Rogue One: A Star Wars Story (USA)
« další názvy »
USA USA
133 minut

Žánry

:
Akční, Dobrodružný, Fantasy, Sci-fi

Obsah

:
Rogue One: Star Wars Story je první z nové série samostatných filmů Lucasfilmu. Vypráví příběh skupiny netradičních hrdinů, kteří se dají dohromady, aby více »« méně

Režie

:
Gareth Edwards

Scénář

:
Chris Weitz Tony Gilroy John Knoll Gary Whitta George Lucas

Herci

:
Felicity Jones Mads Mikkelsen Ben Mendelsohn Forest Whitaker Donnie Yen ...
Přehrát online O2
Premiéra: 15. 12. 2016
Distributor: Falcon
Jste na stránce filmu Rogue One: Star Wars Story. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Rogue One: Star Wars Story myslíte! K 23. lednu 2021 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27422 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 90%
  3
  1
  30. 11. 2017
  Brenan88 (41984 bodů)

  Tohoto snímku rozšiřujícího svět Star Wars jsem se celkem obával. Cítil jsem z něj jen snahu vytáhnout peníze z peněženek skalních fanoušků,kteří dychtí po všem novém ze světa Hvězdných válek. Po shlédnutí jsem byl nucen vše přehodnotit,protože je to prostě hodně dobrý. Setkáváme se starými známými,s událostmi které jsme už zažili,ale tentokrát na ně nahlížíme z jiného úhlu! Herci jsou super a potěšilo mne obsazení Donnieho Yeana. Nejedná se tedy jen o vyžírku,který se chce přiživovat na jménu SW,ale o plnohodnotného člena,který se může směle zařadit mezi ostatní snímky.

 • 75%
  4
  1
  20. 12. 2016
  Sheldon (15950 bodů)

  Přiznám se, že jsem nad Star Wars zlomil hůl s trilogií prequelů George Lucase, protože až na epizodu 3 to bylo fakt špatný. Restart J. J. Abramse mě ovšem pobavil, i když nabídl vlastně jen jakousi retro návštěvu. Rogue One jsou konečně Star Wars s dějem a i když víme, jak to začíná a skončí, je to vlastně docela povedená jízda, která je ovšem hodně temná. Tenhle film není pohádka pro děti a je třeba o poznání drsnější než cokoli od Marvelu, což ocení zejména starší diváci, kterým je vlastně film určen především. Vaderem se šetří, ale divák se ho bojí stejně jako před lety. Jinak Felicity Jones výborná, stejně jako Diego Luna nebo hláškující robot, který poprvé v sérii není trapný a chápu jeho humor. Herecky film krade záporák Mendelsohn, který je opravdu extraliga a škoda, že není více využit tradičně brilantní Forest Whitaker.

 • 85%
  2
  1
  19. 12. 2016
  lamps (14614 bodů)

  Plnohodnotný mezičlánek nejmohutnějšího filmového univerza, který se zcela vymyká mezigalaktické telenovele George Lucase a nenevazuje na své předchůdce ani stylistickým rozvržením scén, ale v měřítkách kvality vlastního scénáře jsou všechny technické i narativní volby takřka vynikající. Od herců představujících nepříliš rozvedené postavy, přes enormně působivé lokace až po chladnokrevnost a zvýšenou autenticitu akčních sekvencí oproti ostatním dílům. Nesledujeme ikony stříbrného plátna, sledujeme autentické a velmi sympatické charaktery v boji proti zdánlivě neporazitelnému nepříteli, a závěrečné bitevní scény s nimi prožíváme a strachujeme se o ně - a pokud už se objeví nepopiratelná ikona, očekávaný Darth Vader, jsou jeho momenty natolik úžasně vypreparované a nostalgické, že by se jeden skoro pos*al nadšením (jeho bojová scéna je jedním z nejlepších okamžiků celé série)... Od Edwardse jsem čekal možná ještě trochu více atmosférickou akci, ale jinak ukočíroval takhle miniaturní dění v rozsahu dvou hodin skutečně působivě, se značnou dávkou osudovosti a hlavně inovace, a opět ukázal, že je mistrem v procesu "největší hrůzu zlo nahání, když není příliš vidět" (předloni Godzilla, nyní Vader). Plus výtečná hudba, Williams může do důchodu v klidu...

 • 65%
  0
  0
  22. 9. 2018
  Pete69 (13059 bodů)

  Tento film, který je takovou odbočkou z hlavní linie děje se mi osobně moc nelíbí. efekty slušné, příběh ovšem plochý a fádní. Tento snímek určitě zaujme sklaní příznivce Star Wars, ale mě ne. Hlavní představitelka se mi ve filmu nelíbila vůbec. 65%.

 • 40%
  2
  4
  8. 12. 2017
  SNCIS (6517 bodů)

  Po skvělém sedmém pokračování "Síla se probouzí", následuje tento zbytečný film o tom jak se kradly plány Hvězdy smrti. Jediná pozitivní věc na "Rogue One" je Darth Vader, který se objeví v pár scénách. Jinak nejhorší Star Wars film. - 40%.

 • 90%
  1
  1
  27. 8. 2017
  p.a.douch (5013 bodů)

  Takže nečekal jsem nic, spíš průšvih než dobrý film. Ale byl jsem příjemně překvapen. Postupně jsem si zdejší hrdiny oblíbil. Jen škoda, že zdejší hrdinové a záporáci nebudou dále využiti. No a nakonec přijde i Darth Vader. Rozhodně tenhle film nijak nesnižuje kvalitu základní série. Ba dokonce se podle mě řadí mezi to nejlepší co zatím ve filmovém světě Star Wars vzniklo.

 • 60%
  3
  1
  14. 12. 2016
  Tom Hardy (4986 bodů)

  Těžko se k prvnímu oficiálnímu spin-offu ze Star Wars universa zaujímá nějaký výrazný postoj - sám film totiž nijak výrazný není. Zamrzí absence vlastního podpisu, přestože právě tím se spin-offy mohly - podobně jako se to daří marvelovkám - od ostatních SW filmů oddělit (a že jen ztmavíte obraz a vynecháte rolovací úvod vážně nestačí). Největším prohřeškem je každopádně to, že má film přes dvě hodiny, za celou dobu řeší JEN onu triviální zápletku (o nic jiného tu vážně nejde, absentují i vedlejší mikropříběhy) a i přesto nedokáže vykreslit hlavní postavy. K čemu je pak poměrně odvážné finále, když jsou nám charaktery ukradené a nic o nich nevíme. Pokud to byl záměr (vytvořit příběh vojáků, jejichž "činy nebudou zapomenuty, i když jména ano"), ok, ale třeba Černý jestřáb sestřelen to samé dokázal podat způsobem, že jsme cítili jejich bolest. To se tady vážně nedostaví. Finále je velmi slušné, posledních 20 minut svou úderností takřka výborných. Ale v celém filmu není jediná scéna, kvůli které musel vzniknout. A digitální omlazování o dvě třídy horší, než třeba v Ant-Manovi.

 • 80%
  1
  1
  22. 1. 2017
  FilipusMuff (4013 bodů)

  Tak na tohle sem třeba koukal tak 50x raději a veseleji než na 7čku.. Film vypadá naprosto skvostně a ikdyž tam těch pár kliše je, tak příběh je celkem i na úrovni.
  Schválně jak si na tom povede Hanova sólovka, ale jestli to bude něco jako tohle tak to bude moc super...

 • 55%
  1
  2
  26. 12. 2016
  Petrson (4002 bodů)

  Kladu si otázku proč. Jediná odpověď je, že je nutné nějak pokračovat. Figurka Donnie Yen byla komická, než abych jí věřil a tak to bylo s většinou figur, které byly jen slabě popsané. Prakticky s žádnou jsem se neztotožnil a to způsobilo, že v přehršli postav jsem si nenašel nikoho, kdo by mě opravdu zajímal. Takže jsem se lehce nudil a pozoroval, jak se jim podařili triky, jak vypadaly dekorace, kostýmy, což bylo OK.

  • omlazování charakterů a sledování, jak dobře to udělali, či neudělali (je to poznat)
  • drobné odkazy na klasiku
  • žádný zajímavý děj,
  • zbytek nedějě vyplňuje střelba:)
 • 80%
  1
  1
  15. 11. 2017
  evismaior (3805 bodů)

  Pro mě jednoznačně zatím nejlepší kousek z novodobé éry Star wars. Je to takové správně temné, vypráví se příběh obyčejných členů vzbouřeneckého hnutí, který krásně dokresluje divákovu představu o tom, co asi předcházelo notoricky známé epizodě IV. Žádné zbytečné máchání světelnými meči a ne moc patetických jediovských řečí, je to prostě pěkné akcí a napětím napěchované sci-fi, navíc ve velmi proměnlivých lokacích (natáčelo se od Islandu až po Maledivy), které zprostředkovávají představu o rozličných planetách. Líbilo se mi obzvlášť, jak byla napsaná postava Galena Erso (tradičně výborný Mads Mikkelsen), jeho motivy k tomu, co a jak udělal, byly velmi uvěřitelné. Felicity Jones nám od doby, kdy hrála naivní husičky v BBC produkci podle románů Jane Austen, pěkně dospěla. Působivě natočené ničitelské scény. A na konci i Darth Vader jako vzácná třešnička na dortu, kterého je akorát tolik, aby divákovi nezevšedněl. Jo, tenhle díl můžu vidět ještě několikrát.

 • 75%
  1
  0
  5. 1. 2017
  rkotvald (3155 bodů)

  Rogue One je pro mě film jedné postavy a jedné scény. Přičemž ani jedno by v tom filmu vůbec nemuselo být a je to tudíž jen ryzí fan servis. Sice se na to kouká po celou dobu docela hezky, ale z hlavy to vyšumí už během závěrečných titulků. Emoce takřka na nule a patos (viz motivační proslovy) skoro až obdivuhodně nefunkční... Doufám, že sólovka Hana Sola bude mít díky Lordovi a Millerovi svůj vlastní ksicht a nebude to taky takovéhle "nic proti ničemu"

 • 50%
  1
  2
  19. 2. 2017
  HappyPiere (2772 bodů)

  V kinech SW7 a já se těším jak kdybych teprv včera seděl přikovanej u původní trilogie nebo viděl vylodění clonů (ok, hlavně když jsem hltal Pomstu). A pak zklamání s občasným prospáním se. Jak by řekl klasik. "No prostě: nuda, nuda, šeď, šeď." Posun a Darebák Jeden míří do kin. drsný story ze světa mého dětství. Možná jsem z těch pohádek vyrostl a tohle bude to pravý ořechový. A pak? No je to asi jasný. Uvidím po druhém shlédnutí, ale podle mě se to v klidu bude prát se skrytou hrozbou o nejhorší počin, co jsem pod touto značkou dosud viděl. A ani ten konec to moje fandovský srdce nezměkčil. Zbytečný příběh se zbytečnými postavami v hezkém "špinavém" looku.

 • 100%
  0
  0
  24. 4. 2017
  leafroller (2620 bodů)

  Těžko hodnotit film, když nevím, zda je to první z řady, či jen jeden chybějící článek, na který jsem já osobně čekal s velikým napětím. A i když se to na první pohled zdá uzavřené, doufám, že mezera mezi 3. a 4. dílem je natolik veliká, aby se tam ještě minimálně jeden vešel. Jinak tohle je přesně to, co jsem od "pokračování" série čekal. Upgrade. HD pohled na původní SW realitu. Pokud Disney zamýšlel dvě větve pokračování - jednu pro skalní a druhou pro novátory, pak se mu to nejen vydařilo, ale mně osobně doslova sklaplo. Jsem ve velkém očekávání, co přijde dál!

 • 75%
  0
  0
  8. 9. 2017
  Larrysbride (2069 bodů)

  Buďme upřímní, nebýt (pořádně bad ass!) Dartha Vadera, tak by to za moc nestálo... Useknout filmu tak půl hodiny, byl by to jinej gang, ale tohle se táhne a táhne a táhne a táhne a táhne... Rogue One se tváří jako příběh Rebelů, ve skutečnosti je to však Impérium, které tenhle film drží pohromadě (pokud se scénárista zrovna nesnaží vložit vtip do zamaskovaných úst Dartha Vadera). S Rebely samotnými, jejichž akce mnohdy dávají jen málo smyslu, se divák jen těžko ztotožní, natožpak aby si je zalíbil. Problém však netkví jen v postavách, ale i kinematografii samotné. Planety jen s polovinou prstence, Star Destroyer který se za letu ve vesmíru osvětluje patro po patru (zvenku ještě k tomu, prosím pěkně), a pak ty lichoběžníky... Všude samé lichoběžníky. TLDR: Rogue One není vyloženě špatný film, divák však opustí kino s pocitem, že by toho mohlo být méně i více... Dvě a čtvrt hodiny plné akcí, které v drtivé většině případů závisí na čisté náhodě a které mnohdy ani nedávají smysl (a pak je tu ono pseudopolitické žvanění), je, jednoduše řečeno, až příliš. With that being said, věřím, že ony akce a náhlé změny chování a problémy Rebelů by se daly prozkoumat, věnoval-li by jim scénárista dostatek rozumného času (viz Captain America: Občanská válka). Ještě že je tu to Impérium! 69% (75% po druhém shlédnutí ve 3D) (Advance screening at AMC Hawthorn 12, Vernon Hills, IL; 15/12/2016)

 • 80%
  0
  0
  29. 4. 2019
  Vurhor (1932 bodů)

  Těch interquelů by klidně mohlo být v těch známých sérií i víc. Nový Star Wars to pěkně dokazují. Už jen ten atypický fakt, že po úvodním "In a galaxy far, far away..." nezačne hrát základní znělka, ani rolovat expoziční titulky, ale rovnou vás to mrští do chladného vesmíru, slibuje, že tyhle Star Wars budou jiný. A ta jinakost se povedla, už to není o síle, rytířích Jedi atd., ale čistě o drsném boji Aliance proti zlému Impériu. A celkově to šlape dost dobře, obzvlášť ta atmosféra je vynikající. Bohužel část asi někdy v polovině filmu je poněkud únavná a krapet utahaná, navíc někteří z hl. protagonistů jsou do děje mrštěni jen proto, aby tam tak nějak byli. Poslední část je ale nadupaná jízda plná skvělé pozemní a především vesmírné akce, na kterou bylo radost se koukat. Hlavní hrdinka výborná - sympatická, pěkná a šikovná. Ve výsledku se jedná o kvalitní kousek, který by žádný fanda série neměl minout. Navíc Giacchino naprosto fantasticky nahradil mistra Johna Williamse v hudebním doprovodu. A přísahám vám, po zhlédnutí budete mít pekelnou chuť si jít okamžitě pustit Episodu IV - Novou naději, film na ní navazuje opravdu mistrovsky.

 • 100%
  0
  0
  31. 12. 2016
  Arnarmo (1719 bodů)

  Hodnotím jako skalní fanda, takže vy, kteří SW berete jako normální další film, nebudete mi rozumět.

  Temnější verze Hvězdných válek mě velice překvapila. I když jsem od začátku věděl, jak to dopadne (nazval bych to sebevražedným oddílem), příběh mě nenudil a udržel si mou pozornost až do samotného konce. Finále, bitva na pláži, byla prostě dokonalá. A pak přišla závěrečná dvouminutovka, která mi zastavila srdce. Sice se zdá, že Rogue one může být zbytečným dílem (či továrnou na další peníze ), pro fanoušky je to další srdeční záležitost. Spousty odkazů na staré díly. Digitální zpracování již zesnulých herců bylo o trochu horší, ale to vůbec nevadí.

 • 80%
  1
  0
  20. 12. 2016
  Fxxx (1410 bodů)

  Co se Star Wars mytologie a světa týče, tak se mi Rogue One líbilo více, než Force Awakens. Je fajn vrátit se do známého světa, který je utlačovaný starým dobrým Impériem a ne nějakým Prvním Řádem. Fakt oceňuji a hodně mě překvapilo, že rebelové tu nejsou jen báječní muži v X-wingách, ale ukazuje se i jejich stinná stránka a jedna z hlavních postav dokonce odpráskne nevinnýho. Felicity Jones je kapitola sama pro sebe. Byla báječná a věřil jsem jí vše. Potěšil mne i scénář, který nebyl vůbec špatně vymyšlen a docela jsem žasnul nad digitálnímy kouzly, která umožnila prohánět se po plátně zesnulému Peteru Cushingovi. I když bylo vidět, že s ním není něco úplně v pořádku. Ben Mendelsohn byl důstojný záporák takže jedinné co bych vytkl je možná přílišná délka. Finální bitka mohla být kratší. Každopádně výborné rozvinutí Star Wars univerza a už teď se více těším na další spin off, než na regulérní epizodu.

 • 90%
  0
  0
  1. 3. 2017
  jvempire (1208 bodů)

  První spin-off film ze světa Hvězdných válek. Jsem velký fanoušek a velmi jsem si oblíbil i původní EU dnes Legends. Nová linie od Disney a epizoda VII mě opravdu nenadchly. Rogue One je ale fan servis, který mě potěšil. Je to film pro fanoušky a bavil jsem se celou dobu výborně.

 • 50%
  4
  2
  24. 12. 2016
  Tomas_313 (1161 bodů)

  Rogue One: Star Wars Story je prvním spin-offem z univerza hvězdných válek, který osvětluje události odehrávající se mezi třetím a čtvrtým dílem. Stejně jako u Star Wars: Force Awakens i zde není pochyb o tom, že se tvůrci ani v nejmenším nepokusili své legendární předchůdce dorovnat či snad překonat, pouze parazitují na jejich úspěchu, zásadně neriskují a recyklují prověřené metody. Hlavní postava něžného pohlaví a nápaditý výběr herců po stránce rasové a národnostní mi opět připomíná poslední Star Wars, kde se obsazovalo na základě stejných principů a důsledkem byl vznik nesourodé dvojice hrdinů v podání Daisy Ridley a Johna Boyegy. Zde výsledek dopadá o podstatný kus hůře, v rámci moderních trendů se do hlavní role probojovala Felicity Jones a jejím věrným spolubojovníkem se stal Diego Luna. Právě nápad obsadit tohoto mexického herce s mírumilovným a dětským obličejem do role chladnokrevného povstalce, který pro vyšší dobro vykoná i neomluvitelné činy, byl aktem naprosté zvrhlosti. Felicity Jones, nová hvězdička na obzoru, předvádí podprůměrný výkon a stejně jako její mužský protějšek ani ona nezapadá do role vedoucího odboje. Zdárným příkladem jsou scény, kdy motivuje své ostřílenější druhy do boje, místo velkolepého projevu se ale dočkáme otřepaných frází a dojem je až ironicky směšný. Celou tuhle maškarádu pak musí kompenzovat sympatický mistr bojových umění Donnie Yen v roli slepého mnicha, jehož nejzásadnější větou je: „Síla je se mnou a já jsem se sílou"( nebo možná obráceně ), kterou během filmu zopakuje nesčetněkrát a pár scén s Darthem Vaderem, jehož výstupy jsou tím nejlepším, co může Rogue One nabídnout, což jen dokládá marnost a nulovou originalitu. Jak už je zvykem, postavou, která je určena pouze k pobavení a odlehčení atmosféry ( kdyby nějaká byla ), je droid, který oproti svým dřívějším kolegům dávkuje vtipy s kulometnou kadencí, jedná se však o laciný humor, který postupně spíše odrazuje než vyvolává smích. Na nevydařených hereckých počinech nemají vinu pouze samotní herci, nýbrž také scénáristé, kteří velkodušně zprznili, co se dalo. Film má 133 minut, přesto nezbude čas na vykreslení postav či odůvodnění jejich chování a pohnutek, čímž dochází k odcizení a i překvapivá úmrtí tak nezpůsobí odezvu. Primitivní příběhová linie je založena na přesunu z bodu A do bodu B, přičemž dojde k seznámení všech aktérů a hurá do nekončících bojových sekvencí na souši, ve vzduchu i ve vesmíru. Finální souboj vesmírných plavidel a s nimi spojená povedená vesmírná panoramata jsou vcelku povedenou pastvou pro oči, ale stále jsou to scény již stokrát viděné, které navíc neobsahují známky vlastní inovace a tak nemohou náročnějšího diváka oslnit. Menší projev vlastního rukopisu byl projeven při bojích probíhajících na souši, kdy se záběry spíše než klasickému Star Wars podobají válečnému dramatu. Bohužel se ale tato myšlenka příliš nerozvíjí, což snímek degraduje a ochuzuje o nový rozměr. Hlavním zdrojem problému je studio Disney, které má ságu od roku 2012 v područí. Syrová akce a drastičtější přístup by se náramně hodili k příběhu povstalců a oproti pohádkovým předchůdcům by došlo k příjemné a zajisté vítané změně, Disney ale nehodlá ztratit nejmladší publikum novou formou naturalističtějšího boje. Rogue One představuje nicotné sci-fi, jenž se se zarputilostí klíštěte drží světoznámé značky, bez které by skončilo v propadlišti dějin. Pokud chce být Disney opravdu úspěšné ( ne jenom po stránce finanční, ale i kvalitativní ), bude potřeba získat režiséra, který se nebojí obohatit Star Wars o vlastní inovace a zároveň ponechat atmosféru předchozích dílů. 50%

 • 90%
  0
  0
  30. 1. 2017
  Rapaport (1016 bodů)

  Na tento samostatný příběh ze světa Star wars jsem se nijak zvlát netěšil. Nakonec jsem přece jen šel (přece si to nedám ujít) a byl jsem velmi spokojený. Fajn hrdinové se pokouší o věc která nám trochu osvětlí dějovou linku mezi díly 3 a 4 StarWars. A povedlo se to podle mého velmi dobře. Shlédnuto ve 3D a super.

 • 85%
  0
  0
  22. 4. 2017
  Reacherjack2016 (958 bodů)

  Rogue one je super. Ani mi nevadilo že tam nejsou války se světelnými meči. Naopak jsem byl rád že v jednom z dílů Star Wars se jen střílí. Další zajímavá věc je ta že to navazuje na 3 díl a 4 díl. Takže kdo je neviděl tak tomu moc neporozumí.A hodně mě překvapil Dart Vader. Film asi nebude bavit menší děti ale takový 12ti letý jo. Proto filmu dávám 85%.

 • 90%
  0
  0
  1. 3. 2017
  Ciiiri (937 bodů)

  No tak konečně. Konečně film Star Wars, který stojí za to. Vždy, když je v názvu SW, tak to člověk musí (měl by) vidět. Ale tohle je ten správný Star Warsový pohled. Pokud se lidem ostatní nelíbyli tento bude. Je natočen v podobném stylu jako ta nejpůvodnější trilologie. Těším se na další filmy. Doufám, že budou ve stylu tohoto a NE např. jako SW Síla se probouzí.

 • 80%
  0
  0
  2. 3. 2017
  myllyn (884 bodů)

  Svet star wars žije i bez rodiny skywalkeru. Ten smutny konec me dostal, necekal jsem ze to nikdo nepřežije. Donnie yen byl ale skvelej. Fandil jsem mu, i když nebo právě proto že byl slepý. Felicity byla taky dobra, a forest vypadal skoro jako cyborg.

 • 75%
  0
  0
  10. 2. 2017
  Sheemas (736 bodů)

  Každí díl (spin-off, story, atd.) Star Wars to bude mít těžší a těžší, protože očekávání diváků jsou měřitelná až v nějakých cizích, vzdálených galaxiích. A stejně je to i s tímto dílem, skalní fanoušci budou jásat a ti ,,další" už tak moc ne, protože co si budeme vykládat, příběh je velmi jednoduchý, máme zde jednu zápletku a co se děje kolem, je prostě mimo tento film. Velmi potěší příjemný humor, zpracování, odkazy na sérii a neokoukaní herci v hlavních rolích (F. Jones, D. Luna) a samozřejmě závěrečné scény na lodi, u kterých fanoušek musí poskakovat radostí. Na druhou stranu si divák moc nestihne oblíbit členy týmu, takže nečekám žádný velký smutek nad jejich případnou ztrátou a dále mě velmi mrzelo malé využití M. Mikkelsena. Celkově je to ale příjemný návrat k filmům Star Wars.

 • 80%
  0
  0
  6. 5. 2017
  KajkaFajka (719 bodů)

  Nieje som fanúšička hvezdných válek a asi som všetky ani neviděla ale i tak sem se celkom zabavila pry pozeranie tohto filma. Trocha mi chýbali sůvislosti ale od toho sú priatelia ktorý vám podajů vysvetlenie pry každom dotaze. Ja film hodnotim velmi pozitivně a doporučujem shlednutie

 • 85%
  0
  0
  6. 2. 2018
  Pacman (579 bodů)

  Odbočka, která je pro Novou Naději tak důležitá a na kterou jsme čekali 30 let. Universum Star Wars ve obrovské, a tak se konečně ukázalo, že ne všechno se točí kolem Jedi rytířů. Akce svižná, děj pro mě příjemným překvapením. Obsazení mohlo být v pár případech lepší a motivace postav mohly být trochu rozvedeny, ale i tak je to konečně dospělácká verze Star Wars, kterou jsem si přál. Konec byl nasnadě a jinak to asi nešlo, ale i když se ví, jak to dopadne, drželo mě to v napětí. Triková vyváženost, aby se udržel styl "prvních" epizod a zároveň to bylo dost moderní, se podařila na jedničku. Jenom ty ksichty mohli udělat ještě lepší. Takže jsem dostal nálož perfektní zábavy, akce ve vesmíru. K tomu jako bonus super robota 2KSO (že tam vždycky nějakej super robot musí být, bez toho to není SW) a jako třešničku na dortu dostatečně ikonického a "badass" záporáka Dartha Vadera.

 • 50%
  2
  2
  26. 12. 2016
  Vildolf (567 bodů)

  Už zase bez děje a jenon střílení. Čekal jsem více.

  • dobré animace starých hrdninů z prvních dílů
  • bez děje
 • 65%
  3
  0
  24. 12. 2016
  Bad (458 bodů)

  Disney rád využívá značku STAR WARS k vydělávání peněz, tak vyzkoušeli něco nového, co by mohlo vyjít, ale zase nevyšlo. Rogue one je bezpáteřní a zdlouhavý film, který se snaží být drsnější, ale se zásadou "pro děti" to nejde, takže z možná dobrého filmu vzniklo nic. Felicity Jones je obyčejná, lehce předvídatelná i pro pětiletou holčičku, která je slepá jako Donnie Yen. Diego Luna tam nehraje žádnou roli. Finální souboj vypadá dobře, protože přináší nové prostředí a z AT-AT jsem štěstím vyskočil ze se(da)dla. Celý film na konci zachránil Darth Vader, který úžasně pozabíjel hloupé povstalce. Závidím Donniemu Yenovi, že byl po celý film slepý a nemusel tedy vidět, co Gareth Edwards dělá se Star Wars a jak tento mnich řekl:"Síla je se mnou a já jsem se sílou". Bohužel to neplatí pro Disney, ale stále fandím:"Ať vás provází síla do budoucna!"

 • 80%
  0
  0
  19. 2. 2017
  keddie (446 bodů)

  Něměl jsem moc velká očekávání a ale nakonec jsem byl nadmíru spokojen. Problém dnešních Blockbusterů je, že většina z nich je pokračováním nebo na jiné navazují. Největší problém tohoto filmu je, že se musí po vizuální stránce držet světa Star Wars a to v dnešní době působí hodně nedokonale, RETRO. Jinak příběh je dostačující, po herecké stránce solidní.

 • 80%
  2
  0
  27. 12. 2016
  patrick-sarin (438 bodů)

  Star Wars trochu jinak, než jsme zvyklí :)

1 2 dalsi posledni
79 72 ?
jak hlasovat?
 • Overlord_2004 75%
 • Svany 90%
 • jaroslav-nemec 100%
 • pavel paleček 75%
 • Mikik4444 90%
 • mims 100%
 • michal-marsalek 100%
 • paly 85%
 • Speedyxxx 95%
 • Connie098 90%
všechna hodnocení (164)

V žebříčcích uživatelů

137. místo z 145 v žebříčku uživatele Angelus