Justice League (USA)
USA USA
121 minut

Žánry

:
Akční, Dobrodružný, Fantasy, Sci-fi
Motto: Sám celý svět nemůžeš zachránit

Obsah

:
Film režiséra Zacka Snydera, natočený na motivy komiksů z vydavatelství DC Comics o stejnojmenném superhrdinském týmu. (Vertical Ent.)

Režie

:
Zack Snyder

Scénář

:
Chris Terrio Joss Whedon Zack Snyder Bob Kane Bill Finger William M. Marston Joe Shuster Jerry Siegel

Herci

:
Gal Gadot Robin Wright Jason Momoa Connie Nielsen Amy Adams ...
Premiéra: 16. 11. 2017
Distributor: Vertical Ent.
Přístupnost: MP-12

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 55%
  7
  3
  17. 11. 2017
  Brenan88 (32435 bodů)

  V první řadě díky za Kinobox.cz za projekci zdarma. V druhé řadě bych byl asi naštvaný vyhodit peníze za takový dějově povrchní digitální bordel,kterým bohužel Liga spravedlnosti je. Kolem filmu byla spousta problému a jde to vše hrozně znát. Ať už je to změna na režisérském křesle,dotáčky,Supermanův knírek atd. Navíc zatímco u Avengers měli hrdinové sólový snímek za sebou,tak zde se většina hrdinů objevila poprvé a na představení jim bylo přisouzeno jen minimum času. Přesto bych řekl,že nejvíce si mne získal Badass Jason Momoa coby Auquaman a Flash v podání Ezru Millera,který dodával filmu humor. Jako celek snímek působí velmi nesourodým dojmem. Dramatické dialogy neuvěřitelně skřípou, to samé platí pro většinu hrdinských proslovů. Humor je očividně vtlačený na sílu do děje a spousta hlášek,tak vyzní do prázdná. Záporák je v mých očích jedním z nejhorších ever. Digitálně zpackaný a nevýrazný. Prostě typický záporák pro DC. Když nad tím tak přemýšlím,tak největším záporákem je samotný scénář,který tento snímek potápí při každé scéně kdy se mluví. Celý film na mne působil příliš temným dojmem a v záplavě všech těch podprůměrných digitálních triků jsem se chvílemi ztrácel. Finální bitva nebyla překvapivě nejhorší,ale opět se ukázalo,že pokud máte Supermana,tak se není čeho bát. Liga spravedlnosti je ve výsledku hodně průměrným filmem,který v sobě nemá žádnou pamětihodnou scénu,nebo vlastně cokoliv co by mne donutilo snímek pustit znovu. Od Batman v Superman zde není žádný krok směrem k lepší kvalitě. Škoda

 • 10%
  0
  0
  6. 1. 2018
  Pas (5085 bodů)

  Další z řady snímků , kde scénář není potřeba , poněvadž děj se odvíjí samospádem v režii několika vybraných postav.Batmana už přestalo bavit nahánět lapky po Gothamu a tak si vzal za úkol odhalit mezigalaktické spiknutí a zachránit svět. K ruce si sežene krále moří Poseidona i s trojzubcem, ovšem ten je tady trochu v konspiraci pod názvem Aquaman(asi snaha o mystery zápletku) Amazonku,černocha-cyborga a nějakého trotla co do něj uhodil hrom a tak je rychlý jako blesk.Tahle parta začne bojovat s přerostlým polétavým hmyzem a jejich rohatým bossem z jiných světů.Sami ale nestíhají a tak se rozhodnou exhumovat Supermana a máme takřikajích kolektiv pohromadě.Perlami filmu jsou dialogy, za všechny jeden příklad:"Batmane a ty máš jaké zvláštní schopnosti? Já jsem bohatý." Pokud by tehle film sehráli jako pantomimu tak by se mohlo říčt, že je to inovace která zaujme.Tradičně tam nacpali efekty všeho druhu a některé se i povedly, tedy i tenhle škvár má lehce koukatelný vizuál , jinak je to typický snímek určený primárně pro popcorn-stupid publikum. Dopadne to ale happy a svět je záchráněn!

 • 100%
  6
  3
  19. 11. 2017
  SNCIS (4930 bodů)

  "Jakou máš schopnost?" - "Jsem bohatej." Affleck jako temný rytíř potřetí a snad ne naposledy, byl výborný a dle mého názoru - nejlepší představitel Batmana. Gal Gadot jako sexy Wonder Woman také potřetí a znovu v každé scéně S E X Y. "Řekni mi... Krvácíš? Nováčci: Flash vtipálek a sympaťák, Aquaman jako drsná ryba na suchu a Cyborg který je asi jen dopočtu. Jinak epický příběh o konci světa, dobře natočená akce a skvělý soundtrack. Trochu digibordel ano, ovšem ten je i v každé marvelovce. Stopáž beru ale mohlo to bejt i delší. Jsou tam i emoce a na konci to zombie Superman pěkně rozbombarduje. Snyder a Whedon to dali na výbornou. - 100%.

 • 85%
  3
  2
  19. 11. 2017
  p.a.douch (4592 bodů)

  Do kina se chodím bavit, a to tenhle snímek splňuje. Bavil jsem se dobře. Možná by to dopadlo hůř, kdyby to nepřevzal Whedon. Snyderův přístup mě nebaví. V Lize spravedlnosti bych ještě pár scén vynechal, ale nešť. Celkově mě zkrátka film bavil. Spolek hrdinů je ucházející, jejich představitelé to v klidu zvládli. Hudba mi taky nevadila, triky v pohodě. Pravda na záporákovi si mohli dát víc záležet, takže snad příště. Jinak je třeba čekat až na konec titulků.

  • Miller, Irons
  • 60%
   6
   1
   15. 11. 2017
   Tom Hardy (4008 bodů)

   Dítě dvou otců, na kterém se docela výrazně odráží to, jak se oba snažili přiblížit vzoru toho druhého (Snyder měl za úkol točit odlehčeně po vzoru Whedona a Whedon po převzetí otěží chtěl držet styl Snydera). Výsledkem není zdaleka tak velký kočkopes, jak by se nabízelo, ale film bez výraznějšího rukopisu, v němž jen občas prolétne jiskra obou autorů (v dobrém i ve zlém). Jednoznačně nelze Lize spravedlnosti upřít slušné tempo, současně ale zoufale postrádá momenty hodné zapamatování. Zklamáním je také úvod, v němž se (už potřetí!) představuje v akci Wonder Woman, zatímco "medailonky" nováčků po hříchu absentují. Hudba, jediná věc, kterou DC Marvel válcoval, se vzdala výraznějších motivů a začala (stejně jako Marvelovky) jet necharakteristický a nerušivý podtext. Chyba, VELKÁ chyba. Emoce nejsou z nejblbějších, ale pořád je to víc chtěné než funkční. A vzhledem k obřímu rozpočtu bych rozhodně čekal méně zrůdné digitální zamaskování knírku Henryho Cavilla. Ale aby bylo jasno - ano, je to lepší a zábavnější než Batman v Superman a alespoň tu zápletka celkem dává smysl (v rámci možností). Jen se tým potřebuje líp sladit. Příští Liga spravedlnosti už by mohla být fakt dobrá.

  • 70%
   3
   3
   18. 11. 2017
   evismaior (3383 bodů)

   Po prvních recenzích jsem se trochu obávala, na co že mě to Kinobox pozval (díky!), ale byla jsem příjemně překvapená. Ač jsem jinak především fanynkou marvelovského světa a postavy Batmana a Supermana mě v posledních letech přijdou trochu těžkopádné (což je v případě postav, na kterých stojí většina filmů DC Comics vcelku problém), tady jsem si to vynahradila zejména díky Wonder woman a Aquamanovi (souboje s hlavním záporákem na ostrově Amazonek a pod vodou u Atlanťanů patří rozhodně k těm lepším akcím, které jsem v poslední době viděla), a zejméně pak Cyborgovi a Flashovi, který s tou svojí roztomilou vtipností zajišťuje nezbytnou humornou linku, díky které není film jen přehlídkou velkohubých frází - tam bych klidně ocenila do budoucna víc prostoru. Jinak tedy začíná být dost znát, že je stále těžší ve filmech točených podle komiksů vytvořit záporáka, který "tady ještě nebyl", tak tentokrát aspoň plus za umístění hlavního záporáckého stanu do pseudočernobylského území a za vcelku pěkné efekty s krychlemi. Co se týče hudebního doprovodu, potěšilo pár našlápnutých songů, toho bych se držela namísto těch jinak nemastných filmověhudebních podkreslení. Postava Jeremy Ironse spíš do počtu a Lois Lane začíná vedle svého svalovečka vypadat víc mamina, než jeho mamina, ale tak až na výjimky nikdo nemládneme... Ale co už, v zásadě to nebylo vůbec špatné.

  • 45%
   2
   0
   25. 11. 2017
   Chimpanzee21 (3039 bodů)

   Ano DC a vlastně počítačově vytvořené postavy... Pochopím animaci v soubojích, ale proč je batman animovaný pokaždý, když má na sobě oblek??? Začneme příběhem... Příběh je asi dosti průměrný, záporák co se dokáže přemístit přímo tam kam potřebuje, i když je to dobře ukryto. Jinak je příběh zmatený a nedává moc velký prostor samostatným postavám. Batman je v příběhu absolutní outsider a spojení s "nadlidmi" mu podle mě nesvědčí, měl by zůstat v Gothamu jako Temný rytíř. Superman je OP, ve chvíli, kdy se připojí Superman snímek začíná ztrácet veškeré napětí, které si do té chvíle vybudoval. Flash dodává snímku trochu humoru, ale jinak se film tváří šíleně vážně. A konečně záporák... Záporák je nudný přehnaně silný, ale jak se objeví Superman, najednou ztratí veškerou bojeschopnost.

   Souhrn:

   • akce
   • postavy
   • DC
   • efekty
   • scénář
   • příběh
   • záporák
  • 85%
   2
   3
   18. 11. 2017
   fido68 (1112 bodů)

   Dobře udělaný.Děj filmu celkem odsejpal.Nebylo moc hluchých míst,který by výrazně zdržovaly a nudily.Scénář v mezích průměru.Hudební doprovod vpořádku ,grafika malovátek ok.Logem filmu by mohlo být..superman je zpět.Přibyly nové superpostavy a klasické stárnou,no uvidíme co bude dál...:-)

  • 65%
   0
   0
   28. 11. 2017
   Fxxx (1005 bodů)

   Pár Whedonových dolepených hlášek nezakryje fakt, že tahle týmovka působí rozpačitě téměř na všech frontách a nebýt geniálního Ezry Millera a neselhávajícího mesiáše Cavilla, katastrofa by byla dokonána. Když si vzpomenu na výtky vůči záporákům z většiny Marvelovek a pak se podívám na až trapně generický vývoj Steppenwolfa, je mi za tu salvu výtek, které se snese několikaletým snahám DC na hlavu, docela nepříjemně stydno. Tady vede cesta vzhůru už jenom přes sólovky. Samozřejmě za předpokladu, že tímto ona cesta neskončila.

  • 80%
   1
   2
   18. 11. 2017
   Ciiiri (865 bodů)

   Je to DC a ne Marvel. Mají co dohánět. Ale přesto mám ráda tento druh filmů. Tak jsem byla plus mínus spokojená. Hrozná škoda byla, jak se snažili všechno shrnout (minulost a život ostatních). Zbožňuje Wonder Women a nezklamala, i když neměla tolik prostoru. Aquamen není trubka. Momoa je úžásný ;-) Určitě půjdu na další. Velký dík KINOBOXu za projekci.

  • 85%
   0
   1
   28. 11. 2017
   Brcolka (825 bodů)

   Tak tedy já se bavil mnohem více než u posledních Avengers. Nádherná Gadotka se tam ohání svým lasem v těch minišatičkách. K tomu oživí super klaďáka Klárka. Pak je tam vtipálek co ho sejme blesk. Hodně sem se smál. A hawajský Adonis v roli Aquamena. A Batman taky dobrý. Takže super

  • 75%
   0
   0
   28. 11. 2017
   Bemiurg (734 bodů)

   Stejně jako Sebevražedný oddíl, tak ani Liga spravedlnosti nenaplnila má očekávání. Průměrný scénář a hromada digibordelu. Ano, odsejpalo to a celkově mě to bavilo. Ale že bych to chtěl v budoucnu vidět ještě jednou, to ne. Možná nějakou extended verzi.

  • 85%
   0
   1
   28. 11. 2017
   KajkaFajka (604 bodů)

   Také bych chcela poďakovať Kinoboxu za možnost návstěvy kina a shliadnutie tohto filmu. Mě se film lubil velmi hodně. Škoda že som nespoznal viacej všetkých hrdinou. Jaké príbehy majů za sebou a co sa jim udialo ale aj tak som to dala. A supiž je opet zpet takže sa teším

  • 65%
   0
   0
   28. 11. 2017
   myllyn (541 bodů)

   V letošní neoficiální soutěži Kdo z koho? Thor:Ragnarok versus Liga Spravedlnosti vyhrává bohužel na celé čáře vtipný kousek od Marvelu. Liga spravedlnosti zaostává za bohem hromu mílovými kroky. Sice je tam poznat vliv Josse. Ty jeho hlášky: aspoň na ně nejdu s vidlemi! pozná každý.

  • 60%
   0
   0
   28. 11. 2017
   memphistto (454 bodů)

   Trošku nevýrazný film vzhledem k Avengers. Nejsem fanoušek ani jedné strany, ale postavy jsou trochu méně zajímavé, pokusy o vážné dialogy nezajímavé a leader v podobě Wonder Woman a Supermana působí prostě jako by se scénář psal skoro podle tržeb. Za mě nic moc.

  • 30%
   0
   0
   29. 11. 2017
   majhan (422 bodů)

   Komiksy normálně moc nemusím, ale občas se do nějakých z nudy zakoukám. Je sice pravda, že v poslední době se asi nikdo nudit nestíhá, ale občas se tedy chvíle na pobavení najde. Což komiksy a tedy i tento film splňují.

   • zábava k vyplnění volného času
   • někdy ztráta času, což v tomhle případě, zdá se, neplatí
  • 70%
   0
   0
   28. 11. 2017
   dadoool (379 bodů)

   Byla jsem na film moc zvědavá, protože do kina chodím většinou jen na marvelovky. Hodně jsem se těšila na wonder woman protože film byl skvělý a gal gadot tomu dodábá jiskru. CO se týče filmu justice league nebylo to špatní až na celou zýporáckou část, která se mi vizuálně vůbec nelíbila. Připadala jsem si jak v nějaké počítačové hře. Jinak se mi film docela líbil až na některé podbízivé outfity wonfer woman. A mockrát děkuji kinoboxu za projekci :)

  • 15%
   0
   0
   28. 11. 2017
   zrzinda2408 (283 bodů)

   Nápad? Pěkný.. Realizace? Strašná.. Upřímně bych za tenhle film dobrovolně peníze nevyhodila. Je hezké, že nějak potřebovali Supermana dostat zpět na scénu, aby se mohly vyprodukovat další filmy, z kterých se jim budou sypat penízky, ale celkově by děj o ničem, nic co by člověka uchvátilo.. myšlenka vážně dobrá, ale absolutně nedotáhnuté a spíše ošulené.

  • 60%
   0
   0
   28. 11. 2017
   carloss (226 bodů)

   Další film dle komiksu. Fanoušek se pobaví, avšak není to zcela doladěné. Místy špatná kamera a návaznost. Vtípky se občas vydaří, ale na celkovém dojmu se silně projevuje nepříliš propracované podání příběhu. Kdo nečeká příliš, dostane mírně průměřenější komiksárnu.

  • 80%
   5
   4
   17. 11. 2017
   Marhul28 (139 bodů)

   Na rovinu tu tyto recenze nechápu. Taktéž děkuji Kinoboxu za pozvání do kina. Podle mě tento film za shlédnutí určitě stojí. Nedejte na hodnocení. Jsem fanoušek MCU ale tenhle film se DC hodně povedl.
   Jedině ve scénáři bylo pár skřipek, to uznávám, ale hudba, obsazení, CGI a další počítačem stvořené věci byly parádní. Na jednu stranu mě také celkem zklamal padouch, který už už měl ke všemu blízko a jediní kdo mu to překazí jsou nakonec 2 z 6 hrdinů, ikdyž ostatní bojovali se Steppenwulfem. Za mě to je prostě celkem povedený film a těším se co se bude dít dál. DC se ponaučilo.
   PS: vydržte až do konce, je tam potitulková scéna, a je neuvěřitelná!!!!!!!!

   • Grafika a zpracování filmu.
   • Herecké obsazení (nejvíce mě překvapil výkon Ezry Millera jako Flashe, na kterého si všichni na začátku stěžovali, ale podal parádní výkon).
   • Akce.
   • Několik překvapení, hlavně to potitulkové.
   • Hudba.
   • Postavy.
   • O něco slabější záporná postava.
   • To samé scénář.
   • Buhužel jsem byl pozván na dabing, o něco horší.
  • 50%
   0
   0
   28. 11. 2017
   Bori02 (104 bodů)

   Naprosto průměrný film, který se snaží strašně rychle projít dějem a představit nové superhrdiny. Do filmu byl jasně až v pozdější fázi produkce dodaný humor, který většinou nefunguje. A tak bohužel vypadá většina filmu. Naprosto průměrný film, který moc nestojí za zhlédnutí. Studio by mělo s DC komiksy změnit plány.

  • 75%
   2
   2
   19. 11. 2017
   Vojtas87 (51 bodů)

   Asi budu ovlivněn tím, že jsem si těsně před kinem pustil (stravitelnější) rozšířenou 3h verzi BvS, ale ve výsledku spokojenost. Byl jsem tedy správně naladěn, protože JL navazuje na události z BvS a snaží se poučit z jeho chyb. Za mínusy se dá sice označit klišoidní LOTRovská zápletka, mdlá hudba a že Flash je takový sterilnější Spidey, ale dohromady to funguje, což je nejdůležitější. Efekty jsou zvládnuté, nějaká ta chemie mezi postavami je a zejména děj a motivy jsou pochopitelné, což je vzhledem ke "slepenině" od 2 režisérů chvályhodné. :-D 75 % P.S.: DC kopíruje už i vkládání potitulkových scén, ale potěšily, tak si na ně počkejte - zejména na tu poslední. ;-)

  • 40%
   0
   0
   28. 11. 2017
   nairam67 (43 bodů)

   Trapný pokus odpovědět Marvelu. Invalidní netopýr doprovázený nadženou ukecají pubertálního rychlohoniče k tomu aby exhumovali supermuže, kterého se jim minule podařilo omylem zabít. Do toho zamotali i poseidonova mladšího bráchu, u kterého některé trikové sekvence vypadají jak ze staré dobré klasiky - jak utopit doktora mráčka. Tak vypadá vražda ideálů v přímém přenosu. Nechápu proč všichni záporáci musí mít rohy (parohy bych pochopil) a v tomto případě, jak už bylo několikrát řečeno, je gigitální maglaz totální průser, moje děti by to namalovaly fixama líp. Totálním zabijákem pak bylo hejno zmutovaných komárů bezduše poletujících v okolí. Asi po zaplacení honoráře benovi co má flek nezbylo na postprodukci. Už se děsím na další díl.

  • 80%
   0
   1
   28. 11. 2017
   ales-kralik (39 bodů)

   Celkem dobrý film, nicméně trochu nevyužitý potenciál. Hodně se hraje na vizuál a zvuky, méně na zajímavé dialogy. Nejlepší byl souboj Flashe se Supermanem. Wonder Woman je také krásná. Aquaman se po dlouhé době povedl, snad dostane i samostatný film.

  • 65%
   0
   0
   11. 1. 2018
   Mexican007 (30 bodů)

   Není to tak špatné jak všichni strašili, ale není to ani... no... úplně to pravé. Dva režiséři, přetáčky, digitální mazání Cavilova porno-kníru z M:i:6 a studiová politika. Mrzí mě že se DC vydalo po slibném vážnějším tónu z Muže z oceli a začátku BVS ke generické akci, jednoduchým zápletkám a hloupým zvratům. Je tedy dobré moc u toho nepřemýšlet. Přesto film příjemně odsýpá, i když nedává moc smysl a většina věcí co za něco stojí je tu jen z povinnosti. Jen scéna zmrtvýchvstání diváka skutečně zasáhne a je vidět, že tenhle nápad by sám o sobě unesl celý film kdyby se pořád tolik nespěchalo. Z nových postav mile překvapil Cyborg a Aquaman má rozhodně potenciál i když se v druhé polovině začne zbytečně pitvořit. Dopisování vtipných hlášek působí hodně na sílu, zaporák je jednorozměrný a nezajímavý. Na jednu stranu jsem rád že to mělo jen dvě hodiny a příjemně to uteklo, na druhou bych ocenil větší propracovanost a vysvětlení motivací členů ligy. Restartujte prosím, tentokrát bez účasti hlavounů studia. Zatím se všechno podřizovalo reklamě...

  • 70%
   0
   0
   28. 11. 2017
   adam-stibor (18 bodů)

   DC fandíte, aby šlo správnou cestou a pokračoval v tom, ale teď se jenom propadává a nikdo si nepřeje skončit tak brzy. Liga spravedlnosti nepřinesla revoluci v superhrdinských filmech, ale propadák to taky nebyl. Je tam prostě znát, že změna režiséra film něco stála a podle smazaných scén postavy nedostali tolik místa na seznámění. Je to prosté bez základů se těžko dělá. Marvel měl Avengers už připravené po solovkách, ale DCEU to dělá naopak a možná je to chyba.Fanoušci by si klidně počkali a zkoukli solovky jednotlivých postav. Jinak jsem si oblíbil Aquamana a Flashe, ale Batman mi tady nesedl. Ben Affleck teď u mě selhal. Batmanovi chybí temnota a Superman vypadal, jako kdyby ho tam přidali na poslední chvíli. Čekám víc.

  • 90%
   3
   3
   18. 11. 2017
   MarvelNews (15 bodů)

   Chtěl bych na začátek upozornit že jsem především fanoušek Marvelu! DCU sleduju už nějakou dobu a musím říct že film Justice League je užasný film! Film nám měl představit všechny členy Ligy a to se jim taky povedlo. O nic jiného v tom filmu nešlo. Byl tam záporák který byl dá se říct dost slabý ale o to šlo... Chtěli dát díky jednomu záporakovi prostě dohromady novou týmovku. Kdybych to měl srovnat z Avengers 1 tak se to DC povedlo mnohem lépe než Marvelu. Příběhově je ten film fakt o ničem. Co se týče grafické části filmu, jelikož to je film za nějakých 300 milionu dolarů, tak jsem od něho čekal mnohem lepší grafické zpracování ale dočkal jsem se toho, že Steppenwolf vypadal hrozně :D Co se týče postav, tak bohužel něměli všichni moc prostoru.. Nejvíc se zaměřovalo na Batmana,Cyborga a Flashe.Všechny postavy ve filmu se mi líbily ale nejvíc jsem si oblíbil Batmana,Flashe a Cyborga takže vlastně postavy,na které se nejvíc zaměřovalo. Abych to nějak shrnul.Film mě překvapil,hudba byla skvělá, postavy užasné,děj a záporák o ničem ale to nevadí, srandy kopec a užasná potitulková scéna! Film si zaslouží pozitivní hodnocení a to je podle mě 90%

   • rozvíjení postav −Grafické zpracování
   • představení nových postav − Málo prostoru
   • hudba −místama špatný střih
   • užasné bojové scény
   • komedie
   • potitulková scéna
   • Easter egg
   • 90%
    2
    2
    20. 11. 2017
    Lares14 (8 bodů)

    Na tento film jsem čekal opravdu dlouho. O jeho natočení se mluvilo řadu let a nakonec jsem se ho dočkal, až po ne zrovna úspěšném BVS. Četl jsem spousty recenzí, než jsem ho vůbec viděl. Vypadalo to, že to bude spíše zklamání, ale nebylo. Jsem s tím filmem spokojen. Jsem rád, že to dopadlo tak jak to dopadlo. Ano vylepšovat by se samozřejmě dalo, ale když si vemu kolik problémů tento film předcházelo, tak jsem rád, že to dopadlo takhle.
    Možné spoilery..

    Klady: 1. Film nádherně utíkal, nenudil jsem se. Vlastně se mi ani nechtělo uvěřit, že ty cca dvě hodiny jsou pryč. 2. Herecké obsazení- Překvapil mě Jason Momoa jako Aquaman. Nikdy jsem tuto postavu moc nemusel, ale on jí dal zcela jiný náboj. Zahrál to dle mého názoru parádně. Také Ezra Miller jako Flash mě velice překvapil. Jsem totiž fanda seriálového Flashe v podání Granta Gustina, ale E.Miller byl prostě zábavný a filmu dodával pozitivní nádech. Cyborg- Tato postava mi nesedla v trailerech, protože jsem si myslel, že ta detailnost jednotlivých částí Cyborgova těla je až příliš, ale v samotném filmu to vypadalo celkem fajn. Steppenwolf- z toho jsem měl nejvíce obavy. Říkal jsem si, že to bude určitě hrůza jako filmový Ultron od Marvelu, ale nebyl. Na rozdíl od Ultrona, bylo vidět , že je to záporák se vším všudy. Možná bude spousta lidí nesouhlasit, ale já mu nemám co vytknout. Co se týče hlavního tria Batmana, Supermana a WW, tak herecké podání mne nezklamalo ale ani nenadchlo něčím novým. 3.Potitulkové scény: Ta první byla ok, ale ta druhá s tím Deathstrokem a Lutorem byla prostě cool, a byla by škoda, kdyby neměla vyšší smysl,
    tím myslím, kdyby její potenciál nebyl uskutečněn v dalším filmu od DC.

    Zápory: 1.Občas mi lezly krkem ty Snyderovi zpomalovačky, třeba ten zpomalený záběr na odstřelený náboj atd. 2. Rozhodnutí šéfů WB zkrátit film na dvě hodiny, bylo spíše na škodu než nějaké plus. Rozhodně by pár minut navíc, které by postavy více přiblížily běžnému divákovi neškodili.

    Verdikt: Tento film pro mne rozhodně není zklamání. Určitě si ho dám rád ještě někdy znovu.

   66 56 ?
   • Dave5991 80%
   • hlavněvklidu 30%
   • enrico-bonsch 70%
   • Mexican007 65%
   • -MiCi- 75%
   • Pas 10%
   • Logan 75%
   • lukas-baty-batelka 40%
   • dav.bal 80%
   • darth vader 45%
   všechna hodnocení (83)
   jak hlasovat?

   V žebříčcích uživatelů

   13. místo z 17 v žebříčku uživatele Peto1899
   Sdílet tuto stránku:

   Partneři: