - Hodnotím 5 hvězdami 90%

 • 70%
  7
  0
  3. 8. 2016
  Tom Hardy (5101 bodů)

  Funguj to lépe než BvS především proto, že zdejší postavy většinu času baví, soundtrack je vynikající (takovým tím "Strážci Galaxie stylem") a má to opravdu strhující tempo, kdy se na nic a nikoho nečeká. Bohužel, spíš než plnohodnotný film je to pilot k seriálu, záporácký základ je totálně nevyužitý (jsou to vlastně normální klaďasové, i když trochu brblající) a filmařsky to lacině pracuje s motivy, aby se ušetřil čas (úvodní půlhodinka se skládá jen z medailonků postav). Ale nenudil jsem se. Uteče to rychle a nejde tomu upřít fajn atmoška. Škoda jen, že šance na originální týmovku zůstala hrubě nevyužita. Je to naprosto tucový komiksový akčňák a extrémně debilním finále, kdy se dozvíme, že i když má čaroděj/polobůh jakkoli velké schopnosti, bohatě na jeho vyřízení stačí dobře umístěná nálož. Jedinou přidanou hodnotou je fantastická Harley Quinn (Joker je dle mého herecky také ok, ale je ve filmu zbytečně - kdyby se ta postava vystřihla, na výsledku by to nic nezměnilo). Extended Cut Warneři bohužel definitivně dokazují, že neví, co činí a netuší, kam chtějí jít. Prodloužená verze je víceméně zbytečná, snad jen scéna, kdy Harley začne otravovat ostatní, přinesla něco navíc (konečně byla aspoň na chvíli jedna z postav za nepříjemného psychopata). Další projekce filmu navíc nepomáhá, protože víc vyvstane, jak je vlastně dramaturgicky nezvládnutý.

  • zábavné postavy
  • hlášky
  • soundtrack
  • strhující tempo
  • nulový příběh
  • nevyužitý potenciál
  • zbytečný Joker
 • 5%
  0
  0
  6. 8. 2016
  Schneefee (4219 bodů)

  Porad to stejne, jen s jinou partou. Nepomaha tomu ani to,ze se jedna o partu super padouchu. A bohuzel to nezachrani ani Herley Quinn v kazdem druhem zaberu...Jedine co mne potesilo byl soundtrack, respektive pisnicky od Rolling Stones a Black Sabbath...nicmene film, u ktereho se kazdych 15 minut divam na hodinky, abych vedela jestli uz bude konec, proste nepovazuju za dobry.

 • 70%
  4
  0
  4. 8. 2016
  evismaior (3806 bodů)

  Na mě, jakožto člověka, který komiksy a filmy podle nich natočené zas tak moc nežere, působila tahle snůška v podstatě dobráckých supermagorů mnohem zábavnějším dojmem než lecjaký Batman nebo Superman (popřípadě Batman v. Superman), a to i přesto, že na sebe veškerou pozornost prakticky strhává jenom Will Smith, Margot Robbie a Viola Davis, která je místy mnohem záporáčtější, než všechny tyhle typy vytáhnuté ze smrdutých vězeňských kobek. Oceňuju vtípky, oceňuju i těch pár překvapení jako, že Deadshot má nesporné pedagogické vlohy a Joker umí být i slušný romantik, a nebudu se raději příliš zamýšlet nad zápletkou spočívající v účelově vytvořené hrozbě, jejím úsměvně jednoduchém odvrácení či nad pochybnou motivací hlavních hrdinů zapojit se do bitky se zlem. Nic pro telku, ale v kině jsem se (díky Kinoboxu) bavila.

 • 70%
  1
  0
  10. 8. 2016
  rkotvald (3156 bodů)

  Upřímně sem byl skeptický k prvotnímu hodnocení v zahraničí, ale osobně nejsem také moc nadšen. Bohužel to nezachrání ani Will Smith, nebo Margot Robbie...Možná by mohl Jared Leto, ale to by musel dostat mnohem více prostoru, což se nestalo. V některých částech mi to dost připomínalo "Guardians of the Galaxy", čemuž sem se vůbec nebránil. Ale celkově mi nepřijde moc dobře využitý potenciál, který Ti "bad guys" mohli být. Fajn akčňák, který nenadchne, ale ani neurazí. +Fantastická Margot Robbie!

 • 40%
  2
  0
  10. 8. 2016
  HappyPiere (2773 bodů)

  Zklamání. Parta superpadouchů, kdy vlastně ani jeden z nich není vykreslený jako vážně nějaký badass, se rozhodne zachránit svět, resp. je k tomu přinucena. Jak ještě chápu, že v IM3 nebo Ant-Manovi nejsou Avengers, tak si neumím představit, že zánik světa by Batman nějak přehlídnul. Určitě šlo vzít komornější nápad. Ale nechci film hanit, takže napíšu to, co je na něm dobré... soundtrack a El Diablo. No a konec. Zklamání.

 • 100%
  1
  3
  26. 3. 2018
  nikol125 (2753 bodů)

  Nádherný fantasy film.

 • 50%
  1
  0
  8. 8. 2016
  VasaFlasa (2746 bodů)

  Podle mě to byl spíše slabší start, který stále na Marveláky nemá. Heath Ledger v roli Jokera nepřekonán a Jared Leto se může v dalších filmech s postavou Jokera snažit sebe víc a nebude mu sahat ani po kolena.

 • 65%
  3
  0
  9. 8. 2016
  FiL44 (2649 bodů)

  Především díky Kinoboxu za projekci, protože, kdybych musel platit za lístek, tak jsem celkem naštván. Ve filmu se sice pořád něco dělo, ale já se teda pekelně nudil. Strašně mi vadil i soundtrack, když tam pustim rockový klasiky, tak to úplně neznamená, že jsem cool. Mohlo to být taky o dost drsnější. A záporáci chabí. Sem psychopat a venku z vězení, dostanu zbraň, tak to sakra všechno kosim. A ne že vykradu jednu výlohu

 • 75%
  0
  0
  21. 12. 2016
  leafroller (2620 bodů)

  Další díl série DC má opět přesnou časovou návaznost. Bohužel po monumentálním Batman vs. Superman působí Suicilidi spíše jako nějaký prequel k dalšímu dílu. Příliš mnoho postav a zbytečné zkoumání jejich pohnutých osudů film nejen prodlužuje, ale také dost zpomaluje. Navíc komixová, nebo spíše herní stylizace karikaturizuje jednotlivé postavy natolik, že dávat jim lidskou tvář je spíše na škodu. Co ovšem filmu škodí nejvíc, je pořádný badguy. Slečna E. je sice dokonale temná a boží, ale jako badguy hodně zklamala. Celkově musím říct, že jsem spíše zklamaný.

 • 40%
  0
  0
  8. 9. 2017
  Larrysbride (2069 bodů)

  Začněme od lopaty - Ano, Jared Leto jako Joker stojí pořádně za houby! A teď když to máme z krku... Suicide Squad funguje o dost lépe než předešlá hrůza v podobě Batman v Superman, především díky zdatné ruce Davida Ayera a vynikajícímu soundtracku ve stylu Guardians of the Galaxy. Tímhle srovnání s jednou z marvelovských jedniček však nekončí. "Banda vyvrhelů a kriminálníků je dána dohromady, aby pro změnu učinili dobrou věc. Jako třeba zachránili svět, který pro ně však 'nikdy nic dobrého neudělal'. Jo a taky u toho hláškujou." TLDR: Přesně tak, Suicide Squad není žádnou novinkou, ale v současném DCEU představuje příjemnou oddechovku. Ayer zvládá tempo bravurně, divák se nenudí, dvě hodiny utečou jako voda a film vám celkově spíše než jako celevečerák připadá jako pilotní díl k dalšímu DC seriálu z produkce CW. Což však každému nemusí připadat jako ta nejlepší věc (viz "odborné" záporné recenze). Za mě 69%. Ale tak - posuďte sami. (Advance screening at Regal Lake Zurich, IL; RealD 3D, 4/8/2015)

 • 70%
  0
  0
  29. 4. 2019
  Vurhor (2009 bodů)

  Suicide Squad jsou trochu jako Walking Dead - není to ani tolik o akci, ale spíše o těch postavách. A jelikož mám hroznou slabost pro filmové anti-hrdiny, celkem jsem se na to těšil. Akorát se trochu naplnilo to, čeho jsem se bál, tedy že představitelé sebevražedného oddílu nemají úplně "evil alignments". Je jasný, že aby divák nebyl "hrdiny" až příliš znechucený, nesmí být přespříliš moc zlí, ale stejně si myslím, že s nimi mohli trochu víc přitvrdit. Naštěstí nejblíž tomu byla Harley Quinn, která film totálně ovládla a to "chaotic evil" bych jí přiřadil. (Zbožňuju jí!) A světe div se, dokonce i nesympatický Jay Courtney v roli Boomeranga se mi líbil. (Da fawk? :D ) Bylo to fajn. Žádní druhý Strážci galaxie, ale rozhodně jsem se u toho bavil. Soundtrack btw nadupanej jak kráva!

 • 50%
  0
  0
  13. 8. 2020
  Nevka (1492 bodů)

  Ne, ne a ještě jednou ne. Tak tady se pokazilo, co se dalo. A přitom to mělo takové dobré ambice. Charismatický Deadshoot, Harley a překvapivě i Enchantrees. Kvalitní soundtrack. Možnost využít černého humoru, oplzlostí a dalších. Jenže ouha... Soundtrack a vyjmenované postavy fajn. Vtipy končí tam, kde začíná trailer s hudbou od Queenu - opravdu, více tam toho nenajdete. Chatrný příběh vypadá, jako by se mělo jednat pouze o roztáhnutý teaser. No... Martha v BvS dává asi stejný smysl, jako většina tohoto filmu, kterému rozhodně neprospělo, že nedostal R-Rating. Nechci tomu však úplně křivdit. Své momenty to mělo a 3D je super.

 • 85%
  1
  0
  9. 8. 2016
  Fxxx (1410 bodů)

  Zatraceně zábavný, hudebně extrémně našlapaný film a s vynikajícími ústředními hrdiny Smithem a Robbie. Sidekickové mají sice méně prostoru, nicméně i tak se ukáží v parádním světle. Snímek má tempo jak blázen, koule Davida Ayera a disponuje řádkou super hlášek. Rozpočet snímku je znát na monumentálnosti, nicméně efekty jsou v řadě filmů zdařilejší. Samotné profilování děje by si zasloužilo určitě více prostoru a půlhodinka stopáže navíc by nebolela. Svůj prostor by určitě zasloužil Letův Joker či Hernandezův Diablo. Zápory pak podtruje to, že film je ve své podstatě neskutečně ulimonádovaná kokotina. Přes to všechno je však Sebevraždený oddíl parádním komixovým počinem, který má šťávu, koule, baví a odsejpá

 • 70%
  1
  0
  10. 8. 2016
  jvempire (1208 bodů)

  Film je proti většině produkce podle komiksů DC povedený. Drží si dobré tempo, je zábavný, fórků je akorát. Herecké obsazení se povedlo. Proti filmům od Marvelu stále něco chybý, ale je to rozhodně krok smrávným směrem narozdíl od dvou předchozích (Muž z oceli, Batman vs. Superman).

 • 60%
  4
  0
  24. 8. 2016
  Tomas_313 (1165 bodů)

  DC se rozhodlo pro poněkud jemnější a přístupnější verzi Sebevražedného oddílu a tak se obecenstvu místo vraždících psychopatů představí rádoby zločinci, kteří se postupně vykreslí stejně heroicky a kladně jako jejich protějšky. Toto rozhodnutí je velice smolné, jelikož je postavám odebrána jejich odlišnost spočívající v originálním a především trochu zlovolném pojetí, které zde naprosto absentuje a z Oddílu se stává skupina nedostatečně vykreslených postav, jejichž pohnutky jsou podobně jako v nejnovějších X-menech utajené. Členi oddílu sice chvilkově pobaví občasnými dobře mířenými hláškami, po většinu času se ale skrze akci probíjejí primitivní dějovou linií až k samotnému zlosynovi, přičemž je do příběhu několikrát násilně zakomponován nový Joker, jehož výskyt děj neposouvá kupředu a jeho postava tak působí nadbytečně. Akce nabízí pouze přemrštěný sled neoriginálních soubojů, kde největší prostor získává věčně střílející Will Smith, většina zbylých postav však zůstává opomíjena a jejich devízy skryty. Nepřítomnost propracovaných postav, zásadní příběhové linie a časté nelogičnosti spojené s děravým scénářem jsou vynahrazeny kontinuálně zuřivým tempem, které již od začátku žene děj kupředu a pomocí nefilmové, ale v tomto případě funkční formy medailonků s bravurním hudebním doprovodem svižně představuje všechny neznámé charaktery. Za zmínku stojí skvělý výkon Margot Robbie, jinak je ale Sebevražedný oddíl další promarněnou šancí, která potvrzuje dominantní pozici Marvelu. 60%

 • 75%
  2
  0
  10. 8. 2016
  salisbury (1099 bodů)

  Sebevražedný oddíl pln podivných týpků natahujíc ruce překvapivě po životě, mě trošku zklamal, neb natěšenost byla po téhle partičce více než veliká. Nevím zda chyba byla ve scénáři, který nebyl úplně pevný v komiksových botách či v režijním vedení, ale rozhodně nebýt Harlekýnky, která tento film drží pohromadě se svojí uspávací baseballovou pálkou, sexappealem a skvělými frky, tak by mé hodnocení bylo o dost smutnější a ani skvělé podání šíleného Jokera by mě neobměkčilo. Některé postavy mi přišly trošku zbytečné, dějství nápadně poladěno do stylu Strážců Galaxie, kde soundtrack stejně jako u SS hraje svoje prim. Určitě film chci časem vidět znova a třebas se mi oči po zhlédnutí více rozzáří.

 • 95%
  0
  0
  10. 8. 2016
  brcolka (1039 bodů)

  Díky Kinoboxu jsem mohl navštívit předpremiéru tohoto filmu a ikdyž neznám všechny komiksové hrdiny a padouchy tak jsem se hodně bavil. Skvělá hudba, výborní záporáci které hráli známí herci. Velká sranda, dobré hlášky, velké krásky v hlavních rolích. Co víc si přát

 • 40%
  1
  0
  10. 8. 2016
  davsuch (1028 bodů)

  Opět další adaptece nějakého komiksu. Bože, už zase !
  Tentokrát se ale vůbec nepovedla. Nejhorší byl příběh. Prostě jedno velké kliše snad jen s malou obměnou, že svět nezachraňují hrdinové ale padouši.
  Celkově je tento film dost velkorysé machrování jak drsný můžou být drsnáci. To je vlastně jediná zajímavá věc na celém filmu. Je to sonda to toho, co vlastně dělá drsňáky drsňákama a jaký je rozdíl mezi drsňákem nejtěžšího kalibru oproti normálním lidem nebo drsňákům, kteří chrání svět.
  Taky musím říct, že je to super příklad toho kam se holywood v posledních letech dostal: libívé, kostímované obsahové opakování stále toho samého se slavnými herci. Nejspíš tvůrci rezignovali a semlel je filmový business. Ambice vytvořit film, který by se zapsal do historie jsou někdo hluboko pod hromadou peněz.

 • 85%
  1
  0
  4. 8. 2016
  Ciiiri (937 bodů)

  Poprvé jsem se o filmu dozvěděla z ukázky před jiným filmem. Byla jsem nadšená i lehce zmatená. Ale věděla jsem, že ho chci vidět. No, když mi došlo, že je to vlastně film od DC začala jsem uvažovat jestli to nebyla chyba... (díky BvS) ale ukázky byly super. Postavy z DC znám jen ty známější, tak z počátku jsem rychle četla, abych se vyznala v Metalidech. Ale musím říci, že mě film opravdu nadchl. Konečně vtip, hlášky. Margot Robbie byla vážně božííí. Fakt jí tam žeru!!! Takový boží magor! A díky ní dávám o 5% navíc. Jinak si myslím, že je to klasická 80%. Ostatní byli taky fajn, záporáci (myslím tím proti komu zrovna bojovali) mohli být větší "tvrďáci". Ale vypadá to, že DC pochopilo jak má vypadat komiksovka. A mimo jiné oceňuji i super nápad - záporáci zachraňují svět!!!
  Abych nezapomněla - díky moc KINOBOXU za projekci. Jste fakt bezva.

 • 40%
  0
  0
  23. 8. 2019
  lukasopicasso (888 bodů)

  Dvě věci jsou jisté... DC Extended Universe je totálně na dně a Jared Leto není Joker. Palec dolů a 4/10 (DCEU: MoS 9/10 BvS 4/10)

 • 65%
  0
  0
  19. 2. 2018
  myllyn (885 bodů)

  alternativa k superhrdinským komiksovým příběhům, kde je jasně definováno dobro a zlo. tak tady je velké zlo a ještě větší zlo. it´s good to be bad :-) will jako deadshot je dobrý ale margot robbie je ve své roli okouzlující a neodolatelná. joker se tentokrát moc nepovedl.

1 2 3 4 dalsi posledni
75 70 ?
jak hlasovat?
 • Svany 60%
 • Battler142 40%
 • Nikol. 80%
 • Pete69 70%
 • Meky 50%
 • Nevka 50%
 • jaroslav-nemec 100%
 • Lucy Lu 75%
 • tomblackout 70%
 • Misasabrinaronciri 70%
všechna hodnocení (319)

V žebříčcích uživatelů

19. místo z 19 v žebříčku uživatele kubi.sarka
20. místo z 22 v žebříčku uživatele Peto1899
32. místo z 96 v žebříčku uživatele Alanna