Power Rangers (USA)
USA USA
123 minut

Žánry

:
Akční, Dobrodružný, Fantasy, Sci-fi
Motto: Morfujeme!

Obsah

:
Pět poněkud vzdorných teenagerů se nevysvětlitelnou náhodou či řízením osudu sešlo, aby se z nich stala nová generace v řadách bojovníků známých jako Strážci více »« méně

Režie

:
Dean Israelite

Scénář

:
John Gatins Matt Sazama Burk Sharpless Michele Mulroney Kieran Mulroney Kussa Mahchi Shuki Levy

Herci

:
Dacre Montgomery Naomi Scott RJ Cyler Ludi Lin Becky G. ...
Přehrát online alza
Přehrát online O2
Premiéra: 6. 4. 2017
Distributor: Freeman Ent.
Přístupnost: Mládeži přístupno

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 55%
  5
  0
  22. 6. 2017
  Brenan88 (31984 bodů)

  Čekal jsem,že film bude pojatý vážnějším stylem,ale tohle bylo místy až příliš. Chyběl mi tam nadhled a trochu té seriálové ztřeštěnosti. Přece jen to byl jeden z důvodu proč jsem kdysi seriál sledoval. Chtěl jsem se bavit a né řešit nějaké pohnuté osudy. Jak už jsem se zmínil filmová verze strážců se prostě bere moc vážně a nepomůže tomu ani občasné odlehčení situace v podobě nějakého neškodného vtípku. Scénář to je jen směs různých klišé a prázdných řečí,které nikam nevedou a vlastně je ani nechcete poslouchat. Akčních scén je pomálu a vlastně nestojí ani za řeč. Jedinou věc,která mi vyvolala úsměv na tváři a trochu té nostalgie v srdci byla scéna kdy strážci nasedli do zordů a vyběhly do boje a taky ta narážka na Transformers potěší. Finále filmu jen podtrhlo kvalitu tohoto podprůměrného snímku. Bylo příliš dětinské a naivní. Tak jak tak je to stále někde nad 50% ale to nic nemění na tom,že film mohl nastartovat slušnou sérii. S takovou jí tvůrci stihli pohřbít dřív než začala.

 • 40%
  0
  0
  31. 10. 2017
  SNCIS (3186 bodů)

  "Měla by bejt spokojená, právě jsem ji podojil." - "Podojil? vždyť je to bejk!" Tak ho asi spíš vyhonil. Kostýmy, efekty i film samotný je tragédie. "Chci ti něco říct mám aspergra." - "To je nějaká značka auta jako meďour?" O hereckých výkonech škoda slov - rádoby hercům to moc nešlo. Závěru filmu to pohřbil definitivně. "Už jste někdy morfovali?" – "Já ve sprše." Nicméně jako komedie... proč ne? - 40%.

 • 70%
  0
  0
  10. 4. 2017
  HappyPiere (2755 bodů)

  Tak film je pohodová oddychovka. Bez velkých ambic, ale převléká starý seriál do nového hávu a celkem mu to sluší. Kostýmy nic extra a u některých zordů jsem musel hodně zapojit představivost, abych je odhalil, ale přece jen lpší jak v TV. Byl tam samozřejmě slaboučskej záporák, pár vtípků a naprosto ulítlá fyzika. Před FF8 super.

 • 70%
  0
  0
  8. 9. 2017
  Larrysbride (2066 bodů)

  DC se prozatím marně snaží následovat úspěch Marvel filmů a plátna kin celého světa jsou zahlceny snímky o superhrdinech, tak jak se s konkurencí chce vyžádat snímek, který je natočen dle seriálu zrušené televizní stanice Fox Kids? Upřímně? Netuším... Pravdou však je, že to funguje! Recept je až okatě jednoduchý - pět teenagerů pěti rozdílných barev (pun intended) se rozhodnou ochránit své mizerné maloměsto za pomoci počítačového programu, roztomilého robota... A robotických dinosaurů. Ke štěstí všech, co se na Strážce vesmíru chystají do kina, nikdo zde do kamery nekříčí "Pterodaktyl," přestože zde strážci dostanou supersílu nikdo zde záhadně z ničeho nic neovládá karate na úrovní černého pásu a postavy nejsou tak černobílé, jak to bývalo ve zmíněné show. Podtrženo sečteno, Strážci fungují. A fungují překvapivě dobře. Tak dobře, že snad jedinou výtkou je naprosto příšerná hudba ála laciné videohry ze začátku tohoto milénia, která i z těch nejlepších, nejvíc bad-ass záběrů vytvoří naprosto komediální okamžik... Díky, Bryane, příště se možná drž Hawaii Five-O, ok?

 • 70%
  0
  0
  10. 4. 2017
  Reacherjack2016 (401 bodů)

  Film byl hezký až na ten konec. Ten byl dětinský. Rozhodně to bylo hezčí než ty starý seriály. Proto filmu dávám 70%.

 • 65%
  0
  0
  6. 5. 2017
  shalmirane (174 bodů)

  Strážce vesmíru jsem viděl coby seriál pro děti s těžkým product placementem v podobě plastových hraček ať už strážců nebo jejich různých nepřátel, se kterými právě bojovali. Zord, PowerZord, MegaZord, PowerSword UltraGigaZorda,... byly často zdrojem humoru i sarkasmů.

  Byl jsem zvědav, jak se autoři vypořádají s přípravou filmu, který už dnes nemůže být tak dětsky naivní jako dříve a dali to. Návštěvník nesmí očekávat epické děje a překvapivé zvraty a zápletky - pořád je to o bandě děcek, co bojuje s vesmírnými lotry.

  • pro děti dobrý
  • 45%
   1
   0
   20. 8. 2017
   starskyxaj (107 bodů)

   Málo kdy se mi stane že bych musel film přetáčet aby mě bavil , bohůžel nijak mě to nenadchlo měl jsem větší očekávání

  63 46 ?
  • TaB 50%
  • adam-hozza 5%
  • leila-ahmadzai 75%
  • misec 50%
  • Liboul 75%
  • anderiv 100%
  • pou 60%
  • SNCIS 40%
  • bafik 10%
  • starskyxaj 45%
  všechna hodnocení (54)
  jak hlasovat?

  V žebříčcích uživatelů

  Sdílet tuto stránku:

  Partneři: