Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
shalmirane
Jindřich Sadílek
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
51
Od nejnovějších
Joker
(2019)
3. 10. 2019
8.5
Hellboy
(2019)
1. 10. 2019
5.5
Muži v černém: Globální hrozba
(2019)
1. 10. 2019
6
X-Men: Dark Phoenix
(2019)
1. 10. 2019
4.5
Godzilla II Král monster
(2019)
6. 6. 2019
5
John Wick 3
(2019)
28. 5. 2019
8
Aladin
(2019)
28. 5. 2019
6.5
Avengers: Endgame
(2019)
28. 5. 2019
9
Captain Marvel
(2019)
28. 5. 2019
6
Liga spravedlnosti
(2017)
3. 12. 2017
8
7 životů
(2017)
3. 12. 2017
6.5
Thor: Ragnarok
(2017)
14. 11. 2017
9
Vražda v Orient expresu
(2017)
14. 11. 2017
8.5
Blade Runner 2049
(2017)
14. 11. 2017
9
Zabiják a bodyguard
(2017)
17. 8. 2017
8.5
Valerian a město tisíce planet
(2017)
14. 8. 2017
7
Dunkerk
(2017)
14. 8. 2017
9
Válka o planetu opic
(2017)
14. 8. 2017
8
Power Rangers: Strážci vesmíru
(2017)
6. 5. 2017
6.5
Ghost in the Shell
(2017)
6. 5. 2017
7.5
Strážci Galaxie 2
(2017)
6. 5. 2017
9
Zúčtování
(2016)
4. 12. 2016
9
Příchozí
(2016)
4. 12. 2016
9
Anděl Páně 2
(2016)
4. 12. 2016
7
Krotitelé duchů
(2016)
20. 8. 2016
3
X-Men: Budoucí minulost
(2014)
20. 8. 2016
9.5
Star Trek: Do neznáma
(2016)
20. 8. 2016
7
Matky na tahu
(2016)
9. 8. 2016
8.5
Jason Bourne
(2016)
9. 8. 2016
5
Sebevražedný oddíl
(2016)
9. 8. 2016
9
Hra peněz
(2016)
29. 7. 2016
8
Doba ledová: Mamutí drcnutí
(2016)
29. 7. 2016
5
X-Men: Apokalypsa
(2016)
29. 7. 2016
7
Warcraft: První střet
(2016)
29. 7. 2016
4.5
Teorie tygra
(2016)
29. 7. 2016
9
Čarodějnice
(2015)
30. 3. 2016
7
Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti
(2016)
23. 3. 2016
8.5
Kobry a užovky
(2015)
16. 3. 2016
7.5
Americký sniper
(2014)
16. 3. 2016
8.5
Marťan
(2015)
16. 3. 2016
9
1
2