Wonder Woman (USA)
« další názvy »
USA USA
141 minut

Žánry

:
Akční, Dobrodružný, Fantasy, Sci-fi, Blockbuster, Epický, Feministický, Komiksový, Retro, Série/Franchise
Motto: Síla. Půvab. Moudrost. Zázrak.

Obsah

:
Ještě než se stala Wonder Woman, podstoupila princezna Amazonek Diana trénink, který z ní udělal neporazitelnou bojovnici. Vyrůstala v chráněném ostrovním více »« méně

Režie

:
Patty Jenkins

Scénář

:
Allan Heinberg Geoff Johns Zack Snyder Jason Fuchs William M. Marston

Herci

:
Gal Gadot David Thewlis Robin Wright Chris Pine Connie Nielsen ...
Premiéra: 1. 6. 2017
Distributor: Freeman Ent.
Přístupnost: MP-12
Jste na stránce filmu Wonder Woman. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Wonder Woman myslíte! K 1. říjnu 2022 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 28172 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Wonder Woman


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 65%
  10
  0
  10. 6. 2017
  Brenan88 (45817 bodů)

  To co nezvládla mužská část DC musí zachraňovat Wonder Woman. Měl jsem z tohoto snímku upřímně velké obavy. Přece jen těch origin story jsme už za ta léta viděli tolik,že je těžké natočit něco nového a neviděného. Navíc,když je ten příběh zaměřen na ženskou hrdinku,tak není divu,že se dostavila nejistota. Dokonce i Marvel jen mluví o samostatném filmu pro Black Widow,ale strach z neúspěchu tomuto filmu podraží nohy. Tak snad se teď po úspěchu WW dočkáme i dalších ženských hrdinek na plátnech kin. Zpět k tomuto filmu,který se mi vcelku líbil a i když to stále není dokonalé,tak je podstatně lepší než to co nám zatím DC naservírovalo. Příběhově komplexnější a celistvější než jsem čekal a hlavní hrdinka v podaní Gadot je velmi sympatická a moc dobře se na ní dívá. Akce je docela přehledná,tedy až na finále se kterým mají v DC problémy a řeší je přemrštěným množstvím CGI efektů. Zasadit příběh do období války byl velmi dobrý nápad,který musím pochválit. Vidět Gadot jak na frontě ničí mečem protivníky opravdu stojí za to. Wonder Woman je po Muži z oceli nejlepším snímkem ze stáje DC a ukázala nám,že do budoucna je třeba počítat i něžným pohlavím v rolích hrdinek.

 • 70%
  0
  0
  6. 2. 2021
  Pete69 (21245 bodů)

  Na DC slušná komiksovka. Ze začátku krasné scenérie a úvod do příbehu, celkem průměrný střed filmu a velmi slušný závěr. Klidná kamera, dobrý střih, standardní scénář pro tento typ filmu. Z Wonder Women sice nejsem unešený, ale jako na akční superhrdinský film se mi na to dívalo dobře.

 • 65%
  6
  0
  6. 6. 2017
  lamps (14894 bodů)

  Drží to pohromadě určitě mnohem lépe než mechanicky zmontovaný BvS a dokáže to vyloudit spokojenost tím, že se scénář tentokrát zarytě nesnaží stvořit osudový spektákl, kde na sebe hrdinové naštvaně mručí a jsou příliš svázáni seriózností a pravidly reálného světa, ale přesto mě to znovu utvrdilo v tom, že tyhle DC příběhy se těm marveláckým prostě nevyrovnají. Zpočátku lákavé a vtipné fantasy se metamorfuje do zápletky ohrané i v divadelním kroužku hladových dětí v Zambii a do toho jinak sympatické postavy občas divně filozofují a potenciálně kvalitní akci kazí urputné zpomalovačky. Hodně mě bavila chemie mezi Pinem a Gadot (a z ní plynoucí nejlepší scéna rozhovoru o manželství a sexu), seděla mi ta celkově uvolněnější atmosféra a kvituji nečekaný nástup i identitu titulního záporáka, hraného mým britským oblíbencem, ale ten dramatický oblouk kolem duševního vývoje hlavní hrdinky, který měl být v očích scénáře i režisérky zřejmě klíčový, prostě v celkovém kontextu plném klišé a čitelné supermanovské hatmatilky nefungoval. Peněz za kino však nelituji už jen kvůli Gadotce, kterou bych láskou snědl a být Chrisem Pinem, tak klidně hraju i bez honoráře - možná bych si ještě sám zaplatil.

 • 75%
  0
  0
  17. 10. 2017
  Danny F. (11147 bodů)

  Digitální patlanina. Doufal jsem že v ženské režii bude mít cit, ale vizuál se nepovedl. Působí jako nepodařená videohra. Příběh samotný je skvělý, jednoduchý, ale plný kýčovitých klišé o zlobě, nenávisti a krutosti lidí. Některé komiksové předlohy by měli zůstat v kresleném sešitu.

  • Děj
  • Hlavní hrdinka
  • Některé akční scénky
  • Kýčovitost
  • Vizuál
 • 100%
  4
  0
  30. 10. 2017
  SNCIS (6519 bodů)

  "Matka mne vytvořila z hlíny a život mi vdechl zeus." Okouzlující Gal Gadot jako neskutečně žhavá bohyně Wonder Woman. "Etto kde je?" - "Zkouší si šaty číslo 226." Gala je perfektní tak naivní a nevinná role i kostýmek jí neskutečně sedí. Akce střídá akci a po vizuální stránce fantastické. Příběh s bohem války Arésem originální, stejně jako každá bojová část. "Jen bůh může zabít jiného boha." Patty Jenkins si na tom dala záležet, je to živé jsou tam emoce. Miluji DC filmy a tento film považuji za klenot. "Teď už vím že jen láska je schopná spasit svět." Nemám co vytknout, plný počet hvězd jednoznačně. - 100%.

 • 90%
  2
  0
  6. 9. 2017
  Chimpanzee21 (3857 bodů)

  Měl jsem obavi, že se bude jednat o propadák, ale DC mě přesvědčilo, že se mýlím. Po celý film jsem se nemohl odtrhnout ani pro blbé pití. Film má (jako většino nových filmů) skvěle udělané efekty a kromě těch má skvělý příběh zasazený do světové války. Samozdřejmě milovníci historie to neocení :)
  Jediné co se dá filmu vytknout jsou přehnané souboje.

 • 80%
  0
  0
  8. 9. 2017
  Larrysbride (2072 bodů)

  A je to tady! Po (hooooodně) dlouhém čekání tu máme DC film, jenž stojí i za druhé shlédnutí. Patty, Gal, smekám (detailnější komentář se připravuje). (Preview Screening at the Regal Cinemas Lake Zurich, IL)

 • 85%
  0
  0
  29. 4. 2019
  Vurhor (2018 bodů)

  Sedím v kině. Se mnou je tam ještě asi 19 diváků. Všechno to jsou ženy. Při úvodní sekvenci na ostrově amazonek jsem se chvíli cítil jako nevítaný host a litoval jsem, že jsem se odmáničkoval. Ale dobrý, uvolnil jsem se, takže... Zupa! A já ji chci za ženu. Nejenže je Wonder Woman pravděpodobně nejkrásnější stvoření v celém vesmíru, ale taktéž představuje úžasný ideál ženské odvahy, hrdosti a půvabu, ze kterého by si všechny ženy na světě měly brát příklad. Její naivní idealismus a laskavá povaha z ní dělají velice sympatickou postavu, ze které musí mít respekt snad i ti největší machové. Plus konečně po dlouhé době snímek, kde jsou zpomalené záběry použity správně. Film skvěle brousí chemii mezi jednotlivými charaktery, plus jakmile dojde na akční scény, člověk se může vyloženě roztéct blahem. Velká škoda, že film ke konci zajde do klasicky komiksového stereotypu, který je už všem známý. Jinak bych tam těch 5 milerád fláknul. Zatím bezpochyby nejlepší novodobý DC film.

 • 85%
  0
  0
  16. 7. 2017
  Arnarmo (1720 bodů)

  Konečně se to povedlo. Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti mě nebavil a byla to jednoduše katastrofa. Teď se to ale u DC změnilo! Vtipné, skvěle natočené a chytlavé a hlavně ne trapné...Gal Gadot jako svůdná Amazonka funguje a i když vizuální stránka trochu zlobila, akce byla tak přehledně natočená, že to byla krása pohledět.

 • 70%
  1
  0
  13. 11. 2019
  Sáček (1446 bodů)

  Gal Gadot je ženská, za kterou by každý chlap obětoval min. jedno varle. Bohužel zbytek filmu už tak dokonalý není. Postupem času je i naivita hlavní hrdinky a její snaha zabít "padoucha n. 1" otravná. Celkově tomu něco chybí a vyústění není nikterak uspokojivé.

 • 90%
  1
  0
  13. 7. 2017
  Fxxx (1411 bodů)

  Wonder Woman je malý zázrak pro DC a jejich nejlepší komiksový film. A to přesto, že trpí všemi neduhy ostatních filmů (bojové scény ve stylu počítačových her ala Injustice, velice přetažená délka o dobrých 20 minut a díky tomu různorodé tempo vyprávění, většinu dobrých scén vidítě v traileru...). Oproti ostatním je však Wonder Woman podobná prvnímu Kapitánu Amerikovi. V čem? V tom poselství. WW je pozitivní film, který v až retro vizuálu všechnu tu naivitu a jednoduchost světa obrázků v sešitech. Postavy ve filmu fungují, Chris Pine je vynikající, i vedlejší postavy mají kvalitní herce (hlavně jedna nejmenovaná postava je velice zajímavá v závěru) a Gal Gadot je perfektní casting.

 • 90%
  1
  0
  14. 8. 2017
  Dootys (832 bodů)

  Konečně DC film, který se povedl! Měla jsem velké očekávání, ale to se překvapivě naplnilo, na rozdíl od Suicide Squad, který pro mě bylo totální katastrofou a zklamáním. Nikdy jsem WW nějak nefandila a to hlavně kvůli tomu šílenýmu americkýmu oblečku, tady ale vypadá normálně. Gal Gadot se na roli opravdu hodí a neskutečně jí to sekne. Když pominu příliš počítačové pohyby amazonek a hlavně Diany, tak nemám moc co vytknout. Jediný, co mě hodně naštvalo, byl dost trapný konec (podobně jako u nového Indiana Jonese), který celkovému dojmu z filmu dost ubral. Možná kdyby prohodili Hustona s Thewlisem, bylo by to víc uvěřitelnější, takhle to bylo akorát směšný. Ale i tak jsem byla z Wonder Women nadšená a nemůžu se dočkat její postavy v Justice League :)

 • 75%
  0
  0
  30. 4. 2018
  PRINC180 (817 bodů)

  Nechápu tak vysoké hodnocení film mě místy nudil a Gal Gadot dělala co mohla ale nezachránila toho moc .Pine mi nesedí, hrál druhýho kapitána Ameriku mělo to být aspon kratší.Já věřím že Wonder Woman si najde fanoušky.
  Podruhé bych to ale vidět určitě nepotřeboval.

 • 100%
  0
  0
  5. 7. 2017
  Senn (803 bodů)

  Měl jsem obavu jaký ten film bude, ale překvapil mě. Podle mě je to asi nejlepší Marvelovka, kterou jsem viděl. Pěkný příběh, akce a na závěr i trocha romantiky, která se k této hrdince hodí. Vůbec nelituji, že jsme tento film viděl, a rád se na něj podívám znovu.

 • 90%
  0
  0
  28. 11. 2017
  KajkaFajka (722 bodů)

  Keby som sa mohla znovu vyliahnuť tak bych chcela byt amazonkou ale hlavne amazonkou v podani Gal Gadot. A vlastně bych nemusela byt ani amazonkou. Ale zpět k filmu. Trochu hloupé bylo ztvárnenie ostrova amazonek a príbeh také úplně nebol boh ví jaký. Ale hudba a efekti film zvedali

 • 85%
  0
  0
  15. 11. 2017
  Květka (711 bodů)

  Konečně jsem zhlédla tento zajímavý film s fantasy tématikou. Wonder Woman je skvělá postava, celý fil stejně tak. Moc se mi líbily efekty. Děj filmu je zajímavý a vlastně ani není hned jasné, jak to dopadne. Jedné postavy mi bylo líto, škoda, že to nedopadlo jinak. Určitě doporučuji!

 • 70%
  0
  0
  22. 8. 2021
  naineko (652 bodů)

  Holt to není Zack Snyder. Díky bohu to není ani MCU výplach. Dětem se to líbilo.

 • 65%
  0
  0
  6. 2. 2018
  Pacman (586 bodů)

  Jasný záměr DC postavit se megalomanským Marvelům zatím vychází. Zase je to temnější (alespoň pocitově), komornější. Trochu jsem se zasazení bál, ale nakonec to má smysl a je fajn ukázat počátky komiksových hrdinů. Takže tady je to hlavně Woman.....ta Wonder se z ní stane až časem. Občas máte nutkání nadávat obrazovce, proč je sakra tak dementně naivní??!! Ale ona prostě musí být....Takže pokoukání fajn, Gal se mi líbila víc v BvS, ale to přijde. Scénář je bez wow efektů, takže nečekejte zázraky. Vlastně jeden super wow efekt tam je - a to odhalení hlavního záporáka, to se každý, kdo kouká na filmy, zasměje. Akční scény, až na drobnosti, jsou velice umně zpracované, možná by to vypadalo dobře i ve 3D. Pokud by každý hrdina Justice League dostal takový film a pak přišel vrchol, tak budu maximálně spokojen. Já jsem v komiksových filmech trochu fajnšmekr, takže bych snesl i delší stopáž.

 • 55%
  1
  0
  28. 11. 2017
  Bad (458 bodů)

  Wonder woman vypadala vcelku lákavě, ale nedočkal jsem se ničeho. Postavy jsou stejné, nemají prostor, nudná zápletka a akce. Wonder woman zklame a je škoda, že to nevzala způsobem Captaina Ameriky. Gal Gadot je skvělá, to žádná, ale jinak celý film je pod její úroveň.

 • 80%
  0
  0
  13. 7. 2017
  keddie (446 bodů)

  Film měl tu výhodu, že jeho hlavní hrdinka je neokoukaná a tajemná. A musím říct, film je to svižný, kvalitně natočený a jeho tvůrcové se rozhodně poučili z předchozích snímků od DC comics. Akční scény jsou dobře natočené až na závěrečný souboj, tam to trochu haprovalo. Gal Gadot se role zhostila s nadšením a právem filmu dominuje. Film taky hodně prospěly vtípky vyplívající z neznalosti WW našeho světa. Určitě doporučuju posunout děj v pokračování max. do 50. let minulého století.

 • 90%
  0
  0
  13. 7. 2017
  dadoool (407 bodů)

  Úžasný, dokonalý, skvělý! Nevim jak to ještě vyjídřit. Byla jsem z toho nadšená a unešená. O příběhu wonder woman jsem nic nevěděla, a tak pro mě bylo všechno nové. Život amazonek na ostrově se mi moc líbil, bylo to akční, prostě super! Jen jsem úplně nepochopila výběr záporáka, ten mi tam moc nesedl. Jinak paráda! A Gal Gadot je naprosto nádherná :)

 • 70%
  0
  0
  14. 7. 2017
  mkubalikova (313 bodů)

  Nejlepší DC film od TDKR. Ale vyložené nadšení to z mé strany také není. Duo Gadot / Pine funguje skvěle, bojové svény jsou výborné, ta na frontě absolutně fantastická, a hudba k tomu padnoucí. Jen by mi měl někdo vysvětlit ten digibordel v závěru. :-)

 • 5%
  0
  1
  25. 10. 2019
  S7evin (250 bodů)

  Tradičně strašidelné DCčko. První třetina je jako něco, co spadlo Schumacherovi pod stůl při stříhání Batmana a Robina. Jako by si ani nevšimli, že takhle už se dneska comicsovky točit nemůžou, aniž by se člověk nechytal za hlavu. Prostředek malinko zachraňuje prostředí z 1SV. A to je vlastně všechno. Konec opět klasický DC digibordel s příšerným záporákem. Celkově velký špatný, DC by se na to měli už fakt vybodnout.

 • 80%
  0
  0
  13. 7. 2017
  carloss (246 bodů)

  Skvělé, akční, výborně obsazené. Určitě překvapilo. Velmi pěkně zpracované a wonder woman zahrála skvěle. Děj mě bavil, romantická zápletka s mužským hrdinou nebyla přehnaná, koukalo se na to celkově dobře, určitě stojí za zhlédnutí. Jeden z lepších filmů se superhrdinou.

 • 85%
  0
  0
  6. 6. 2018
  Memento (175 bodů)

  Takže nejdříve jsem si koupila Wonder woman tričko, potom jsem začala číst tyto komiksy a nakonec... film. No já tušila, že mi tahlencta ženská přiroste k srdci. :)) Gal Gadot celému snímku kralovala s prstem v nose. Akorát mi neseděl záporák (moc se omlouvám, Lupine).

 • 85%
  0
  0
  14. 8. 2017
  mustafee (169 bodů)

  Jsem fanoušek DCU i přes to, že to tak nějak stále není ono. Až Wonder Woman ukázala, že to jde. Gal Gabot byla krásná a na roli se fakt hodí. Děj zasazen do 2. Světové války byl moc příjemnou změnou. Efekty paráda a výprava také. Byl zde i příjemný humor, což třeba B vs S chybělo. Padouch slabší, ale nijak mi zo nevadilo. Těším se na Bluray 3D

 • 90%
  0
  0
  14. 11. 2017
  Falconer (105 bodů)

  Velmi zajímavý film, který mě po dlouhé době zaujal, a který mě donutil jít do kina několikrát. Příběh byl pěkně vytvořený, ale hodně předvídatelný. Navíc některé části byly až příliš přemrštěné. Gal Gadot se do role Wonder Woman hodí, dle mého dobrá volba. Rozhodně film stojí za shlédnutí.

  • příběh
  • vizuální efekty
  • některé scény byly až příliš
 • 70%
  0
  0
  13. 7. 2017
  Marrow (96 bodů)

  Wonder Woman nebo přesněji princezna Diana, dcera královny Amazonek a Vládce Bohů Dia je vlastně takový Thor v sukni, co nemá bráchu vtipálka. Stejně jako on, má i ona božské schopnosti, je fest silná, rychlá a hodně daleko vyskočí. Má vybaveníčko, díky kterému metá blesky, odráží kulky a jen ona je hodna ho nosit. Stejně jako Thor se i ona dostává po sérii podivných událostí do světa obyčejných smrtelníků, což ji staví do několika více či méně komických situací. Tady naše podobnost s Thorem končí, protože Diana na rozdíl od něj není debil, ale jen zmatená. Nejde kupovat koně do zverimexu, ale prostě jen šaty, aby splynula s davem. Celý film se žene za jediným cílem a to zabít Area, boha války, kterého najít pro ni bude celkem problém, protože se ocitá v roce 1918, v době právě vrcholící Velké války, kdy o boj, utrpení a smrt není nouze. Konec vám samozřejmě nevyžvaním, každopádně mi vůbec nepřišel křečovitý nebo nějak přiblblý (samozřejmě s ohledem na komixovou předlohu :-)). Po vizuální a herecké stránce nevidíme nic nového, než co jsme měli možnost vidět v Batman vs Superman nebo v Muži z oceli, tedy pěknou výpravu se spoustu vizuálně atraktivních scenérií, kvanta vizuálních efektů a pořádnou destrukci.
  Po herecké stránce asi není co vytknout. Jen mne trochu zarazilo obsazení královny Amazonek herečkou Connie Nielsen s vyloženě Árijským vzhledem, když její dcera Gal Gadot je černovlasá židovka (žádný antisemitismus nečuchejte, je fakt z Izraele). Na druhou stranu mne potěšil představitel Area, kterého si v takto opravdu negativní roli odnikud nevybavuji.

 • 20%
  0
  0
  14. 8. 2017
  zzepto (95 bodů)

  Nechapu recenzi ktere davaji Wonder Woman pozitivni hodnoceni. Na pulce jsem odesel z kina. Mej jsem velke nedeje na tento film a na Gal Gadot. Cely film je absurd a neschopnost hlavni herecky logicky myslet. Zenska logika ve filmu vsude. I nejen ve filmu (Patty Jenkins)

   • Film
   • Gal Gadot
   • Patty Jenkins
  • 90%
   0
   0
   14. 11. 2017
   medulka7 (78 bodů)

   Další filmová hrdinka načky DC se dostala na plátna. Ztrhující příběh o ideálech jedné „nadbytosti“. Její procitnutí z omylů a zároveň ideálů, ale objevení pravé podstaty lidí, že nic není černobílé, že vždy bude existovat dobro, ale i zlo. Že v každém z nás se zlo a dobro bije, ale je jen na nás, co vyhraje. A ona nám s tím pomůže.

  1 2 dalsi posledni

  Hodnocení a recenze Wonder Woman

  75 69 ?
  jak hlasovat?
  • jirik-smerda 65%
  • dominik11 90%
  • Mrykodaj 70%
  • naineko 70%
  • WieraCrazy 75%
  • regazzoni 65%
  • Lovecour69 75%
  • mysir 70%
  • Crreed 75%
  • Battler142 65%
  všechna hodnocení (211)

  V TV

  V žebříčcích uživatelů

  9. místo z 39 v žebříčku uživatele Chimpanzee21
  9. místo z 9 v žebříčku uživatele Whoossain
  19. místo z 22 v žebříčku uživatele Peto1899
  115. místo z 152 v žebříčku uživatele Angelus