Avengers: Age of Ultron
Komentáře

Napište komentář

?%
0
0
Host
1 2 3 dalsi posledni
 • 75%
  0
  0
  5. 3. 2017
  Brenan88 (40757 bodů)

  Sám se divím,že nedávám plný počet,ale mám prostě takový pocit,že film nepřišel s ničím novým. Jediná změna je v tom,že Avengers bojují s roboty namísto emzáku. Jinak to bylo jako přes kopírák. Akce byla sice dobře provedená,ale bylo jí tolik,že mi to všechno až chvílemi lezlo krkem.

 • 40%
  0
  0
  15. 1. 2017
  Sheldon (15941 bodů)

  Neskutečně hloupý, hlučný a naivní film s nesmyslným samoúčelným dějem, který kopíruje mnohé, co jsme už viděli mnohokrát jinde a výrazně lépe. Chápu režiséra, že byl v šoku nad výsledným materiálem a z dalších filmů od Marvelu vycouval. Tohle je prostě čistokrevná předraženáí ptákovina, která funguje díky opravdu agresivnímu marketingu zaměřeným na menší diváky a slabomyslnější jedince.

 • 60%
  1
  0
  10. 5. 2016
  lamps (14232 bodů)

  Myslíte si, že jsme opravdu úplně blbí?.. Samozřejmě, v mnoha případech skutečně jsme a k filmovému uspokojení nám stačí hodně málo (v mém případe třeba zelený Jim Carrey, za což se trochu stydím:), ale servírovat s rozpočtem přes sto milionů dolarů a se skupinkou snad nejpopulárnějších herců současnosti masovému publiku film fungující čistě na bázi "podnět (tedy smršť vizuálních efektů, otravných motivů o hrozbě pro celý svět a sem tam nějakého situačního humoru) - receptor (blbec, většinou po boku s přítelkyní, která je v tom nevinně, jelikož pouze ustavičně slintá nad pohledy a muskulaturou pánů Thora a Iron Mana) - efektor (proces vyprázdnění peněženky blbce na úkor filmu) - reakce (obří výdělek a natočení pokračování), to je zkrátka už neodpustitelné. Navíc s nejhloupějším záporákem a nejnudnější závěrečnou akcí v dějinách Marvelu. K dobru lze druhým Avengers připsat pouze sympatické herce, z nichž ale mnozí na úkor jejich početnosti nedostávají moc prostoru, stále dobrou úroveň humoru a jistě unikátní zapracování celého příběhu do toho nadějně rozjetého marvelovského vláčku. Až ten jednou dojede do konečné stanice, možná se i tohle dílo a jeho troška do mlýna plně docení. Do té doby se ale jedná jednoznačně o film hodný zapomnění.

 • 80%
  0
  0
  10. 3. 2018
  Pete69 (12144 bodů)

  Podobnost s prvním dílem se nedá zakrýt. Trošku jiný příběh, ale je to stále podobné. Přesto se mi druhý díl líbil o kapku více, než ten první.

 • 80%
  0
  0
  28. 7. 2017
  Danny F. (11122 bodů)

  Velkolepé. Bitva drsná a perfektně akční. Hlášky taky obstály. Mé hodnocení by bylo vyšší nebýt těch přehnaných efektů. Jinak se to hodně povedlo.

  • akce
  • hlášky
  • množství efektů
 • 65%
  0
  0
  19. 1. 2017
  squirrelpool (6865 bodů)

  Čekal jsem podstatně víc. Děje se v podstatě totéž co v jedničce. Nejprve přehlídka, po té rozbroje, po té dostanou na budku, po té se semknou a mají všechno na háku, a po té, a poté... je to to samé jenom dražší, větší, výbušnější. A akorát tentokrát nikdo nedemoluje New York. Co se zhoršilo je např. humor, jednička nebyla nic extra, tohle je nějak slabý. Jediné co mě pobavilo byly diskuze o kladivu. Co se postav týče tak Kapitán má lepší kostým. Stark už není tak vtipný. Thor se pokouší o humor a Mark Ruffalo potvrzuje, že je skvělý Banner. Ostatní jsou stejní. Z těch nových je tady Quicksilver, sympatičtější herec, ale u X-menů si s ním vyhráli mnohem lépe. Scarlet Wich je taková nanicovatá. Potom Vision, to je prostě krávovina, kterých jsou komiksy plné(ještě, že se to u nás čte minimálně). Poslední je Ultron, možná jediná dobrá věc, má skvělé hlášky. Nějak jsem, ale vážně nepochopil jeho motivaci. Přiznávám, že jsem blbej, možná to bije do očí, ale já fakt netuším co má za problém. Plus si zase otevřeli spoustu vrátek pro pokračování.
  Prostě stále platí, že samostatné filmy jsou lepší.

 • 60%
  3
  0
  2. 1. 2017
  JosefTomas (6684 bodů)

  Film je jen ukázkou, že se chtěli zase získat peníze. Ne že by se to v těch minulých nedělo, ale v nich byl nějaký risk, zde je to sázka na jistotu. Film má sice nápadité hlášky, ale nudnou, nebo spíše zkopírovanou akci z prvního dílu a absolutně nezajímavý děj.

 • 60%
  2
  0
  29. 4. 2015
  Tom Hardy (4892 bodů)

  Re-cyklace. Přestože by mělo jít o vrchol marvelovského snažení, působí to spíš jako povinnost. Žádné pořádné nápady ani snaha o originální sekvence, pouhé opakování známých motivů (zápletka) a okoukaných scén (akce). Vyjma úvodu v lese a slovního špičkování, které je opravdu excelentní (chvílemi je to až bravurní komedie) nemá ten film vůbec nic. Snad vyjma až podezřele lacině vyhlížejícího vizuálu, ale ona je celkově výprava v Age of Ultron taková chudá (postavy se de facto točí ve čtyřech lokacích). A Ultron? James Spader je fantastický, ale samotná postava nijak zajímavá. Prostě a dobře, druzí Avengers mají podobný problém, jako pokračování Transformers. Wow efekt se vyplácal prvním dílem a přišlo na řadu pouhé opakování již (navíc několikrát, vzhledem k sólovkám) vyřčeného. Je to škoda už pro skvěle sehrané herce.

  • obsazení
  • humor
  • děj
  • nezajímavá akce
 • 55%
  1
  0
  30. 4. 2015
  Petrson (3997 bodů)

  Dokolečka, doblba, stále stejné, akorát těch amerických cirkusáků, jak jim ve filmu říkají, je tam čím dále tím více. Co bych považoval za plus je, že se člověk někdy zasměje tam kde má a častěji i tam, kde asi nemá. Děj dokolečka stejný. Teď to jen přetočit s X-Meny:). Pozitivum bylo, že na premiéře seděl kostýmovaný Batman, dále Magneto a pán v obleku. Film za 280 miliónů dolarů měl uvolnit i nějaké peníze na scénář :). Je to jedna velká nekončící akce, kromě štípání dříví na statku. Nejlepší je ke konci Hulk v letadle, který letí asi na dovolenou na Fidži. Je to prostě klasický komiksový film, jeden z mnoha a právě poslední v řadě. P.S. Ultron měl příležitost udělat ten film jiný, škoda nevyužité skvělé šance.

  • ironie, sarkasmus, dialogy
  • scénář
 • 60%
  0
  0
  9. 7. 2015
  rkotvald (3152 bodů)

  Nedá se úplně hovořit o zklamání, jenže po labužnickém druhém Kapitánovi nejsou další Avengers adekvátním pokračováním tohohle universa. Opět funguje jakýkoliv střed mezi postavami, herci jsou výborní (jen Scarllet občas bloudí), akci nelze nic moc vytknout,.. Ale už tam není ta lehkost a nápaditost, v té akci především chybí ona nezapomenutelnost z jedničky. Ovšem největším zklamáním jsou dvě nové postavy, které mě srali od prvního slova... nemluvě o totálně nudném záporákovi.

 • 90%
  0
  0
  25. 4. 2017
  jarv (2599 bodů)

  • kostýmy
  • lepší a větší úloha pro Hawkeye
  • film se každému věnuje více
  • komické situace
  • občasně důmyslně využití sešlosti hrdinů a jejich zbraní
  • spojení s ostatními snímky a odkaz na budoucnost
  • minimální role pro Barona Struckera z Hydry a také pro Nicka Furyho
 • 60%
  0
  0
  31. 5. 2016
  LenkaVL (2326 bodů)

  Avengers: Age of Ultron aneb jak vytáhnout z lidí další peníze.
  Podle mě takové umělé prodlužování, děj jaksi necelistvý. Jistě, je tam spousta dobrých herců, ale nedostávají moc prostoru pro svou roli. Jen hodně bojů, vizuálních efektů, ale děj trochu pokulhává.

  • herci
  • trocha vtipu
  • scénář, děj
 • 95%
  0
  0
  26. 8. 2015
  Larrysbride (2069 bodů)

  Tak po tak ledové sprše, jakou mi drtivá většina recenzentů nachystala, jsem čekala zklamání. Avšak to se naštěstí nekonalo! Budme upřímní - je Age of Ultron lepší než tolik oslavovanájednička? Jistě že ne. Ta nastavila latku až příliš vysoko. Avšak jestli bych první díl ohodnotila na 130%, AoU je velmi solidních 95%. Marvel nám chtěl před Civil War holt představit až příliš nových postav a připomenout ještě více starých známých, což se na snímku muselo podepsat, i tak jde však o jeden z nejlepších komiksových filmů (nejen) současnosti, který beze sporu potěší každého fanouška! (Viděno: IMAX 3D)

 • 80%
  0
  0
  8. 8. 2020
  Nevka (1457 bodů)

  Zklamání se nedostavilo. Po nějaké době strávené na CSFD jsem si již vypěstoval značnou imunitu na některé negativistické komentáře. Jasně, každý v tom vidí něco jiného. Mně se to třeba líbilo. Konverzace mezi postavami je zábavnější než v jedničce a hlášek je tu požehnaně. Dát slušné fóry do souboje Hulk vs. Hulkbuster je opravdu umění. Rozebírání života Hawkeye, který neměl vlastní film bylo vcelku fajn, ale u Black Widow mě nijak zvlášť nezaujalo. Ať už prostředím nebo myšlenkou. Maximofovi (Quicksilver, Scarlet Witch) a Vision potěšili. Ze začátku byla až trochu moc akční kamera v lese, kde měl člověk trochu problém s přehledností, ale po dvou minutách to člověk vstřebal. Celkově to mělo grády a vůbec jsem se nenudil. Skvělé dávkovaní napětí, akce a humoru. Ultron nebyl zrovna nejlepší z možných kandidátů na záporáka, ale aspekt filosoficky pomateného robota z něj nakonec udělal slušného magora, který by si možná rozuměl s Lokim, kdyby je spolu zavřeli někam na ostrov (znalci Arrow pochopí). Roboti byly sice slabší, ale rozhodně ne nejslabší protivníci v historii Marvelu, jak jsem tu někde četl. Chitariové z jedničky byli na podobné úrovni. Za sebe doporučuji titulky.

 • 90%
  0
  0
  13. 4. 2016
  Fxxx (1410 bodů)

  Na druhý díl Avengers jsem se dlouho těšila, ale dost mě zklamal. Není v něm nic k nabídnutí, nevyhne se spoustě klišé a ani vtipný mi nepřišel, spíše trapný.
  Jediné, co film drží jsou výborné herecké výkony, obzvlášt bravurně se své role ujal Robert Downey Jr. Co stojí za vyzvednutí jsou sem tam povedené hlášky a vtipné dialogy.

 • 70%
  0
  0
  2. 5. 2015
  king-kurt (1228 bodů)

  Akce střídá akci, nic nového, nic objevnýho, což byla škoda, ale přitom stále dobrý, teda pokud máte rádi komiksy, stejně jako já. Vlastně se těším už na další pokračování. Iron Man je prostě šéf a přitom bez techniky nic neumí. To je nejzajímavější postava, protože to je asi jediná, kterou se sami můžem stát a na něm je to zase postavený, dokonce jsme pořád u něj v kanclu.

 • 80%
  0
  0
  19. 7. 2015
  jvempire (1206 bodů)

  Super druhý díl. Nové postavy a skvělé efekty.

 • 10%
  0
  0
  21. 9. 2015
  Pajmen (1193 bodů)

  Fajn fórky. Ale to ostatní kolem bylo přelétávání z bláta do louže. I když je tu akce dost, nemá to koule, hlavu a ani patu. Samozřejmě se ale můžeme "těšit" na pokračování, kde možná zjistíme, proč se vůbec Avengeři začali točit.

 • 85%
  0
  0
  12. 6. 2015
  Melody Harkness (1032 bodů)

  Když si odmyslím první bojovou scénu tak to byl dobrý film. Ale vážně? Ten začátek měl být co? Snaha o vyhnání diváků z kina? Divné, nedotažené triky a ještě ten synchronizovaný skok... *smailik pláče zoufalstvím*
  Ale zbytek filmu měl spád, už povedené triky, zajímavého záporáka a mjölnir v jedné z hlavních rolí.

 • 90%
  0
  0
  19. 5. 2015
  Rapaport (1016 bodů)

  Líbí semi marvelovské filmy a když se objevili Avengers byl jsem nadšené. Spojení několika filmových postav se povedlo dokonale a vše bylo krásně provázané. Moc jsem se těšil na pokračování a musím, říci,že mě nijak zvlášť nezklamalo. Líbila se mi akce a humor. Hlavní záporák trochu zklamal a Vision ten jako by tam ani nebyl. Ale jinak se mi to líbilo.

  • humor
  1 2 3 dalsi posledni
  78 74 ?
  jak hlasovat?
  • Svany 80%
  • Barbarka 100%
  • Nevka 80%
  • Overlord_2004 70%
  • Deacon Frost 100%
  • Lucy Lu 75%
  • Nikkky 95%
  • Manekenthe 90%
  • lukes-houmr-bures 95%
  • Malfilipp 85%
  všechna hodnocení (328)

  V žebříčcích uživatelů

  1. místo z 32 v žebříčku uživatele RedDragon
  1. místo z 13 v žebříčku uživatele Barbarka
  1. místo z 1 v žebříčku uživatele kyle31
  6. místo z 8 v žebříčku uživatele Arnarmo
  32. místo z 33 v žebříčku uživatele JanTung
  47. místo z 67 v žebříčku uživatele henrycruel
  80. místo z 80 v žebříčku uživatele ondrej-kolmacka
  119. místo z 174 v žebříčku uživatele Manekenthe
  26. místo z 65 v žebříčku uživatele eagles