John Wick: Chapter 3 - Parabellum (USA)
USA USA
131 minut

Žánry

:
Akční, Krimi, Thriller, Film Noir, Blockbuster, Gangsterka, Série/Franchise
Motto: Každý čin má své důsledky

Obsah

:
Ve třetí části této adrenalinové akční série má super zabiják John Wick (Keanu Reeves) v patách celou armádu lovců odměn usilujících o získání 14 miliónů více »« méně

Režie

:
Chad Stahelski

Scénář

:
Derek Kolstad Shay Hatten Chris Collins Marc Abrams

Herci

:
Keanu Reeves Asia Kate Dillon Jerome Flynn Ian McShane Hiroyuki Sanada ...
Premiéra: 16. 5. 2019
Distributor: Vertical Ent.
Přístupnost: MP-15
Jste na stránce filmu John Wick 3. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu John Wick 3 myslíte! K 11. srpnu 2022 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 28096 uživatelů. Děkujeme!

Recenze John Wick 3


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 70%
  0
  0
  19. 3. 2020
  Pete69 (20657 bodů)

  Dobrý akční film, přesto ho shledávám nejhorším z dosavadní trilogie. Závěr filmu jasně naznačil, že se můžeme těšit na pokračování. Akční scény už trošku trpí věkem Keanu Reevese, který už nepůsobí tak pružně. ( nikdo nemládneme ) Např. asijská tvorba strčí tyto drastické akční filmy do kapsy. Líbí se mi příběh kolem světového podsvětí a určitě je to velmi dobrá akční podívaná. 70%.

 • 75%
  0
  0
  3. 7. 2019
  Sheldon (16022 bodů)

  Keanu Reeves je důvod úspěchu Johna Wicka a nepředpokládám, že se na film vypravíte, pokud ho nemáte rádi. A zklamáni nebudete jistě ani tentokrát, ale jestli neznáte předchozí díly, tak budete docela zírat na plátno. Název Parabellum je podle latinského příslovi, chceš-li mír, chystej válku a chystej válku je para bellum.  Je to kinofilm a na monitoru počítače ztratí minimálně 50%. Za sebe bych rád dodal, že některé akční scény jsou tak za hranou, že jsem se musel smát, některé scény jsou nesmyslně brutální a dialogy Marca Dacascose mi přišly jak z filmu jiného žánru a jiné přístupnosti. Myslím, že počtvrté už by se John Wick ale vracet neměl.eanu Reeves je důvod úspěchu Johna Wicka a nepředpokládám, že se na film vypravíte, pokud ho nemáte rádi. A zklamáni nebudete jistě ani tentokrát, ale jestli neznáte předchozí díly, tak budete docela zírat na plátno. Název Parabellum je podle latinského příslovi, chceš-li mír, chystej válku a chystej válku je para bellum.  Je to kinofilm a na monitoru počítače ztratí minimálně 50%. Za sebe bych rád dodal, že některé akční scény jsou tak za hranou, že jsem se musel smát, některé scény jsou nesmyslně brutální a dialogy Marca Dacascose mi přišly jak z filmu jiného žánru a jiné přístupnosti. Myslím, že počtvrté už by se John Wick ale vracet neměl.

 • 85%
  1
  0
  18. 5. 2019
  lamps (14886 bodů)

  Třetí John Wick je nářez a pokud jste od něj čekali vyšperkování strhujících akčních atrakcí na vyšší zážitkovou úroveň, neměl by vás zklamat. Pokud přistoupíte na tvůrčí vizi unikátního světa a jeho možností (mezi něž patří i rostoucí nesmrtelnost hlavní postavy), bude pro vás film uspokojivým naplněním vyvíjejících se konceptů předchozích dílů, což je ve finále silnější než místy stagnující tempo a poněkud slabší výstupy vedlejšáků (ještěže Halle Berry je hrozně cool a Ian McShane s Lancem Reddickem jakbysmet). Encyklopedie možností akčního filmu, jejíž kreativní obrazová stylizace atakuje nejvyšší formu inscenačního umění a která možná neřekla poslední slovo, i když k udržení alespoň teoretické logiky vytvořeného světa by případná čtyřka musela už opravdu hodně překvapovat.

 • 25%
  2
  1
  13. 6. 2019
  sabule (14226 bodů)

  No na film jsem se vcelku těšil a netušil jsem co bude Keanu zase vyvádět,ale mám-li být upřímný,byl jsem totálně zklamán.Je to sice zběsilá jízda,ale kam se poděl děj filmu a hlavně styl "já vystřelím 100 krát a zabiju 100 padouchů a oni vystřelí 1000 krát a já ani škrábanec už je dost otrava a ty nehorázně zdlouhavé souboje byli dost vysilující a nudné.Asi budu jeden z mála který chtěl v půlce filmu vypadnout z kina !!

 • 80%
  1
  0
  19. 5. 2019
  JosefTomas (8638 bodů)

  Výhoda tohoto filmu je, že jde již o třetí pokračování a ti, kterým Wick nebyl po chuti od začátku, do kina stejně nevyrazí a ten zbytek už tam dávno byl. Takže je vlastně zbytečné o čemkoliv hlouběji uvažovat a je jen na vás, do které kategorie patříte. Té druhé film nabídne stejnou porci zábavy, stejně jako předchozí díly.

 • 90%
  0
  0
  27. 6. 2019
  squirrelpool (6940 bodů)

  Keanu Reeves je velkej řízek. Moc jsem tomu nevěřil, ale je to fakt. Třetí díl je zas lepší.
  PS: ta pocta Hodnýmu, Zlýmu a hlavně Ošklivýmu byla hodně milá.

 • 85%
  3
  0
  16. 5. 2019
  Chimpanzee21 (3855 bodů)

  Oproti minulým dílům určitě přidaly na důvodech, proč se to děje, takže vlastně film není už o člověku, který se mstí, ale příběh je mnohem více propracovaný. Ovšem znovu ubrali na reálnosti, zatímco 1. film byl v tomto ohledu super, tak druhý vytvořil neprůstřelné sako, které fungovalo, jako tlustý pancíř, teď tu jsou nějací supervojácí, kteří mají výbavu neprůstřelnou, jako ironmanův oblek. Upřímně si myslím, že tento díl je lepší než oba předchozí, ale musím v sobě potlačit tu úchylku Johna a jeho spojenců mlátit nepřátele do jejich přirození.

 • 45%
  2
  0
  30. 10. 2019
  VasaFlasa (2801 bodů)

  Celá série Johna Wicka začala zabitím štěněte a nikdy si kromě akčního supernářezu na nic nehrála. Ovšem to, co bylo ve třetím díle, bylo už na mě moc. eRkovou verzi Tlapkové patroly Halle Berry už jsem opravdu nerozdejchal a další díl už opravdu není potřeba.

 • 80%
  0
  0
  21. 6. 2020
  kknk2 (2257 bodů)

  Mezi dosavadními díly zatím moc rozdílů nenacházím, k trojce však navíc můžu připsat ještě preciznější prácičku v oblasti akčních scén co by neuvěřitelného adrenalinového masakru. Ten je drsnější než v superhrdinských filmech a ne tak nechutný jako ve válečných, což je pro mě poutavá kombinace.

 • 70%
  0
  0
  5. 1. 2020
  Blackhand47XD (2257 bodů)

  U Johna Wicka jde krásně vidět, jak akční série postupně padají. Vždycky to začíná originálně a vcelku realisticky, ale časem se z toho stává rádoby cool dobrodružství plné stále šílenějších scén. Když už jsme viděli Johna v akci s tužkou, proč by nemohl sejmout pár chlapů s pomocí koně a ještě se na něm projet v nočním New Yorku? Pak ho ještě pošleme na poušť, kde je ještě mocnější chlápek než celá Rada zabijáků a mimo jiné dáme do filmu i několik nechutných scén a Wicka necháme bojovat ve většině případů pouze na nože. Neříkám, že některé scény nebyly fajn, ale na jeden film těch šíleností bylo prostě moc. Snad tahle série nepřekročí číslici pět, jinak tu z toho brzy budeme mít další Rychle a zběsile a John si to rozdá 1 v 1 s tankem. 70%

 • 85%
  0
  0
  7. 9. 2019
  Vurhor (2017 bodů)

  Už jen ten fakt, že ve filmu hrají jedny ze záporáků indonéští borci Yayan Ruhian a Cecep Arif Rahman, kteří mi v nadupané sérii Zátah předvedli jedny z nejlepších akčních čísel, co jsem kdy ve filmech viděl, sliboval, že třetí John Wick bude pecka. A taky jo. Ani napotřetí Stahelski nezakolísal ve své bojové poezii, na kterou se stále strašně příjemně kouká. Žádná pitomá shaky-cam či další klišé z akčňáků, John Wick 3 je surová nakládačka s úžasnou choreografií, slušným napětím, plus vynikajícími nápady, které jsem v akčňáku neviděl od dob...no... druhého Johna Wicka. A byť dějová linie za skvostnou režií krapet pokulhává, protože čím víc se do oné zabijácké linky série zahrabává, tím víc nedává moc smysl, přesto to divák filmu odpustí. Jestli chcete vidět vždy sympatického Keanu Reevese, který se stylem, ale s občasnými obtížemi oddělává padouchy, třetí John Wick vás nezklame. (Scéna v bazénu je vyloženě geniální.) A ty odkazy na Marix, druhého Terminátora a Cestu bojovníka parádní!

 • 80%
  0
  0
  26. 6. 2019
  fido68 (1434 bodů)

  Tak třetí pokračování dnes už legendárního Johna Wicka nebylo zklamáním.Akce od začátku do konce a nábojnice se jen sypali z filmového plátna.Počet mrtvých možná překonal předcházející díly.Koneckoncu hlavní hrdinna se stal lákavým terčem snad pro kařdého obyvatele města.Tajemný svět zabijáku se stal ještě zajímavějším a tajuplnějším.Prostě bezchybná fungující organizace,která v realitě nemuže skrytě existovat.Dějově se to už asi nikam neposune a jednička byla aspoň o něčem.Vpodstatě film ujde a je zpracován na vysoké urovni.Ještě jeden díl a otočku protivníka na záda už budu umět.:-D

 • 20%
  1
  0
  1. 10. 2019
  Pajmen (1203 bodů)

  Viděl v kině díky Kinobox projekci zdarma a jsem tomu moc vděčný, protože jsem na film i tak chtěl do kina jít a teď vím, že bych litoval vyhozených peněz. Jednička a dvojka byly fajn, vlastně až překvapivě dobré. Klasické postavení jeden proti všem a člověk tak nějak počítá i s variantou, že to hlavní hrdina nemusí přežít, takže nějaké to napětí v rozuzlení zápletky jsem očekával. Trojka mě vrátila zpět na zem a ujistila, že v amerických akčních blockbusterech prostě hlavní hrdinové neumírají a naopak umí poručit větru. I když to jsou obyčejní smrtelníci. Trojka měla být navíc uzavřením celé té vyvražďovací ságy, ale místo toho bude pokračování! Takže tuhle stupidní kopii Kill Billa uvidíme v kinech minimálně ještě jednou...

 • 65%
  2
  0
  20. 5. 2019
  davsuch (1028 bodů)

  Tento film bych doporučil všem milovníkům akčních soubojů, všem ostatním doporučuji zajít na něco jiného.

  • originální akční souboje
  • skvělí herecký výkon Keana Reevese
  • pro toho kdo nezná předchozí díly, absolutně mimo obraz
  • absolutně jednoduchý film, z kterého si odnesete jen dvě hodiny zábavy a nic víc
  • v některých scénách je Wick úsměvně nesmrtelný
 • 60%
  0
  0
  23. 8. 2019
  lukasopicasso (889 bodů)

  Vypadá a zní to absolutně božsky a choreografie bojových scén je fenomenální, ale nic to nemění na tom, že mě John Wick jako ultimátní stroj na zabíjení naprosto nebaví. Takto jednotvárnou a charakterově prázdnou postavu jsme tu dlouhá léta neměli a Reeves je v téhle roli navíc vyloženě prkenej. Nejslabším článkem série je tudíž paradoxně její největší lákadlo v podobě největšího sympaťáka v Hollywoodu… Štěstím je, že v kontaktních soubojích je však o level výš než všechny akční filmy za poslední dekádu, protože jinak by totiž neměla co jiného nabídnout a skončila by v propadlišti dějin, kam dle mého názoru první díl jednoznačně patří. Je až s podivem, jaký kvalitativní nárůst po vizuální stránce v prvním pokračování nastal. A díky za něj, protože jako učebnice akčního řemesla to funguje na jedničku, akorát ta veškerá výplň okolo mě zatím bohužel zcela míjí... Nicméně ale ani příště v kině chybět nehodlám. 6/10 (John Wick series: JW 4/10 JW Chapter 2 6/10)

 • 95%
  0
  0
  17. 5. 2019
  tedoun (879 bodů)

  Předem děkují za pozvánku. Hned to ale zkritizují. Bohužel i když film se mi líbil, ale není to pokračování Johna Wicka nýbrž pokračování Indonéského filmu RAID (zátah). V tomto filmu je neskutečná akční střela až sadistická, která v dnešní době pravda, že nemá moc konkurenci, ale přeci jen čeho je moc, toho je fakt moc. Ale i tak dávám 95

 • 85%
  2
  0
  17. 5. 2019
  martin-kubista (798 bodů)

  Jednička mě moc nezaujala, u dvojky jsem se hodně bavil, tak jsem byl zvědavý na trojku.
  Řekl bych, že trojka je hodně vyrovnaná s dvojkou. Příběhově trochu zbytečně složité a zvláštní (byl jsem u předešlých dílů zvyklý se odreagovat bez jakéhokoliv přemýšlení o důvodech dění a plátně :) ). Některé bojové sekvence byly vážně dost zajímavě udělané a stylově se moc neopakovaly.
  Za mě povedenej akčňák

  • hodně zajímavé některé bojové sekvence
  • trochu chaotický příběh
 • 80%
  0
  0
  1. 10. 2019
  KajkaFajka (722 bodů)

  Také som bola natěšena na další díl a masaker s Keanu Reevesom. Ale bola som taká zklamaná. Prišlo mi to takové amatérské. Ta bojové scény nebolí rychle jako predtím. Výkony hercov bolí velmi slabí až na Keanu a na tu drsonku co tam rozhodovala o tom kdo se zabije.. Dějově to celkem šlo ale hitparáda to nebola

 • 75%
  2
  0
  17. 5. 2019
  Pája DJ (644 bodů)

  Důstojné pokračování předešlé akce Johna Wicka dotažené na maximu. Po předešlém neplánovaném návratu ke své původní profesi se musí nyní Baba Jaga Wick vyrovnat se svojí budoucností díky návratu do své minulosti, aby odvrátit nevyhnutelné. Škoda jen příliš nevyužitého potenciálu nové partačky Halle Berry. Tik tak, tik tak - hodiny odbily a John Wick je nyní excommunicado.

 • 85%
  1
  0
  17. 5. 2019
  uge (549 bodů)

  Je to skvělý akční vyplach hlavy. Osobně bych dokonce i tak 10-15% akce ubral :D až tak moc ji tam je. Jinak akce na všechny způsoby, pejci, koníčci, různé prostředí, gunfu, pár narážek na Matrix a jiné firmy, pár dobrých vtípků. Bylo zde větší ohalení světa Johna Wicka než v 1-2. Realismus šel dost dolu. Co do hodnocení bych to dal asi těsně za jedničku, dvojka z mého pohledu byla o horší. Za mě pěkných 85% a mohu doporučit.

 • 80%
  0
  0
  28. 10. 2019
  mikysrba (432 bodů)

  Chad Stahelski si dal záležet s novým Johnem Wickem, tudíž jsme se ho dočkali až po více než dvou letech. A na výsledku je hned znát, že nikdo nic zbytečně neuspěchal. JW se dá teď bezpochybně označit za modlu novodobých akčních filmů, do tohoto žánru přinesl obrovské množství inovací a nestandardních postupů, které ale ve výsledku zafungovaly a přinesly do akčních vod kinematografie potřebný svěží vánek. Reeves se v této roli po ne tak úspěšném hereckém období našel a my diváci mu to žereme i s navijákem. Po stránce příběhové mě sice trojka nenadchla (málo zvratů), na druhou stranu musím ocenit snahu tvůrců poodkrýt nám sledujícím fungování zločinecké organizace nazvané Nejvyšší řád. Samozřejmě se zde ale nečeká bůhvijak důmyslná zápletka, z které vám spadne brada, tady je vše soustředěno na luxusní napínavé momentky plné úžasné choreografie (ať už přestřelky, pěstní souboje, nebo třeba využití KONĚ v boji....to nevymyslíš :D). A těch vám rovnou vypadne čelist, to mi věřte. Za highlight filmu považuji fight s příspěvkem nevěrnějších přátel člověka (zde by jste ale chtěli býs těmi psy zadobře, to vám říkám) a motorková sekvence na mostě. Závěr našlapaný, normálně už chci čtvrtý díl, protože jsem tak naštvaného JW za celou trilogii ještě na obrazovce nespatřil. Za mě dávám 82 %

 • 40%
  1
  0
  17. 5. 2019
  sexipsik (431 bodů)

  Zbytečný film. Jak dějem, kdy John začíná, jako vyděděnec a končí, jako vyděděnec. Tak i náplní. První nálož akce mě bavila. Smál jsem se. Kino se smálo. Až do nové bojové techniky - Kůň-Fu. To už se smáli snad úplně všichni. Taková povedená taškrařice. Potom začali ''osudové'' rozhovory. Během filmu se od té chvíle střídaly tyhle tupé variace na téma ''následky''( kdy se za celý film protočilo tak 20 vět), s hromadou tupých akčních scén. Co jsem to napsal?! Jo, první John Wick byl super. Druhý to převařil, ale ještě to nebylo okoukané. Ale přesně od scény příjezdu do Cassablancy jsem se začal nudit. U následné vybíjené jsem se snažil usnout, ale bohužel, tenhle film by šel pouštět vězňům na Guantanamu při spánkové deprivaci. Akční scény jsou zde velmi velmi dlouhé, ale většinu z toho už jsme viděli v předchozích filmech. Zde to doplnila Halle Berry a její psi, což mi bylo celkem fuk, protože to chvílemi jen posouvalo reálnost boje někam k fantasy. STARŠINA zabijáků, jako nějaký Maharaja v poušti, to už bylo fakt moc. Dále vybíjená s ultra-hyper-mega drsným plešatým Japoncem, který se z ničeho nic chová, jako malé dítě. Pak dva bouchači. Pak zase další dva bouchači. Jedna nekonečná nuda. A do toho dětinské vtípky. Občas něco fungovalo, ale topilo se to v oceánu tuposti. Závěrečný pád Johna ze střechy, kdy to - samozřejmě! - přežil, to už je hozená rukavice pro další fázi MCU, páč takového nezdolného chalana lidstvo potřebuje.

  PS: ve třetině filmu jsem chtěl odejít, ale museli bychom projít přes celou řadu v kině, a to mému doprovodu přišlo netaktní. Škoda.

  PPS: kopanců a i jiné demolice (do) rozkroku je tam neskutečně mnoho, přestal jsem počítat u čísla osm. V druhé půlce filmu už se tomu hihňalo jen pár spoluobčanů.

 • 80%
  1
  0
  17. 5. 2019
  tindersticks (227 bodů)

  Tak jsem se napotřetí s Johnem Wickem smířil. Dvakrát mě Keenu Reeves v akční roli připadal stejně nepatřičně jako Tom Cruise, ale tentokrát jsem si jeho rádoby cool výraz vlastně užil. Čím to? Jednak jsem si zvyknul a jednak je tahle servírovaná akce prostě nejzábavnější. Nelituju, rád jsem přišel.

 • 90%
  0
  0
  1. 10. 2019
  leriel (213 bodů)

  Ač nejsem milovnicí filmů tohoto typu, tak nevím proč, ale tohle na mě zapůsobilo ve své brutalitě více než sympaticky. První dva díly jsem neměla možnost ještě vidět a asi jim dám v brzké době ještě šanci ;) Hlavně se mi líbila postava Halle Berry ;)

 • 90%
  0
  0
  4. 9. 2019
  Memento (175 bodů)

  Předchozí díly jsem neviděla, ale co s načatým večerem, že? Keanu mě dostatečně nalákal, tak jsem byla připravena na cokoliv. Ale... mně se to líbilo! Napínavá akce od začátku do konce, srdcervoucí hudba, co udržovala tempo celého snímku. Halle Berry podala kupodivu zvláštní výkon a k hranému přízvuku Jerome Flynna se ani nebudu vyjadřovat.

 • 60%
  4
  1
  17. 5. 2019
  lukas-gajdos (168 bodů)

  Tak se nam tu jiz potreti zjevil neporazitelny John Wick, neporazitelny to Assasin. Pokud od filmu cekate nejaky pribeh, nedockate se ho. Zapletka je naprosto jednoducha:,, Nezabijes, zabijeme tebe". Je to jako byste se divali na youtube na bojove zapasy, potom to sestrihali, spojili, pridali drsnou hudbu, pronesli par osudovych vet a film je na svete. John Wick je proste clovek z oceli, ktereho muzete bodnout, srazit nebo zastrelit a on se stejne zvedne, vsechny tam oddela a tak to pokracuje do nekonecna.

  Dialogy jsou nudne, 100x slysene, postava Sofie se chova afektovane a vubec, vse to smrdi nerealnosti. Na patecni vecer k vymyti mozku to postaci, ale zadne drama necekejte, jdete si film uzit se spoustou znicenych aut, motorek, brutalnich scen a proste si vychutnejte bojovou,, choreografii" jednoho nesmrtelneho chlapka, ktery vsechny pobije kvuli zene a steneti.

  btw.Scena s vypichnutym okem je fakt nechutna.

 • 70%
  0
  0
  1. 10. 2019
  Kajinkamajinka (151 bodů)

  Mám ráda Johna Wicka. Máme doma oba díky a i tento přidáme. Je z nich sice asi nejslabší, ale do tsérie ho koupit musím. Nejlepší je asi scéna se psy. Jinak ta finální bitka byla mooooc dlouhá. Keanu je stále sexy a tahle role mu prostě sedí. Bojové scény opět přinesly něco nového.

 • 75%
  0
  0
  3. 9. 2019
  Dominika1 (135 bodů)

  Tak po trochu pro mě slabší dvojce, je trojka opět skvělá, hlavně další rozšiřování zabijácké mytologie nevím proč ale funguje naprosto skvěle, to mi ve dvojce strašně chybělo a tady to divák dostává plnými doušky. U akce s Berry jsem si chrochtal blahem, pro mě asi nepůsobivější scéna z filmu, trochu mě překvapil ten otevřený konec vzhledem k tomu jak říkali že trojka je uzavření :D ale nevadí mi to, kvalitní gun fu se ve filmech jen málokdy vidí, jsem zvědavý zda se zrealizuje ten spin off Balerína a seriál Continental

 • 85%
  0
  0
  2. 10. 2019
  Gooner (131 bodů)

  John Wick se stal králem akčních filmů. To kam dokázal Keanu Reeves a Chad Stahelski posunout tuhle sérii je až neuvěřitelný. Akce mají nápad a jsou čím dal šílenější. Vše se ale stále drží v rámci fyzikálních možností,což tedy chválím. Už se těším na 4 díl a doufám,že mne opět vystřelí z trenek

 • 95%
  0
  0
  8. 10. 2019
  mirek5184 (108 bodů)

  Třetí pokračování a opravdu super, film má akci od začátku do konce, jako ostatně i předchozí díly. Velice se mi líbili detailní záběry.
  Konec filmu napovídá, že by mělo být i pokračování.
  SUPER

1 2 dalsi posledni

Hodnocení a recenze John Wick 3

75 79 ?
jak hlasovat?
 • Mrykodaj 75%
 • Mikik4444 80%
 • aquiver 5%
 • Mayalles 80%
 • cerfik 20%
 • Lovecour69 70%
 • Vlastní názor 80%
 • Morfeus82 80%
 • Svany 80%
 • jarv 60%
všechna hodnocení (129)

V žebříčcích uživatelů

13. místo z 14 v žebříčku uživatele Fandysek
336. místo z 597 v žebříčku uživatele Mikik4444