Captain America: Civil War (USA)
USA USA
146 minut

Žánry

:
Akční, Dobrodružný, Sci-fi, Thriller, Blockbuster, Epický, Komiksový, Retro, Série/Franchise
Motto: Společně zvítězíme. Rozděleni padneme.

Obsah

:
Film studia Marvel Captain America: Občanská válka se odehrává v době, kdy Steve Rogers převzal vedení nově zformovaného týmu Avengers, který se nadále více »« méně

Režie

:
Anthony Russo Joe Russo

Scénář

:
Christopher Markus Stephen McFeely Mark Millar Joe Simon Jack Kirby

Herci

:
Chris Evans Robert Downey Jr. Scarlett Johansson Sebastian Stan Anthony Mackie ...
Premiéra: 5. 5. 2016
Distributor: Falcon
Přístupnost: MP-12
Jste na stránce filmu Captain America: Občanská válka. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Captain America: Občanská válka myslíte! K 28. květnu 2022 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27994 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Captain America: Občanská válka


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 85%
  0
  0
  26. 11. 2017
  Brenan88 (45177 bodů)

  Captain America to už není film o jedné postavě,ale setkání Avengers v dalším snímku. Název nikoho oklamat nedokázal. Každopádně se jedná pro mne o jeden z nejlepších snímku od Marvel. Má to spád,má to povedenou akci,všechny možné hrdiny,vtip. Bratři Russoové tuhle loď jménem Marvel řídí velmi sebejistě.

 • 90%
  3
  0
  10. 5. 2016
  lamps (14836 bodů)

  Dlouho jsem nad hodnocením rozmýšlel, ale skutečnost, že mě film o nezranitelných a chladnokrevných Avengerech uzemnil, dějově vtáhnul a emocionálně oslovil, u mě nakonec po zásluze zvítězila. Když si v závěru před kamerou krátce zašpásoval Stan Lee, trochu vyjeveně jsem si uvědomil, že opravdu sleduji další krůčky marveláckého dítěte, které si ještě před čtyřmi lety hrálo jednoduchoučkou komiksovou hru na zlé a hodné, v hlavní roli s konvenčními hrdiny bez špetky skutečného lidství a strachu, aby nyní dospělo do sofistikovanějších a osudovějších "herních" pravidel, pevně zakořeněno v realitě a pravděpodobnosti následků soužití s okolním politickým světem. Konflikt je zažeháván zcela přesvědčivě a plnohodnotně na několika frontách, přičemž nepřestává expandovat až do nabitého finále, které se díky silným motivacím většiny postav a nejednoznačnosti zla i dobra stává mým osobním číslem jedna, stejně jako se Občanská válka řadí na pozici ne přímo nejoblíbenější, ale určitě mnou nejrespektovanější marvelovky... Opravdu těžko si lze představit lepší způsob, jak do podobně vážného příběhu napasovat tolik egoistických superhrdinů, aniž by se jejich motivace vzájemně rušily a jejich společné konverzační scény působily nadbytečně a neúčelně. Humor jde stranou, emoce vřou a Avengers jsou konečně zranitelní nesvéprávní.... Plus bombastický vizuál, nápaditá akce a dvě ultra-sexy kočičky, které pozvedají minimálně estetickou funkci opravdu na samotný vrchol - ani zbytek k tomu ale nemá daleko.

  • Scénář, který dokáže překvapit
  • Inteligentní a věrohodně motivovaný (polo)záporák
  • Šikovné propojení s realitou
  • Návaznost na předešlé díly a otevřený konec
  • Sexy Scarlett Johansson a Elizabeth Olsen
  • Málo prostoru pro Ant-Mana
  • Romantická vsuvka Kapitána Ameriky
 • 85%
  0
  1
  26. 5. 2016
  sabule (14225 bodů)

  Capitan je prostě comicsová klasika,která skalní fanoušky nezklame a celý film jede na akční vlně.

 • 70%
  0
  0
  26. 5. 2016
  bayern (13715 bodů)

  Výborné zpracování comicsu a dobré tempo filmu,kde se vůbec nenudíte a děj slibně finišuje.

 • 90%
  0
  0
  28. 7. 2017
  Danny F. (11140 bodů)

  Skvěle sehrané. Perfektní akce i zábava. Až na toho cucáka Spider-Mana. Měl by být starší a ne tak dětinsky mladý. Byl mi k smíchu Proč se musí už v každém filmu objevit celá řada hrdinů? Stačí jeden viz. Avengers. Jen malá připomínka. Ale potěšila přítomnost známých superhrdinů a jejich nástup na scénu. Film je opravdu povedený.

 • 80%
  3
  0
  2. 1. 2017
  JosefTomas (8394 bodů)

  Pro Civil war mám slabost kvůli jejich genialitě padoucha, který proti sobě poštve dva nejzajímavěji charaktery Marvel universa a nechá je si dát po hubě. A diváci jásají a já taky, tohle je fan service podle mého gusta.

 • 60%
  1
  1
  4. 5. 2016
  Riverdon (6741 bodů)

  Příliš dlouhé, příliš Avengers.

 • 80%
  1
  0
  5. 5. 2016
  Tom Hardy (5230 bodů)

  Jako celek by to rozhodně sneslo ještě "větší pád na držku", na druhou stranu je třeba ocenit to, že motivace obou stran dává smysl a twist s minulostí je hodně silné kafe, kdy divák u plátna zatrne, protože ví, že v tuhle chvíli jde vážně do tuhého. Je fajn, že má záporák chytrý plán a potěší nový Spider-Man, kde se povedla úžasná věc - jeho profilace je na hony vzdálená tomu, co jsme v předchozích filmových verzích viděli a přesto neztrácí nic z toho, co dělá Spider-Mana Spider-Manem. A finále konečně někam směruje, nastavuje nové zítřky a není to ubíjející návrat do bodu nula, jako v případě obou dílů Avengers. Asi bych to neoznačil za nejlepší marvelovku (ale přiznám se, že ani nevím, kterému filmu ze série bych tuhle nálepku dal), určitě je ale nejzásadnější a ukazuje, že to může jít i trochu temnějším směrem. Přístě by to snad chtělo jen nějaký osobitější soundtrack.

 • 60%
  0
  1
  16. 5. 2016
  Petrson (4100 bodů)

  Tak já už jsem z toho osobně unaven, i kdyby tam přidali dědu Simpsona. Vše stejné, dokola se opakující. Navíc Ant Man jako Giant Man, to už nedává smysl, ale třeba je to jeho komiksová vlastnost. A docela dobře si pamatuji reklamu na poštovní službu:). Ty procenta dávám vyšší jen kvůli tomu, že to paradoxně patří mezi lepší Avangers, neboť se ukazují alespoň stinné stránky hrdinů, i když všichni jsou neporazitelní a všechny souboje tím pádem nesmyslné. Šašek Sipder Man má být Deadpool? (Neviděl jsem kromě traileru, ale přijde mi to tak).

  • jakýsi scénář
  • dokola, doblba
 • 85%
  0
  0
  25. 4. 2017
  jarv (2949 bodů)

  V tomto snímku je tolik hrdinů, že jej prostě nelze označit jako samostatný film. Název nese Captainovu přezdívku a dává mu právě kvůli tomu nejvíce prostoru, ale čistě jeho příběh to není. Dá se říci, že skrz něho se děj z největší části odvypráví. Jinak dostávají největší úlohu (kromě Captaina) Iron Man a Winter Soldier. Zbytek postav je vedlejších, přesto jsou tací, kterým se věnuje více - Black Widow, Falcon, Black Panther, Baron Zemo, Scarlet Witch a dejme tomu Vision. Spider-Man se nachází těsně na pomezí, kdy sice má několik osobnějších scének, ale figuruje pouze v pár částech. Ostatní postavy (War Machine, Hawkeye, Ant-Man, Sharon Carter, Thaddeus Ross, Crossbones či Everett Ross) jsou spíše doplňky, z nichž někteří mají to štěstí, že je jejich role alespoň klíčovější. Co se však musí nechat, každý dostane možnost něco pěkného provést. Akce opět hodně fyzická stejně jako minule, ale díky velkému počtu figur mnohem využitelnější, nápaditější a komičtější. Děj možná nejsilnější ze všech dílů, přilepšovalo to tvrdé finále.

  • přítomnost téměř všech členů Avengers
  • každá postava dostává nějaký prostor
  • komická a nápaditá občanská válka
  • místy napínavější děj
  • perfektní návaznost na marvelovské příběhy
  • kostýmy
  • Hawkeye, Ant-Man a Crossbones odsunuti až na příliš vedlejší kolej
 • 80%
  0
  0
  1. 11. 2016
  roque (2919 bodů)

  Docela podařené pokračování. Pokus o rozvrat Avengers z důvodu pomsty člověka, který přišel v bojí Avengers o rodinu. Dobré efekty, nové postavy zapojené do skupiny. (Spiderman, Ant-man). Opět otevřený konec, ale proč ne. Hurá na další takovéto filmy.

  • akční scény
  • sexy herci
  • vtipné hlášky
  • 95%
   0
   0
   11. 5. 2016
   Ombak_Penari (2758 bodů)

   Pro mě možná nejlepší marvelovka. Je to s Avengers o prsa korejské ženy. Výborná a nápaditá akce, která je dílem zcela vážná a jindy naopak plná vtipných momentů. Do toho sympatičtí všichni hrdinové, kteří dostávají svůj prostor tak akorát, aby nebyli přehlédnutelní a současně nebyl děj přelidněný. Představovačka nováčků na jedničku. Trochu se mi nelíbil Spidey, respektive Tom Holland, jsem už zřejmě jediný člověk na světě, pro kterého byl jednoznačně nejlepší xicht pro tuhle postavu Andrew Garfield. Nemám moc to vytknout, neumím si představit, co bych na filmu změnil.

  • 85%
   0
   0
   4. 10. 2016
   leafroller (2684 bodů)

   Připadal jsem si jak v nějaké Lego počítačové hře, kde si odemykáte postavy a nakonec tam jsou opravdu všechny. Vtip je v tom, že nedokážu říct, jestli je to dobře nebo špatně. Co se týká děje, tak motivace postav a zápletka sama o sobě je dosti pochybná a vychází z pro mě amerického pohledu na věc. Zachránili jste svět a miliardy lidí, ale nám stejně vadí že umřel nějaký negr a tak to budeme donekonečna řešit. Navíc si myslím, že kdybych neznal předchozí díly, tak bych půlku filmu hodně plaval, což dělá z filmu nějaký další díl seriálu a já opět nevím, jestli je to dobře nebo špatně. Jinak ano, je to úchvatná podívaná, při které jsem ani na sekundu nepomyslel na ovladač, což je u tak dlouhého filmu jistě polehčující okolnost. Navíc se mi líbilo, že Spiderman byl fakt teenager a nebyl to ufňukánek, jako v "jeho" filmech. Celkové hodnocení tedy bude samozřejmě příznivé, ale o ždímání značky do sucha tu jednoznačně jde a já opět nevím, jestli je to dobře nebo špatně.

  • 100%
   0
   0
   9. 6. 2016
   harry456 (2436 bodů)

   Ve výsledku je třetí díl Captaina Americy s podtitulem Občanská válka hodnotím jako jeden z nejlepších marvelovským blockbusterů vůbec. Překonal totiž veškerá má očekávání a ani na vteřinu jsem se nenudil a nemusel se dívat na hodinky. 148 minut uteklo jako voda a přiznám se, že takovou radost jsem měl naposledy po projekcích druhého dílu Návrat prvního Avengera a prvních Avengers. Snímku nechybí napínavá akce, výborná choreografie, opojné vizuální efekty, skvělý scénář, perfektní režie, střih, zajímavé lokace, nádherné kostýmy a charismatičtí herci. Čeká vás tedy nezapomenutelný akční zážitek roku!

  • 90%
   0
   0
   8. 9. 2017
   Larrysbride (2072 bodů)

   Bratři Russovi jsou experti na jednu jasnou věc: Porušování pravidel žánru, do které se sami vybrali. Jak již jsme se dočkali v Zimním vojákovi, ani Občanské válce se nedočkáme tradičního filmu o superhrdinech, na které by filmoví nadšenci dnešní doby již měli být zvyklí.Občanská válka nám naděluje vše, co fanoušci očekávali od Batman v Superman, přidalo od nervy drásající akce odlehčující humor a pár velmi milých překvapení, národ rozdělující politickou kampaň a filmová událost roku je na světě. A "antifanoušci" se můžou snažit film shodit, rozdupat a zanadávat si, jak tu máme "Superhero Film #X", ale to nám Russovi v Občanské válce jen těžko nadělují. Tak, jako Zimní voják byl více než cokoli politický thriller, v Občanské válce se dočkáme velmi milého, možná trochu předraženého, sitcomu o partě spolupracovníků, kteří by měli konečně dostat šéfa... Russovi se nám tu stávají novým Jossem Whedonem; nebojí se (opakovaně) nechat ženskou zachránit partu chlapů, akční scény vás vtáhnou do děje a v nejednom případě dokonale vyrazí dech (Bucky a motorka? Bondovky se můžou jít zahrabat...) a dialogy, neslavná slabina nejedné komiksovky, jednoznačně nikdy neaptřily mezi Russovy slabiny... Russovi nám dodávají příběh, který si každý komiksový fanoušek myslí, že zná, jen aby ho nechali dojít do kina a přesvědčit, jak dokonale se mýlil. Občanská válka vskutku reprezentuje jeden z nejlepších, ne-li vůbec nejlepší, komiksovou adaptaci vůbec. A ne snad proto, že by se držela toho, co MCU (či konec konců i DC), nastavilo, ale pravým opakem. Třetí Captain America boduje právě proto, že porušuje každé pravidlo komiksových filmů, které jsme tu kdy měli. A dělá to tak ladně a bez jakékoli námahy, že se tomu rádi poddáte. TLDR: Ne, Občanská válka není "Komiksovým Filmem #X". A ano, nemáte zač... P. S.: Narážka na to, že to, že Bucky zná jméno Stevovy mámy z nás přece nedělá kámoše pro mne opravdu představuje jeden z největších highlights filmu!! :D (Advance Screening at the Dolby Cinema, Vernon Hills, IL 5/5/2016; IMAX 3D Regal Lincolnshire, IL)

  • 65%
   0
   0
   29. 4. 2019
   Vurhor (2016 bodů)

   Avengers filmy jsem měl vždycky rád nejen kvůli parádní akci, ale také protože se v nich hrdinové z různých sólovek mlátí mezi sebou, což přináší často nepředvídatelnou a strhující podívanou. Proto jsem se nemohl dočkat, až si vezmu svoje Starkovský tričko s vlkem (get it? ;) ) a budu křičet: ,,Jeď, Tony, jeď!...Nebo leť!" Což jsem také dělal, ale moc dlouho to nebylo... Člověk by si řekl, že ten umolousaný příběh se slabým hl. záporákem bude aspoň zachraňovat šarvátka mezi našimi hrdiny, což je pravda, bitva mezi rozdělenými členy A. byla vyložená slast pro oko, nicméně možná už je na čase, aby Marvel bral svoje filmy trošičku vážněji. Když totiž proti sobě bojující členi Avengers na sebe začnou házet přátelský fórky, z člověka hned to napětí sejde a řekne si, že vlastně o moc nejde. Nevím, možná jsem byl jen moc nesoustředěný kvůli napětí z příběhu třetího Dragon age, který teď pařím... Předešlý vynikající díl rozhodně lepší. Tohle bylo trochu zklamání. Ale furt je to jedna z těch lepších "sólovek". Ale noví dva hráči, Spidey a Black Panther, jsou vyložení sympaťáci! A těšim se na ně v dalším pokračování!

  • 90%
   0
   0
   4. 7. 2021
   Temný Pán ze Sithu (1576 bodů)

   Třetí kapitán america je fakt famózní. Moc se mi líbí dej. A to vše ať už Zemova linka, nebo linka winter soldiera a kapitána,tak i linka o smlouvě která vlastně rozdělí avengers(jsem zastánce nevtahovat politiky do práv hrdinů, tzn. Proti Iron manovi) audiovizuální stránka skvělá, ať už honička v tunelu, nebo skvostný finální souboj.jako samostatný film dávám 90 procent. V rámci MCU dám 95 a to proto, že co se zde stane ovlivní další dej, a to hlavně v Avengers 3 a 4

  • 95%
   0
   0
   5. 8. 2020
   Nevka (1492 bodů)

   Rozhodně nejlepší film tohoto roku. Před návštěvou kina jsem měl dvě fáze. V první jsem se na film celkem dost těšil a v té druhé - asi 2 týdny předem - jsem si tak nějak řekl, že nějak to dopadne, ale těšit se nebudu. Výsledek? Ten film byl prostě bomba! Za mě překonal mou nejoblíbenější marvelovku Iron Mana 3. Ale teď k samotnému filmu. Konflikt vypadal trochu jinak než jsem si představoval, ale přesto fungoval (TEAM IRON MAN). Záporák překvapivě funkční a jako jeden z mála neměl pocit, že by Avengery zvládl zničit sám. Crossbones dostal poměrně málo prostoru, ale hrál podstatnou roli pro vývoj příběhu. Jednotlivé souboje byly výtečné a měly nápad (na začátek jsem šílenou kameru ani moc nezaregistroval). Filmu bezpochyby vévodila scéna na letišti. Každá postava dostala svůj adekvátní prostor a uvedení Spideyho a Black Panthera dokonalé. Hlášky fungovaly a byly nám podány poměrně nenuceně. Ant-Man/Giant-Man prostě super. Mělo to všechno, co by člověk od takového filmu čekal. Plná palba 5ti hvězdiček!

  • 80%
   0
   0
   1. 6. 2016
   jvempire (1208 bodů)

   Marvel stále udržuje kvalitu svých filmů na vysoké úrovni (samozřejmě pokud máte rádi akční komiksovky). Velký počet postav a mnohé nové dělají z tohoto dílu zběsilou jízdu, ale režie to zvládá udržet přehledné. Nový Spider-man vypadá dobře. Rozhodně doporučuji.

  • 85%
   2
   0
   5. 6. 2016
   Tomas_313 (1168 bodů)

   Jsem vášnivým čtenářem kresleného porna s ušlechtilým názvem komiks a nový Captain America všechny mé prazvláštní choutky ukojil. Bratři Anthony a Joe Russo prokázali své kvality a s nelehkým úkolem se popasovali na výbornou. Svižný, plynulý příběh propojující podstatnou příběhovou linii a údernou akci má hlubší význam a závažný dopad na hlavní představitele, což je u Marvelu velice přínosná novinka. Velké množství postav se překvapivě stává pozitivem a všichni jsou nenásilně zakomponováni do příběhu a dostanou možnost předvést své vlohy a uspokojit skalní fanoušky. Akce se stejně jako u předchozího dílu soustředí na kontaktní, pěstní souboje s propracovanou choreografií umocněné skvělou kamerou a přiměřeným střihem. V porovnání s oběma díly Avengers je Občanská válka mnohem komplexnější, vážnější, emocionálně bohatší a rozumněji zpracovaná akční "rubačka", která se zarytě nesnaží zavděčit se za každou cenu. 85%

  • 80%
   0
   0
   9. 6. 2016
   salisbury (1100 bodů)

   Kapitán Amerika hodil svůj štít Iron Manovi rovnou do plechového xichtu a rvačka byla v mžiku mezi Avengers rozpoutána v pravé peklo. Překvapivě mě potěšil pavouček, který měl vtipnější prupovídky než v jakémkoliv předchozím filmu, kde na rozdíl od tohoto hrál prim. Daniel Brühl skvěle zahrál na svých filmových houslích part záporáka a jeho najmutí na tuto roli bylo skvělým počinem. Film by se spíš měl orazítkovat názvem Avengers: Civil War a sólovému Kapitánovi svěřit jiný příběh, ale což, šlapalo by to tam asi stejně. Winter Soldier už ve dvou dílech Kapitána byl hlavním tématem, tak doufám, že v budoucím pokračování zůstane u ledu, neb si začnu myslet, že jiných témat opravdu není a posun bude mít trasu stále dokola rotující kružnice.

  • 80%
   0
   0
   12. 10. 2016
   brcolka (1041 bodů)

   I když je to nějaký pátek co jsem naposledy viděl předchozí díl, což mělo za následek, že jsem se místy ztrácel a nevěděl co s čím souvisí, ale dobře jsem se bavil. Je to prostě marvelovka o superhrdinech, které nikdo nezraní ani nezabije a to je prostě super. Takže skvělý film

  • 80%
   0
   0
   1. 6. 2016
   Ciiiri (943 bodů)

   Mno... Čekala jsem trochu více. Ale... Stále je to Avengers (nebo část), je tam akce, je tam vtip. A dobrý vtip, jako vždy! Hromadný souboj byl vážně božžžííí :-)
   Moc mě nenadchla závěrečná bitva, ale jinak to moc fajn. Už se těším na další. Ovšem myslím, si, že byly lepší.

  • 95%
   0
   0
   31. 5. 2016
   Innuendo (908 bodů)

   Jedna z nejlepších marvelovek.

  • 95%
   0
   0
   22. 1. 2018
   myllyn (885 bodů)

   tolik fórků o tom, že tohle jsou v podstatě třetí Avengers. Kapitán měl večírek a thora s hulkem prostě nepozvali, tak si udělali vlastní Ragnarok. Vidět poprvé na plátně černého pantera a nového spidermana! awesome! navíc k tomu ant-man jako opravdu big ant-man tedy alias giant man! co může být víc? :-)

  • 100%
   0
   0
   11. 5. 2016
   tedoun (879 bodů)

   konečně kapitán amerika podle komiksu se natočil tak dokonale, že jsem na to šel dvakrát. To se ještě mě nestalo abch šel na stejný film během týdnu. Fakt super film a nelituju ty penize, který jsem ještě utratil za popcorn a kolu. Už se těším na další díl tohoto marvelu!!!

  • 65%
   0
   0
   14. 2. 2017
   PandaPool (851 bodů)

   Film je to celkem dobrý ale vývojáři si neměli vybrat tak velké sousto protože kdo nějak čte marvel komiksy ví že komiksu to byla mnohem větší a mnohem epičtější bitva s mnohem více superhrdiny a superzáporáky zatím co tady to byla jen slabá účast a navíc se to opravdu vůbec nedrží původního příběhu.

  • 80%
   0
   0
   9. 6. 2016
   EXpenzza (747 bodů)

   Stejně jako předchozí filmy inspirované comicsy, potažmo hrdinskými comicsy, hodnotím především očima comicsového fanouška. Bohužel, kvůli úspěšné komunistické devastaci národa ve všech směrech (tedy i comicsech), nemáme patřičné comicsové publikum, byť se pomaličku vytváří a roste. Za vše stačí zmínit, že druhý promítací den bylo u nás večer vyprodáno, až byl mimo jiné hokej Česko-Rusko, což jsem rozhodně nečekal. A za druhé, byť jsem měl nešťastný pocit, že jsem obklopen samou školkou, kino sledovalo film bez dechu. Minusy - několik ukecaných scén film zbytečně natahovalo (přeci jen akční film by neměl sklouzávat do konverzačky), otřesné 3D opět nezklamalo! naštěstí se sekala jen první akční scéna v úvodu, kdy má CA s týmem zabránit krádeži biologické zbraně, ovšem pozadí ve většině scén bylo placaté, jako by je namalovali na velké plátno - do očí bijící je například scéna v kostele, a uvítal bych býval titulky (u nás nebyla možnost). Plusy jsou zbytek...krásné ženy, velkolepé souboje (při CA vs. IM jsem vážně čekal, že jeden z nich nepřežije) a skvělé honičky - tunel u mě asi vede. Za minusy strhávám hvězdu. A také mám o něco raději příběhy, kde je více prostoru pro fantazii (nejen Mimozešťani). Z toho důvodu se více těším na nové X-Meny. Jinak jsem celkově velmi spokojen (zajímalo by mě, kolik šrámů si herci z natáčení odnesli)

  • 80%
   0
   0
   13. 10. 2016
   KajkaFajka (721 bodů)

   I když nieje som úplně obrovská fanušicka Marveloviek tak mám tieto filmi velmi rada. A tady se najednou objevia snad všeci súčasný hrdinovia na kterých chodíme do kina zvlast. A i když vo filmu idě o bitvu mezi jednotlivými zastancami svojej pravdy tak i tak je to super pokoukanie

  • 65%
   0
   0
   13. 5. 2016
   wodmint (711 bodů)

   Milel Sem Si Že to Bude bomba film ale sklamalo měto proto že tam bylo moc postav a některim nedali šanci třeba VISION,ANT MAN, tam sou ale nemaj prostor a mrzi mě že nevihral IRON MAN ALE NA DRUHOU STRANU ....LEPŠI NEŽ AVENGERS 2

  1 2 3 dalsi posledni

  Hodnocení a recenze Captain America: Občanská válka

  80 78 ?
  jak hlasovat?
  • adelleholland 80%
  • miroslav-jirak 100%
  • Mikik4444 70%
  • Mrykodaj 70%
  • josef-gregor 90%
  • Kubys Fencl 80%
  • Evianka 75%
  • Reacherjack2016 85%
  • what is in the box 85%
  • nathanaelsulov 80%
  všechna hodnocení (334)

  V žebříčcích uživatelů

  3. místo z 13 v žebříčku uživatele JosefTomas

  „Trojka vzala pojem týmovky do nového levelu.”

  2. místo z 13 v žebříčku uživatele adam-tesar
  3. místo z 26 v žebříčku uživatele Dootys
  20. místo z 27 v žebříčku uživatele Temný Pán ze Sithu
  127. místo z 174 v žebříčku uživatele Manekenthe
  141. místo z 155 v žebříčku uživatele dav.bal
  2. místo z 13 v žebříčku uživatele lamps
  12. místo z 86 v žebříčku uživatele homedo
  14. místo z 19 v žebříčku uživatele kubi.sarka