The Avengers: Age of Ultron (USA)
« další názvy »
USA USA
142 minut

Žánry

:
Akční, Dobrodružný, Fantasy, Sci-fi, Blockbuster, Epický, Komiksový, Série/Franchise

Obsah

:
Marvel Studios uvádí snímek „Avengers: Age of Ultron,” který je výpravným pokračováním největšího super-hrdinského filmu všech dob. Pokus miliardáře Tonyho více »« méně

Režie

:
Joss Whedon

Scénář

:
Joss Whedon Stan Lee Jack Kirby

Herci

:
Linda Cardellini Scarlett Johansson Aaron Taylor-Johnson Hayley Atwell Chris Evans ...
Premiéra: 30. 4. 2015
Distributor: Falcon
Přístupnost: MP-12
Jste na stránce filmu Avengers: Age of Ultron. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Avengers: Age of Ultron myslíte! K 16. říjnu 2021 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27778 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 75%
  0
  0
  5. 3. 2017
  Brenan88 (43962 bodů)

  Sám se divím,že nedávám plný počet,ale mám prostě takový pocit,že film nepřišel s ničím novým. Jediná změna je v tom,že Avengers bojují s roboty namísto emzáku. Jinak to bylo jako přes kopírák. Akce byla sice dobře provedená,ale bylo jí tolik,že mi to všechno až chvílemi lezlo krkem.

 • 80%
  0
  0
  10. 3. 2018
  Pete69 (16118 bodů)

  Podobnost s prvním dílem se nedá zakrýt. Trošku jiný příběh, ale je to stále podobné. Přesto se mi druhý díl líbil o kapku více, než ten první.

 • 40%
  0
  1
  15. 1. 2017
  Sheldon (15979 bodů)

  Neskutečně hloupý, hlučný a naivní film s nesmyslným samoúčelným dějem, který kopíruje mnohé, co jsme už viděli mnohokrát jinde a výrazně lépe. Chápu režiséra, že byl v šoku nad výsledným materiálem a z dalších filmů od Marvelu vycouval. Tohle je prostě čistokrevná předraženáí ptákovina, která funguje díky opravdu agresivnímu marketingu zaměřeným na menší diváky a slabomyslnější jedince.

 • 60%
  1
  0
  10. 5. 2016
  lamps (14758 bodů)

  Myslíte si, že jsme opravdu úplně blbí?.. Samozřejmě, v mnoha případech skutečně jsme a k filmovému uspokojení nám stačí hodně málo (v mém případe třeba zelený Jim Carrey, za což se trochu stydím:), ale servírovat s rozpočtem přes sto milionů dolarů a se skupinkou snad nejpopulárnějších herců současnosti masovému publiku film fungující čistě na bázi "podnět (tedy smršť vizuálních efektů, otravných motivů o hrozbě pro celý svět a sem tam nějakého situačního humoru) - receptor (blbec, většinou po boku s přítelkyní, která je v tom nevinně, jelikož pouze ustavičně slintá nad pohledy a muskulaturou pánů Thora a Iron Mana) - efektor (proces vyprázdnění peněženky blbce na úkor filmu) - reakce (obří výdělek a natočení pokračování), to je zkrátka už neodpustitelné. Navíc s nejhloupějším záporákem a nejnudnější závěrečnou akcí v dějinách Marvelu. K dobru lze druhým Avengers připsat pouze sympatické herce, z nichž ale mnozí na úkor jejich početnosti nedostávají moc prostoru, stále dobrou úroveň humoru a jistě unikátní zapracování celého příběhu do toho nadějně rozjetého marvelovského vláčku. Až ten jednou dojede do konečné stanice, možná se i tohle dílo a jeho troška do mlýna plně docení. Do té doby se ale jedná jednoznačně o film hodný zapomnění.

 • 80%
  0
  0
  28. 7. 2017
  Danny F. (11130 bodů)

  Velkolepé. Bitva drsná a perfektně akční. Hlášky taky obstály. Mé hodnocení by bylo vyšší nebýt těch přehnaných efektů. Jinak se to hodně povedlo.

  • akce
  • hlášky
  • množství efektů
 • 60%
  3
  0
  2. 1. 2017
  JosefTomas (7653 bodů)

  Stejný případ jako Iron Mana 2, jen s větším rozpočtem a ambicemi. Marvel prostě dvojky v té době neuměl (krom Kapitána) a servíruje se nudný a vlastně ničím nevybočující tuctový blockbuster. Svůj účel splnil, ale rychle zapadl a zaostal.

 • 65%
  0
  0
  19. 1. 2017
  squirrelpool (6895 bodů)

  Čekal jsem podstatně víc. Děje se v podstatě totéž co v jedničce. Nejprve přehlídka, po té rozbroje, po té dostanou na budku, po té se semknou a mají všechno na háku, a po té, a poté... je to to samé jenom dražší, větší, výbušnější. A akorát tentokrát nikdo nedemoluje New York. Co se zhoršilo je např. humor, jednička nebyla nic extra, tohle je nějak slabý. Jediné co mě pobavilo byly diskuze o kladivu. Co se postav týče tak Kapitán má lepší kostým. Stark už není tak vtipný. Thor se pokouší o humor a Mark Ruffalo potvrzuje, že je skvělý Banner. Ostatní jsou stejní. Z těch nových je tady Quicksilver, sympatičtější herec, ale u X-menů si s ním vyhráli mnohem lépe. Scarlet Wich je taková nanicovatá. Potom Vision, to je prostě krávovina, kterých jsou komiksy plné(ještě, že se to u nás čte minimálně). Poslední je Ultron, možná jediná dobrá věc, má skvělé hlášky. Nějak jsem, ale vážně nepochopil jeho motivaci. Přiznávám, že jsem blbej, možná to bije do očí, ale já fakt netuším co má za problém. Plus si zase otevřeli spoustu vrátek pro pokračování.
  Prostě stále platí, že samostatné filmy jsou lepší.

 • 60%
  2
  0
  29. 4. 2015
  Tom Hardy (5181 bodů)

  Re-cyklace. Přestože by mělo jít o vrchol marvelovského snažení, působí to spíš jako povinnost. Žádné pořádné nápady ani snaha o originální sekvence, pouhé opakování známých motivů (zápletka) a okoukaných scén (akce). Vyjma úvodu v lese a slovního špičkování, které je opravdu excelentní (chvílemi je to až bravurní komedie) nemá ten film vůbec nic. Snad vyjma až podezřele lacině vyhlížejícího vizuálu, ale ona je celkově výprava v Age of Ultron taková chudá (postavy se de facto točí ve čtyřech lokacích). A Ultron? James Spader je fantastický, ale samotná postava nijak zajímavá. Prostě a dobře, druzí Avengers mají podobný problém, jako pokračování Transformers. Wow efekt se vyplácal prvním dílem a přišlo na řadu pouhé opakování již (navíc několikrát, vzhledem k sólovkám) vyřčeného. Je to škoda už pro skvěle sehrané herce.

  • obsazení
  • humor
  • děj
  • nezajímavá akce
 • 55%
  1
  0
  30. 4. 2015
  Petrson (4045 bodů)

  Dokolečka, doblba, stále stejné, akorát těch amerických cirkusáků, jak jim ve filmu říkají, je tam čím dále tím více. Co bych považoval za plus je, že se člověk někdy zasměje tam kde má a častěji i tam, kde asi nemá. Děj dokolečka stejný. Teď to jen přetočit s X-Meny:). Pozitivum bylo, že na premiéře seděl kostýmovaný Batman, dále Magneto a pán v obleku. Film za 280 miliónů dolarů měl uvolnit i nějaké peníze na scénář :). Je to jedna velká nekončící akce, kromě štípání dříví na statku. Nejlepší je ke konci Hulk v letadle, který letí asi na dovolenou na Fidži. Je to prostě klasický komiksový film, jeden z mnoha a právě poslední v řadě. P.S. Ultron měl příležitost udělat ten film jiný, škoda nevyužité skvělé šance.

  • ironie, sarkasmus, dialogy
  • scénář
 • 60%
  0
  0
  9. 7. 2015
  rkotvald (3156 bodů)

  Nedá se úplně hovořit o zklamání, jenže po labužnickém druhém Kapitánovi nejsou další Avengers adekvátním pokračováním tohohle universa. Opět funguje jakýkoliv střed mezi postavami, herci jsou výborní (jen Scarllet občas bloudí), akci nelze nic moc vytknout,.. Ale už tam není ta lehkost a nápaditost, v té akci především chybí ona nezapomenutelnost z jedničky. Ovšem největším zklamáním jsou dvě nové postavy, které mě srali od prvního slova... nemluvě o totálně nudném záporákovi.

 • 90%
  0
  0
  25. 4. 2017
  jarv (2941 bodů)

  • kostýmy
  • lepší a větší úloha pro Hawkeye
  • film se každému věnuje více
  • komické situace
  • občasně důmyslně využití sešlosti hrdinů a jejich zbraní
  • spojení s ostatními snímky a odkaz na budoucnost
  • minimální role pro Barona Struckera z Hydry a také pro Nicka Furyho
 • 60%
  0
  0
  31. 5. 2016
  LenkaVL (2327 bodů)

  Avengers: Age of Ultron aneb jak vytáhnout z lidí další peníze.
  Podle mě takové umělé prodlužování, děj jaksi necelistvý. Jistě, je tam spousta dobrých herců, ale nedostávají moc prostoru pro svou roli. Jen hodně bojů, vizuálních efektů, ale děj trochu pokulhává.

  • herci
  • trocha vtipu
  • scénář, děj
 • 95%
  0
  0
  26. 8. 2015
  Larrysbride (2069 bodů)

  Tak po tak ledové sprše, jakou mi drtivá většina recenzentů nachystala, jsem čekala zklamání. Avšak to se naštěstí nekonalo! Budme upřímní - je Age of Ultron lepší než tolik oslavovanájednička? Jistě že ne. Ta nastavila latku až příliš vysoko. Avšak jestli bych první díl ohodnotila na 130%, AoU je velmi solidních 95%. Marvel nám chtěl před Civil War holt představit až příliš nových postav a připomenout ještě více starých známých, což se na snímku muselo podepsat, i tak jde však o jeden z nejlepších komiksových filmů (nejen) současnosti, který beze sporu potěší každého fanouška! (Viděno: IMAX 3D)

 • 80%
  0
  0
  8. 8. 2020
  Nevka (1492 bodů)

  Zklamání se nedostavilo. Po nějaké době strávené na CSFD jsem si již vypěstoval značnou imunitu na některé negativistické komentáře. Jasně, každý v tom vidí něco jiného. Mně se to třeba líbilo. Konverzace mezi postavami je zábavnější než v jedničce a hlášek je tu požehnaně. Dát slušné fóry do souboje Hulk vs. Hulkbuster je opravdu umění. Rozebírání života Hawkeye, který neměl vlastní film bylo vcelku fajn, ale u Black Widow mě nijak zvlášť nezaujalo. Ať už prostředím nebo myšlenkou. Maximofovi (Quicksilver, Scarlet Witch) a Vision potěšili. Ze začátku byla až trochu moc akční kamera v lese, kde měl člověk trochu problém s přehledností, ale po dvou minutách to člověk vstřebal. Celkově to mělo grády a vůbec jsem se nenudil. Skvělé dávkovaní napětí, akce a humoru. Ultron nebyl zrovna nejlepší z možných kandidátů na záporáka, ale aspekt filosoficky pomateného robota z něj nakonec udělal slušného magora, který by si možná rozuměl s Lokim, kdyby je spolu zavřeli někam na ostrov (znalci Arrow pochopí). Roboti byly sice slabší, ale rozhodně ne nejslabší protivníci v historii Marvelu, jak jsem tu někde četl. Chitariové z jedničky byli na podobné úrovni. Za sebe doporučuji titulky.

 • 90%
  0
  0
  13. 4. 2016
  Fxxx (1410 bodů)

  Na druhý díl Avengers jsem se dlouho těšila, ale dost mě zklamal. Není v něm nic k nabídnutí, nevyhne se spoustě klišé a ani vtipný mi nepřišel, spíše trapný.
  Jediné, co film drží jsou výborné herecké výkony, obzvlášt bravurně se své role ujal Robert Downey Jr. Co stojí za vyzvednutí jsou sem tam povedené hlášky a vtipné dialogy.

 • 70%
  0
  0
  2. 5. 2015
  king-kurt (1228 bodů)

  Akce střídá akci, nic nového, nic objevnýho, což byla škoda, ale přitom stále dobrý, teda pokud máte rádi komiksy, stejně jako já. Vlastně se těším už na další pokračování. Iron Man je prostě šéf a přitom bez techniky nic neumí. To je nejzajímavější postava, protože to je asi jediná, kterou se sami můžem stát a na něm je to zase postavený, dokonce jsme pořád u něj v kanclu.

 • 80%
  0
  0
  19. 7. 2015
  jvempire (1208 bodů)

  Super druhý díl. Nové postavy a skvělé efekty.

 • 10%
  0
  0
  21. 9. 2015
  Pajmen (1196 bodů)

  Fajn fórky. Ale to ostatní kolem bylo přelétávání z bláta do louže. I když je tu akce dost, nemá to koule, hlavu a ani patu. Samozřejmě se ale můžeme "těšit" na pokračování, kde možná zjistíme, proč se vůbec Avengeři začali točit.

 • 85%
  0
  0
  12. 6. 2015
  Melody Harkness (1032 bodů)

  Když si odmyslím první bojovou scénu tak to byl dobrý film. Ale vážně? Ten začátek měl být co? Snaha o vyhnání diváků z kina? Divné, nedotažené triky a ještě ten synchronizovaný skok... *smailik pláče zoufalstvím*
  Ale zbytek filmu měl spád, už povedené triky, zajímavého záporáka a mjölnir v jedné z hlavních rolí.

 • 90%
  0
  0
  19. 5. 2015
  Rapaport (1016 bodů)

  Líbí semi marvelovské filmy a když se objevili Avengers byl jsem nadšené. Spojení několika filmových postav se povedlo dokonale a vše bylo krásně provázané. Moc jsem se těšil na pokračování a musím, říci,že mě nijak zvlášť nezklamalo. Líbila se mi akce a humor. Hlavní záporák trochu zklamal a Vision ten jako by tam ani nebyl. Ale jinak se mi to líbilo.

  • humor
  • 75%
   0
   0
   4. 7. 2021
   Temný Pán ze Sithu (993 bodů)

   A máme zde další film s partou zvanou Avengers. Pro mě asi nejslabší Avengers film..nak mě to nebavilo, jasně audiovizuální stránka pecka,i příběh stal za to, jen se mi na tom něco nelíbí, i když sám popravdě nevím co. Samozřejmě film je pecka,lepší než stovky dalších, jen mi to nesedlo.jako samostatný film 75 procent.v rámci MCU dám 85 procent, a to proto že jsme zjistili jaký je iron man vlastně zvrácený a arogantní s myšlenkou jen na sebe, a též kvůli zrození Visiona

  • 85%
   0
   0
   28. 5. 2019
   Ciiiri (941 bodů)

   Film je super. Jako každá Marvelovka. Já jsem možná čekala trochu více. Ale oni si potřebují připravit místo na další filmy - díly. Je to pochopitelné. Ale film rozhodně doporučuji. Doporučuji vidět filmy s tím související, poté to lépe zapadá. Za mě, ale fakt super.

  • 80%
   0
   0
   20. 7. 2015
   martin-kubista (797 bodů)

   To co jsem od filmu čekal jsem dostal - super akční scény, nové postavy, relativně dobře vykreslená psychologie postav. Akorát hlavní záporák mi přišel takový trochu "slabý". I tak palec nahoru :)

  • 80%
   0
   0
   12. 11. 2015
   KajkaFajka (719 bodů)

   Na Ultrona som sa velmi těšila a musím říct že když som pak film viděla tak to bolo sklamanie. Ne že by to nebylo nabité akciou a všeliakými efektami ale jakoby pokračovániu došel dych. Už to bolo také bez většie energia a nápadu. A konec byl celkem rychlý.

  • 70%
   0
   0
   29. 4. 2019
   Kuroni (577 bodů)

   Pro mě nejslabší ze všech dílů Avengers. Dějová struktura se prakticky neliší od toho prvního z roku 2012, jediné co se změní, je padouch. Jeho ztvárnění je ale opravdu velmi bídné, Ultron v komiksech vystupuje jako téměř neporazitelný padouch, který se stále vrací, to se ale o tomto filmovém zpracování říct nedá. Ubohé schopnosti Quicksilvera nestojí za komentář. Herecké výkony jsou ale skvělé, stejně jako CGI a celková atmosféra.

  • 85%
   0
   0
   17. 10. 2015
   perfekta (545 bodů)

   Příjemný, pohodový.

  • 85%
   0
   0
   9. 8. 2016
   dancemusic2012 (465 bodů)

   Pokračování veleuspesne marvelovky si nezada s prvním dílem. Opět nás čekají neohrozeni hrdinove jako jsou Thor, Captain America nebo Black Widow a další.
   K tomu se přidávají dvojčata s nadpřirozenými silami, kteří nejdříve bojuji proti Avengers a potom s nimi.
   Akční scény a napětí = +

  • 95%
   0
   0
   6. 11. 2015
   Fricino (458 bodů)

   Tvůrci se vykašlali na všechno kolem a udělali to v čem jsem jsou nejlepší na světě. Dali do kupy děj, který postavili na originálních efektech a vynikající práci kameremana. Jak je vidět, zadařilo se. Film ani trošku nenudí, pořád je na co se dívat.Prostě pojď diváku, sedni si na zadek, dej nám 140 minut tvýho života a my tě za to pobavíme, jak nejlíp umíme a to mě přijde jako hodně dobrý obchod.

  • 55%
   0
   0
   4. 3. 2016
   Liki12 (446 bodů)

   Zřejmě jeden z nejočekávanějších filmů roku 2015, který mě ale velice zklamal. Hlavní záporák coby jakýsi robot byl absolutně nezajímavý (Loki z předešlého dílu nasadil vysokou laďku, kterou už bohužel Whedon nedokázal udržet). Děj byl přeplácaný a pro mě osobně nezajímavý. Akce byla do jisté míry předvídatelná, ale chvílemi i docela zábavná. Bohužel ani výborné herecké obsazení tento film moc nezachrání.

  • 85%
   0
   0
   7. 2. 2016
   patrick-sarin (438 bodů)

   Boom efekt prvních avengers nemohl být dostižen ani náhodou, jelikož o prvním díle si mnozí mysleli že není možné ho vůbec realizovat. A tak tento několika milionový akční počin, plný hvězdných tváří a blyštivých efektů, působí jako pouhá vyklusávačka. Jako pohled na jedno z mnoha průměrnějších (ano vím moc dobře co je Ultron zač) dobrodružství a poměrně dost prostoru bylo věnováno pošťouchnutím z různých stran a poukázáním na budoucí počiny. I tak jsem se bavil královsky. Akce, vtipy vše na úrovni jedničky a lépe, postav na konci už trochu přehršel, ale ono se to vytříbí. Doufejme jen že nás Infinity War opět zarazí do křesel, protože upřímně nevím co by dále mohlo.

  1 2 dalsi posledni
  78 74 ?
  jak hlasovat?
  • josef-gregor 80%
  • BroOo420 85%
  • Kubys Fencl 75%
  • Reacherjack2016 80%
  • what is in the box 50%
  • pavel paleček 70%
  • nathanaelsulov 70%
  • Lovecour69 75%
  • Temný Pán ze Sithu 75%
  • Panda123 90%
  všechna hodnocení (342)

  V žebříčcích uživatelů

  1. místo z 32 v žebříčku uživatele RedDragon
  1. místo z 13 v žebříčku uživatele Barbarka
  1. místo z 1 v žebříčku uživatele kyle31
  6. místo z 8 v žebříčku uživatele Arnarmo
  32. místo z 33 v žebříčku uživatele JanTung
  47. místo z 67 v žebříčku uživatele henrycruel
  80. místo z 80 v žebříčku uživatele ondrej-kolmacka
  11. místo z 81 v žebříčku uživatele homedo
  26. místo z 65 v žebříčku uživatele eagles