Zack Snyder's Justice League (USA)
« další názvy »
USA USA
240 minut

Žánry

:
Akční, Dobrodružný, Fantasy, Sci-fi, Blockbuster, Komiksový, Série/Franchise

Obsah

:
Bruce Wayne (Ben Affleck) je odhodlaný postarat se o to, aby Supermanova (Henry Cavill) oběť nepřišla nazmar. V Lize spravedlnosti Zacka Snydera spojí více »« méně

Režie

:
Zack Snyder

Scénář

:
Chris Terrio Zack Snyder Will Beall Jerry Siegel Joe Shuster

Herci

:
Ben Affleck Henry Cavill Gal Gadot Diane Lane Jared Leto ...
Jste na stránce filmu Liga spravedlnosti Zacka Snydera. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Liga spravedlnosti Zacka Snydera myslíte! K 3. únoru 2023 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 28311 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Liga spravedlnosti Zacka Snydera


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 85%
  0
  0
  31. 3. 2021
  Pete69 (22554 bodů)

  Takhle by měl vypadat reparát a důstojná konkurence Avengers ( srovnání podle mě na místě, je to stejný žánr ). Tento superhrdinský snímek je pojat velmi vážně, žádné srandičky a dvojsmyslné hlášky, jen digitální řežba doplněná skvělou hudbou a dostatečně temnou atmosférou. Krásná..i když dlouhá seznamovačka s hlavními postavami. Po dvou hodinách přijde hlušší pasáž.. asi aby divák nabral síly na skvělý závěr, i když prakticky plně digitální. Nějaké špatné a nesmyslné scény i na superhrdiny se najdou, délka snímků už přes čáru.. hodně podpořeno spoustou extra zpomalených scén, ale to jsou spíše drobné vady na kráse. Moc pěkná podívána -85%.

 • 80%
  0
  0
  18. 3. 2021
  JosefTomas (8861 bodů)

  Co mi na původní verzi vadilo, byla až velká snaha nemít styl daného režiséra. Snyder Cut Snydera určitě nezapře a od první minuty je jasné, že tohle je jeho vize a že vlastně nemá nikoho, kdo by mu do toho kecal. Proto nová verze Justice League nepůsobí jako kopírka Avengers, ale spíš jako nepřímé pokračování Watchmenů a rozhodně je tu od původní verze velký krok k lepšímu. Hudba je konečně výrazná, postavy jsou správně vykreslené (mnohdy i více, než se čekalo) a celkově má příběh i akce daleko větší emocionální dopad, který by mohli Avengers v lecčem závidět. Snyder nám dal zřejmě nejdospělejší DC film od Nolanova Batmana a člověka jen zaráží, kolik natočeného materiálu měl k ruce (je-li pravda, že nepoužil jediný záběr, co netočil), než se nechal zastoupit. Je ale třeba říct, že film není bezchybný. Mnohdy je vidět, že na triky zkrátka nebyl rozpočet a že scénář taky není z nejlepších, ač prošel od původní verze výraznou změnou a určitě k lepšímu. Jen se nemohu zbavit pocitu, že tento sestřih by do kin určitě nikdy nešel, protože studio by tu volnou ruku Snyderovi, jako tady, určitě nedalo. Bylo by hezké, kdyby film znamenal revoluci pro další režiséři, kteří by tak mohli dotáhnout svoji vizi do konce, ale bojím se, že zůstane jen smutným pomníkem této výjimky, co potvrzuje pravidlo.

 • 90%
  3
  0
  18. 3. 2021
  Tom Hardy (5310 bodů)

  Skvělá vize vykoupená bolestí. Ať už Snyderovou osobní nebo vpravdě těžko pochopitelným soubojem se studiem, protože v Lize spravedlnosti Zacka Snydera - kterou nemá smysl označovat za prodlouženou verzi, protože je to až na pár scén úplně nový film - není vlastně nic, co by mělo producenty děsit a tlačit k přetáčkám. Jistě, je to dlouhé. V rámci toho, že Snyder mohl tentokrát cokoli, možná často i nad rámec původních plánů. Ale nenudilo mě to ani minutu. Kostky totiž mohou být vrženy jen pokud jdeme s postavami, které nás upřímně zajímají. A Snyder si tu dává sakra záležet na expozici všech. Každý je důležitý, každý má svůj příběh. Včetně v kinoverzi ukrutně nezajímavého Cyborga. Pokud jde někdo jen po akci, bude se u téhle verze nudit. Snyder miluje, podobně jako Ridley Scott, měřítko. A velký moment nutně neznamená velkou akci. V tomhle mi v dobrém slova smyslu Liga spravedlnosti Zacka Snydera připomíná jeho Watchmeny. Téměř každý záběr je vypiplaný k dokonalosti a je to především pečlivě poskládaný příběh, kde jsou emoce stejně důležité jako činy. Právě proto mě Liga dokázala strhnout, i když jde v rámci dramatického oblouku vlastně jen po cestě vyšlapané původní verzí. Opravdu se tu všechno jeví lepší. Střih, hudba, práce s gradací i napětím. Jen některé triky drhnou, ale to je drobnost. Málokdy se povede, aby s velkým očekáváním přišel tak velký film, který vše ustojí. Se závěrečnými titulky pak kromě nadšení přichází i smutek. V prvé řadě proto, že jsme si zatím nejsilnější DCEU zářez nemohli užít v kinech, kde by tomu IMAX (neboli v televizi oldschoolový 4:3) formát slušel mnohem více. A hlavně - konečně jsou karty rozdány správně a nikam to nejspíš nepovede. Což je prostě škoda, protože je patrné, jak skvělá série by nás mohla čekat. Ale třeba, třeba se Warneři rozhodnou jít dál touhle cestou. Přál bych si to už kvůli skvělému castingu, tahle silnou sestavu se málokdy povede dát dohromady. 90% P.S. Pocitově jsem to vnímal spíše jako fantastickou minisérii než film. Což je dáno jednak rozdělením na kapitoly a také rozmístěním příběhových vrcholů. Váhám ale, jestli je můj pocit ovlivněn strukturou samotného díla nebo zkrátka jen faktem, že dnes seriály vypadají podobně velkolepě a cokoli delšího než dvě hodiny mi vnitřně evokuje seriál. Kdyby dnes člověk například poprvé viděl prodlouženou verzi Pána prstenů, možná by z ní měl velmi podobný pocit.

 • 75%
  0
  3
  23. 3. 2021
  homedo (3823 bodů)

  Za mě je verze od Zacka hrozně zdlouhavá, a potřebuje sestříhat.
  Nic moc navíc tam neni, scény jsou akorát prodloužené, čas od času nějaká nová scéna, ale někdy jsou i úplně zbytečné

 • 70%
  0
  0
  19. 3. 2021
  Martrix (2570 bodů)

  Jestli je Snyderova verze lepší film, než nešťastný slepenec Josse Whedona? Po prvních cca dvaceti minutách, kdy se odehrávaly vážně míněné, ale přesto hloupé scény, mezi nimiž se navíc neustále poskakovalo, jsem si tím nebyl jistý. Bylo to jako sledovat několik pospojovaných trailerů na nikdy nerealizované filmy DCEU. Ale je možné, že by mi to vadilo méně, kdybych ty scény neznal z "první verze". A teď ať si odbydu kritiku a můžu se soustředit na pozitiva. Stopáž je vysloveně fajnšmekrovská a zcela jistě by filmu prospělo vykuchat z něj aspoň 40-60 minut nepříliš důležitých scén. A poslední věc... zvolený formát 4:3 je sice lepší, než to širokoúhlé horizontální ořezávání, ale pořád je to paskvil, kterému se dalo vyhnout volbou jiné techniky a způsobu práce s obrazem. Tak a teď už budu jen chválit. V první řadě se mi líbí, že Flash tady není jen zbabělé přiblblo. Snyderův Flash je sice pořád trochu jelito, ale současně je inteligentní, odvážný a hlavně sympatický. Díky němu je celý film odlehčenější. U Cyborga je ta změna ještě větší. Má svůj příběh, jehož vyznění je dospělejší a působil na mě daleko sympatičtějším dojmem. Snyder cut by byl jako start pro sólovky těchto postav mnohem lepší. Ostatně Snyder nechal pootevřená vrátka pro další minimálně tři spin offy, nebo pokračování. Třeba film, kde Batman ve společnosti Jokera, Deathstrokea a Mery čelí v alternativní budoucnosti vzteklému Supermanovi, by se mi hodně zamlouval. Liga spravedlnosti 2017 nebyla o mnoho horší, než jiné DC nepovedenosti, ale obrovskou škodu udělala právě tím, že zařízla bujnější růst DCEU. I když kdo ví? Velmi pravděpodobně by Liga spravedlnosti tenkrát dokončená Snyderem, vypadala zase úplně jinak. Někdo namítne, že je Liga spravedlnosti Zacka Snydera nacpaná tunou CGI. Ano, je...a protože je to komiks, tak mi to vůbec nevadí. A o to míň, že tentokrát jsou ty digičmáranice daleko přehlednější. Kosmetické změny jako brnění Steppenwolfa, nebo Supermanův oblek, beru taky jako změnu k lepšímu. Z Ligy spravedlnosti Zacka Snydera jsem sice na zadel nepadl, ale jsem moc rád, že se to Snyderovi povedlo a DCEU má konečně pořádnou týmovku, ze které mûže dál tvořit. Filmu přeju úspěch i proto, že by bylo fajn, kdyby studia nechala některé tvůrce realizovat jejich vize bez zbytečných zásahů. Kdyby nebyl Snyder tak rozežraný a strávil vic času ve střižně, mohl stvořit skvělý film. Protože on tam někde v těch čtyřech hodinách je. Přesněji...Snyderova vize není sestříhaná tak dobře, abych nadšeně zkonzumoval všechno, co naservíroval.

 • 70%
  0
  0
  18. 3. 2021
  Blackhand47XD (2355 bodů)

  Tak jsme se po letech konečně dočkali definitivní verze Ligy Spravedlnosti, která nám ukazuje, jak to chtěl mít Snyder vlastně pojaté. A ono je to... víceméně stejné. Mnohdy mají scény přidanou hodnotu, kdy děj lépe chápeme a to i souvislosti s nadcházejícím dějem. Jindy tu jsou vtipy bohužel blbější a některé scény méně logické (Wonder Woman zničí stěnu v muzeu). Ocenil jsem postavy jako Manhuntera, Vulka a spol. ale to byly víceméně easter eggy, které film obyčejnému divákovi ještě méně zpřehlední. Nově udělaná scéna s Jokerem byla naprosto boží a takový bych si klidně představoval celý film, ale bohužel. Digibordel to byl jak se patří, začátek se celkem táhl a hudba mi k filmu opravdu neseděla. PS: Taky jste čekali, že když Ares ve flashbacku sekl Darkseida do ramene, že řekne: "Měl jsi vést úder na hlavu," nebo jsem byl jediný? 70%

 • 95%
  0
  0
  21. 3. 2021
  Temný Pán ze Sithu (1930 bodů)

  Včera sem si vyclenil čas, abych se podíval na dlouho očekávaný snyder cut... A bylo to takové jake jsem chtěl aby to bylo.. Žádný Avengers od DC, hned od 1.minuty,jsem věděl že to bude velmi dobrá podívaná a to byla...Whedon ligu zprznil jak se dalo, trapnými vtipky,ne představení postav atd.. Ale tady bylo vše.Radne představení všech postav,kladných i záporných.Dejova linka sice zůstala stejná,ale zaroven byla tak jiná.Nechapu jak studio mohlo, zaprit tuto verzi, a, nechat Whedona to tak zprznit. Tak a teď k filmu. 4 hodiny,fantastická podívaná, ani na minutku jsem se nenudil,soundtrack stal za to, a lépe dokreslil celkový dojem z filmu.musim říct, že toto byl úplně jiný film, než patlanina z roku 2017..Postavy,se nám konečně představili tak já se patří. Strašně se mi líbili detaily tohoto filmu, např. Flash zachránil svoji budoucí manželku, dozvěděli jsme se kde vzal Aquaman svůj trojzubec. Zaporak už nebyl jen plytká postava bez nápadů, strašně se mi libilo snyderovo temné pojetí příběhu,jde přeci jen o konec světa, a tam, jde všechna sranda stranou. takze shrnuto a podtrženo. Režie skvělá, postavy super, herci dokonalí, dej přímo úžasný, pribeh správně temný jak se sluší a patri na konec světa.jedinou výtku kterou mám(a ta srazila hodnocení na 95%)je až přespříliš zpomalenych záběru, neříkám, někde byly perfektní,ale někde byly zbytecne

 • 95%
  1
  0
  4. 4. 2021
  Svany (854 bodů)

  Nastal čas na který se všichni fanoušci DC tolik těšili, a nutno podotknou že právem.
  V původní verzi mi strašně vadilo jak WB stačili na režiséry a udělali z temného, špinavého a brutálního světa hodně nepovedenou napodobeninu marvelu, která byla otřesná snad ve všem.
  Snyder Cut je ale o parník lepším filmem.
  At už hudbou, která skvěle vykresluje každéno člena (zejména soundtrack Wonder Woman je lepší než jsem čekal)
  Vyprávění příběhu členů Justice League je skvělé, a konečně má nějaký emociální gradaci a dopad, marvel se má v lecčem ještě hodně co učit.
  Celkově už se postavy nechovají jako postavičky a mají i nějaký charakter a osobnost (Batman,Aquaman,Flash,Cyborg,otec Cyborga)
  Musím přiznat že ze začátku mi trochu vadilo množství zpomalených záberů, ale to je prostě Snyderův styl.
  Když skončila halvní dějová linka, myslel jsem si že už nic lepšího nemůže přijít.
  No a přišlo.
  Epilog je přesně to co jsem potřeboval od DC vidět.
  Propojení přes Batmanovi vyze, a dialog s Jokerem je něco, u čeho jsem mněl husí kůži.
  Formát 4:3 je hodně nezvyklí, ale filmu skvěle sedne a sluší.
  Snyder Cut vykresluje svět DC, přesně takoví jaký je, a nemůžeme nic jiného než poděkovat že se do toho Zack Snyder pustil.
  Jenom mě mrzí představa, jak skvělá by byla snyderverse, kdyby ji mohl dodělat. Rozhodně má větší potenciál než Avengers, kteří skončili v Endgame.
  Pro mě zatím nejlepší film roku a nejlepší komiksovka po Temném Rytíři a Infinity War, a třeba se někdy dočkáme celé snydervesre.

 • 100%
  0
  0
  22. 8. 2021
  naineko (698 bodů)

  Takhle by měla vypadát komixárna. Pěkně špinavá, s vtípky, které skoro nezazní, s promyšlenými postavami, bez epických bojů za každým rohem. Žádná konkurence Avengers (omalovánce se nekonkuruje), ale plnohodnotné filmové řemeslo. Takhle se buduje mytologie.
  Má to par much, ale ty jdou spíš na vrub předloze. Možná mi už někdo konečně vysvětlí, proč mají amazonky klíny místo rovné podrážky..

 • 75%
  0
  0
  20. 3. 2021
  Pacman (586 bodů)

  Snyder Cut určitě o řád výš, než "paskvil" (který ale svojí kvalitu měl) Josse Whedona. Ve filmu je vidět spousta práce navíc, ale zároveň ta spousta materiálu, který už byl dávnou hotový, jen se nedostal před lety do finálního produktu. Pro mě samotného je filmová Justice League pořád ještě trochu málo temná, ale rozhodně se mi přepracovaný děj líbil. Zpětné zapojení Junkieho XL do projektu dalo filmu taktéž nový náboj a odlišný soundtrack udělal se Snyder Cutem solidní otočku k lepšímu. Nenáročnému divákovi bych novou verzi snímku asi nedoporučil stejně jako "původní" snímek z roku 2017, nicméně bych se už nebál poslat do kina fanouška DC komiksů. Takže pokud jsem Justice League odhadoval někde kolem 55%, tak tuto verzi Zacka Snydera hodnotím na 75%. Kdyby byl jako zakončení série, měl by potenciál rozhodně větší.

Hodnocení a recenze Liga spravedlnosti Zacka Snydera

82 66 ?
jak hlasovat?
 • bohemijaspraha2022 100%
 • aquiver 20%
 • dominik11 55%
 • hlavněvklidu 80%
 • Lovecour69 65%
 • jamilex 80%
 • eli97524 90%
 • zdenka-lokajova 100%
 • Crreed 80%
 • rumlarikka 80%
všechna hodnocení (62)

V žebříčcích uživatelů

14. místo z 27 v žebříčku uživatele Temný Pán ze Sithu
15. místo z 22 v žebříčku uživatele Peto1899
116. místo z 622 v žebříčku uživatele Mikik4444