Jack Reacher: Never Go Back (USA)
USA USA
118 minut

Žánry

:
Akční, Dobrodružný, Drama, Krimi, Mysteriozní, Thriller
Motto: Neustupuj. Nevzdávej se. Nevracej se.

Obsah

:
Drsnějších detektivů po světě moc nechodí. Jack Reacher má navíc pod kůží vojenský dril, tvář Toma Cruise, pronikavý intelekt a neodolatelnou schopnost více »« méně

Režie

:
Edward Zwick

Scénář

:
Richard Wenk Edward Zwick Marshall Herskovitz Lee Child

Herci

:
Tom Cruise Cobie Smulders Robert Knepper Aldis Hodge Sue-Lynn Beckwith ...
Premiéra: 20. 10. 2016
Distributor: Cinemart

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 70%
  1
  0
  19. 10. 2016
  Sheldon (11361 bodů)

  Dvojka Jacka Reachera bude určitě dobrá televizní podívaná a jistě bude často rotovat vstříc velkému diváckému zájmu. Uvidíme ale jak si povede v kinech. Jako thriller je to slušný, nikoliv omračující nadprůměr. Pokud máte rádi Cruise určitě přimhouříte obě oči. Pro zbytek obecenstva je to film, který vejde a neuškodí, ale budete si ho pamatovat zítra? Nejsem si úplně jist.

 • 65%
  0
  0
  7. 8. 2017
  Danny F. (7610 bodů)

  Povedenější pokračování bez dlouhých dialogů. Postavy klaďase i záporáka, který byl nekompromisní a bez soucitu, jsou nalinkovány podle učebnicových příkladů. Akce neustálá a zápletka srozumitelná a povedená.

 • 40%
  0
  0
  1. 1. 2017
  Tom Hardy (4008 bodů)

  Dvouhodinová reklama na běh Toma Cruise, ve které je příliš mnoho postav a málo Jacka Reachera. Jednička měla zmatený styl a podivné záporáky, nechybělo jí ale tempo a několik opravdu dobrých scén a nápadů. Druhý díl skoro nic z toho nemá, místo toho tlačí na melodramatickou strunu (jako by něco takového mělo ve světě Jacka Reachera co dělat) a z Reachera udělal tuctového hrdinu, který si svůj božský status už nezaslouží (paradoxně nejlepší zářez má Cobie Smulders v boji za použití hadice). Cruise má obvykle dobrý čuch na projekty, tady ale minul cíl o několik terčů. Jacku, nevracej se.

 • 60%
  0
  0
  14. 11. 2016
  rkotvald (2865 bodů)

  Kéž by to skončilo prvním dílem a stalo by se tak dobře. Nemohu vyloženě napsat, že druhý díl je špatný a porovnat to, páč druhý díl jde úplně jinou cestou než předchozí a skoro nenavazuje. Co se týče ale samotného filmu, čekal jsem víc. Příběh slabý a film mě ničím neokouzlil a ani nenadchl. Takže lehce zapadne a nevynikne. Tomík zahrál jako vždy bravůrně, ale nestačilo to. A Cobie bych úplně nahradil. Ne, protože mi připomínala Robin, ale protože se jí ta role nehodila. Velký krásný průměr.

 • 80%
  0
  0
  21. 2. 2017
  leafroller (2002 bodů)

  Stejně jako u Posledního výstřelu se jedná o dospělou detektivku pro dospělého diváka. Nicméně ubylo na hutnosti a přibylo scén pro příběh naprosto zbytečných a nezbývá než doufat, že tento trend nebude v dalších pokračováních nabývat na rozměru. Výkon Slečny Smulders bohužel nemohu objektivně posoudit, protože ji prostě nemám rád, přijde mi naprosto umělá a nepřesvědčivá, prkenná. Závěrem se velmi neodbytně vnucuje jedna otázka: Jak přišla slečna Danika na jméno Jacka Reachera? Pevně věřím a doufám, že odpověď na ni, jsem pouze prošvihl a slibuji, že napodruhé si na to dám opravdu velký pozor. Prozatím to filmu srazilo dalších 10%. Uvidíme příště.

 • 70%
  0
  0
  23. 1. 2017
  Cechulda (1224 bodů)

  Po prvním dílu jsem se na tento film poměrně dost těšil. Ale pro mě to bylo dosti velké zklamání. Nechci říci, že je film špatný je se smekl někam, kde bych ho já rozhodně mít nechtěl. První díl byl jiný než klasické akčňáky dnešní doby a tím byl zajímavý. Uvidíme, zda přijde další díl a pokud ano, tak jakým směrem se vydá. Pokud se vrátí k pohledu prvního dílu nebo bude pokračovat, pro mě, nezajímavým směrem.

 • 60%
  0
  0
  1. 3. 2017
  salisbury (965 bodů)

  Jack Reacher je zpět a jak napovídá podtitul s názvem Nevracej se, tak v jistých filmových okamžicích si při sledování tohoto opusu řikám, ano Jacku, nevracej se. Tom Cruise si na stará, stále ještě abnormálně funkční kolena umí udržet pozici prvoligového akčního hrdiny, jen scénář není doveden k dokonalosti a tak trochu Tomův výkon stahuje do hlubokých vod průměrna. Edward Zwick není špatným režisérem, pár kousků jako Legenda o vášni, Poslední samuraj či Krvavý diamant jsou dle mého skromného uvážení velmi dobrými pohyblivými obrázky i chápu, že se nedá udržet po celý čas běhu stejný kmit dechu, jako u tohoto filmu, kde se občas po dechu lapalo. Věřím, že toto nepříliš zdařilé dýchání se v možné příští epizodě neobjeví a laťka od prvního dílu, nyní ponížena, se opět vypraví směrem vzhůru.

70 62 ?
 • Majk666 70%
 • raca 80%
 • PRINC180 80%
 • katie-raijin-bosek 55%
 • leila-ahmadzai 60%
 • budullin 85%
 • Liboul 85%
 • dav.bal 70%
 • bob319999 80%
 • Kisak76 80%
všechna hodnocení (59)
jak hlasovat?

V TV

Sdílet tuto stránku:

Partneři: