John Wick: Chapter 3 - Parabellum (USA)
USA USA
131 minut

Žánry

:
Akční
Motto: Každý čin má své důsledky

Obsah

:
Ve třetí části této adrenalinové akční série má super zabiják John Wick (Keanu Reeves) v patách celou armádu lovců odměn usilujících o získání 14 miliónů více »« méně

Režie

:
Chad Stahelski

Scénář

:
Derek Kolstad Shay Hatten Chris Collins Marc Abrams

Herci

:
Keanu Reeves Asia Kate Dillon Jerome Flynn Ian McShane Hiroyuki Sanada ...
Premiéra: 16. 5. 2019
Distributor: Vertical Ent.
Přístupnost: MP-15

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 25%
  0
  0
  13. 6. 2019
  sabule (13827 bodů)

  No na film jsem se vcelku těšil a netušil jsem co bude Keanu zase vyvádět,ale mám-li být upřímný,byl jsem totálně zklamán.Je to sice zběsilá jízda,ale kam se poděl děj filmu a hlavně styl "já vystřelím 100 krát a zabiju 100 padouchů a oni vystřelí 1000 krát a já ani škrábanec už je dost otrava a ty nehorázně zdlouhavé souboje byli dost vysilující a nudné.Asi budu jeden z mála který chtěl v půlce filmu vypadnout z kina !!

 • 75%
  0
  0
  3. 7. 2019
  Sheldon (13062 bodů)

  Keanu Reeves je důvod úspěchu Johna Wicka a nepředpokládám, že se na film vypravíte, pokud ho nemáte rádi. A zklamáni nebudete jistě ani tentokrát, ale jestli neznáte předchozí díly, tak budete docela zírat na plátno. Název Parabellum je podle latinského příslovi, chceš-li mír, chystej válku a chystej válku je para bellum.  Je to kinofilm a na monitoru počítače ztratí minimálně 50%. Za sebe bych rád dodal, že některé akční scény jsou tak za hranou, že jsem se musel smát, některé scény jsou nesmyslně brutální a dialogy Marca Dacascose mi přišly jak z filmu jiného žánru a jiné přístupnosti. Myslím, že počtvrté už by se John Wick ale vracet neměl.eanu Reeves je důvod úspěchu Johna Wicka a nepředpokládám, že se na film vypravíte, pokud ho nemáte rádi. A zklamáni nebudete jistě ani tentokrát, ale jestli neznáte předchozí díly, tak budete docela zírat na plátno. Název Parabellum je podle latinského příslovi, chceš-li mír, chystej válku a chystej válku je para bellum.  Je to kinofilm a na monitoru počítače ztratí minimálně 50%. Za sebe bych rád dodal, že některé akční scény jsou tak za hranou, že jsem se musel smát, některé scény jsou nesmyslně brutální a dialogy Marca Dacascose mi přišly jak z filmu jiného žánru a jiné přístupnosti. Myslím, že počtvrté už by se John Wick ale vracet neměl.

 • 85%
  1
  0
  18. 5. 2019
  lamps (12976 bodů)

  Třetí John Wick je nářez a pokud jste od něj čekali vyšperkování strhujících akčních atrakcí na vyšší zážitkovou úroveň, neměl by vás zklamat. Pokud přistoupíte na tvůrčí vizi unikátního světa a jeho možností (mezi něž patří i rostoucí nesmrtelnost hlavní postavy), bude pro vás film uspokojivým naplněním vyvíjejících se konceptů předchozích dílů, což je ve finále silnější než místy stagnující tempo a poněkud slabší výstupy vedlejšáků (ještěže Halle Berry je hrozně cool a Ian McShane s Lancem Reddickem jakbysmet). Encyklopedie možností akčního filmu, jejíž kreativní obrazová stylizace atakuje nejvyšší formu inscenačního umění a která možná neřekla poslední slovo, i když k udržení alespoň teoretické logiky vytvořeného světa by případná čtyřka musela už opravdu hodně překvapovat.

 • 90%
  0
  0
  27. 6. 2019
  squirrelpool (6686 bodů)

  Keanu Reeves je velkej řízek. Moc jsem tomu nevěřil, ale je to fakt. Třetí díl je zas lepší.
  PS: ta pocta Hodnýmu, Zlýmu a hlavně Ošklivýmu byla hodně milá.

 • 80%
  1
  0
  19. 5. 2019
  JosefTomas (6002 bodů)

  Výhoda tohoto filmu je, že jde již o třetí pokračování a ti, kterým Wick nebyl po chuti od začátku, do kina stejně nevyrazí a ten zbytek už tam dávno byl. Takže je vlastně zbytečné o čemkoliv hlouběji uvažovat a je jen na vás, do které kategorie patříte. Té druhé film nabídne stejnou porci zábavy, stejně jako předchozí díly.

 • 85%
  1
  0
  16. 5. 2019
  Chimpanzee21 (3609 bodů)

  Oproti minulým dílům určitě přidaly na důvodech, proč se to děje, takže vlastně film není už o člověku, který se mstí, ale příběh je mnohem více propracovaný. Ovšem znovu ubrali na reálnosti, zatímco 1. film byl v tomto ohledu super, tak druhý vytvořil neprůstřelné sako, které fungovalo, jako tlustý pancíř, teď tu jsou nějací supervojácí, kteří mají výbavu neprůstřelnou, jako ironmanův oblek. Upřímně si myslím, že tento díl je lepší než oba předchozí, ale musím v sobě potlačit tu úchylku Johna a jeho spojenců mlátit nepřátele do jejich přirození.

 • 80%
  0
  0
  26. 6. 2019
  fido68 (1292 bodů)

  Tak třetí pokračování dnes už legendárního Johna Wicka nebylo zklamáním.Akce od začátku do konce a nábojnice se jen sypali z filmového plátna.Počet mrtvých možná překonal předcházející díly.Koneckoncu hlavní hrdinna se stal lákavým terčem snad pro kařdého obyvatele města.Tajemný svět zabijáku se stal ještě zajímavějším a tajuplnějším.Prostě bezchybná fungující organizace,která v realitě nemuže skrytě existovat.Dějově se to už asi nikam neposune a jednička byla aspoň o něčem.Vpodstatě film ujde a je zpracován na vysoké urovni.Ještě jeden díl a otočku protivníka na záda už budu umět.:-D

 • 65%
  1
  0
  20. 5. 2019
  davsuch (1001 bodů)

  Tento film bych doporučil všem milovníkům akčních soubojů, všem ostatním doporučuji zajít na něco jiného.

  • originální akční souboje
  • skvělí herecký výkon Keana Reevese
  • pro toho kdo nezná předchozí díly, absolutně mimo obraz
  • absolutně jednoduchý film, z kterého si odnesete jen dvě hodiny zábavy a nic víc
  • v některých scénách je Wick úsměvně nesmrtelný
 • 95%
  0
  0
  17. 5. 2019
  tedoun (795 bodů)

  Předem děkují za pozvánku. Hned to ale zkritizují. Bohužel i když film se mi líbil, ale není to pokračování Johna Wicka nýbrž pokračování Indonéského filmu RAID (zátah). V tomto filmu je neskutečná akční střela až sadistická, která v dnešní době pravda, že nemá moc konkurenci, ale přeci jen čeho je moc, toho je fakt moc. Ale i tak dávám 95

 • 85%
  2
  0
  17. 5. 2019
  martin-kubista (767 bodů)

  Jednička mě moc nezaujala, u dvojky jsem se hodně bavil, tak jsem byl zvědavý na trojku.
  Řekl bych, že trojka je hodně vyrovnaná s dvojkou. Příběhově trochu zbytečně složité a zvláštní (byl jsem u předešlých dílů zvyklý se odreagovat bez jakéhokoliv přemýšlení o důvodech dění a plátně :) ). Některé bojové sekvence byly vážně dost zajímavě udělané a stylově se moc neopakovaly.
  Za mě povedenej akčňák

  • hodně zajímavé některé bojové sekvence
  • trochu chaotický příběh
 • 75%
  2
  0
  17. 5. 2019
  Pája DJ (550 bodů)

  Důstojné pokračování předešlé akce Johna Wicka dotažené na maximu. Po předešlém neplánovaném návratu ke své původní profesi se musí nyní Baba Jaga Wick vyrovnat se svojí budoucností díky návratu do své minulosti, aby odvrátit nevyhnutelné. Škoda jen příliš nevyužitého potenciálu nové partačky Halle Berry. Tik tak, tik tak - hodiny odbily a John Wick je nyní excommunicado.

 • 85%
  1
  0
  17. 5. 2019
  uge (504 bodů)

  Je to skvělý akční vyplach hlavy. Osobně bych dokonce i tak 10-15% akce ubral :D až tak moc ji tam je. Jinak akce na všechny způsoby, pejci, koníčci, různé prostředí, gunfu, pár narážek na Matrix a jiné firmy, pár dobrých vtípků. Bylo zde větší ohalení světa Johna Wicka než v 1-2. Realismus šel dost dolu. Co do hodnocení bych to dal asi těsně za jedničku, dvojka z mého pohledu byla o horší. Za mě pěkných 85% a mohu doporučit.

 • 75%
  2
  0
  17. 5. 2019
  Marrow (96 bodů)

  Třetí pokračování jede na stejné vlně jako předchozí díly. John si na konci dvojky dost zavařil a tak jsme doprostřed intenzivní akce téměř bez pauzy hozeni hned v prvních minutách. A akce to je neskutečná, John umí mrzačit a zabíjet holýma rukama, knížkou, nožem, mečem, sekerou, pistolí, puškou, ale i psem nebo koněm.

  Bezpochyby jde o jeden z nejlepších akčních filmů letošního roku (možná i více let), u kterého si užijete akční jízdu bez nadechnutí a bez nutnosti zaměstnávat mozek. Se skvělou bojovou choreografií, kamerou a hudbou.

 • 40%
  1
  0
  17. 5. 2019
  sexipsik (94 bodů)

  Zbytečný film. Jak dějem, kdy John začíná, jako vyděděnec a končí, jako vyděděnec. Tak i náplní. První nálož akce mě bavila. Smál jsem se. Kino se smálo. Až do nové bojové techniky - Kůň-Fu. To už se smáli snad úplně všichni. Taková povedená taškrařice. Potom začali ''osudové'' rozhovory. Během filmu se od té chvíle střídaly tyhle tupé variace na téma ''následky''( kdy se za celý film protočilo tak 20 vět), s hromadou tupých akčních scén. Co jsem to napsal?! Jo, první John Wick byl super. Druhý to převařil, ale ještě to nebylo okoukané. Ale přesně od scény příjezdu do Cassablancy jsem se začal nudit. U následné vybíjené jsem se snažil usnout, ale bohužel, tenhle film by šel pouštět vězňům na Guantanamu při spánkové deprivaci. Akční scény jsou zde velmi velmi dlouhé, ale většinu z toho už jsme viděli v předchozích filmech. Zde to doplnila Halle Berry a její psi, což mi bylo celkem fuk, protože to chvílemi jen posouvalo reálnost boje někam k fantasy. STARŠINA zabijáků, jako nějaký Maharaja v poušti, to už bylo fakt moc. Dále vybíjená s ultra-hyper-mega drsným plešatým Japoncem, který se z ničeho nic chová, jako malé dítě. Pak dva bouchači. Pak zase další dva bouchači. Jedna nekonečná nuda. A do toho dětinské vtípky. Občas něco fungovalo, ale topilo se to v oceánu tuposti. Závěrečný pád Johna ze střechy, kdy to - samozřejmě! - přežil, to už je hozená rukavice pro další fázi MCU, páč takového nezdolného chalana lidstvo potřebuje.

  PS: ve třetině filmu jsem chtěl odejít, ale museli bychom projít přes celou řadu v kině, a to mému doprovodu přišlo netaktní. Škoda.

  PPS: kopanců a i jiné demolice (do) rozkroku je tam neskutečně mnoho, přestal jsem počítat u čísla osm. V druhé půlce filmu už se tomu hihňalo jen pár spoluobčanů.

 • 80%
  1
  0
  17. 5. 2019
  tindersticks (94 bodů)

  Tak jsem se napotřetí s Johnem Wickem smířil. Dvakrát mě Keenu Reeves v akční roli připadal stejně nepatřičně jako Tom Cruise, ale tentokrát jsem si jeho rádoby cool výraz vlastně užil. Čím to? Jednak jsem si zvyknul a jednak je tahle servírovaná akce prostě nejzábavnější. Nelituju, rád jsem přišel.

 • 80%
  0
  0
  28. 5. 2019
  zzepto (93 bodů)

  Vynikající pokračování příběhu muže, který zaseje smrt kvůli přežití. Je stále neuvěřitelně vzrušující a stylove pokracovani. Na a z technického hlediska a z hlediska akce máme film, který by mohl být vytvořen výhradně profesionálem, kteří pracují maximálně na svých schopnostech.

 • 60%
  4
  1
  17. 5. 2019
  lukas-gajdos (88 bodů)

  Tak se nam tu jiz potreti zjevil neporazitelny John Wick, neporazitelny to Assasin. Pokud od filmu cekate nejaky pribeh, nedockate se ho. Zapletka je naprosto jednoducha:,, Nezabijes, zabijeme tebe". Je to jako byste se divali na youtube na bojove zapasy, potom to sestrihali, spojili, pridali drsnou hudbu, pronesli par osudovych vet a film je na svete. John Wick je proste clovek z oceli, ktereho muzete bodnout, srazit nebo zastrelit a on se stejne zvedne, vsechny tam oddela a tak to pokracuje do nekonecna.

  Dialogy jsou nudne, 100x slysene, postava Sofie se chova afektovane a vubec, vse to smrdi nerealnosti. Na patecni vecer k vymyti mozku to postaci, ale zadne drama necekejte, jdete si film uzit se spoustou znicenych aut, motorek, brutalnich scen a proste si vychutnejte bojovou,, choreografii" jednoho nesmrtelneho chlapka, ktery vsechny pobije kvuli zene a steneti.

  btw.Scena s vypichnutym okem je fakt nechutna.

 • 85%
  0
  0
  28. 5. 2019
  Malond (72 bodů)

  Naprostá krvavá řežba od začátku do konce. Maroko bylo top, duo Reeves a Berry super, k tomu ti dva psi :-D Zápletka není nějak složitá, prostě přežij vlny nepřátel, které se na tebe hrnou. V kině jsem si to užil a těším se na další díl, který bude pravděpodobně ještě větší brutal

 • 90%
  1
  0
  29. 5. 2019
  sarousek (48 bodů)

  Jo tak to byl mazec. Při některých scénách jsem se až musela smát, jak to bylo už troochu přehnaný. Hlavně začátek s tou knížkou, uuf. Nicméně Keanu Reeves je pro tuto roli vážně jako stvořený. Ten jeho kamenný výraz nemá chybu.
  Tento díl byl pro mě asi nejlepší a jsem zvědavá jak to bude dál.

 • 85%
  1
  0
  21. 5. 2019
  Navarro12 (28 bodů)

  Třetí John Wick je od začátku do konce neskutečně našlapaná jízda nápadů, kterak zabít či nechat se zabít. K tomu Halle Berry a její psíci, hvězda NBA a nemuset o filmu moc přemýšlet. Keanu Reeves se tak stává skoro nezničitelným zabijákem, legendou jako Ethan Hunt nebo dokonce samotný James 007.

 • 55%
  0
  0
  28. 5. 2019
  eva-pribylova (27 bodů)

  Vzhledem k úvodu, který očividně navazoval na dvojku, jsem byla marná hned zkraje. Nápad s velkým tajným mafiánským spolkem je docela fajn. Keanu je krasavec, i když trochu v letech a při těle :-), kamenný výraz umí i s buclatými tvářemi, jeho sekundanti jsou fajn, Anjelica Houston jako mafiánská šéfka je rozkošně drsná a Halle Berry prostě sexy.
  A přes všechny mínusy (už mi vadí ta brutalita, která tady už není ani nadsázková ani vtipná a Keanu dvacetkrát znovuvzkříšenej je poněkud stupidní), je film zajímavý a obsahuje řadu velice vtipných hlášek a scének.

 • 95%
  0
  0
  26. 6. 2019
  jaizzie (18 bodů)

  Vzhledem k úvodu, který očividně navazoval na dvojku, jsem byla marná hned zkraje. Nápad s velkým tajným mafiánským spolkem je docela fajn. Keanu je krasavec, i když trochu v letech a při těle :-), kamenný výraz umí i s buclatými tvářemi, jeho sekundanti jsou fajn, Anjelica Houston jako mafiánská šéfka je rozkošně drsná a Halle Berry prostě sexy.
  A přes všechny mínusy (už mi vadí ta brutalita, která tady už není ani nadsázková ani vtipná a Keanu dvacetkrát znovuvzkříšenej je poněkud stupidní), je film zajímavý a obsahuje řadu velice vtipných hlášek a scének.

 • 95%
  0
  3
  14. 5. 2019
  vasek-willmann (4 bodů)

  Vypadá to že to bude super film

77 79 ?
jak hlasovat?
 • jakub-balaj 80%
 • Mihall 100%
 • Bemiurg 90%
 • Sheldon 75%
 • anonnym 95%
 • squirrelpool 90%
 • jaizzie 95%
 • fido68 80%
 • Rabadi 75%
 • sabule 25%
všechna hodnocení (40)
Sdílet tuto stránku:

Partneři: