John Wick: Chapter 2 (USA)
« další názvy »
USA USA
122 minut

Žánry

:
Akční, Krimi, Thriller, Film Noir, Blockbuster, Gangsterka, Série/Franchise
Motto: Nedráždi hada bosou nohou

Obsah

:
V pokračování úspěšného akčního thrilleru z roku 2014 přinutí legendárního Johna Wicka (Keanu Reeves) k návratu ze zabijáckého důchodu jeho bývalý spolupracovník, více »« méně

Režie

:
Chad Stahelski

Scénář

:
Derek Kolstad

Herci

:
Ruby Rose Keanu Reeves Bridget Moynahan Ian McShane Peter Stormare ...
Premiéra: 23. 2. 2017
Distributor: Freeman Ent.
Přístupnost: MP-15
Jste na stránce filmu John Wick 2. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu John Wick 2 myslíte! K 15. srpnu 2022 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 28100 uživatelů. Děkujeme!

Recenze John Wick 2


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 75%
  4
  2
  29. 11. 2017
  Brenan88 (45657 bodů)

  Tohle pokračování mi přijde ve všech ohledech stejné jako první díl. Jen je to celé více přehnané a hnané do extrému. Více mrtvol,více akce,více všeho. Občas to na mne bylo až moc,ale stále to bylo v hranicích dobrého vkusu. Nad příběh není radno přemýšlet,páč o něj moc ani nejde. Hlavní je se dobře usadit a užívat si tuhle akční podívanou.

 • 80%
  0
  0
  14. 4. 2019
  martin-mickey-stusak (25904 bodů)

  Nejnebezpečnější hitman světa je nucen se vrátit do hry. A jako obvykle nezůstane nit suchá. Volné pokračování přináší další slibnou akční jízdu, která svou náturou svádí k myšlence vytvořit další akční filmovou sérii. Jen to musí mít stále dobré nápady. Změť drsné akce a prezentace násilí není vše. Tento druhý snímek funguje úplně stejně, jako předchozí. Ten byl překvapivě nízkorozpočtový, což opět hrdě potvrdilo pravidlo, že i z mála lze udělat hodně. Nyní se rozpočet navýšil na dvojnásobek a jestli je to znát, záleží na dojmu diváků. Co se týče výpravy, efektů, barevnosti a tempa, je na co se dívat. Tmavé pozadí, neonové osvětlení a uměle vytvořené záběry prostě stále fungují. Drsná atmosféra se striktně drží své nátury a vytváří vzrušující akční zábavu bez bázně a hany. Z Johna Wicka se pomalu, ale jistě, stává akční fenomén, který by mohl mít v rámci žánru něco do sebe.

 • 80%
  0
  0
  17. 2. 2018
  Pete69 (20699 bodů)

  John Wick 2 se mi líbil o kouusíček méně, než první díl, ale prakticky je to srovnatelné. Hlavní hrdina typu Arnolda ve filmu Komando, kde ho milión kulek minulo a on trefil jednou ranou dva. John Wick není špatná akční podívaná a otevřený konec dává třetímu dílu docela slibnou zápletku.

 • 80%
  3
  1
  23. 2. 2017
  Sheldon (16022 bodů)

  John Wick 2 už není film natočený kamarády takřka na koleně jako jednička, ale regulérní hollywoodská produkce natočená v New Yorku a Římě a podle ohlasů kritiky a diváků je jasné, že je to ještě větší úspěch, než jednička. Myslím si, že Wick se vrátí i potřetí. Opět tedy platí, že pokud máte rádi pořádnou staromódní akci a Keanu Reevese, který přebije i občasné lapsy v logice příběhu nebo režii, tak byste neměli být zklamáni.

 • 85%
  0
  1
  2. 3. 2017
  lamps (14886 bodů)

  Akční film pohybu v plné parádě. Sice s až povážlivou absencí sebekontroly v občas příliš natahovaných akčních scénách, ale zato s nejopojnějším nadhledem a nejfunkčnější syntézou všemožných žánrových motivů za hodně dlouhá léta. John Woo má konečně řádného nástupce.

 • 75%
  0
  1
  12. 12. 2017
  Danny F. (11147 bodů)

  Jednou táto akce stačila a v dalším pokračování se to už jenom opakuje. Nemohu nic zlého najít, je to film plný akce, dobře synchronizovaných soubojů a stříleček. Dějově naprosto stejné jako předchůdce jen s tím rozdílem že Wick šel dál a pokračoval v tom co nedokonal v jedničce.

 • 80%
  2
  0
  24. 2. 2017
  JosefTomas (8638 bodů)

  Keanu Reeves se vrací, aby zase přelámal pár kostí v těle a postřílel řadu nepřátel. John Wick je zpět a čekání se vyplatilo. Pro ty, co chtějí kvalitní příběh, musím ihned zklamat. Příběh a zápletka je dosti jednoduchá a není hřebem večera. Hřebem je totiž akce. Akce je udělána mnohem lépe a propracovaněji. Choreografie takřka dokonalá, přestřelky skvost a Reeves jen potvrdil, že si uznání charismatického vraha zasloužil. Všechna akce je detailně promyšlená a Strašák(Baba Jaga) se vrátila, jako nikdy před tím. Dvojka je perfektním nástupcem jedničky, sice má, co se týče zápletky, nudnější příběh. Ale dokáže ho nahradit skvělou akcí, hláškami a zase akcí. Navíc vše podtrženo rychlým dějem.

 • 85%
  0
  1
  14. 8. 2017
  squirrelpool (6940 bodů)

  Jedničkou se John stal králem akčního žánru současnosti. S očekáváním jsem proto byl opatrný. Nevěřil jsem, že se může povést znovu vymyslet, pro akční film, tak dokonalou motivaci hlavního hrdiny. Což se tedy nepovedlo, ale Johnu Wickovi se přesto podařilo vysedět si na královském trůnu ďůlek.

 • 5%
  4
  6
  27. 2. 2017
  Pas (6212 bodů)

  Procentoví onanisti tady zase exhibují nad černo-černou tmou ve které se odbývá 80% soubojů která má zakrýt konstatní fádnost naprosté většiny snímku. Inovace tady sice malá je, místo zlých a zprofanovaných rusáků jsou hlavními záporaky italské špagety z Cosa Nostry.Matrixový hrdina Keanu Reeves sice na šarmu příliš neztratil ale nemá pořádného protihráče a dějově to je ještě horší odvar Ramba II. kde jedinou zápletkou je kolik střel vyjde z hlavně najednou.Na trojku by se tvůrci mohli vypravit někam do Číny ale uvidíme jak to bude s americkými dluhy vůči téhle zemi a tak je možné , že si Keanu v trojce zakope do hlav mexikánů ...Nezáživné jak hodně ojetá deska která se není schopná posunout dál a na stejném místě se vždy zastaví a opět vrací do výchozí pozice. O čem však nepochybuji je fakt , že si získá hordu příznivců kteří pak nejlépe na ulici budou předvádět své počiny v duchu Jonathana Wicka.

 • 65%
  2
  0
  5. 3. 2017
  Standa. (6168 bodů)

  Bohužel, budu muset být trochu kritický, protože se stalo přesně to, čeho jsem se nejvíc obával při pohledu na 122 minutovou délku filmu. Druhé pokračování nebylo vůbec špatné, ale hrozně brzo mě začali nudit ty předlouhé scény a hluchá místa, kde jen tak někdo nesmyslně chodí, atd. Otevřený konec mě ovšem nastartoval natolik, že se na další pokračování těším i přes to všechno, co mě zde trochu zklamalo.

  • Dynamická hudba
  • Opětovné setkání Nea a Morfea po 14 letech
  • Keanu Reeves běhá jak Steven Seagal :D
  • Někdy možná až moc strohé dialogy(a teď nemyslím tu němou holku)
 • 80%
  5
  0
  23. 2. 2017
  Tom Hardy (5251 bodů)

  Potvrzení toho, že krvavý akční film je plnohodnotné umění, které patří do galerie. Oproti jedničce už chybí prvek překvapení, finále ale potěšilo důslednou osudovostí, která konečně naplno přijímá pravidla hongkongské akční školy (jaká škoda, že na iDnesu to neocení, protože Spáčilka tradičně vzala kramle cca 15 minut před koncem ). Jestli je dvojka lepší než jednička, to v tuhle chvíli úplně posoudit nedokážu. Ale navazuje výborně. Scénu v metru tesat do kamene.

 • 95%
  2
  0
  7. 5. 2017
  Chimpanzee21 (3855 bodů)

  A je to tu, pokračování Johna Wicka je venku, a co můžete čekat??? Od prvního dílu se dost změnilo. Akčnost film neztratil, ovšem trochu ubral na realnosti (neprůstřelné sako? - ok karbonová vlákna, ale vždyť to neměl naplé!). Naštěstí úbytek realnosti převyšuje lepším příběhem, už to není jen hnaní se za pomstou, ale je to zpět v práci, přežij v ulicích a POMSTA!

  • Keanu Reeves
  • Akčnost
  • Příběh
  • Výběr zbraní
  • Reálnost
 • 90%
  0
  0
  7. 3. 2017
  rkotvald (3159 bodů)

  Jednička byla fajn, ale Stahelski v ní kaskadéra nezapřel a některé elementární prvky tam chyběly. Dvojka je lepší. Mužná, hmatatelně surová a tvrdá, zároveň natočená relativně za pakatel a přitom stylová, jako televizní reklama na nový model Mercedesu. Scény v Itálii, nebo ve skleněném bludišti hovoří za vše. Funguje to i jako plnohodnotný akční film, jehož mytologie je oproti prvnímu dílu level up, děj je vrstevnatější a přestřelky ještě šťavnatější. Vůbec akce jako taková je prvek, který je dotažen k dokonalosti. Málokde uvidíte taková komba, tolik střelby a hlavně tak neskutečně přehledně, a chlapsky silově natočené bojové scény. Mnohdy bez střihu a úhybu kamery. Je tedy jasné, že Reeves se nadřel, ale hlavně že tím žije a zbožňuje to. Herecky téměř bez výhrad rovnoměrně rozvržené. Super štěky Franca Nera, Stormera, Fishburna. Božský Common v roli tvrdého bodyguarda. Vůbec bitky mezi Wickem a Commonem byly jedny z nejlepších co kdy kdo natočil. Konkurovat tomu může snad jen Raid. Jestli to takhle bude bobtnat dál, máme se ve trojce na co těšit.

 • 90%
  0
  0
  7. 3. 2017
  HappyPiere (2773 bodů)

  Někomu nemusí sedět táhlejší část příběhu, která rozvíjí mytologii světa Johna Wicka, ale pro mne to byla jedna z lepších částí. Celkově film "trpí" značným střídáním tempa, ale jinak je to krásná ukázka toho, jak se dá točit akční film, když nemusíte hlavního herce neustále nahrazovat kaskadéry. Parádní podívaná (příběh samozřejmě bídnej).

 • 80%
  0
  0
  5. 1. 2020
  Blackhand47XD (2263 bodů)

  První díl Johna Wicka byla příjemná chuťovka, která ukázala, že v žánru akčních filmů se dá ještě něco slušného předvést. Dvojka je sice o chlup slabší, ale stále je zábavná a krásně nám rozvíjí mytologii kolem zabijáckého cechu. Kde měl Neo svého Morfea má Wick nyní Krále žebráků a Reeves si tak s Fishburnem zahráli opět bok po boku. Akční scény jsou pořád fajn, ale občas už u nich člověk musí kroutit hlavou, jako například nad rádoby nenápadnou přestřelkou v metru. Co mě na takových filmech vždycky potěší, jsou scény, kdy si jdou hlavní hrdinové pro vybavení a Wick to v Říme zvládl perfektně. S čistým svědomím tak filmu dávám 80%

 • 80%
  0
  0
  15. 6. 2020
  kknk2 (2257 bodů)

  Co asi většina ocení, je podrobnější náhled do prostředí příběhu na rozdíl od dosti tajnůstkářské jedničky. Taky častější opodstatňování zaručuje větší smysluplnost, ač v mém případě to způsobilo jako vedlejší produkt obtížnější empatii. Tyto drobnosti nijak výrazně neovlivnily můj celkový dojem, skvělý akční thriller.

 • 80%
  0
  0
  8. 9. 2017
  Larrysbride (2072 bodů)

  První John Wick byl, k mému naprostému nepochopení, první pořádný hit Keanu Reevese v této dekádě. A dvojka se nejen poučuje z vlastních chyb, ale přidává na všem, co dělalo originál výjimečným - v režii bývalého kaskadéra Chada Stahelskiho se tak dočkáme nejen více akce a krve, ale i stylu, místy až elegance. Ano, John Wick je (konečně) sexy. Chapter 2 je jednoduše non-stop jízda, která ztělesňuje vše, po čem jen mohou fanoušci akčních snímků toužit. Je to droga, která ve vás probudí extázi od prvního doteku a na konci zanechá jen jeden jediný chtíč - víc!

 • 80%
  0
  0
  1. 3. 2017
  Fxxx (1410 bodů)

  Potvrzení toho, že krvavý akční film je plnohodnotné umění, které patří do galerie. Oproti jedničce už chybí prvek překvapení, finále ale potěšilo důslednou osudovostí, která konečně naplno přijímá pravidla hongkongské akční školy (jaká škoda, že na iDnesu to neocení, protože Spáčilka tradičně vzala kramle cca 15 minut před koncem ). Jestli je dvojka lepší než jednička, to v tuhle chvíli úplně posoudit nedokážu. Ale navazuje výborně. Scénu v metru tesat do kamene.

 • 85%
  1
  0
  1. 3. 2017
  Bemiurg (1329 bodů)

  Po delší době opět ryzí akční film. Stačí při vstupu do sálu odstavit na dvě hodiny logické myšlení a královská zábava je zaručena. Ve filmu není jediné hluché místo, děj příjemně odsýpá a drží divákovu pozornost až do konce, který je otevřený a přímo volá po pokračování.

 • 80%
  0
  0
  6. 5. 2017
  salisbury (1100 bodů)

  John Wick se vkrvil do druhého dílu, který opět nasadil tempo podobné zrychlenému tepu netrénovaného maratónského uprchlíka. Od prvotních vteřin se vcelku jednoduchý děj nezastaví a jak na zapnutém běžícím pásu kmitá s ohlušující kanonádou kulek zařezávájících se do hromady těl, která po setkání s Johnem bezvládně padají v zem. Keanu Reeves si oblékl svůj neprůstřelný oblek, který mu sedí stejně jak na míru šitá role Johna Wicka a vrhá se střemhlav do slušivého eRkového reje. Po filmu člověk nikterak nezmoudří, vcelku si z něho nemůže ani nic moc vzít, ale rozhodně s vypnutým mozkem si ho nadmíru užije.

 • 95%
  0
  0
  4. 9. 2017
  divid.jh (1008 bodů)

  Pokud si tento film pustíte doma na skvělém domácím kině, se špičkovým 4K obrazem a 7.1 DD, tak zapomenete na nějakou nelogiku, úplně se ponoříte do zvukových efektů, radost sledovat tento skvělý počin.

 • 85%
  1
  0
  23. 2. 2017
  tedoun (879 bodů)

  Předem děkuji pro kinobox za pozvánku. Byl to dobrý film až na to, že teď chci kapitolu tři protože... odpověď je na konci filmu. Tak na to běžte je to super film a Keanu dokázal,že nejen Tom Cruise umí hrát podobné film. Dávám 85!

 • 90%
  0
  0
  19. 3. 2017
  martin-kubista (798 bodů)

  Na film se mi původně ani moc nechtělo (jednička mě zase tolik nenadchla), ale naštěstí jsem se enchal přemluvit. Dvojka mi přišla mnohem svižnější a akční scény víc propracované. Ústřední zápletka není moc složitá, ale tomuhle stylu to jen a jen prospívá. Hlavní hrdina je lehce nesmrtelný, ale scény vypadají i tak věrohodně (způsob držení zbraní, postup střelby, souboj muž proti muži atd). Rozhodně pro mě docela překvapení a jeden z nejlepších čistě akčních filmů poslední doby.

  • čistokrevná akce
  • akční scény působí "věrohodně"
  • 55%
   0
   0
   14. 2. 2019
   sugi (742 bodů)

   ... Bruce Willis má Smrtonosnou past ... Mel Gibson Odpaltu ... Sylvester Stallone Rockyho a Ramba ... Arnold Schwarzenegger Komando ....,,, a tak dále a Keanu Reeves nemohl zůstat pozadu ..... Námět , který byl již tolikrát omýlán , že začal být nudný . Kdyby ve filmu - sérii , jelikož se připravuje trojka - šlo , alespoň ještě o něco jiného , byl by film - série výborná , ale takhle se řádí do řady . fanoušci nereálných akčních scén budou u vytržení , film je velice dobře zpracován , i já jsem oba díly dokoukal až do konce , ale vidět po druhé je již nemusím .

  • 80%
   0
   0
   24. 5. 2017
   Sheemas (736 bodů)

   John Wick je zpátky a tentokrát i bez mrtvého psa. Obavy o provedení druhého dílu se naštěstí nepotrvdily, možná byl překonán i díl první, a přestože již víme co ve filmu uvidíme, stále můžeme být některými způsoby boje překvapeni, aneb tužka je tužka. A i když se John na konci prvního dílu pokusil odejít do důchodu, nepovedlo se a my můžeme sledovat hon na Itala, pak na všechny okolo a pak všech na Johna. Keanu ve dvojce přitvrzuje souboje i střelbu a stále mu to skvěle šlape. Příběh je sice jednoduchý, ale i tak je to skvělý nářez.

  • 75%
   0
   0
   14. 5. 2019
   Pája DJ (644 bodů)

   Nečekané pokračování úspěšného nástupu Johna Wicka na scénu. Rychlá jízda, která se jen málokdy zastaví. Návrat Johna Wicka je ve vší parádě a mnozí teprve pozdě pochopí, že neměl raději opouštět svůj zabijácký důchod a nebylo tak vhodné probudit spící babu Jagu. Pro příznivce Keenu Reevese a milovníky akce a bohových scén, prostě nutnost :o)

  • 75%
   4
   0
   23. 2. 2017
   siginho (633 bodů)

   Ano je to skvělá podívaná.Akční boje na luxusní úrovni.
   Ale chybí mitrochu lepší dějová linka a rozumnější logika.
   Tolik mrtvol by nezvládl ani Lungren v dobách největší slávy.
   Relaitka by byla ais torchu jinde...
   Po kotpilpvačce ze schodů by se nikdo nezvedl.
   Ale nebude se v tom nimrat. Jen mám obavu,aby dnešní mládež třeb aneuvažovala o tom, že se do opravdu dokázat. životnost hlavního hrdiny by v reálném světě byla cca 4 střety. :-)
   Mně se to stejně líbilo.
   Slunce, seno je taky sračka ,a le koukám na ot rád :-)

   • Reeves a jeho kamenná tvář
   • přehnaní žovitnost
  • 90%
   2
   0
   1. 3. 2017
   Kick077 (596 bodů)

   Pokračování, které hezky navázalo na předchozí díl a udrželo tempo jedničky. Možná že byl sled událostí ještě rychlejší než u jedničky. Když jsem viděl stopáž před filmem, tak se mi nechtělo věřit, že by bylo možné, aby film utekl a celou dobu si udržel úroveň, ale ukázalo se, že to možné je. Nudit jsem se nestihnul. Navíc veškerá akce byla podaná s elegancí. Jsem zvědavý na trojku. Závěrečná scéna si udělala parádní prostor pro pokračování.

  • 50%
   0
   0
   5. 3. 2018
   minimoj (587 bodů)

   • Film plný akce, nic jiného jsem neočekávala, ale první díl se mi líbil víc. Jak to většinou bývá je druhý díl kopii prvního dílu. Celkem nic překvapivého se zde již neodehrává. V případě že od filmu neočekáváte kulturní zážitek, ale pouze pobavení a odpočinek lze film doporučit
   • 85%
    1
    0
    6. 2. 2018
    Pacman (586 bodů)

    Poctivá příprava se na výsledku odrazila. Akční sekvence jsou strhující a realistické. Bohužel jich bylo až moc a trochu jsem si po půlce filmu připadal jako v nějaké FPS hře, kde počítačem ovládaní nepřátelé nabíhají před vaši hlaveň a pod vaše ruce. Ale jinak super film. Akční kamera přesná a přehledná, hudba super. Pozadí tajné společnosti Continental dobré. Nakonec sice až moc paranoidní a neucelené, ale najděte mi za poslední dobu něco lepšího. Jsem tedy velice zvědav jak tohle chtějí rozplést.

   1 2 dalsi posledni

   Hodnocení a recenze John Wick 2

   80 76 ?
   jak hlasovat?
   • Crreed 90%
   • Mikik4444 90%
   • Mrykodaj 90%
   • aquiver 5%
   • Mayalles 85%
   • cerfik 20%
   • Lovecour69 75%
   • DarthKofolus 85%
   • hlavněvklidu 70%
   • jakub-balaj 80%
   všechna hodnocení (195)

   V TV

   V žebříčcích uživatelů

   11. místo z 26 v žebříčku uživatele JosefTomas

   „Na John Wicka 2 byla kladena velká očekávání, ale celý tvůrčí tým, který ze sebe vydal maximum a nebál se prakticky ničeho. Takže se John vrátil a rozhodně...”

   33. místo z 41 v žebříčku uživatele Chimpanzee21
   71. místo z 103 v žebříčku uživatele squirrelpool
   335. místo z 599 v žebříčku uživatele Mikik4444