Jack Reacher: Never Go Back (USA)
« další názvy »
USA USA
118 minut

Žánry

:
Akční, Dobrodružný, Drama, Krimi, Mysteriozní, Thriller
Motto: Neustupuj. Nevzdávej se. Nevracej se.

Obsah

:
Drsnějších detektivů po světě moc nechodí. Jack Reacher má navíc pod kůží vojenský dril, tvář Toma Cruise, pronikavý intelekt a neodolatelnou schopnost více »« méně

Režie

:
Edward Zwick

Scénář

:
Richard Wenk Edward Zwick Marshall Herskovitz Lee Child

Herci

:
Tom Cruise Cobie Smulders Robert Knepper Aldis Hodge Sue-Lynn Beckwith ...
Premiéra: 20. 10. 2016
Distributor: Cinemart
Jste na stránce filmu Jack Reacher: Nevracej se. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Jack Reacher: Nevracej se myslíte! K 26. lednu 2021 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27428 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 70%
  0
  0
  19. 12. 2018
  Brenan88 (42044 bodů)

  První díl byl naprostá pecka a to i přesto,že se Tom Cruise na roli Reacher vůbec nehodil. Nebylo to tím,že by mu role nesedla,ale Reacher má být chasník s obrovskýma svalama a Cruise je takový jaký je. V tomto díle šla kvalita tak dolů,že mu nepomůže ani Cruise. Je to stále akční,ale to je vše.

 • 70%
  1
  0
  19. 10. 2016
  Sheldon (15951 bodů)

  Dvojka Jacka Reachera bude určitě dobrá televizní podívaná a jistě bude často rotovat vstříc velkému diváckému zájmu. Uvidíme ale jak si povede v kinech. Jako thriller je to slušný, nikoliv omračující nadprůměr. Pokud máte rádi Cruise určitě přimhouříte obě oči. Pro zbytek obecenstva je to film, který vejde a neuškodí, ale budete si ho pamatovat zítra? Nejsem si úplně jist.

 • 65%
  0
  0
  7. 8. 2017
  Danny F. (11129 bodů)

  Povedenější pokračování bez dlouhých dialogů. Postavy klaďase i záporáka, který byl nekompromisní a bez soucitu, jsou nalinkovány podle učebnicových příkladů. Akce neustálá a zápletka srozumitelná a povedená.

 • 40%
  0
  0
  1. 1. 2017
  Tom Hardy (4989 bodů)

  Dvouhodinová reklama na běh Toma Cruise, ve které je příliš mnoho postav a málo Jacka Reachera. Jednička měla zmatený styl a podivné záporáky, nechybělo jí ale tempo a několik opravdu dobrých scén a nápadů. Druhý díl skoro nic z toho nemá, místo toho tlačí na melodramatickou strunu (jako by něco takového mělo ve světě Jacka Reachera co dělat) a z Reachera udělal tuctového hrdinu, který si svůj božský status už nezaslouží (paradoxně nejlepší zářez má Cobie Smulders v boji za použití hadice). Cruise má obvykle dobrý čuch na projekty, tady ale minul cíl o několik terčů. Jacku, nevracej se.

 • 60%
  0
  0
  14. 11. 2016
  rkotvald (3155 bodů)

  Kéž by to skončilo prvním dílem a stalo by se tak dobře. Nemohu vyloženě napsat, že druhý díl je špatný a porovnat to, páč druhý díl jde úplně jinou cestou než předchozí a skoro nenavazuje. Co se týče ale samotného filmu, čekal jsem víc. Příběh slabý a film mě ničím neokouzlil a ani nenadchl. Takže lehce zapadne a nevynikne. Tomík zahrál jako vždy bravůrně, ale nestačilo to. A Cobie bych úplně nahradil. Ne, protože mi připomínala Robin, ale protože se jí ta role nehodila. Velký krásný průměr.

 • 65%
  0
  0
  21. 2. 2017
  leafroller (2620 bodů)

  Stejně jako u Posledního výstřelu se jedná o dospělou detektivku pro dospělého diváka. Nicméně ubylo na hutnosti a přibylo scén pro příběh naprosto zbytečných a nezbývá než doufat, že tento trend nebude v dalších pokračováních nabývat na rozměru. Výkon Slečny Smulders bohužel nemohu objektivně posoudit, protože ji prostě nemám rád, přijde mi naprosto umělá a nepřesvědčivá, prkenná. Závěrem se velmi neodbytně vnucuje jedna otázka: Jak přišla slečna Danika na jméno Jacka Reachera? Pevně věřím a doufám, že odpověď na ni, jsem pouze prošvihl a slibuji, že napodruhé si na to dám opravdu velký pozor. Prozatím to filmu srazilo dalších 10%. Uvidíme příště.

 • 70%
  0
  0
  23. 1. 2017
  Cechulda (1315 bodů)

  Po prvním dílu jsem se na tento film poměrně dost těšil. Ale pro mě to bylo dosti velké zklamání. Nechci říci, že je film špatný je se smekl někam, kde bych ho já rozhodně mít nechtěl. První díl byl jiný než klasické akčňáky dnešní doby a tím byl zajímavý. Uvidíme, zda přijde další díl a pokud ano, tak jakým směrem se vydá. Pokud se vrátí k pohledu prvního dílu nebo bude pokračovat, pro mě, nezajímavým směrem.

 • 60%
  0
  0
  1. 3. 2017
  salisbury (1099 bodů)

  Jack Reacher je zpět a jak napovídá podtitul s názvem Nevracej se, tak v jistých filmových okamžicích si při sledování tohoto opusu řikám, ano Jacku, nevracej se. Tom Cruise si na stará, stále ještě abnormálně funkční kolena umí udržet pozici prvoligového akčního hrdiny, jen scénář není doveden k dokonalosti a tak trochu Tomův výkon stahuje do hlubokých vod průměrna. Edward Zwick není špatným režisérem, pár kousků jako Legenda o vášni, Poslední samuraj či Krvavý diamant jsou dle mého skromného uvážení velmi dobrými pohyblivými obrázky i chápu, že se nedá udržet po celý čas běhu stejný kmit dechu, jako u tohoto filmu, kde se občas po dechu lapalo. Věřím, že toto nepříliš zdařilé dýchání se v možné příští epizodě neobjeví a laťka od prvního dílu, nyní ponížena, se opět vypraví směrem vzhůru.

 • 50%
  0
  0
  6. 2. 2018
  Pacman (579 bodů)

  Docela jsem se těšil na dalšího Reachera....Bohužel to dopadlo blbě. Jako ono to není až tak úplně špatně natočený, ale prostě je to o ničem. Scénář jako vyšitej z nějaký béčkový německý kriminálky. Režie taky nic moc, kromě Cruise žádné hvězdné obsazení. Kdyby aspoň trochu víc tekla krev, ale ono ne. Nechápejte mě špatně, té krve je tam celkem dost, ale v soubojích f2f je fakt divný, když dostanete po držce tak že by vám rána půlku ksichtu utrhal a ona se neobjeví krev, natož modřina. Takové věci se na tvářích a tělech rváčů objevují záhadně až po konci bitky :D No prostě fakt béčkový zpracování který je natočený fakt jenom lepší kamerou, a do kterýho ukecali jednu vyhasínající hvězdu.

70 62 ?
jak hlasovat?
 • Reacherjack2016 65%
 • Dany Jones 90%
 • mims 70%
 • Nikol99 100%
 • leafroller 65%
 • janeliberte 90%
 • Kim6 65%
 • hcfort 70%
 • Riverdon 80%
 • Jan Hans 75%
všechna hodnocení (71)