Avengers: Infinity War - Part II (USA, neoficiální název)
« další názvy »
USA USA
182 minut

Žánry

:
Akční, Dobrodružný, Fantasy, Sci-fi, Blockbuster, Epický, Komiksový, Retro, Série/Franchise

Obsah

:
Hrozivé události způsobené Thanosem, který vyhladil polovinu života ve vesmíru a silně oslabil Avengers, vedou zbylé superhrdiny k tomu, aby ve strhujícím více »« méně

Režie

:
Anthony Russo Joe Russo

Scénář

:
Christopher Markus Stephen McFeely Stan Lee Jack Kirby

Herci

:
Brie Larson Winston Duke Karen Gillan Scarlett Johansson Tessa Thompson ...
Premiéra: 25. 4. 2019
Distributor: Falcon
Přístupnost: MP-12
Jste na stránce filmu Avengers: Endgame. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Avengers: Endgame myslíte! K 12. srpnu 2022 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 28096 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Avengers: Endgame


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 100%
  0
  0
  1. 9. 2021
  Brenan88 (45573 bodů)

  Mokrý sen všech fanoušků komiksů. Avengers: Endgame je kulervoucí popcornová záležitost, která v kině dlouhou dobu neměla obdoby. Už jen to množství postav, které museli bratři Russoové do filmu nacpat a jak si s nimi poradili zaslouží hluboké uznání. Scénář nechá vyniknout každého z nich a při tom je zde spousta prostoru pro akci, která je opět zábavně a hlavně přehledně natočená. Má-li tohle být završením jedné velké etapy, tak jsem s tím naprosto v pohodě. Endgame je =přesně ten typ koktejlu který mám velmi rád. Nechybí akce, humor a emoce.

 • 80%
  1
  0
  29. 9. 2019
  Pete69 (20639 bodů)

  Velmi dobrá podívaná. Kdo ale neviděl drtivou většinu marvelovek, bude velmi zmaten, já určitě neviděl všechny, kterých se děj týká, takže jsem se občas ztrácel v ději. Velmi dobrý scénář, přemíra superhrdinů na konci ale působila až zmatečně. Film postupně každou minutou graduje jakoby z ničeho až po skvělý konec. 80%

 • 90%
  7
  5
  26. 4. 2019
  lamps (14886 bodů)

  Kdo váháte, zbavte se předsudků a utíkejte do kina. Avengers: Endgame je skutečnou filmovou událostí, která se neopakuje každý rok. Drží pohromadě ještě lépe než více povrchně zábavné Infinity War a dobře si uvědomuje, že zakončuje populární období řady ikonických postav, s nimiž tak zachází s dosud nevídaným citem a emocemi. Robert Downey, Chris Evans, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Mark Ruffalo, Jeremy Renner a mnozí další stavějí svým herectvím vlastním hrdinům ten nejdůstojnější možný pomník, který si budou pamatovat celé budoucí generace. Stejně jako tohle dokonale vystavěné finále, které zkrátka nemá obdoby.

 • 75%
  3
  4
  28. 4. 2019
  JosefTomas (8632 bodů)

  Budu se snažit co nejmíň mluvit k příběhu, poněvadž nikomu nechci kazit zážitek. Ale bohužel pár dobrých nápadů zabijí nelogičnosti a krom toho, ani to není tak velkolepé, jak jsem čekal. Infinity War pro mě bylo možná trochu přístupnější a celkově mnohem rychlejší dějově, takže jsem nemusel (a ani nemohl) příliš přemýšlet. Je to ten nevděk druhých dílů a nastavení vysoké laťky, kterou mělo IW větší. A opravdu ne, finále to nezachrání, i když přiznávám, že je splněným snem všech fanoušků a kdyby mi bylo 12, tak tohle by byl film roku. Mně 12 ale není, takže za mě jen tolik.

 • 80%
  3
  3
  28. 4. 2019
  Tom Hardy (5251 bodů)

  Úctyhodné završení jedné filmové ságy, které se ale na můj vkus až příliš podřídilo tomu, co diváci očekávají/chtějí a rezignuje se jak na pečlivější vykreslení nastolených témat, tak i ochotu uhnout od zavedených vzorců. Úvod s Thanosem podivně zkratkovitý (najednou ho vyřešili v podstatě lusknutím prstu, aby se tak řeklo), následující hodinové regulérní drámo o ztrátě a lidskosti je sice působivé a příjemně dospělé, ale proč ze světa zmizeli všichni popeláři a společnost najednou nebyla schopná fungovat, to jsem nerozklíčoval. Prostřední část nejhravější (redefinice dvou postav přímo zlatá) a šlo o asi nejlepší možný způsob, jak využít historii dlouhodobě budovaného universa. Finále uf. Nemyslím teď samotný dojemný konec, ale celou tu tupě generickou velkolepou akci předtím, která je zas jen o tom, že se dvě skupinky postaví proti sobě na otevřeném poli a mydlí se hlava, nehlava. Tvůrci to mohli zasadit doslova kamkoli, ale místo toho jen zrecyklovali Infinity War (a tam se s tím imho poprali o něco působivěji). Chápu to nadšení, ale pocitově pro mě bude Endgame v poměru k Infinity War (a vlastně i Občanské válce) podobně "ten druhý", jako Temný rytíř povstal ke svému nedostižnému předchůdci.

 • 60%
  4
  3
  25. 4. 2019
  Petrson (4111 bodů)

  V prvé řadě nejsem žádným velkým fanouškem Avengers. Jen málo mě z toho nekonečného seriálu zaujalo (pokud ano, pak třeba Doctor Strange z roku 2016). Nevím ani, jestli jsem viděl všechny díly:). Je tu moc postav, které umí a mají všechno. Naopak některé postavy "nemají" nic a stejně umí všechno, nebo alespoň prochází dějem de facto bez zranění (Black Widow, Hawkeye). Dále "všemocná" postava Captain Marvel, která tu tentokráte je i není, by mohla vše vyřešit, ale nevyřešila. Cestování časem není vychytané, je zmatečné a nedomyšlené. Např. jak se v tom čase chovat vůči vlastním identitám? Captain Amerika získá i ztratí (?) vlastnosti, které mu nepřináleží, bez hlubšího vysvětlení. Mnoho psů zajícova smrt. Nejzajímavější (myšlenkově) postava Thanos měla dostat větší prostor k obhajobě svého záměru, i když by mě zajímalo z jaké pozice takto uvažuje, neboť pronáší věty z pozice Boha, tvůrce existence. Mám radost, že je tu pomyslný konec série, ale pochybuji, že je to konec. Takže už další díly jen na výslovné doporučení, i když chápu, že pro fanoušky to může být stále dobrý biják. Avengers: Infinity War byl zábavnější kousek, než Avengers: Endgame. Pro mě.

 • 90%
  0
  1
  7. 5. 2019
  rkotvald (3159 bodů)

  Určitě k tomu mám několik poznatků, co mě dost štvalo a kdyby se nejednalo o zakončení 10 leté éry, tak to tomu všechno bez kompromisů vyčtu. Ať už to je slabší a pomalejší start nebo množství nelogických a nevysvětlitelných scén (které nebudu spoilerovat). Ale na druhou stránku to je skvělá emocionální ždímačka, u které nezůstane jedno oko suché, i přes 3h stopáž to rychle utíká, herecky to šlape, nahláškované to je tak akorát a i proto to je trochu víc, než jen důstojné a rutinnérské zakončení. I když je fakt, že jsem čekal trochu něco jiného. Je super, že trailery opravdu nic důležitého neukázaly.

 • 90%
  0
  0
  16. 6. 2019
  roque (2919 bodů)

  Výtečné zakončení filmové éry. Kdo jste ještě neviděl, tak šup do kina, dokud to dávají. :) Postavy z marvelovských filmů v jednom. Já vím, že nemohli nechat klaďáky tak úplně vyhrát, že musel někdo padnout v boji. Ale stejně. :´( Konec Captaina Ameriky by se mi také líbil jiný.

  • opět můj oblíbenec sexy Chris Hemsworth
  • děj
  • padlé kladné postavy
 • 65%
  1
  0
  25. 8. 2019
  leafroller (2870 bodů)

  Dělám to vážně nerad, ale bylo to takové zklamání, že se přes to přenést nejde. Nekonzistentní, nudné, nesmyslné a motivace naprosto k zblití. Ukázka myšlení, které vede lidstvo do záhuby; stejné, jako se projevilo v Občanské válce. Oko za oko je, zdá se, základní lidská povahová vlastnost. Když něco není po našem, tak i kdyby to bylo nakrásně geniální, my to odmítneme za každou cenu. A když potřebujeme vyřešit scénáristický problém, pomůžeme si novou všemohoucí postavou. (Něco jako orli v LOTR.) A pan kapitán, že je najednou hoden? Tahle slátanina je prostě jen pro skalní fanoušky série. Jenže já jsem fanoušek akčních filmů a to tenhle rozhodně nebyl. Je to škoda, ale dobře, že je od toho už pokoj. Jsem smutný.

 • 85%
  0
  0
  12. 1. 2020
  kknk2 (2257 bodů)

  Je těžké posuzovat film racionálně, když v něm dostávají velký prostor právě vaše oblíbené postavy (Marvel filmy jsou na tomto závislé). Nepochybuji, že charaktery jsou skvělé a že celý ten vesmír je fakt síla, ale hlubokomyslnost zrovna snímek nevyzařuje. Emocionálně založené scény hrají prim – za jejich krásou stojí i super kamera – na rozdíl od soubojů a střetů, které by mohly bít lepší. A co se týče tříhodinové délky, pro fanoušky akorát.

 • 100%
  5
  5
  25. 4. 2019
  Blackhand47XD (2257 bodů)

  Je to tady, konečně je za námi jedna velká filmová éra, která se dějově točila kolem honu na Kameny nekonečna. Letos nás samozřejmě ještě čeká druhý Spider-Man, který definitivně uzavře třetí fázi, ale jeho film bude spíše takovým náhledem do budoucna, než epilogem pro některé postavy, jako je právě Endgame.

  S Infinity War nemá tenhle sequel moc cenu srovnávat, jelikož jde opravdu o tematicky zcela odlišné filmy. Zatímco u Infinity War jste z kina odcházeli trošku deprimovaní a v hlavě už vám šrotovalo milion teorií, Endgame je převážně pozitivní a krásně uzavírá několik příběhů, které se s námi táhnou už od první fáze. Po depresivní trojce je navíc čtvrtý díl Avengers žánrově převážně epická komedie a to doslova.

  Pokud jste si mysleli, že nejlepší vtipy a komické momenty vám nabídli Strážci Galaxie nebo Thor: Ragnarok, šíleně jste se mýlili. Russoovi dokázali vytvořit skvěle nahláškovaný snímek, který navíc mnozí označí asi i jako nejkomiksovější komiksový film vůbec. A i když je snímek opravdu dlouhý, ani si toho nevšimnete, jelikož se na plátně děje něco zajímavého každou vteřinu.

  Nebudeme ale chodit kolem horké kaše a řekneme to narovinu, hlavní náplní filmu je opravdu cestování v čase, což s sebou nese návrat mnoha již mrtvých postav z minula. A je jedno, zda se jedná o padouchy či pomocníky hrdinů, na scéně se jich objeví opravdu hodně. Ke všemu je zde také malé překvapení pro diváky Marvel seriálů. Ano čtete správně, na scéně se objeví jedna a pouze jedna seriálová postava. Abych ale nespoileroval, neřeknu vám kdo, kdy a z jakého seriálu se objeví, ale kvůli jistým potížím s právy můžete jistě odtušit, které postavy to nebudou.

  Co se týče hlavních postav, tak každá se s prohrou po Thanosově lusknutí samozřejmě vyrovnává po svém a stav jedné vás určitě velmi překvapí, ale také pobaví. Samozřejmě dojde i na pár smrtí, ale s tím musel počítat každý z vás. Poslední bitvu o spásu života nemůžou jednoduše přežít všichni. Podíváme-li se na rozvržení prostou jednotlivých postav, je to tady mnohem spravedlivější než minulé, kde to však v tak velkém počtu nešlo jinak.

  Nových charakterů jinak ve snímku moc není, jelikož se film snaží především uzavřít příběh těch starých. Navíc, jak jsem zmínil, čerpají tvůrci, co se postav týče, hodně z filmů minulých. Záporáci jsou pak tentokrát spíše na vedlejší koleji, ale o nich to jednoduše není. Thanos už si své odbyl a je na čase, aby Avengers dostáli svému jménu.

  Hlavní zápletka je možná trochu (no dobře, tak hodně) předvídatelná, ale na tom není nic špatného, když se tvůrcům daří splnit přání fanoušků, na jejichž naplnění čekají mnoho let. Minimalistická kampaň navíc film opravdu zachránila, takže i když v traileru nebylo nic řečeno, budete jásat vždy, jakmile se nějaká vaše teorie nebo oblíbená scéna z komiksů naplní.

  Pokud se to k vám navíc nedoslechlo, tak tentokrát na vás nečeká žádná potitulková scéna, což vám ale nebrání v tom zůstat do konce titulků, abyste uctili práci všech lidí, kteří na filmu a vlastně i celém univerzu pracovali. Stan Lee tu má pak tradičně cameo, ale zřejmě již úplně poslední. Těžko říct, kolik jich dopředu natočil a zda je studio bude chtít vůbec využít.

  Marvel bude asi na dlouhou dobu opravdu jediným, kdo se bude moci pyšnit tím, že vytvořil obrovskou ságu, kterou důstojně uzavřel a přitom si i nechal zadní vrátka pro mnoho a mnoho pokračování s novými i starými tvářemi. Jelikož film skončil tak, jak jsem víceméně čekal i chtěl, nemůžu dát jinak než plný počet.

  Hodnocení: 100%

 • 85%
  3
  4
  26. 4. 2019
  Vurhor (2017 bodů)

  Velkolepé finále jednoho z největších filmových fenoménů současnosti. Je vlastně celkem těžké o filmu detailněji mluvit tak, abych neprozradil nějaký spoilery. (Nebudu!) O to víc teď oceňuji veškeré ty trailery, které toho divákovi moudře nepředkládaly mnoho. Doporučuji si o filmu nic nehledat, prostě na něj běžte a nechte se překvapit, s čím na vás vybafne. Endgame působí jako velkolepá špička pyramidy - jako kdyby úplně všechny ty marvel solovky byly natočeny přesně pro tento film a jeho děj. Působí jako poslední nostalgické ohlédnutí na všechny ty skvělý časy, které naši hlavní hrdinové v předchozích filmech zažili. (Mini nepodstatný spoileríček: je tam geniální odkaz na výbornou výtahovou scénu s Kapitánem Amerikou) Opět se nešetří parádní akcí, dechberoucí efektní podívanou, plus i humorem, který stále skvěle funguje. Obzvlášť Ant-Man tentokrát perlil. Ale abych řekl pravdu pravdoucí, zas tak odvařený jsem z toho nebyl. Čekal jsem to velkolepější a epičtější, což v jednu chvíli opravdu je, ale netrvá to tak dlouho, jak bych si přál. Možná protože film tráví až příliš mnoho času jistým build-upem, což na jednu stranu částečně funguje, plus ony neakční scény často slouží k pěknému rozvíjení vztahů jednotlivých hrdinů, ale zároveň si mohou někteří diváci poklepávat nohou o zem, aby se teda už konečně něco rozjelo. Infinity War mi upřímně přišlo lepší. Ale to vysoké hodnocení chápu. Na poslední díly oblíbených sérií se mnoho lidí často kouká poněkud milosrdnějším okem, přičemž mají tendenci tomu dát o něco větší body už jen z principu, že se tím loučí se svými oblíbenci (viz třeba poslední filmový Harry Potter, kterého považuju za druhý nejslabší díl série). Ve výsledku ale velice důstojné zakončení avengerského příběhu. Kino nutnost.

 • 100%
  1
  0
  29. 9. 2019
  Reacherjack2016 (1785 bodů)

  Nebyl jsem si jistý, zda-li Marvel dokáže vymyslet něco lepšího než Infinity War. Ve filmu není ani jedna scéna, která by mě nudila. Celou dobu jsem seděl s otevřenou hubou a cítil jsem to kouzlo mezi těmi postavami. Závěr nemohl být lepší. Vše 100%.

 • 65%
  0
  0
  11. 5. 2019
  Siddharta (1764 bodů)

  Nic výjimnečného, jen pokračování a stejně to nemá konec:). Přijde mi to jak maturitní večírek, kde se všichni musí zůčastnit, aby fotka byla kompletní. A hned už na nás v kině valí další filmy. Zajímalo by mě, kdyby tyhle filmy tady někdo zhodnotil, kdo se na sérii nedívá. Na druhou starnu to asi bylo náročné dát dohromady a vymyslet, aby to fungovalo.

 • 95%
  0
  0
  9. 6. 2020
  Temný Pán ze Sithu (1761 bodů)

  Úžasné dovršení všech prozatím natočených filmu od Marvel, a uzavření jedné kapitoly. A to opravdu důstojné, bál sem se jestli to může prebit Infinity war, a stalo se. Bezmála 3 hodiny,ale ani u jedné pasáže se nebudete nudit,má to vše, vtip akci příběh naprosto dokonale

 • 75%
  1
  0
  14. 5. 2019
  fido68 (1434 bodů)

  Navzdory kladným recenzím a kasovým úspěchům,mne děj filmu trochu zklamal.Po prvním díle jsem byl zvědav,jak se vše bude ubírat dále,ale tohle jsem fakt nečekal.Film je dobře udělán,plný akce ale trošku dlouhý.Ale na tu spoustu postav a dějových linií..asi v pohodě.

 • 95%
  0
  1
  14. 5. 2019
  Fxxx (1410 bodů)

  Endgame hraje na všechny struny emocí a dovolil bych si říct, že je v tomhle o aspoň řád zdařilejší jak nejasný předchůdce Infinity War, který vlastně tak nějak všecko jen připravil pro tenhle epický závěr. Přiznám se, že jsem se záměrně držel stranou od všech teorií, jak kdo dopadne a jak se nakonec s Thanosem naloží, takže jsem nebyl nijak výrazně ovlivněn a prostě se jen nechal unést tím, co Russovci nakonec naservírovali. A že těch chodů bylo požehnaně a žádný nenechal (hlavně skalního) fanouška chladným. Potěšila i patřičná dávka humoru (možná větší a rozhodně trefnější jak u Infinity War), která nesmírně ladně vyvažovala osudový tón celého příběhu, potažmo zakončení všech dílčích příběhů servírovaných MCU za posledních 11 roků.

 • 70%
  4
  1
  30. 4. 2019
  lukas (1383 bodů)

  Teda na finále jsem čekal trochu víc a jinak. Délka ok, uteklo to jak voda, i když by to podle mě sneslo nůžky. Ze všech postav mě nejvíc bavil Thor (po čase jsem se jeho Dudea přejedl) a Thanos (zase nevyužit jeho potenciál v rámci charakteru). Captain Marvel nezaujala... Ke "Kapitánovi" jsem si ani tentokrát nenašel vztah. Málo památných, wau okamžiků.

 • 85%
  0
  0
  28. 5. 2019
  jvempire (1208 bodů)

  Závěr ságy se nese v jiném duchu než Infinity War. Oceňuji že nejde o prodloužení předchozího filmu, ale má vlastní tempo a náladu. Velká délka uteče jak voda a návraty ke starým postavám jsou sympatické. Za mě jde o jedno z povedenějších zakončení dlouhých sérií.

 • 65%
  0
  0
  1. 10. 2019
  Tomas_313 (1168 bodů)

  Blyštivá dominanta Infinity War, novátorsky (minimálně v Marvel univerzu) pojatý titán Thanos, je namísto dalšího rozpracování notně sešněrován - tentokrát už necedí objevná filosofická bloumání, zato plní prozaickou funkci ničitele.
  Závěrečná bitva sice představuje monumentální podívanou, není to však bombastičností samotné akce jako spíš vysněným seřazením kompletní plejády pospolu. I v tomto ohledu Infinity War vítězí, ať už soubojem s Thanosem nebo bitvou ve Wakandě.
  K dobru Endgame je povinno dodat, že nároky jsou chtě nechtě nepoměrně ambicióznější než kdy předtím. Bezprecedentní ráz celé události značí milníkový význam epilogu, který ovšem nespočívá v jeho kvalitě, nýbrž v minulosti, již uzavírá.

 • 70%
  3
  1
  27. 4. 2019
  premontgomery (1148 bodů)

  Prostě 22 dílů je hodně. Nebo kolik jich je? A aby nakonec v Endgame byly skutečně všichni a na nikoho se nezapomnělo, to je holt těžkej ořech.

  • že to někdo vůbec dal dohromady
  • pro mne zásadní: Captain America (nové vlastnosti a závěrečná scéna) a uklizení Captain Marvel, která je tam se svými vlastnostmi směšnou figurkou
 • 90%
  0
  1
  14. 5. 2019
  brcolka (1043 bodů)

  Film provázel velké očekávání a moje pocity z filmu ještě předčily realitu. Obrovsky jsem se bavil. Trochu moc na mě bylo to že Captain america ovládal Thorovo kladivo a že nechali umřít Tonyho Starka. Ale jinak prostě paráda a je mi líto že už nebudou další díly

 • 45%
  1
  0
  14. 5. 2019
  Wolf77 (987 bodů)

  Byl jsem plný očekávání jak bude uzavřena tato sága, protože tento film měl kampaň jako snad ještě žádný film před tím, ale musím se přiznat, že to bylo celkově pro mě zklamáním. Asi jsem od toho čekal více, ale to bylo dáno tím co jsem slyšel kolem sebe. Film byl až příliš dlouhý a tak mě to chvílemi začalo i nudit. Na můj vkus až možná moc sentimentální konec a co se mi vysloveně nelíbilo byla postava Capitan Marvel. Její představitelka je prostě nesympatická. Také samotná postava je doslova arogantní, hlášky typu "Prohráli jste, protože jste neměli mě" nebo "Jdu zabít Thanose" byly doslova k smíchu. Také souboj mezi ní a Thanosem byl opravdu velmi trapný. Co se mi naopak velmi líbilo byla postava Rocketa, která do filmu vnesla i humor, takže ten mě nezklamal. Bohužel celkový film asi nebo spíš hlavně ocení fanoušci Marvelu, pro které to bude hotová Nirvána a chápu je, film nabízí jim ne jednu, ale hned několik hrstí zábavy, na kterou budou ještě dlouho vzpomínat.. Pro mě to byl film, na který jsem se podíval a asi už nebudu mít potřebu se k němu vrátit, ale je to tím, že nedokážu asi plně ocenit tento film. Osobně také smekám autorům, který se podařilo do kina nalákat velké množství lidí a i těch, kterým Marvel zrovna moc neříká.

 • 90%
  0
  0
  28. 5. 2019
  Ciiiri (943 bodů)

  Jako film byl super. Perfektní. Myslím, že hodně lidí čekalo trochu něco jiného - já vlastně také... Ale ono to není tak jednoduché, vzhledem k předchozím dílům... Myslím, že bylo zajímavé a rozhodně dejme tomu originální. Rozhodně doporučuji, užijete si to.

 • 100%
  0
  0
  23. 8. 2019
  lukasopicasso (889 bodů)

  Fenomenální a epická rozlučka za jednou ojedinělou filmovou érou, která nemá v Hollywoodu obdoby. Rozhodně bych uvítal méně humoru ve druhé třetině, který mě v určitých momentech vyloženě otravoval (viz. Thor), ale tím asi končí veškeré výtky, se kterými bych se s vámi chtěl podělit, neboť to, co se děje minimálně poslední hodinu, je doslova splněným snem, v který jsem ani nedoufal. Infinity War z hlediska filmového vyprávění drží lépe pohromadě (hrátky s cestováním v čase jsou pojaté velmi originálně, avšak samotná cesta a fan service přeskoky mezi jednotlivými časovými obdobími působí celistvě jen jakž takž), ale zato Endgame ve mně v závěru oproti přechozí týmové štaci vyvolalo pocity totálního nadšení a ultimátního diváckého prožitku. Marvel to každopádně s bratry Russoovými ustál s grácií a hlavou vztyčenou, a i přestože to není dokonalý film, tak společně s Infinity War funguje téměř dokonale. Další projekce bezesporu tak silné nebudou, ale to, co jsem prožíval v kině během vyprodané předpremiéry, mi už nikdo nesebere :-) Přes všechny možné chyby, hluchá místa a nepovedené pokusy o humor (jako on i ten Hulk je dost na hraně) se nemohu zbavit pocitu, že toto byl ten nejsilnější filmový zážitek, jaký jsem kdy v kině zažil. O budoucnost Marvelu se nebojím, ale tohle se už opakovat nebude a jsem vážně hrdý, že jsem u toho mohl být. Takhle si představuji největší událost naší generace. A mimochodem... i slza ukápla. Víc než jedna. I love it 3000 PS: Kdopak si také všiml Kačera Howarda? :-) 10/10

 • 40%
  8
  2
  1. 5. 2019
  Akarot (886 bodů)

  Bohužel místo skvělého završení příběhu o kamenech nekonečna jsem dostal něco co bych mohl označit za hořkou komedii.
  Thor jako ožralý špekoun, antman jako zachrance všech, capitan marwel zničí lod, ale Thanos si ji namaže na chleba, kapitan amerika najednou ovláda kladivo a mrská blesky....

  Marvel jsem vždy hodnotil vysoko, daval jsem 90% - 100% bohužel tady musím dat 40% a to jen protože mě aspon pobavili některé hlášky třeba jak maminka radí thorovi aby jedl víc zeleniny. Jsem opravdu zklamaný a musím říct že je to něco jako zakončení x mena, prostě najednou mi vše čemu jsem fandil a co se mi líbilo někdo sebral a předložil mi něco co se mi nelíbí a co už nechci vidět.
  Vrcholem Avengers je jednoznačně infinity war, End game je zklamání.

 • 60%
  1
  0
  15. 5. 2019
  tedoun (879 bodů)

  nechci rýpat, ale poslední avengers není podle mé očekávání. Film byl natočen jako kdyby producent chtěl zbavit své akční hrdiny co nejrychleji a je to škoda.

 • 85%
  0
  0
  14. 5. 2019
  martin-kubista (798 bodů)

  Obsahuje spoilery!!!
  Tohle pokračování rozjetého příběhu z minulého dílu je u mě lehce kontroverzní. Film se mi místy zdál takový lehce utahaný. Captain Marvel měla kupodivu mnohem méně prostoru, než jsem čekal. I další postavy, které v minulém díle na konci "umřeli", tam díky tomu byly jen minimálně. Zároveň ale prvek cestování časem (i když lehce chaotický) zde umožnil uvidět již známe scény a situace ze straších filmů z jiného úhlu. Za mě určitě super film, ale horší než předchozí.

  • cestování časem
  • málo prostoru Captain Marvel
  • trochu logický chaos ohledně cestování v čase
 • 70%
  7
  1
  26. 4. 2019
  tamura (764 bodů)

  Předchozí díl bez debat lepší. Kompaktnější, v tempu konzistentní a pokud zvolní, má proč a divák to pozná. Tady to trochu přesáhlo samo sebe. Někde jakoby se tvůrci nechali unést významem nebo poselstvím nebo nutností tlačit na pilu nebo předtuchou, že slza ukápne a kalkulace zastínila přirozenou reakci diváka, která nepotřebuje vodit za ruku a když se to přeťápne, je reakce přesně opačná, než by si tvůrci přáli. Je tam spousta skvělých scén, nápadů, verbálních fórů, odkazů, herci si to zjevně užívají (Hemsworth obzvlášť). Pro mě přepísknutý konec. Až moc záběrů na štít Kapitána Ameriky (jo, je to dost šovinistický) a jako by si tvůrci byli vědomi, že se s tou Amerikou (zemí, ne chlapem) coby středem Vesmíru a Všehomíra možná přehání, v jednu chvíli se tam objeví Marvelka a řekne větu tuším něco jako "nemám na starosti jenom vás". To mě pobavilo. Mohlo to být klidně o 20 minut kratší.

 • 50%
  3
  0
  6. 5. 2019
  sugi (742 bodů)

  … předem , jsem fandou Marvelovek , ale takovéhle zakončení jsem tedy nečekal …. Tady si tvůrci ukousli velké sousto , které nedokázali strávit ….
  Vlastně jen s velké části zkopírovali Infinity war , něco přidali a celé Endgame je soustředěno na posledních cca 20 minut filmu …. Kdyby to podstané s Endgame vzali a přidali ho k Infinity war , tak by to bylo určitě velkolepé završení Marvelovské ságy , ale takhle to je jenom třihodinové nic ....

1 2 3 dalsi posledni

Hodnocení a recenze Avengers: Endgame

86 86 ?
jak hlasovat?
 • ondrej-ondrej 100%
 • Martin Pleštil 65%
 • dominik11 90%
 • adelleholland 100%
 • Hannah Human 100%
 • aquiver 15%
 • miroslav-jirak 100%
 • Shoeshor01 90%
 • samuela93 100%
 • timo 100%
všechna hodnocení (354)

V žebříčcích uživatelů

1. místo z 3 v žebříčku uživatele Fandysek
1. místo z 1 v žebříčku uživatele Lusi_key
2. místo z 3 v žebříčku uživatele Pure_Shadowhunter
3. místo z 13 v žebříčku uživatele adam-tesar
9. místo z 12 v žebříčku uživatele lukasopicasso
18. místo z 152 v žebříčku uživatele Angelus
31. místo z 413 v žebříčku uživatele homedo
1. místo z 14 v žebříčku uživatele Fandysek
2. místo z 88 v žebříčku uživatele homedo