John Wick: Chapter 2 (USA)
USA USA
122 minut

Žánry

:
Akční, Krimi, Thriller
Motto: Nedráždi hada bosou nohou

Obsah

:
V pokračování úspěšného akčního thrilleru z roku 2014 přinutí legendárního Johna Wicka (Keanu Reeves) k návratu ze zabijáckého důchodu jeho bývalý spolupracovník, více »« méně

Režie

:
Chad Stahelski

Scénář

:
Derek Kolstad

Herci

:
Ruby Rose Keanu Reeves Bridget Moynahan Ian McShane Peter Stormare ...
Přehrát online O2
Premiéra: 23. 2. 2017
Distributor: Freeman Ent.
Přístupnost: MP-15

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 75%
  3
  1
  29. 11. 2017
  Brenan88 (39353 bodů)

  Tohle pokračování mi přijde ve všech ohledech stejné jako první díl. Jen je to celé více přehnané a hnané do extrému. Více mrtvol,více akce,více všeho. Občas to na mne bylo až moc,ale stále to bylo v hranicích dobrého vkusu. Nad příběh není radno přemýšlet,páč o něj moc ani nejde. Hlavní je se dobře usadit a užívat si tuhle akční podívanou.

 • 85%
  0
  1
  2. 3. 2017
  lamps (12717 bodů)

  Akční film pohybu v plné parádě. Sice s až povážlivou absencí sebekontroly v občas příliš natahovaných akčních scénách, ale zato s nejopojnějším nadhledem a nejfunkčnější syntézou všemožných žánrových motivů za hodně dlouhá léta. John Woo má konečně řádného nástupce.

 • 80%
  3
  1
  23. 2. 2017
  Sheldon (12710 bodů)

  John Wick 2 už není film natočený kamarády takřka na koleně jako jednička, ale regulérní hollywoodská produkce natočená v New Yorku a Římě a podle ohlasů kritiky a diváků je jasné, že je to ještě větší úspěch, než jednička. Myslím si, že Wick se vrátí i potřetí. Opět tedy platí, že pokud máte rádi pořádnou staromódní akci a Keanu Reevese, který přebije i občasné lapsy v logice příběhu nebo režii, tak byste neměli být zklamáni.

 • 75%
  0
  1
  12. 12. 2017
  Danny F. (11097 bodů)

  Jednou táto akce stačila a v dalším pokračování se to už jenom opakuje. Nemohu nic zlého najít, je to film plný akce, dobře synchronizovaných soubojů a stříleček. Dějově naprosto stejné jako předchůdce jen s tím rozdílem že Wick šel dál a pokračoval v tom co nedokonal v jedničce.

 • 80%
  0
  0
  17. 2. 2018
  Pete69 (9132 bodů)

  John Wick 2 se mi líbil o kouusíček méně, než první díl, ale prakticky je to srovnatelné. Hlavní hrdina typu Arnolda ve filmu Komando, kde ho milión kulek minulo a on trefil jednou ranou dva. John Wick není špatná akční podívaná a otevřený konec dává třetímu dílu docela slibnou zápletku.

 • 85%
  0
  1
  14. 8. 2017
  squirrelpool (6617 bodů)

  Jedničkou se John stal králem akčního žánru současnosti. S očekáváním jsem proto byl opatrný. Nevěřil jsem, že se může povést znovu vymyslet, pro akční film, tak dokonalou motivaci hlavního hrdiny. Což se tedy nepovedlo, ale Johnu Wickovi se přesto podařilo vysedět si na královském trůnu ďůlek.

 • 65%
  2
  0
  5. 3. 2017
  Standa. (6152 bodů)

  Bohužel, budu muset být trochu kritický, protože se stalo přesně to, čeho jsem se nejvíc obával při pohledu na 122 minutovou délku filmu. Druhé pokračování nebylo vůbec špatné, ale hrozně brzo mě začali nudit ty předlouhé scény a hluchá místa, kde jen tak někdo nesmyslně chodí, atd. Otevřený konec mě ovšem nastartoval natolik, že se na další pokračování těším i přes to všechno, co mě zde trochu zklamalo.

  • Dynamická hudba
  • Opětovné setkání Nea a Morfea po 14 letech
  • Keanu Reeves běhá jak Steven Seagal :D
  • Někdy možná až moc strohé dialogy(a teď nemyslím tu němou holku)
 • 5%
  4
  5
  27. 2. 2017
  Pas (6118 bodů)

  Procentoví onanisti tady zase exhibují nad černo-černou tmou ve které se odbývá 80% soubojů která má zakrýt konstatní fádnost naprosté většiny snímku. Inovace tady sice malá je, místo zlých a zprofanovaných rusáků jsou hlavními záporaky italské špagety z Cosa Nostry.Matrixový hrdina Keanu Reeves sice na šarmu příliš neztratil ale nemá pořádného protihráče a dějově to je ještě horší odvar Ramba II. kde jedinou zápletkou je kolik střel vyjde z hlavně najednou.Na trojku by se tvůrci mohli vypravit někam do Číny ale uvidíme jak to bude s americkými dluhy vůči téhle zemi a tak je možné , že si Keanu v trojce zakope do hlav mexikánů ...Nezáživné jak hodně ojetá deska která se není schopná posunout dál a na stejném místě se vždy zastaví a opět vrací do výchozí pozice. O čem však nepochybuji je fakt , že si získá hordu příznivců kteří pak nejlépe na ulici budou předvádět své počiny v duchu Jonathana Wicka.

 • 80%
  2
  0
  24. 2. 2017
  JosefTomas (5854 bodů)

  Keanu Reeves se vrací, aby zase přelámal pár kostí v těle a postřílel řadu nepřátel. John Wick je zpět a čekání se vyplatilo. Pro ty, co chtějí kvalitní příběh, musím ihned zklamat. Příběh a zápletka je dosti jednoduchá a není hřebem večera. Hřebem je totiž akce. Akce je udělána mnohem lépe a propracovaněji. Choreografie takřka dokonalá, přestřelky skvost a Reeves jen potvrdil, že si uznání charismatického vraha zasloužil. Všechna akce je detailně promyšlená a Strašák(Baba Jaga) se vrátila, jako nikdy před tím. Dvojka je perfektním nástupcem jedničky, sice má, co se týče zápletky, nudnější příběh. Ale dokáže ho nahradit skvělou akcí, hláškami a zase akcí. Navíc vše podtrženo rychlým dějem.

 • 80%
  5
  0
  23. 2. 2017
  Tom Hardy (4309 bodů)

  Potvrzení toho, že krvavý akční film je plnohodnotné umění, které patří do galerie. Oproti jedničce už chybí prvek překvapení, finále ale potěšilo důslednou osudovostí, která konečně naplno přijímá pravidla hongkongské akční školy (jaká škoda, že na iDnesu to neocení, protože Spáčilka tradičně vzala kramle cca 15 minut před koncem ). Jestli je dvojka lepší než jednička, to v tuhle chvíli úplně posoudit nedokážu. Ale navazuje výborně. Scénu v metru tesat do kamene.

 • 95%
  2
  0
  7. 5. 2017
  Chimpanzee21 (3598 bodů)

  A je to tu, pokračování Johna Wicka je venku, a co můžete čekat??? Od prvního dílu se dost změnilo. Akčnost film neztratil, ovšem trochu ubral na realnosti (neprůstřelné sako? - ok karbonová vlákna, ale vždyť to neměl naplé!). Naštěstí úbytek realnosti převyšuje lepším příběhem, už to není jen hnaní se za pomstou, ale je to zpět v práci, přežij v ulicích a POMSTA!

  • Keanu Reeves
  • Akčnost
  • Příběh
  • Výběr zbraní
  • Reálnost
 • 90%
  0
  0
  7. 3. 2017
  rkotvald (3063 bodů)

  Jednička byla fajn, ale Stahelski v ní kaskadéra nezapřel a některé elementární prvky tam chyběly. Dvojka je lepší. Mužná, hmatatelně surová a tvrdá, zároveň natočená relativně za pakatel a přitom stylová, jako televizní reklama na nový model Mercedesu. Scény v Itálii, nebo ve skleněném bludišti hovoří za vše. Funguje to i jako plnohodnotný akční film, jehož mytologie je oproti prvnímu dílu level up, děj je vrstevnatější a přestřelky ještě šťavnatější. Vůbec akce jako taková je prvek, který je dotažen k dokonalosti. Málokde uvidíte taková komba, tolik střelby a hlavně tak neskutečně přehledně, a chlapsky silově natočené bojové scény. Mnohdy bez střihu a úhybu kamery. Je tedy jasné, že Reeves se nadřel, ale hlavně že tím žije a zbožňuje to. Herecky téměř bez výhrad rovnoměrně rozvržené. Super štěky Franca Nera, Stormera, Fishburna. Božský Common v roli tvrdého bodyguarda. Vůbec bitky mezi Wickem a Commonem byly jedny z nejlepších co kdy kdo natočil. Konkurovat tomu může snad jen Raid. Jestli to takhle bude bobtnat dál, máme se ve trojce na co těšit.

 • 90%
  0
  0
  7. 3. 2017
  HappyPiere (2770 bodů)

  Někomu nemusí sedět táhlejší část příběhu, která rozvíjí mytologii světa Johna Wicka, ale pro mne to byla jedna z lepších částí. Celkově film "trpí" značným střídáním tempa, ale jinak je to krásná ukázka toho, jak se dá točit akční film, když nemusíte hlavního herce neustále nahrazovat kaskadéry. Parádní podívaná (příběh samozřejmě bídnej).

 • 80%
  0
  0
  8. 9. 2017
  Larrysbride (2067 bodů)

  První John Wick byl, k mému naprostému nepochopení, první pořádný hit Keanu Reevese v této dekádě. A dvojka se nejen poučuje z vlastních chyb, ale přidává na všem, co dělalo originál výjimečným - v režii bývalého kaskadéra Chada Stahelskiho se tak dočkáme nejen více akce a krve, ale i stylu, místy až elegance. Ano, John Wick je (konečně) sexy. Chapter 2 je jednoduše non-stop jízda, která ztělesňuje vše, po čem jen mohou fanoušci akčních snímků toužit. Je to droga, která ve vás probudí extázi od prvního doteku a na konci zanechá jen jeden jediný chtíč - víc!

 • 80%
  0
  0
  1. 3. 2017
  Fxxx (1158 bodů)

  Potvrzení toho, že krvavý akční film je plnohodnotné umění, které patří do galerie. Oproti jedničce už chybí prvek překvapení, finále ale potěšilo důslednou osudovostí, která konečně naplno přijímá pravidla hongkongské akční školy (jaká škoda, že na iDnesu to neocení, protože Spáčilka tradičně vzala kramle cca 15 minut před koncem ). Jestli je dvojka lepší než jednička, to v tuhle chvíli úplně posoudit nedokážu. Ale navazuje výborně. Scénu v metru tesat do kamene.

 • 85%
  1
  0
  1. 3. 2017
  Bemiurg (1079 bodů)

  Po delší době opět ryzí akční film. Stačí při vstupu do sálu odstavit na dvě hodiny logické myšlení a královská zábava je zaručena. Ve filmu není jediné hluché místo, děj příjemně odsýpá a drží divákovu pozornost až do konce, který je otevřený a přímo volá po pokračování.

 • 80%
  0
  0
  6. 5. 2017
  salisbury (989 bodů)

  John Wick se vkrvil do druhého dílu, který opět nasadil tempo podobné zrychlenému tepu netrénovaného maratónského uprchlíka. Od prvotních vteřin se vcelku jednoduchý děj nezastaví a jak na zapnutém běžícím pásu kmitá s ohlušující kanonádou kulek zařezávájících se do hromady těl, která po setkání s Johnem bezvládně padají v zem. Keanu Reeves si oblékl svůj neprůstřelný oblek, který mu sedí stejně jak na míru šitá role Johna Wicka a vrhá se střemhlav do slušivého eRkového reje. Po filmu člověk nikterak nezmoudří, vcelku si z něho nemůže ani nic moc vzít, ale rozhodně s vypnutým mozkem si ho nadmíru užije.

 • 85%
  1
  0
  23. 2. 2017
  tedoun (743 bodů)

  Předem děkuji pro kinobox za pozvánku. Byl to dobrý film až na to, že teď chci kapitolu tři protože... odpověď je na konci filmu. Tak na to běžte je to super film a Keanu dokázal,že nejen Tom Cruise umí hrát podobné film. Dávám 85!

 • 90%
  0
  0
  19. 3. 2017
  martin-kubista (741 bodů)

  Na film se mi původně ani moc nechtělo (jednička mě zase tolik nenadchla), ale naštěstí jsem se enchal přemluvit. Dvojka mi přišla mnohem svižnější a akční scény víc propracované. Ústřední zápletka není moc složitá, ale tomuhle stylu to jen a jen prospívá. Hlavní hrdina je lehce nesmrtelný, ale scény vypadají i tak věrohodně (způsob držení zbraní, postup střelby, souboj muž proti muži atd). Rozhodně pro mě docela překvapení a jeden z nejlepších čistě akčních filmů poslední doby.

  • čistokrevná akce
  • akční scény působí "věrohodně"
  • 80%
   0
   0
   24. 5. 2017
   Sheemas (734 bodů)

   John Wick je zpátky a tentokrát i bez mrtvého psa. Obavy o provedení druhého dílu se naštěstí nepotrvdily, možná byl překonán i díl první, a přestože již víme co ve filmu uvidíme, stále můžeme být některými způsoby boje překvapeni, aneb tužka je tužka. A i když se John na konci prvního dílu pokusil odejít do důchodu, nepovedlo se a my můžeme sledovat hon na Itala, pak na všechny okolo a pak všech na Johna. Keanu ve dvojce přitvrzuje souboje i střelbu a stále mu to skvěle šlape. Příběh je sice jednoduchý, ale i tak je to skvělý nářez.

  • 95%
   0
   0
   4. 9. 2017
   divid.jh (698 bodů)

   Pokud si tento film pustíte doma na skvělém domácím kině, se špičkovým 4K obrazem a 7.1 DD, tak zapomenete na nějakou nelogiku, úplně se ponoříte do zvukových efektů, radost sledovat tento skvělý počin.

  • 75%
   4
   0
   23. 2. 2017
   siginho (603 bodů)

   Ano je to skvělá podívaná.Akční boje na luxusní úrovni.
   Ale chybí mitrochu lepší dějová linka a rozumnější logika.
   Tolik mrtvol by nezvládl ani Lungren v dobách největší slávy.
   Relaitka by byla ais torchu jinde...
   Po kotpilpvačce ze schodů by se nikdo nezvedl.
   Ale nebude se v tom nimrat. Jen mám obavu,aby dnešní mládež třeb aneuvažovala o tom, že se do opravdu dokázat. životnost hlavního hrdiny by v reálném světě byla cca 4 střety. :-)
   Mně se to stejně líbilo.
   Slunce, seno je taky sračka ,a le koukám na ot rád :-)

   • Reeves a jeho kamenná tvář
   • přehnaní žovitnost
  • 50%
   0
   0
   5. 3. 2018
   minimoj (579 bodů)

   • Film plný akce, nic jiného jsem neočekávala, ale první díl se mi líbil víc. Jak to většinou bývá je druhý díl kopii prvního dílu. Celkem nic překvapivého se zde již neodehrává. V případě že od filmu neočekáváte kulturní zážitek, ale pouze pobavení a odpočinek lze film doporučit
   • 90%
    2
    0
    1. 3. 2017
    Kick077 (576 bodů)

    Pokračování, které hezky navázalo na předchozí díl a udrželo tempo jedničky. Možná že byl sled událostí ještě rychlejší než u jedničky. Když jsem viděl stopáž před filmem, tak se mi nechtělo věřit, že by bylo možné, aby film utekl a celou dobu si udržel úroveň, ale ukázalo se, že to možné je. Nudit jsem se nestihnul. Navíc veškerá akce byla podaná s elegancí. Jsem zvědavý na trojku. Závěrečná scéna si udělala parádní prostor pro pokračování.

   • 85%
    1
    0
    6. 2. 2018
    Pacman (551 bodů)

    Poctivá příprava se na výsledku odrazila. Akční sekvence jsou strhující a realistické. Bohužel jich bylo až moc a trochu jsem si po půlce filmu připadal jako v nějaké FPS hře, kde počítačem ovládaní nepřátelé nabíhají před vaši hlaveň a pod vaše ruce. Ale jinak super film. Akční kamera přesná a přehledná, hudba super. Pozadí tajné společnosti Continental dobré. Nakonec sice až moc paranoidní a neucelené, ale najděte mi za poslední dobu něco lepšího. Jsem tedy velice zvědav jak tohle chtějí rozplést.

   • 80%
    0
    0
    8. 1. 2018
    mikewin (548 bodů)

    Dvojka je dějově velmi blízko prvnímu filmu, jen v ní chybí okamžik překvapení. Jinak je to ovšem mistrně zvládnutá střílečka a jen konec diváka mírně zarmoutí :D
    V zásadě dobrá zábava, když víte co máte od filmu čekat a nehledáte něco hlubšího. Oddech a chvílemi i vtipná zábava.

   • 90%
    2
    0
    1. 3. 2017
    memphistto (474 bodů)

    Stará škola v novém kabátku, i takto by se dal popsat tento Rkový počin a je dobře, že to není slátanina pro 12 leté. Kdo od filmu příliš nečeká a chce se jen pobavit bude odměněn víc než chtěl. akce, akce, akce to je náplň celého filmu a jelikož je film kratší stopáže, tak se nestihne ani omrzet. :)

   • 75%
    1
    0
    1. 3. 2017
    dis (442 bodů)

    Přednosti: Je tam pes. Taky Keanu Reeves, kterýmu fandím už hezký roky - protože je sympaťák i jako soukromá osoba, a pokud dostane roli určitýho typu, tak předvede, že umí hrát. A dočkáme se parádních řežeb. Kdo říká, že tenhle testosteron ronící film je jenom pro chlapy? Mluvil jsem s pár nadšenejma divačkama, a nevzaly jen Reevesův dojímavej ksicht a pár záběrů na holý bicepsy. Choreografie, načasování, provedení akčních scén víc než lahůdkový. Jestli (říkám "jestli") existuje nějakej reálnej svět zabijáků, tak by měl vypadat jako tenhle vymyšlenej: je takovej úhlednej a kulantní. Plus: vorvanej protagonista - ideální model hrdiny, kterej to schytává na budku, a přesto jde dál. Mínus: když se jeden zamyslí, scénář je vo ničem. Žádnej podkres, druhej plán, všechno jen slouží k vytvoření bitevní scenérie, který dominuje Baba Jaga. I když možná - ono by se i nejaký poselství našlo :-)

   • 90%
    1
    0
    1. 3. 2017
    wtemplar (384 bodů)

    Opět se jedná o poctu klasickým akčním filmům, kde nesmrtelný hrdina je sám proti celému světu a opět to funguje jako v prvním díle. Oproti jedničce přibylo zajímavějších soubojů, ale naopak absolutně zmizel hudební doprovod (jednička měla skvělý soundtrack, tady není nic).

   • 85%
    1
    0
    1. 3. 2017
    zrzinda2408 (304 bodů)

    Film ze 2 třetin obsahoval přesně to, co jsem od něj čekala a pak několik milých překvapení a pár maličkostí, které bránily tomu, aby film byl opravdu klasika. Je zvláštní, že i přes tu syrovost dokáže diváka vtáhnout do děje a zaujmout. Ne každému se musí líbit, ale za mě jednoznačně ano. Ženy ze sálu často odcházely :)

   1 2 dalsi posledni
   80 76 ?
   jak hlasovat?
   • airlibra 75%
   • Filmokolik 75%
   • sugi 55%
   • RichardRM 70%
   • eli.bal 85%
   • loudaxxx 75%
   • Eliška Jana 75%
   • Bonny4 90%
   • homedo 70%
   • Akarot 80%
   všechna hodnocení (155)

   V žebříčcích uživatelů

   11. místo z 26 v žebříčku uživatele JosefTomas

   „Na John Wicka 2 byla kladena velká očekávání, ale celý tvůrčí tým, který ze sebe vydal maximum a nebál se prakticky ničeho. Takže se John vrátil a rozhodně...”

   30. místo z 34 v žebříčku uživatele Chimpanzee21
   Sdílet tuto stránku:

   Partneři: