Justice League (USA)
Austrálie Austrálie
USA USA
121 minut

Žánry

:
Akční, Dobrodružný, Fantasy, Sci-fi
Motto: Sám celý svět nemůžeš zachránit

Obsah

:
Film režiséra Zacka Snydera, natočený na motivy komiksů z vydavatelství DC Comics o stejnojmenném superhrdinském týmu. (Vertical Ent.)

Režie

:
Zack Snyder

Scénář

:
Chris Terrio Joss Whedon Zack Snyder Bob Kane Bill Finger William M. Marston Joe Shuster Jerry Siegel

Herci

:
Gal Gadot Robin Wright Jason Momoa Connie Nielsen Amy Adams ...
Premiéra: 16. 11. 2017
Distributor: Vertical Ent.
Přístupnost: MP-12

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 55%
  4
  1
  17. 11. 2017
  Brenan88 (30706 bodů)

  V první řadě díky za Kinobox.cz za projekci zdarma. V druhé řadě bych byl asi naštvaný vyhodit peníze za takový dějově povrchní digitální bordel,kterým bohužel Liga spravedlnosti je. Kolem filmu byla spousta problému a jde to vše hrozně znát. Ať už je to změna na režisérském křesle,dotáčky,Supermanův knírek atd. Navíc zatímco u Avengers měli hrdinové sólový snímek za sebou,tak zde se většina hrdinů objevila poprvé a na představení jim bylo přisouzeno jen minimum času. Přesto bych řekl,že nejvíce si mne získal Badass Jason Momoa coby Auquaman a Flash v podání Ezru Millera,který dodával filmu humor. Jako celek snímek působí velmi nesourodým dojmem. Dramatické dialogy neuvěřitelně skřípou, to samé platí pro většinu hrdinských proslovů. Humor je očividně vtlačený na sílu do děje a spousta hlášek,tak vyzní do prázdná. Záporák je v mých očích jedním z nejhorších ever. Digitálně zpackaný a nevýrazný. Prostě typický záporák pro DC. Když nad tím tak přemýšlím,tak největším záporákem je samotný scénář,který tento snímek potápí při každé scéně kdy se mluví. Celý film na mne působil příliš temným dojmem a v záplavě všech těch podprůměrných digitálních triků jsem se chvílemi ztrácel. Finální bitva nebyla překvapivě nejhorší,ale opět se ukázalo,že pokud máte Supermana,tak se není čeho bát. Liga spravedlnosti je ve výsledku hodně průměrným filmem,který v sobě nemá žádnou pamětihodnou scénu,nebo vlastně cokoliv co by mne donutilo snímek pustit znovu. Od Batman v Superman zde není žádný krok směrem k lepší kvalitě. Škoda

 • 60%
  4
  0
  15. 11. 2017
  Tom Hardy (3978 bodů)

  Dítě dvou otců, na kterém se docela výrazně odráží to, jak se oba snažili přiblížit vzoru toho druhého (Snyder měl za úkol točit odlehčeně po vzoru Whedona a Whedon po převzetí otěží chtěl držet styl Snydera). Výsledkem není zdaleka tak velký kočkopes, jak by se nabízelo, ale film bez výraznějšího rukopisu, v němž jen občas prolétne jiskra obou autorů (v dobrém i ve zlém). Jednoznačně nelze Lize spravedlnosti upřít slušné tempo, současně ale zoufale postrádá momenty hodné zapamatování. Zklamáním je také úvod, v němž se (už potřetí!) představuje v akci Wonder Woman, zatímco "medailonky" nováčků po hříchu absentují. Hudba, jediná věc, kterou DC Marvel válcoval, se vzdala výraznějších motivů a začala (stejně jako Marvelovky) jet necharakteristický a nerušivý podtext. Chyba, VELKÁ chyba. Emoce nejsou z nejblbějších, ale pořád je to víc chtěné než funkční. A vzhledem k obřímu rozpočtu bych rozhodně čekal méně zrůdné digitální zamaskování knírku Henryho Cavilla. Ale aby bylo jasno - ano, je to lepší a zábavnější než Batman v Superman a alespoň tu zápletka celkem dává smysl (v rámci možností). Jen se tým potřebuje líp sladit. Příští Liga spravedlnosti už by mohla být fakt dobrá.

 • 70%
  1
  2
  18. 11. 2017
  evismaior (3268 bodů)

  Po prvních recenzích jsem se trochu obávala, na co že mě to Kinobox pozval (díky!), ale byla jsem příjemně překvapená. Ač jsem jinak především fanynkou marvelovského světa a postavy Batmana a Supermana mě v posledních letech přijdou trochu těžkopádné (což je v případě postav, na kterých stojí většina filmů DC Comics vcelku problém), tady jsem si to vynahradila zejména díky Wonder woman a Aquamanovi (souboje s hlavním záporákem na ostrově Amazonek a pod vodou u Atlanťanů patří rozhodně k těm lepším akcím, které jsem v poslední době viděla), a zejméně pak Cyborgovi a Flashovi, který s tou svojí roztomilou vtipností zajišťuje nezbytnou humornou linku, díky které není film jen přehlídkou velkohubých frází - tam bych klidně ocenila do budoucna víc prostoru. Jinak tedy začíná být dost znát, že je stále těžší ve filmech točených podle komiksů vytvořit záporáka, který "tady ještě nebyl", tak tentokrát aspoň plus za umístění hlavního záporáckého stanu do pseudočernobylského území a za vcelku pěkné efekty s krychlemi. Co se týče hudebního doprovodu, potěšilo pár našlápnutých songů, toho bych se držela namísto těch jinak nemastných filmověhudebních podkreslení. Postava Jeremy Ironse spíš do počtu a Lois Lane začíná vedle svého svalovečka vypadat víc mamina, než jeho mamina, ale tak až na výjimky nikdo nemládneme... Ale co už, v zásadě to nebylo vůbec špatné.

 • 85%
  1
  2
  18. 11. 2017
  fido68 (1091 bodů)

  Dobře udělaný.Děj filmu celkem odsejpal.Nebylo moc hluchých míst,který by výrazně zdržovaly a nudily.Scénář v mezích průměru.Hudební doprovod vpořádku ,grafika malovátek ok.Logem filmu by mohlo být..superman je zpět.Přibyly nové superpostavy a klasické stárnou,no uvidíme co bude dál...:-)

 • 80%
  0
  0
  18. 11. 2017
  Ciiiri (863 bodů)

  Je to DC a ne Marvel. Mají co dohánět. Ale přesto mám ráda tento druh filmů. Tak jsem byla plus mínus spokojená. Hrozná škoda byla, jak se snažili všechno shrnout (minulost a život ostatních). Zbožňuje Wonder Women a nezklamala, i když neměla tolik prostoru. Aquamen není trubka. Momoa je úžásný ;-) Určitě půjdu na další. Velký dík KINOBOXu za projekci.

 • 80%
  2
  3
  17. 11. 2017
  Marhul28 (116 bodů)

  Na rovinu tu tyto recenze nechápu. Taktéž děkuji Kinoboxu za pozvání do kina. Podle mě tento film za shlédnutí určitě stojí. Nedejte na hodnocení. Jsem fanoušek MCU ale tenhle film se DC hodně povedl.
  Jedině ve scénáři bylo pár skřipek, to uznávám, ale hudba, obsazení, CGI a další počítačem stvořené věci byly parádní. Na jednu stranu mě také celkem zklamal padouch, který už už měl ke všemu blízko a jediní kdo mu to překazí jsou nakonec 2 z 6 hrdinů, ikdyž ostatní bojovali se Steppenwulfem. Za mě to je prostě celkem povedený film a těším se co se bude dít dál. DC se ponaučilo.
  PS: vydržte až do konce, je tam potitulková scéna, a je neuvěřitelná!!!!!!!!

  • Grafika a zpracování filmu.
  • Herecké obsazení (nejvíce mě překvapil výkon Ezry Millera jako Flashe, na kterého si všichni na začátku stěžovali, ale podal parádní výkon).
  • Akce.
  • Několik překvapení, hlavně to potitulkové.
  • Hudba.
  • Postavy.
  • O něco slabější záporná postava.
  • To samé scénář.
  • Buhužel jsem byl pozván na dabing, o něco horší.
 • 90%
  0
  2
  18. 11. 2017
  MarvelNews (12 bodů)

  Chtěl bych na začátek upozornit že jsem především fanoušek Marvelu! DCU sleduju už nějakou dobu a musím říct že film Justice League je užasný film! Film nám měl představit všechny členy Ligy a to se jim taky povedlo. O nic jiného v tom filmu nešlo. Byl tam záporák který byl dá se říct dost slabý ale o to šlo... Chtěli dát díky jednomu záporakovi prostě dohromady novou týmovku. Kdybych to měl srovnat z Avengers 1 tak se to DC povedlo mnohem lépe než Marvelu. Příběhově je ten film fakt o ničem. Co se týče grafické části filmu, jelikož to je film za nějakých 300 milionu dolarů, tak jsem od něho čekal mnohem lepší grafické zpracování ale dočkal jsem se toho, že Steppenwolf vypadal hrozně :D Co se týče postav, tak bohužel něměli všichni moc prostoru.. Nejvíc se zaměřovalo na Batmana,Cyborga a Flashe.Všechny postavy ve filmu se mi líbily ale nejvíc jsem si oblíbil Batmana,Flashe a Cyborga takže vlastně postavy,na které se nejvíc zaměřovalo. Abych to nějak shrnul.Film mě překvapil,hudba byla skvělá, postavy užasné,děj a záporák o ničem ale to nevadí, srandy kopec a užasná potitulková scéna! Film si zaslouží pozitivní hodnocení a to je podle mě 90%

  • rozvíjení postav −Grafické zpracování
  • představení nových postav − Málo prostoru
  • hudba −místama špatný střih
  • užasné bojové scény
  • komedie
  • potitulková scéna
  • Easter egg
  72 57 ?
  • pavel paleček 80%
  • Ciiiri 80%
  • Gooner 20%
  • Kamila88 30%
  • JanM 55%
  • Morra 50%
  • MarvelNews 90%
  • evismaior 70%
  • fido68 85%
  • jarv 70%
  všechna hodnocení (25)
  jak hlasovat?

  V žebříčcích uživatelů

  13. místo z 17 v žebříčku uživatele Peto1899
  Sdílet tuto stránku:

  Partneři: