Thor: Love and Thunder (USA)
USA USA
118 minut

Žánry

:
Akční, Fantasy, Komedie, Adaptace knižní, LGBTQ+

Obsah

:
Thor (Chris Hemsworth) se nachází na své nejtěžší životní cestě – k nalezení vnitřního míru. Jeho cestu za odpočinkem však přeruší galaktický zabiják Gorr více »« méně

Režie

:
Taika Waititi

Scénář

:
Stan Lee Jennifer Kaytin Robinson Taika Waititi

Herci

:
Taika Waititi Natalie Portman Karen Gillan Chris Hemsworth Chris Pratt ...
Premiéra: 7. 7. 2022
Distributor: Falcon
Přístupnost: MP-12
Jste na stránce filmu Thor: Láska jako hrom. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Thor: Láska jako hrom myslíte! K 23. září 2022 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 28157 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Thor: Láska jako hrom


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 55%
  0
  0
  7. 8. 2022
  JosefTomas (8673 bodů)

  Pojďte děti, budu vám vyprávět příběh o jednom filmovém promarněném potenciálu, kde chcete vidět blesk, ale přitom pouze slyšíte hrom (haha, že jo?). Od Thora, který skrze sólovky přebíhal od Shakespeara ke crazy komedii a v týmovkách se držel spíš jako málomluvný drsňák, se najednou ve čtvrtém dílu stává nepříjemně hloupým a prostým (k tomu navíc zcela zbytečně). Thor zde sice nakousává seriózní myšlenky, ale místo nich je obaluje zbytečně zkratkovitým humorem, co se třeba u mě strefil pouze v jednom případě (aspoň ten smích byl upřímný). Zamrzí i ignorace předešlého dílů, kdy třeba Valkýry romance s Thorem je shozená ze stolu prakticky ihned a navíc se tváří, že vůbec nikdy neproběhla. Toto házení ze stolu mj. pokračuje i u Strážců galaxie (to pro případ, kdybyste se na ně těšili). Thor Láska jako hrom je sice poměrně svižný, ale tak nehorázně blbý, že ho milé děti doporučuji pouze v případě, kdy jste schopni akceptovat "to samé znovu". Thor 4 tak měl mít spíš číslovku 3.5, s podtitulem Ragnarogovější, protože se jede dost na stejnou notu. Nic proti stylu Waititiho, který třetí díl humorem náramně oživil, ale to, co byla ve trojce vítána změna, se ve čtyřce jeví už jako lenost. Sakra, vždyť i ten Doctor Strange 2 byl díky Raimimu rukopisu příjemnější změna, než tohle, ale to se zbytečně rozčiluju a to nemám zapotřebí. On totiž Thor není vyložený průser, ale spíš zbytečná jistota, co zamrzí. Není totiž ničím vyčnívající, a proto příště bych syna Ódina dal do režijních rukou někomu jinému, či jeho sérii poslal nadobro k ledu.

 • 60%
  0
  0
  10. 9. 2022
  squirrelpool (6947 bodů)

  Tak tohle fakt zklamalo. Ragnarok měl všechno co tomuhle chybí. Humor, dobrý souboje, motivace, nebezpečný záporák. Bale by byl dobrý kdyby se neobjevil akorát na začátku a skoro, až na konci. A kdyby dal Thorovi a spol trochu víc zabrat. V komiksu vypráví spoutanýmu Thorovi, že jednou mučil boha mučení. A dostal z něj info, který chtěl. Tady je Gorr strašidelný jen a jen díky talentu jeho představitele, který se snaží vymačkat z minima maximum. Na spočítání jeho killů nejsou potřeba ani prsty na jedné ruce. Russell Crowe si téměř všechny scény odbyl v traileru. Z příběhu má člověk tak nějak pocit, že jde zase o osud celého vesmíru. Přitom proč by měl Gorr děsit někoho jiného než bohy? A teplej balvan je fakt jen detail, který tam prostě být musel. Pro příběh má naprosto nulový význam.

 • 80%
  0
  0
  10. 9. 2022
  p.a.douch (5680 bodů)

  Tak co? Co jste čekali? Je to přeci Taika Waititi. Je fakt že to někdy přehání a někdy se zbytečně zaplétá do vztahových věcí, ale co. Po většinu filmu to byla dobrá zábava a Christian Bale bohatě vyvážil Natalii. Dávám 80 procent. Zkouknu to ještě jednou a možná to za závěrečného Dia (a myslím Ronnieho Jamese) zvednu na 90 procent. Tak asi tak.

 • 15%
  0
  0
  16. 9. 2022
  Blackhand47XD (2287 bodů)

  První Thor byla nuda s divadelní vážností, druhý fungoval z mytologického hlediska, ale pohřbívaly jej scény na Zemi. Třetí kazily parodické prvky a ty jsou ve čtyřce znásobeny na maximum... a já si říkám: "Co to k*rva bylo?!" Máme tu ječící kozy, což jsou x let starý meme, navíc jej tu dávají do pomalu každé scény. Máme tu děti, které Thor obdaří svojí mocí a díky tomu drtí nepřátelskou armádu. Z bohů jsou udělaní neschopní idioti. A sám Thor je na tuto úroveň taktéž snížen. Je tu sice nějaký pokus o emocionální scény, ale když jste z celého filmu zhnusení, mají nulový efekt. A Bale chvílemi působil taktéž parodicky, škoda že vystřihli ony daleko temnější scény, ve kterých měl působit. Jestli je tohle vážně cesta, tak to s ním opravdu končím. Hodnocení: 15 %

 • 50%
  0
  0
  9. 9. 2022
  Temný Pán ze Sithu (1812 bodů)

  Tam kde Thor ragnarok,fungoval jako celek,pobavil,člověk se zasmál a to v jednom případě,a čas u Filmi krásně plynul,to vše přesně u Thora Láska jako hrom nefunguje.za prvé je to točeno stylem jak pro malé děti,barvičky,kostýmy,dialogy(vyprávění)to vše je jak pro děti.Jal v předchozím Thórovi fungoval humor který byl neotřelý a v mnoha směrech inovativní,ve 4 Thórovi zdegeneroval,do trapného a vůbec ne vtipného rádoby humoru.A co finální akce?u Thora vždy byla velkolepá závěrečná bitva která trvala i přes půl hodiny,a tohle bylo co?pár máchnutí mečem a sekerou a to je vše?Thor záporaka vlastně ukeca?Thor ho vlastně ukeca k smrti.pritom by se to dalo tak dobře natočit,vždyť Gorr thé Godbutcher,je skvělá postava,která by zasloužila větší péči.celkove film mě vůbec nenadchnul,jít na to do kina sem zklamán

 • 80%
  0
  0
  1. 9. 2022
  Milena107 (535 bodů)

  Chris Hemsworth se mi líbil více v Ragnarokovi, kde bylo dost zábavných hlášek, ale tohoto herce mám ráda stejně jako Natalii Portman či Christiana Bale. Proto se na všechny tyto herce ráda dívám v jejich nových rolích, kde zrovna Bale podal prvotřídní výkon, až z něho mrazí, jak stále překonává své herecké hranice. Takže zábavný film s troškou smutku a pěkným a nezvyklým zakončením, aby toho smutku nebylo zase příliš.

 • 45%
  0
  0
  20. 7. 2022
  Sir.Hovado (452 bodů)

  Příliš hraní a málo komiksovýho nářezu. Rozumim tomu, že se chce Waititi vyblbnout a má fakt prdel z toho, kolik mu na to dávaj peněz, ale dobrej film to fakt nedělá.

 • 35%
  0
  0
  23. 9. 2022
  HanO (368 bodů)

  Pro mě šílené dílko, pravděpodobně vytvořeno pouze pro peníze, už toho na mě bylo opravdu moc.

Hodnocení a recenze Thor: Láska jako hrom

67 64 ?
jak hlasovat?
 • HanO 35%
 • Vojtas87 40%
 • dominik11 100%
 • Blackhand47XD 15%
 • aquiver 35%
 • squirrelpool 60%
 • p.a.douch 80%
 • slevin 40%
 • Temný Pán ze Sithu 50%
 • homedo 85%
všechna hodnocení (26)

V žebříčcích uživatelů

85. místo z 86 v žebříčku uživatele homedo