Avengers: Infinity War - Part II (USA, neoficiální název)
« další názvy »
USA USA
182 minut

Žánry

:
Akční, Dobrodružný, Fantasy, Sci-fi

Obsah

:
Hrozivé události způsobené Thanosem, který vyhladil polovinu života ve vesmíru a silně oslabil Avengers, vedou zbylé superhrdiny k tomu, aby ve strhujícím více »« méně

Režie

:
Anthony Russo Joe Russo

Scénář

:
Christopher Markus Stephen McFeely Stan Lee Jack Kirby

Herci

:
Brie Larson Winston Duke Karen Gillan Scarlett Johansson Tessa Thompson ...
Premiéra: 25. 4. 2019
Distributor: Falcon
Přístupnost: MP-12

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 90%
  6
  5
  26. 4. 2019
  lamps (13121 bodů)

  Kdo váháte, zbavte se předsudků a utíkejte do kina. Avengers: Endgame je skutečnou filmovou událostí, která se neopakuje každý rok. Drží pohromadě ještě lépe než více povrchně zábavné Infinity War a dobře si uvědomuje, že zakončuje populární období řady ikonických postav, s nimiž tak zachází s dosud nevídaným citem a emocemi. Robert Downey, Chris Evans, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Mark Ruffalo, Jeremy Renner a mnozí další stavějí svým herectvím vlastním hrdinům ten nejdůstojnější možný pomník, který si budou pamatovat celé budoucí generace. Stejně jako tohle dokonale vystavěné finále, které zkrátka nemá obdoby.

 • 80%
  3
  4
  28. 4. 2019
  JosefTomas (6117 bodů)

  Budu se snažit co nejmíň mluvit k příběhu, poněvadž nikomu nechci kazit zážitek. Ale bohužel pár dobrých nápadů zabijí nelogičnosti a krom toho, ani to není tak velkolepé, jak jsem čekal. Infinity War pro mě bylo možná trochu přístupnější a celkově mnohem rychlejší dějově, takže jsem nemusel (a ani nemohl) příliš přemýšlet. Je to ten nevděk druhých dílů a nastavení vysoké laťky, kterou mělo IW větší. A opravdu ne, finále to nezachrání, i když přiznávám, že je splněným snem všech fanoušků a kdyby mi bylo 12, tak tohle by byl film roku. Mě 12 ale není, takže za mě jen tolik.

 • 80%
  3
  3
  28. 4. 2019
  Tom Hardy (4444 bodů)

  Úctyhodné završení jedné filmové ságy, které se ale na můj vkus až příliš podřídilo tomu, co diváci očekávají/chtějí a rezignuje se jak na pečlivější vykreslení nastolených témat, tak i ochotu uhnout od zavedených vzorců. Úvod s Thanosem podivně zkratkovitý (najednou ho vyřešili v podstatě lusknutím prstu, aby se tak řeklo), následující hodinové regulérní drámo o ztrátě a lidskosti je sice působivé a příjemně dospělé, ale proč ze světa zmizeli všichni popeláři a společnost najednou nebyla schopná fungovat, to jsem nerozklíčoval. Prostřední část nejhravější (redefinice dvou postav přímo zlatá) a šlo o asi nejlepší možný způsob, jak využít historii dlouhodobě budovaného universa. Finále uf. Nemyslím teď samotný dojemný konec, ale celou tu tupě generickou velkolepou akci předtím, která je zas jen o tom, že se dvě skupinky postaví proti sobě na otevřeném poli a mydlí se hlava, nehlava. Tvůrci to mohli zasadit doslova kamkoli, ale místo toho jen zrecyklovali Infinity War (a tam se s tím imho poprali o něco působivěji). Chápu to nadšení, ale pocitově pro mě bude Endgame v poměru k Infinity War (a vlastně i Občanské válce) podobně "ten druhý", jako Temný rytíř povstal ke svému nedostižnému předchůdci.

 • 60%
  4
  3
  25. 4. 2019
  Petrson (3808 bodů)

  V prvé řadě nejsem žádným velkým fanouškem Avengers. Jen málo mě z toho nekonečného seriálu zaujalo (pokud ano, pak třeba Doctor Strange z roku 2016). Nevím ani, jestli jsem viděl všechny díly:). Je tu moc postav, které umí a mají všechno. Naopak některé postavy "nemají" nic a stejně umí všechno, nebo alespoň prochází dějem de facto bez zranění (Black Widow, Hawkeye). Dále "všemocná" postava Captain Marvel, která tu tentokráte je i není, by mohla vše vyřešit, ale nevyřešila. Cestování časem není vychytané, je zmatečné a nedomyšlené. Např. jak se v tom čase chovat vůči vlastním identitám? Captain Amerika získá i ztratí (?) vlastnosti, které mu nepřináleží, bez hlubšího vysvětlení. Mnoho psů zajícova smrt. Nejzajímavější (myšlenkově) postava Thanos měla dostat větší prostor k obhajobě svého záměru, i když by mě zajímalo z jaké pozice takto uvažuje, neboť pronáší věty z pozice Boha, tvůrce existence. Mám radost, že je tu pomyslný konec série, ale pochybuji, že je to konec. Takže už další díly jen na výslovné doporučení, i když chápu, že pro fanoušky to může být stále dobrý biják. Avengers: Infinity War byl zábavnější kousek, než Avengers: Endgame. Pro mě.

 • 90%
  0
  1
  7. 5. 2019
  rkotvald (3120 bodů)

  Určitě k tomu mám několik poznatků, co mě dost štvalo a kdyby se nejednalo o zakončení 10 leté éry, tak to tomu všechno bez kompromisů vyčtu. Ať už to je slabší a pomalejší start nebo množství nelogických a nevysvětlitelných scén (které nebudu spoilerovat). Ale na druhou stránku to je skvělá emocionální ždímačka, u které nezůstane jedno oko suché, i přes 3h stopáž to rychle utíká, herecky to šlape, nahláškované to je tak akorát a i proto to je trochu víc, než jen důstojné a rutinnérské zakončení. I když je fakt, že jsem čekal trochu něco jiného. Je super, že trailery opravdu nic důležitého neukázaly.

 • 90%
  0
  0
  16. 6. 2019
  roque (2912 bodů)

  Výtečné zakončení filmové éry. Kdo jste ještě neviděl, tak šup do kina, dokud to dávají. :) Postavy z marvelovských filmů v jednom. Já vím, že nemohli nechat klaďáky tak úplně vyhrát, že musel někdo padnout v boji. Ale stejně. :´( Konec Captaina Ameriky by se mi také líbil jiný.

  • opět můj oblíbenec sexy Chris Hemsworth
  • děj
  • padlé kladné postavy
 • 65%
  0
  0
  25. 8. 2019
  leafroller (2473 bodů)

  Dělám to vážně nerad, ale bylo to takové zklamání, že se přes to přenést nejde. Nekonzistentní, nudné, nesmyslné a motivace naprosto k zblití. Ukázka myšlení, které vede lidstvo do záhuby; stejné, jako se projevilo v Občanské válce. Oko za oko je, zdá se, základní lidská povahová vlastnost. Když něco není po našem, tak i kdyby to bylo nakrásně geniální, my to odmítneme za každou cenu. A když potřebujeme vyřešit scénáristický problém, pomůžeme si novou všemohoucí postavou. (Něco jako orli v LOTR.) A pan kapitán, že je najednou hoden? Tahle slátanina je prostě jen pro skalní fanoušky série. Jenže já jsem fanoušek akčních filmů a to tenhle rozhodně nebyl. Je to škoda, ale dobře, že je od toho už pokoj. Jsem smutný.

 • 65%
  0
  0
  11. 5. 2019
  Siddharta (1695 bodů)

  Nic výjimnečného, jen pokračování a stejně to nemá konec:). Přijde mi to jak maturitní večírek, kde se všichni musí zůčastnit, aby fotka byla kompletní. A hned už na nás v kině valí další filmy. Zajímalo by mě, kdyby tyhle filmy tady někdo zhodnotil, kdo se na sérii nedívá. Na druhou starnu to asi bylo náročné dát dohromady a vymyslet, aby to fungovalo.

 • 100%
  5
  5
  25. 4. 2019
  Blackhand47XD (1500 bodů)

  Je to tady, konečně je za námi jedna velká filmová éra, která se dějově točila kolem honu na Kameny nekonečna. Letos nás samozřejmě ještě čeká druhý Spider-Man, který definitivně uzavře třetí fázi, ale jeho film bude spíše takovým náhledem do budoucna, než epilogem pro některé postavy, jako je právě Endgame.

  S Infinity War nemá tenhle sequel moc cenu srovnávat, jelikož jde opravdu o tematicky zcela odlišné filmy. Zatímco u Infinity War jste z kina odcházeli trošku deprimovaní a v hlavě už vám šrotovalo milion teorií, Endgame je převážně pozitivní a krásně uzavírá několik příběhů, které se s námi táhnou už od první fáze. Po depresivní trojce je navíc čtvrtý díl Avengers žánrově převážně epická komedie a to doslova.

  Pokud jste si mysleli, že nejlepší vtipy a komické momenty vám nabídli Strážci Galaxie nebo Thor: Ragnarok, šíleně jste se mýlili. Russoovi dokázali vytvořit skvěle nahláškovaný snímek, který navíc mnozí označí asi i jako nejkomiksovější komiksový film vůbec. A i když je snímek opravdu dlouhý, ani si toho nevšimnete, jelikož se na plátně děje něco zajímavého každou vteřinu.

  Nebudeme ale chodit kolem horké kaše a řekneme to narovinu, hlavní náplní filmu je opravdu cestování v čase, což s sebou nese návrat mnoha již mrtvých postav z minula. A je jedno, zda se jedná o padouchy či pomocníky hrdinů, na scéně se jich objeví opravdu hodně. Ke všemu je zde také malé překvapení pro diváky Marvel seriálů. Ano čtete správně, na scéně se objeví jedna a pouze jedna seriálová postava. Abych ale nespoileroval, neřeknu vám kdo, kdy a z jakého seriálu se objeví, ale kvůli jistým potížím s právy můžete jistě odtušit, které postavy to nebudou.

  Co se týče hlavních postav, tak každá se s prohrou po Thanosově lusknutí samozřejmě vyrovnává po svém a stav jedné vás určitě velmi překvapí, ale také pobaví. Samozřejmě dojde i na pár smrtí, ale s tím musel počítat každý z vás. Poslední bitvu o spásu života nemůžou jednoduše přežít všichni. Podíváme-li se na rozvržení prostou jednotlivých postav, je to tady mnohem spravedlivější než minulé, kde to však v tak velkém počtu nešlo jinak.

  Nových charakterů jinak ve snímku moc není, jelikož se film snaží především uzavřít příběh těch starých. Navíc, jak jsem zmínil, čerpají tvůrci, co se postav týče, hodně z filmů minulých. Záporáci jsou pak tentokrát spíše na vedlejší koleji, ale o nich to jednoduše není. Thanos už si své odbyl a je na čase, aby Avengers dostáli svému jménu.

  Hlavní zápletka je možná trochu (no dobře, tak hodně) předvídatelná, ale na tom není nic špatného, když se tvůrcům daří splnit přání fanoušků, na jejichž naplnění čekají mnoho let. Minimalistická kampaň navíc film opravdu zachránila, takže i když v traileru nebylo nic řečeno, budete jásat vždy, jakmile se nějaká vaše teorie nebo oblíbená scéna z komiksů naplní.

  Pokud se to k vám navíc nedoslechlo, tak tentokrát na vás nečeká žádná potitulková scéna, což vám ale nebrání v tom zůstat do konce titulků, abyste uctili práci všech lidí, kteří na filmu a vlastně i celém univerzu pracovali. Stan Lee tu má pak tradičně cameo, ale zřejmě již úplně poslední. Těžko říct, kolik jich dopředu natočil a zda je studio bude chtít vůbec využít.

  Marvel bude asi na dlouhou dobu opravdu jediným, kdo se bude moci pyšnit tím, že vytvořil obrovskou ságu, kterou důstojně uzavřel a přitom si i nechal zadní vrátka pro mnoho a mnoho pokračování s novými i starými tvářemi. Jelikož film skončil tak, jak jsem víceméně čekal i chtěl, nemůžu dát jinak než plný počet.

  Hodnocení: 100%

 • 85%
  3
  4
  26. 4. 2019
  Vurhor (1474 bodů)

  Velkolepé finále jednoho z největších filmových fenoménů současnosti. Je vlastně celkem těžké o filmu detailněji mluvit tak, abych neprozradil nějaký spoilery. (Nebudu!) O to víc teď oceňuji veškeré ty trailery, které toho divákovi moudře nepředkládaly mnoho. Doporučuji si o filmu nic nehledat, prostě na něj běžte a nechte se překvapit, s čím na vás vybafne. Endgame působí jako velkolepá špička pyramidy - jako kdyby úplně všechny ty marvel solovky byly natočeny přesně pro tento film a jeho děj. Působí jako poslední nostalgické ohlédnutí na všechny ty skvělý časy, které naši hlavní hrdinové v předchozích filmech zažili. (Mini nepodstatný spoileríček: je tam geniální odkaz na výbornou výtahovou scénu s Kapitánem Amerikou) Opět se nešetří parádní akcí, dechberoucí efektní podívanou, plus i humorem, který stále skvěle funguje. Obzvlášť Ant-Man tentokrát perlil. Ale abych řekl pravdu pravdoucí, zas tak odvařený jsem z toho nebyl. Čekal jsem to velkolepější a epičtější, což v jednu chvíli opravdu je, ale netrvá to tak dlouho, jak bych si přál. Možná protože film tráví až příliš mnoho času jistým build-upem, což na jednu stranu částečně funguje, plus ony neakční scény často slouží k pěknému rozvíjení vztahů jednotlivých hrdinů, ale zároveň si mohou někteří diváci poklepávat nohou o zem, aby se teda už konečně něco rozjelo. Infinity War mi upřímně přišlo lepší. Ale to vysoké hodnocení chápu. Na poslední díly oblíbených sérií se mnoho lidí často kouká poněkud milosrdnějším okem, přičemž mají tendenci tomu dát o něco větší body už jen z principu, že se tím loučí se svými oblíbenci (viz třeba poslední filmový Harry Potter, kterého považuju za druhý nejslabší díl série). Ve výsledku ale velice důstojné zakončení avengerského příběhu. Kino nutnost.

 • 95%
  0
  1
  14. 5. 2019
  Fxxx (1345 bodů)

  Endgame hraje na všechny struny emocí a dovolil bych si říct, že je v tomhle o aspoň řád zdařilejší jak nejasný předchůdce Infinity War, který vlastně tak nějak všecko jen připravil pro tenhle epický závěr. Přiznám se, že jsem se záměrně držel stranou od všech teorií, jak kdo dopadne a jak se nakonec s Thanosem naloží, takže jsem nebyl nijak výrazně ovlivněn a prostě se jen nechal unést tím, co Russovci nakonec naservírovali. A že těch chodů bylo požehnaně a žádný nenechal (hlavně skalního) fanouška chladným. Potěšila i patřičná dávka humoru (možná větší a rozhodně trefnější jak u Infinity War), která nesmírně ladně vyvažovala osudový tón celého příběhu, potažmo zakončení všech dílčích příběhů servírovaných MCU za posledních 11 roků.

 • 75%
  1
  0
  14. 5. 2019
  fido68 (1292 bodů)

  Navzdory kladným recenzím a kasovým úspěchům,mne děj filmu trochu zklamal.Po prvním díle jsem byl zvědav,jak se vše bude ubírat dále,ale tohle jsem fakt nečekal.Film je dobře udělán,plný akce ale trošku dlouhý.Ale na tu spoustu postav a dějových linií..asi v pohodě.

 • 85%
  0
  0
  28. 5. 2019
  jvempire (1203 bodů)

  Závěr ságy se nese v jiném duchu než Infinity War. Oceňuji že nejde o prodloužení předchozího filmu, ale má vlastní tempo a náladu. Velká délka uteče jak voda a návraty ke starým postavám jsou sympatické. Za mě jde o jedno z povedenějších zakončení dlouhých sérií.

 • 70%
  4
  1
  30. 4. 2019
  lukas (1099 bodů)

  Teda na finále jsem čekal trochu víc a jinak. Délka ok, uteklo to jak voda, i když by to podle mě sneslo nůžky. Ze všech postav mě nejvíc bavil Thor (po čase jsem se jeho Dudea přejedl) a Thanos (zase nevyužit jeho potenciál v rámci charakteru). Captain Marvel nezaujala... Ke "Kapitánovi" jsem si ani tentokrát nenašel vztah. Málo památných, wau okamžiků.

 • 70%
  3
  1
  27. 4. 2019
  premontgomery (1097 bodů)

  Prostě 22 dílů je hodně. Nebo kolik jich je? A aby nakonec v Endgame byly skutečně všichni a na nikoho se nezapomnělo, to je holt těžkej ořech.

  • že to někdo vůbec dal dohromady
  • pro mne zásadní: Captain America (nové vlastnosti a závěrečná scéna) a uklizení Captain Marvel, která je tam se svými vlastnostmi směšnou figurkou
 • 90%
  0
  1
  14. 5. 2019
  Brcolka (975 bodů)

  Film provázel velké očekávání a moje pocity z filmu ještě předčily realitu. Obrovsky jsem se bavil. Trochu moc na mě bylo to že Captain america ovládal Thorovo kladivo a že nechali umřít Tonyho Starka. Ale jinak prostě paráda a je mi líto že už nebudou další díly

 • 90%
  0
  0
  28. 5. 2019
  Ciiiri (908 bodů)

  Jako film byl super. Perfektní. Myslím, že hodně lidí čekalo trochu něco jiného - já vlastně také... Ale ono to není tak jednoduché, vzhledem k předchozím dílům... Myslím, že bylo zajímavé a rozhodně dejme tomu originální. Rozhodně doporučuji, užijete si to.

 • 40%
  8
  2
  1. 5. 2019
  Akarot (882 bodů)

  Bohužel místo skvělého završení příběhu o kamenech nekonečna jsem dostal něco co bych mohl označit za hořkou komedii.
  Thor jako ožralý špekoun, antman jako zachrance všech, capitan marwel zničí lod, ale Thanos si ji namaže na chleba, kapitan amerika najednou ovláda kladivo a mrská blesky....

  Marvel jsem vždy hodnotil vysoko, daval jsem 90% - 100% bohužel tady musím dat 40% a to jen protože mě aspon pobavili některé hlášky třeba jak maminka radí thorovi aby jedl víc zeleniny. Jsem opravdu zklamaný a musím říct že je to něco jako zakončení x mena, prostě najednou mi vše čemu jsem fandil a co se mi líbilo někdo sebral a předložil mi něco co se mi nelíbí a co už nechci vidět.
  Vrcholem Avengers je jednoznačně infinity war, End game je zklamání.

 • 60%
  1
  0
  15. 5. 2019
  tedoun (795 bodů)

  nechci rýpat, ale poslední avengers není podle mé očekávání. Film byl natočen jako kdyby producent chtěl zbavit své akční hrdiny co nejrychleji a je to škoda.

 • 85%
  0
  0
  14. 5. 2019
  martin-kubista (795 bodů)

  Obsahuje spoilery!!!
  Tohle pokračování rozjetého příběhu z minulého dílu je u mě lehce kontroverzní. Film se mi místy zdál takový lehce utahaný. Captain Marvel měla kupodivu mnohem méně prostoru, než jsem čekal. I další postavy, které v minulém díle na konci "umřeli", tam díky tomu byly jen minimálně. Zároveň ale prvek cestování časem (i když lehce chaotický) zde umožnil uvidět již známe scény a situace ze straších filmů z jiného úhlu. Za mě určitě super film, ale horší než předchozí.

  • cestování časem
  • málo prostoru Captain Marvel
  • trochu logický chaos ohledně cestování v čase
 • 70%
  7
  1
  26. 4. 2019
  tamura (740 bodů)

  Předchozí díl bez debat lepší. Kompaktnější, v tempu konzistentní a pokud zvolní, má proč a divák to pozná. Tady to trochu přesáhlo samo sebe. Někde jakoby se tvůrci nechali unést významem nebo poselstvím nebo nutností tlačit na pilu nebo předtuchou, že slza ukápne a kalkulace zastínila přirozenou reakci diváka, která nepotřebuje vodit za ruku a když se to přeťápne, je reakce přesně opačná, než by si tvůrci přáli. Je tam spousta skvělých scén, nápadů, verbálních fórů, odkazů, herci si to zjevně užívají (Hemsworth obzvlášť). Pro mě přepísknutý konec. Až moc záběrů na štít Kapitána Ameriky (jo, je to dost šovinistický) a jako by si tvůrci byli vědomi, že se s tou Amerikou (zemí, ne chlapem) coby středem Vesmíru a Všehomíra možná přehání, v jednu chvíli se tam objeví Marvelka a řekne větu tuším něco jako "nemám na starosti jenom vás". To mě pobavilo. Mohlo to být klidně o 20 minut kratší.

 • 95%
  0
  1
  29. 5. 2019
  KajkaFajka (682 bodů)

  Kedže si človek nepametá celkom presně príbehy ktoré sa odehráli po čas tých nekolko let tak se pak trochu ztráca ve všech tých postavách. Ale hlavní hrdinové sú jasný a skvěle boli zahráni svými predstavitelmi. Vážně je to zážitok vidět fil v dolby atmos a na velkém plátně. A i si ze sebe umí udělat srandu jako ked vidite vypaseného Thora

 • 90%
  0
  0
  23. 8. 2019
  lukasopicasso (660 bodů)

  Fenomenální rozlučka za jednou neobyčejnou filmovou érou, u které bych však uvítal méně humoru ve 2/3, který mě v určitých momentech vyloženě otravoval (viz. Thor). To, co se ale děje minimálně poslední hodinu, je splněným snem, v který jsem ani nedoufal. Infinity War je dle mého kvalitnější počin, který drží výrazně lépe pohromadě, ale zato Endgame ve mně oproti IW vyvolalo pocity totálního nadšení, ultimátního požitku a emocionálního roztříštění, ale zároveň i absolutního naplnění. Dostalo mě to a ani po třech dnech po projekci nemůžu na Endgame přestat myslet. Marvel to prostě společně s bratry Russoovými ustál s grácií a hlavou vztyčenou, a i přestože to není dokonalý film, tak společně s Infinity War funguje perfektně. Jsem si vědom veškerých chyb, který tento snímek sužují, ale nemůžu si pomoct, protože toto byl pro mě ten největší kinozážitek vůbec. Další projekce bezesporu tak silné nebudou, ale to, co jsem prožíval v kině během vyprodané předpremiéry, mi už nikdo nesebere :-) Přes všechny možné chyby, a že jich je skutečně požehnaně, se nemohu zbavit pocitu, že toto byl ten nejsilnější filmový zážitek, jaký jsem kdy v kině zažil. Životní kinematografický prožitek! O budoucnost Marvelu se nebojím, ale tohle se už opakovat nebude a vážně jsem hrdý, že jsem u toho mohl být. Takhle si představuju největší událost naší generace. Brilantní! I love it 3000 PS: Kdopak si také všiml Kačera Howarda? :-) 9/10 (Infinity Saga: IM 7/10 THI 6/10 IM2 4/10 CA: TFA 4/10 Thor 7/10 Avengers 9/10 IM3 7/10 Thor: TDW 4/10 CA: TWS 8/10 GotG 8/10 Avengers: AoU 7/10 AM 7/10 CA: CW 7/10 DS 7/10 SM: Homecoming 7/10 Thor: Ragnarok 8/10 GotG Vol2 6/10 BP 9/10 Avengers: IW 9/10 AM&tW 6/10 CM 6/10)

 • 80%
  4
  1
  25. 4. 2019
  Vildolf (524 bodů)

  Avengers: Infinity War bylo lepší, ale tohle se dalo taky:).

 • 45%
  1
  0
  14. 5. 2019
  Wolf77 (512 bodů)

  Byl jsem plný očekávání jak bude uzavřena tato sága, protože tento film měl kampaň jako snad ještě žádný film před tím, ale musím se přiznat, že to bylo celkově pro mě zklamáním. Asi jsem od toho čekal více, ale to bylo dáno tím co jsem slyšel kolem sebe. Film byl až příliš dlouhý a tak mě to chvílemi začalo i nudit. Na můj vkus až možná moc sentimentální konec a co se mi vysloveně nelíbilo byla postava Capitan Marvel. Její představitelka je prostě nesympatická. Také samotná postava je doslova arogantní, hlášky typu "Prohráli jste, protože jste neměli mě" nebo "Jdu zabít Thanose" byly doslova k smíchu. Také souboj mezi ní a Thanosem byl opravdu velmi trapný. Co se mi naopak velmi líbilo byla postava Rocketa, která do filmu vnesla i humor, takže ten mě nezklamal. Bohužel celkový film asi nebo spíš hlavně ocení fanoušci Marvelu, pro které to bude hotová Nirvána a chápu je, film nabízí jim ne jednu, ale hned několik hrstí zábavy, na kterou budou ještě dlouho vzpomínat.. Pro mě to byl film, na který jsem se podíval a asi už nebudu mít potřebu se k němu vrátit, ale je to tím, že nedokážu asi plně ocenit tento film. Osobně také smekám autorům, který se podařilo do kina nalákat velké množství lidí a i těch, kterým Marvel zrovna moc neříká.

 • 100%
  0
  1
  14. 5. 2019
  uge (504 bodů)

  Povinost pro MCU fandy, celý film je dostatečně dlouhý ale i přesto nenudí.
  Každá postava si zde udělá svůj díl práce, což je někdy i trochu na sílu, ale oceňuji to že to je tak komplexní. Obecně mnohem lepší než infinty wars.
  Za mě je to super mix, všeho, jak akce, trochu dramatu, hodně emocí.
  Zašel bych na to podruhé ano. Doporučím, ano.

 • 90%
  0
  1
  14. 5. 2019
  Milena107 (466 bodů)

  Tři hodiny strašlivýho přepalu, kdy by celá řádka momentů mohla posloužit jako vrchol samostatnýho filmu. Tady ne - jsme ve finále a celý kolosální univerzum finišuje, takže... VŠECHNO, VŠICHNI A VŠUDE!!!! Ovšem pozor - ono jim to funguje. Hlavně proto, že tvůrci prokázali neuvěřitelnej cit pro látku a napěchovali tenhle tříhodinovej maraton neuvěřitelným množstvím odkazů, citací, vtipných recyklaček a drobných vyvrcholení. Pro mě osobně vůbec netvoří emocionální vrchol libovolný scény něčího skonu - ty mi naopak přišly jako jediný opravdu předvídatelný (a naštěstí je jejich melodramatičnost včas utnutá).

 • 90%
  0
  1
  28. 5. 2019
  dancemusic2012 (465 bodů)

  Poslední díl neohrozenych hrdinů a musim znovu říct, že se mi to opět moc líbilo.
  Má to vtip, akci, smutek a možná i budoucí nápady jak se zcela nezbavit hrdinů a nějak je ještě zakomponovat do dalších filmů, ale kdo ví...
  Vlastně jsem zvědav zda budou další marvelovky, protože mně tahle parta hodně bavila a všechny filmy mám "povinně" na bluray. Tak snad jo. Každopádně slušné zakončení to bylo.

 • 100%
  0
  1
  14. 5. 2019
  sisisi (439 bodů)

  Film hezky ukončil sérii. Jediné, co jsem však úplně nepochopila, a nejsem sama, bylo cestování v čase. Přijde mi to pak nereálné, jak mohl film skončit, když v budoucnosti zemřely postavy z minulosti a tak.. ale jinak se mi to moc líbilo a klidně bych se na to podívala znova.

 • 90%
  0
  0
  3. 9. 2019
  Fricino (419 bodů)

  Člověk se prostě neubrání dojmu a hrdosti nad tím, že mohl být v kině u něčeho, co se zapíše do kinematografické historie. Ať už člověk je nebo není fanoušek blockbusterů a ať už si to přizná nebo ne, MCU a Avengers: Endgame je obrovský milník a jde o mnohem víc než jen popcornovou zábavu. Reálné emoce, gigantický fan service a dlouho očekávané uzavření, ale stejně tak notná dávka překvapení a zimomriavkových momentů... nemá smysl se rozepisovat, když má člověk v hlavě ještě bordel. Na tohle prostě jedno promítání nestačí.

1 2 3 dalsi posledni
87 88 ?
jak hlasovat?
 • frantisek-navorka 80%
 • Deacon Frost 100%
 • kudo 80%
 • Reacherjack2016 100%
 • martin-marek 95%
 • LychorindaG 100%
 • Premyl 100%
 • Pepe007 95%
 • Nosmall 100%
 • dejw-nevoral 95%
všechna hodnocení (193)

V žebříčcích uživatelů

2. místo z 3 v žebříčku uživatele Pure_Shadowhunter
3. místo z 13 v žebříčku uživatele adam-tesar
9. místo z 10 v žebříčku uživatele lukasopicasso
18. místo z 145 v žebříčku uživatele Angelus
126. místo z 155 v žebříčku uživatele dav.bal
Sdílet tuto stránku:

Partneři: