Power Rangers (USA)
USA USA
123 minut

Žánry

:
Akční, Dobrodružný, Fantasy, Sci-fi
Motto: Morfujeme!

Obsah

:
Pět poněkud vzdorných teenagerů se nevysvětlitelnou náhodou či řízením osudu sešlo, aby se z nich stala nová generace v řadách bojovníků známých jako Strážci více »« méně

Režie

:
Dean Israelite

Scénář

:
John Gatins Matt Sazama Burk Sharpless Michele Mulroney Kieran Mulroney Kussa Mahchi Shuki Levy

Herci

:
Dacre Montgomery Naomi Scott RJ Cyler Ludi Lin Becky G. ...
Premiéra: 6. 4. 2017
Distributor: Freeman Ent.
Přístupnost: Mládeži přístupno

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 55%
  4
  0
  22. 6. 2017
  Brenan88 (39334 bodů)

  Čekal jsem,že film bude pojatý vážnějším stylem,ale tohle bylo místy až příliš. Chyběl mi tam nadhled a trochu té seriálové ztřeštěnosti. Přece jen to byl jeden z důvodu proč jsem kdysi seriál sledoval. Chtěl jsem se bavit a né řešit nějaké pohnuté osudy. Jak už jsem se zmínil filmová verze strážců se prostě bere moc vážně a nepomůže tomu ani občasné odlehčení situace v podobě nějakého neškodného vtípku. Scénář to je jen směs různých klišé a prázdných řečí,které nikam nevedou a vlastně je ani nechcete poslouchat. Akčních scén je pomálu a vlastně nestojí ani za řeč. Jedinou věc,která mi vyvolala úsměv na tváři a trochu té nostalgie v srdci byla scéna kdy strážci nasedli do zordů a vyběhly do boje a taky ta narážka na Transformers potěší. Finále filmu jen podtrhlo kvalitu tohoto podprůměrného snímku. Bylo příliš dětinské a naivní. Tak jak tak je to stále někde nad 50% ale to nic nemění na tom,že film mohl nastartovat slušnou sérii. S takovou jí tvůrci stihli pohřbít dřív než začala.

 • 70%
  0
  0
  19. 1. 2018
  Sheldon (12495 bodů)

  Totálně ujetý výplach a únikový film, který kombinuje prvního Thora s motivy ze starého Supermana. Režisér je bratránek Jonathana Liebesmana, tedy člověka zodpovědného za Želvy ninja nebo Světové invaze a skutečnost je, že Dean Israelite je podle mě talentovanější, než jeho bratránek. Celý film je klišé jak bič, hlavní padouška přehrává jako prase, ale baví jí to a mě taky. No, oskarový to není, ale je to třeba lepší než cokoli loni od Marvelu.

 • 40%
  3
  0
  31. 10. 2017
  SNCIS (6505 bodů)

  "Měla by bejt spokojená, právě jsem ji podojil." - "Podojil? vždyť je to bejk!" Tak ho asi spíš vyhonil. Kostýmy, efekty i film samotný je tragédie. "Chci ti něco říct mám aspergra." - "To je nějaká značka auta jako meďour?" O hereckých výkonech škoda slov - rádoby hercům to moc nešlo. Závěru filmu to pohřbil definitivně. "Už jste někdy morfovali?" – "Já ve sprše." Nicméně jako komedie... proč ne? - 40%.

 • 70%
  0
  0
  10. 4. 2017
  HappyPiere (2770 bodů)

  Tak film je pohodová oddychovka. Bez velkých ambic, ale převléká starý seriál do nového hávu a celkem mu to sluší. Kostýmy nic extra a u některých zordů jsem musel hodně zapojit představivost, abych je odhalil, ale přece jen lpší jak v TV. Byl tam samozřejmě slaboučskej záporák, pár vtípků a naprosto ulítlá fyzika. Před FF8 super.

 • 70%
  0
  0
  8. 9. 2017
  Larrysbride (2067 bodů)

  DC se prozatím marně snaží následovat úspěch Marvel filmů a plátna kin celého světa jsou zahlceny snímky o superhrdinech, tak jak se s konkurencí chce vyžádat snímek, který je natočen dle seriálu zrušené televizní stanice Fox Kids? Upřímně? Netuším... Pravdou však je, že to funguje! Recept je až okatě jednoduchý - pět teenagerů pěti rozdílných barev (pun intended) se rozhodnou ochránit své mizerné maloměsto za pomoci počítačového programu, roztomilého robota... A robotických dinosaurů. Ke štěstí všech, co se na Strážce vesmíru chystají do kina, nikdo zde do kamery nekříčí "Pterodaktyl," přestože zde strážci dostanou supersílu nikdo zde záhadně z ničeho nic neovládá karate na úrovní černého pásu a postavy nejsou tak černobílé, jak to bývalo ve zmíněné show. Podtrženo sečteno, Strážci fungují. A fungují překvapivě dobře. Tak dobře, že snad jedinou výtkou je naprosto příšerná hudba ála laciné videohry ze začátku tohoto milénia, která i z těch nejlepších, nejvíc bad-ass záběrů vytvoří naprosto komediální okamžik... Díky, Bryane, příště se možná drž Hawaii Five-O, ok?

 • 55%
  0
  0
  6. 2. 2018
  Pacman (550 bodů)

  Asi takhle - vidět takhle zpracovaný seriál, když mi bylo cca 13-15 let, tak by to bylo super. I na dnešní poměry je tam pár solidních scén, ale celkově to nějak nedrží pohromadě. První půlka filmu je zbytečně natažená všelijakýma blbostma (kdo psal dialogy by mě vážně zajímalo). Příběh byl jasný už před premiérami, takže pohoda, kamera byla občas děsná (jako pro horor ok). Kdyby to ty děcka zahráli trochu líp a někdo by si pohrál se scénářem, tak to mohlo bejt solidní dílo trochu po vzoru Transformers. Takhle je to jen pitomá teenager akční trochu komedie, která je dobrá na zaplnění večera, když je v televizi nějaká úplná pitomost (jako růžovky a podobná zvěrstva).

 • 70%
  0
  0
  10. 4. 2017
  Reacherjack2016 (530 bodů)

  Film byl hezký až na ten konec. Ten byl dětinský. Rozhodně to bylo hezčí než ty starý seriály. Proto filmu dávám 70%.

 • 65%
  0
  0
  6. 5. 2017
  shalmirane (175 bodů)

  Strážce vesmíru jsem viděl coby seriál pro děti s těžkým product placementem v podobě plastových hraček ať už strážců nebo jejich různých nepřátel, se kterými právě bojovali. Zord, PowerZord, MegaZord, PowerSword UltraGigaZorda,... byly často zdrojem humoru i sarkasmů.

  Byl jsem zvědav, jak se autoři vypořádají s přípravou filmu, který už dnes nemůže být tak dětsky naivní jako dříve a dali to. Návštěvník nesmí očekávat epické děje a překvapivé zvraty a zápletky - pořád je to o bandě děcek, co bojuje s vesmírnými lotry.

  • pro děti dobrý
  • 45%
   1
   0
   20. 8. 2017
   starskyxaj (108 bodů)

   Málo kdy se mi stane že bych musel film přetáčet aby mě bavil , bohůžel nijak mě to nenadchlo měl jsem větší očekávání

  64 46 ?
  jak hlasovat?
  • ballrog 60%
  • FilipusMuff 55%
  • Akarot 35%
  • Kim6 25%
  • hcfort 55%
  • hlavněvklidu 60%
  • zdenka-lokajova 100%
  • tomas-mach 65%
  • Angelus 80%
  • Jan Hans 40%
  všechna hodnocení (80)

  V žebříčcích uživatelů

  Sdílet tuto stránku:

  Partneři: