Thor: Ragnarok (USA)
USA USA

Žánry

:
Akční, Dobrodružný, Fantasy, Sci-fi

Obsah

:
Thor je uvězněn na opačném konci vesmíru bez svého mocného kladiva a je nucen pustit se do závodu s časem, aby se vrátil včas do Asgardu a zastavil Ragnarok více »« méně

Režie

:
Taika Waititi

Scénář

:
Craig Kyle Christopher Yost Eric Pearson Stan Lee Larry Lieber Jack Kirby

Herci

:
Benedict Cumberbatch Idris Elba Tessa Thompson Cate Blanchett Tom Hiddleston ...
Premiéra: 26. 10. 2017
Distributor: Falcon

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 85%
  4
  2
  30. 10. 2017
  Brenan88 (32436 bodů)

  Veškerá očekávání byla naplněna! Taika Waititi zmuchlal veškerou tu mytologii,Thorovu dokonalost a hodil jí do hajzlu. Výsledkem je tak akční jízda,která od první minuty hraje na komediální strunu. No a ve chvíli kdy se na scéně objeví Hulk vše nabere na pořádném tempu při kterém jsem se přímo božsky bavil. Tuna hlášek,zábavných cameo a šílených scén je zde vážně požehnaně. Taika má specifický smysl pro humor a mne zde výtečně sedl. Chvílemi jsem si říkal,že se snímek nese až na sebe parodické vlně. Thor je vykreslený jako obyčejný týpek,který má spoustu řečí a přitom občas šlápne vedle. K dokonalému bohovi hromu má místy opravdu daleko. Hulk je opět skvělej,škoda že je jeho sólo snímek zatím v nedohlednu. Pokud bych měl vypíchnout někoho z vedlejších postav,tak by to byl geniální Goldblum,který si svou roli vyloženě užívá a na plátně to jde znát. Cate Blanchett je taktéž výborná a na první pohled jsem jí skoro nepoznal. Marvel se odhodlal ke statečnému kroku,když jako zápornou postavu udělal ženu. Tenhle risk jim však vyšel všemi deseti,protože Hela je skvělá! Akce je výborně nasnímaná a vrcholem zde pro mne byl souboj v gladiátorské hale a závěrečný souboj,který byl velmi dobře a přehledně natočený. Navíc byl celý snímek výborně ozvučený. Je toho hodně co se mi líbilo,ale vypisováním bych zabil půl večera. Thor 3 je zkrátka výborný snímek,který se u mne co se týče komediálnosti drží na druhém místě hned za Strážci galaxie 2.

 • 80%
  1
  1
  30. 10. 2017
  lamps (10415 bodů)

  Třetí Thor přichází se zcela novými ambicemi a vyprávěcím směrem, který otevřeně vytváří zábavný a takřka parodický ekvivalent k dosavadním příběhům Avengers, kde se s humorem definitivně roztrhl pytel a stylizace vytvářeného světa i ozvláštňující vedení ne úplně klasické zápletky nabývají multižánrových rozměrů, jaké jsme dosud u Marvelu neviděli. Waititi je pro mě blockbusterový rejža budoucnosti.

 • 90%
  0
  0
  31. 12. 2017
  p.a.douch (4592 bodů)

  Takže rozhodně nejpovedenější zfilmované dobrodružství tohoto komiksového hrdiny. Dobře vyvážený co se týče humoru. Zjevně se zkrátka nechtěl brát Thor moc vážně, ale nepřehnal to. Do universa se nám přidali další postavy. U některých bych byl i zvědav na další vývoj (En Dwi Gast). U Scurgeho mě naopak štve, že již rozveden nebude a myslím že ho scénáristi poněkud odflákli. Blanchettová jako Hela dost dobrá. Celkově u mě tenhle film zabodoval.

  • humor
  • 80%
   1
   1
   8. 11. 2017
   evismaior (3383 bodů)

   Marvelovky zrajou jako víno a tenhle počin zas posunul fanouškovské rochnění o něco dál. Tvůrci na vzoru potrhlých Strážců galaxie zjevně naznali, že s humorem nejdál dojdou, a tak je poslední Thor asi ta nejvtipnější akční fantasy-sci-fi jízda, jakou jsem v poslední době viděla (až jsem si někdy říkala, jestli už scénáristi netlačí moc na pilu a jestli ty vtípky budou pořád tak vtipné, až se na film podívám podruhé nebo potřetí, což mám v každém případě v úmyslu udělat, ostatně stejně jako u zmíněných Strážců galaxie). Sympatické bylo zapojení dr. Strange, byť chvilkové a vhodně utnuté ve chvíli ,kdy se na scéně objevila charakterově podobná postava Lokiho, také chválím, že konečně dostal víc zaslouženého prostoru Heimdall, no a bojové komando Thor-Hulk-Valkýra a (občas) Loki funguje mnohem lépe, než bych se odvažovala doufat. Protivníci už se sice v tomhle vesmíru hledají obtížně, a tak tentokrát vstupuje na scénu rodinná bitka (Cate Blanchett si konečně střihla tu hrozivou královnu, kterou nám slibovala coby Galadriel, kdyby dostala natrvalo Prsten) a také jeden potrhlý organizátor zápasů (roztomilý Jeff Goldblum), ale tím pádem je zase prostor na větší rozehrání mezilidských vztahů (a občas i vztahů mezi lidmi a šutry, což vůbec není na škodu:-). Zadařil se vcelku i hudební doprovod a 3D verzi jsem si užila.

  • 90%
   0
   1
   14. 11. 2017
   Punisher (832 bodů)

   Zatím jeden z nejlepších filmů od Marvelu. Film působí jako parodie na sebe sama. Thor už najednou není tím bezchybným a často se spálí. Další plus je to, že ačkoli film působí jako sólovka, tak i přes to se v něm objeví více postav než jen Thor a Loky. Dalším bezesporu silným pilířem, který drží tento film je hlavní záporák. Celkově Thor: Ragnarok naplnil očekávání a rozhodně bavil!

   • Soundtrack
   • Záporák(čka)
   • Další Marveláci
   • 85%
    0
    1
    14. 11. 2017
    Bemiurg (734 bodů)

    Marvel opět předvedl, že filmy dělat umí. Ačkoliv Thor nikdy nepatřil k mým oblíbenců, teď mě bavil. Přijde mi díl od dílu lepší. Je to vtipné a hlavně akční od první do poslední minuty. Nudit se rozhodně nebudete. Už aby tu bylo jaro a s ním Avengers: Infinity War!

   • 90%
    0
    1
    14. 11. 2017
    martin-kubista (730 bodů)

    Marvelovské filmy se už sice začínají přejídat, ale Thor:Ragnarok se snaží od ostatních trochu odlišit. Očividně staví na úspěchu Guardians of Galaxy a je mnohem více vtipný. Příběhově sice není zase takový zázrak (alespoň mě to tak přislo jako neznalci originálních komiksů), ale to vůbec nevadí. U filmu jsem se celou dobu bavil a některé scény jsou přímo skvělé. Film jsem viděl v Imaxu ve 3D a vůbec mě to neuráželo.

    • kombinace Hulk vs Thor
    • role Jeffa Goldbluma
    • asi nic důležitého :)
   • 90%
    0
    0
    21. 12. 2017
    pou (582 bodů)

    Film je o dost lepší než jednička a dvojka.

   • 90%
    0
    0
    28. 11. 2017
    myllyn (541 bodů)

    Thor překvapil na všech frontách. Takový příspěvek Marvelu do MCU se opravdu povedl. Jak se říká trefa do pestrobarevného terče. Korg s jeho hláškami nepřekonatelný. Nejvtipnější je, že ho předehrával sám režisér Taika. Uvidíme, zda se dočkáme čtvrtého pokračování :-)

   • 80%
    0
    1
    14. 11. 2017
    Frankiena (460 bodů)

    Asi nejzábavnější film od Marvelu (ano, Deadpool byl vtipnej, ale vulgárně vtipnej, takže ho řadím do zvláštní kolonky :D). Měla jsem docela obavy, když jsem viděla ten šíleně barevný trailer s hudbou z videohry. Ale výsledek naprosto předčil moje očekávání. Za celý film jsem se snad nepřestala smát, kromě tedy scény s Odinem. Barevné, vtipné, dokonalé a hlavně... Loki!

   • 95%
    0
    0
    28. 11. 2017
    memphistto (454 bodů)

    Skvělá zábavná jízda, u které se dá krásně nasmát a přitom je tam dostatek akce, aby byl film pořád zajímavý. U mě jednoznačně nejlepší Thor a jedna z nejlépe propracovaných Marvelovek. NElze jinak než doporučit a jděte se bavit, stojí to za to a nebudete litovat :)

   • 90%
    0
    0
    28. 11. 2017
    Milena107 (402 bodů)

    Tak na tento film se dá dívat pořád a stále dokola. Vždy se najde něco nového, co zaujme a diváka ještě více nadchne. Výborné obsazení, dokonce vtipné hlášky, divák se nenudil ani chvíli. Akce stále lepší a vypracovanější, Cate Blanchett nemá chybu. Zkrátka zahraje i záporačku úžasně!

   • 85%
    2
    1
    29. 10. 2017
    Vildolf (363 bodů)

    Upřímně čekal jsem to mnohem horší, podle mého názoru většina MARVEL filmů jsou ůplně stejné. Tohle je jiné.

    • dobrý děj
    • 90%
     0
     1
     14. 11. 2017
     TerkaCZ (333 bodů)

     Dlouho jsem se tak nepobavila. Z kina jsem odcházela jako vyléčená. Podle mě jeden z nejlepších filmů od Marvelu. Výborná akce, humor, efekty. Body navíc za to, že Thor nezachraňoval zase nějakou ženskou. Jiné postavy/zmíněné dějové linky do příběhu nenásilně zapadly. S tímto počinem jsem prostě naprosto spokojena (možná bych dala pomalu i 100% hodnocení).

    • 95%
     0
     0
     28. 11. 2017
     polopaticky (287 bodů)

     Nejvtipnější a zároveň asi i nejlepší film ze světa Marvelu, který jsem vůbec kdy viděl. Jo a k tomu s nejstylovější hudbou odkazující na vzorové osmdesátky, která do celého příběhu naprosto dokonale sedla. Doslova, jak kdyby Daft Punk po Tronovi rozjeli další filmařsky hudební orgie.

    • 75%
     0
     1
     14. 11. 2017
     sak007 (195 bodů)

     Asi nejlepší Thor, který byl zatím natočen. Příběh volně vychází z komiksu Ragnarok, tedy konec všehomíra, konec asgardu jak ho známe. Filmu pomáhá lehká stilizace do retro osmdesátek a větší porce humoru. Určitě vydržte na konec titulků, je tam druhá potitulková scéna.

    • 90%
     0
     1
     14. 11. 2017
     shalmirane (174 bodů)

     Ragnarok není něco, čeho se máme obávat, ale událost, na kterou se musíme připravit. Z věčné pasti je osvobozena bohyně Hela, která to zajistí. Intimní momenty mezi Thorem a Hulkem included.

     Pokračování Thorovy série si drží kvalitu a pobaví.

     • Doctor Strange umí asgardským bohům ukázat jejich místo :)
     • Titulkové scénky
     • 100%
      0
      1
      14. 11. 2017
      vojta-kortus (156 bodů)

      Ragnarok není něco, čeho se máme obávat, ale událost, na kterou se musíme připravit. Z věčné pasti je osvobozena bohyně Hela, která to zajistí. Intimní momenty mezi Thorem a Hulkem included.

      Pokračování Thorovy série si drží kvalitu a pobaví.

     • 90%
      0
      1
      14. 11. 2017
      Marhul28 (139 bodů)

      Nejlepší z Thorovi trilogie a jeden z nejlepších Marvel filmů vůbec. A oprávněně. Překonává tržby a není se čemu divit. Je to taková pecka, jako když ji dal Hulk Thorovi

     • 100%
      0
      1
      14. 11. 2017
      Kamila88 (102 bodů)

      Ani si nepamatuji kdy jsem se naposledy tak v kině bavila. Thor je výborný mix komedie a dobrodružného žánru ve kterém nám Taika Waititi servíruje jeden bláznivý nápad za druhým. Kéž by tak vypadaly všechny nové Marvelovky. Chci se totiž u snímku bavit a to Thor perfektně splňuje.

     • 75%
      0
      1
      14. 11. 2017
      zitka (74 bodů)

      Osobne jsem byla prijemne prekvapena, ze to neni horsi, ale lepsi nez posledni dil. Ma to stavu, neni to uplne americky naivni a dokonce obcas i vtipne v ramci moznosti. Cate Blanchet je proste za me nejvetsi zenske zlo na platne a me se nikdy asi nepreji se na ni koukat. Nechapu, v cem to je, ze doposavad nebya prekonana. Opravdu zlo par excelance, pored.Nerad. Za me to opravdu stoji za videni na velkem platne, je to proste cira zabava. Nic vic, nic min. Jednou a dost.

     • 25%
      0
      1
      14. 11. 2017
      yoco (67 bodů)

      smysl pro humor a mne zde výtečně sedl. Chvílemi jsem si říkal,že se snímek nese až na sebe parodické vlně. Thor je vykreslený jako obyčejný týpek,který má spoustu řečí a přitom občas šlápne vedle. K dokonalému bohovi hromu má místy opravdu daleko. Hulk je opět skvělej,škoda že je jeho sólo snímek zatím v nedohlednu. Pokud bych měl vypíchnout někoho z vedlejších postav,tak by to byl geniální Goldblum,který si svou roli vyloženě užívá a na plátně to jde znát. Cate Blanchett je taktéž výborná a na první pohled jsem jí skoro nepoznal. Marvel se odhodlal ke statečnému kroku,když jako zápornou postavu udělal ženu. Tenhle risk jim však vyšel všemi deseti,protože Hela je skvělá! Akce je výborně nasnímaná a vrcholem zde pro mne byl souboj v gladiátorské hale a závěrečný souboj,který byl velmi dobře a přehledně natočený. Navíc byl celý snímek výborně ozvučený. Je toho hodně co se mi líbilo,ale vypisováním bych zabil půl večera. Thor 3 je zkrátka výborný snímek,který se u mne co

     • 90%
      0
      0
      15. 11. 2017
      Vojtas87 (51 bodů)

      Kdo by to byl řekl, jakým směrem se třetí Thor vydá. Stylem zpracování se totiž více podobá rozverným Strážcům Galaxie než svým epičtějším předchůdcům. Tam šlo o poměrně dramatické příběhy, které byly pouze doprovázeny humornými situacemi a hláškami. Zde už je to od začátku jedna velká komedie, ale kupodivu setsakra povedená. 90 % (P.S.: Tím nechci znevažovat bezpochyby ještě důležitější zápletku, ale způsob zpracování jednoduše potlačil očekávanou empatii.)

     • 100%
      0
      1
      14. 11. 2017
      mac chocolate (47 bodů)

      Jeden z nejlepších filmů, co jsem v poslední době viděl. Byl jsem na filmu dvakrát a i podruhé jsem si film naprosto užíval a místy i dostal husí kůži. A to jsem v kině nikdy na žádném filmu ještě dvakrát nebyl, takže je jednoznačně o co stát. Můžu jedině doporučit

     • 80%
      0
      0
      28. 11. 2017
      nairam67 (43 bodů)

      V časech oživlých papíráků, kteří se na nás valí ze všech stran je tento film potvrzením nového trendu marveláků, kteří vsadili na odlehčenou veselou notu. Vše začalo tabulí mrtvých, pak pavoukem trénovaným toníčkem stárkovým a teďse dostalo i na zbytek (nebo jeho první část) klanu. Skvělé. Potřebujeme i takovéto filmy, které si na nic nehrají a jdou prvoplánově za zábavou

     • 80%
      0
      1
      14. 11. 2017
      šikula (37 bodů)

      Pro me za me tenhle film je sista a cra zabava a to me bavilo. podlouhe dobe skvely zaporak (to snad to bude muset vzdycky byt Cate a nikdo iny?), skvela muzika, herci si to uzivali a scenar neni kupodivu uplne hloupi. Ja jsem byl opravdu spokojen a kdo se rad v kine bavi, tak vrele doporucuju

     • 90%
      0
      1
      15. 11. 2017
      david-f-lobpreis (21 bodů)

      Výborná oddechovka. U filmu jsem se bavil od začátku do konce.
      Spousta odkazů nejen v rámci universa Avengers, ale i na jiné oblasti popkultury. Pro někoho kdo chodí do kina spíše na filmový klub a konverzační komedie to byla výtaná změna, ale předpokládám, že se to mohlo líbit i teenagerům :-)

     • 95%
      0
      1
      14. 11. 2017
      crystal (20 bodů)

      Za mě velké překvapení! Jsem z filmu nadšená. Akorátní délka a děj svižně plynul, že jsem neměla ani čas se nudit. K tomu jsem se skvěle bavila díky vtipným hláškám hlavních hrdinů. Nejlepší bylo "pomozte", tomu se směji ještě doteď. Nejlepší byla herecká dvojka Hemsworth a Hiddleston. Ti se snad do svých rolí Thora a Lokiho narodili. Skvělá byla i hudba, parádně dokreslující děj. Co víc si přát?

     • 75%
      0
      0
      18. 11. 2017
      MarvelNews (15 bodů)

      Film se mi nehorázně moc líbil. Líbilo se mi jak to Taika Waititi ten film dokonale vylepšil.Thor byl vždy postava která byla hloupá a měla špatně napsaný scénář ale díky filmu Thor Ragnarok dostal Thor zcela nový smysl.Film je vtipný, nejsou tam žádné trapné nebo staré vtipy . Bojové scény byly úžasné a staly za to. Všechny postavy prošly změnou a měli větší prostor. Dokonce i nové postavy dostali svůj prostor a stali za to!co se týká grafického zpracování, bylo to téměř dokonalé až na jednu scénu, ti co viděli určitě ví. Když vynechám tenhle detail tak to byl úžasný film/komedie . Filmu dávám 75% a předem říkám že to nebyl nejlepší Marvel film .

     85 73 ?
     • dav 80%
     • Psisko59 80%
     • Dave5991 90%
     • ardan-jacob-chrivas 95%
     • PRINC180 75%
     • Claremont 90%
     • dominik-diko 100%
     • zdenka-lokajova 100%
     • Tupá stará treska 90%
     • josef-slavicek 65%
     všechna hodnocení (104)
     jak hlasovat?
     Sdílet tuto stránku:

     Partneři: