John Wick 2
Komentáře

Napište komentář

?%
0
0
Host
1 2 3 dalsi posledni
 • 75%
  3
  2
  29. 11. 2017
  Brenan88 (39450 bodů)

  Tohle pokračování mi přijde ve všech ohledech stejné jako první díl. Jen je to celé více přehnané a hnané do extrému. Více mrtvol,více akce,více všeho. Občas to na mne bylo až moc,ale stále to bylo v hranicích dobrého vkusu. Nad příběh není radno přemýšlet,páč o něj moc ani nejde. Hlavní je se dobře usadit a užívat si tuhle akční podívanou.

 • 80%
  0
  0
  14. 4. 2019
  martin-mickey-stusak (16413 bodů)

  Nejnebezpečnější hitman světa je nucen se vrátit do hry. A jako obvykle nezůstane nit suchá. Volné pokračování přináší další slibnou akční jízdu, která svou náturou svádí k myšlence vytvořit další akční filmovou sérii. Jen to musí mít stále dobré nápady. Změť drsné akce a prezentace násilí není vše. Tento druhý snímek funguje úplně stejně, jako předchozí. Ten byl překvapivě nízkorozpočtový, což opět hrdě potvrdilo pravidlo, že i z mála lze udělat hodně. Nyní se rozpočet navýšil na dvojnásobek a jestli je to znát, záleží na dojmu diváků. Co se týče výpravy, efektů, barevnosti a tempa, je na co se dívat. Tmavé pozadí, neonové osvětlení a uměle vytvořené záběry prostě stále fungují. Drsná atmosféra se striktně drží své nátury a vytváří vzrušující akční zábavu bez bázně a hany. Z Johna Wicka se pomalu, ale jistě, stává akční fenomén, který by mohl mít v rámci žánru něco do sebe.

 • 80%
  3
  1
  23. 2. 2017
  Sheldon (13017 bodů)

  John Wick 2 už není film natočený kamarády takřka na koleně jako jednička, ale regulérní hollywoodská produkce natočená v New Yorku a Římě a podle ohlasů kritiky a diváků je jasné, že je to ještě větší úspěch, než jednička. Myslím si, že Wick se vrátí i potřetí. Opět tedy platí, že pokud máte rádi pořádnou staromódní akci a Keanu Reevese, který přebije i občasné lapsy v logice příběhu nebo režii, tak byste neměli být zklamáni.

 • 85%
  0
  1
  2. 3. 2017
  lamps (12964 bodů)

  Akční film pohybu v plné parádě. Sice s až povážlivou absencí sebekontroly v občas příliš natahovaných akčních scénách, ale zato s nejopojnějším nadhledem a nejfunkčnější syntézou všemožných žánrových motivů za hodně dlouhá léta. John Woo má konečně řádného nástupce.

 • 75%
  0
  1
  12. 12. 2017
  Danny F. (11098 bodů)

  Jednou táto akce stačila a v dalším pokračování se to už jenom opakuje. Nemohu nic zlého najít, je to film plný akce, dobře synchronizovaných soubojů a stříleček. Dějově naprosto stejné jako předchůdce jen s tím rozdílem že Wick šel dál a pokračoval v tom co nedokonal v jedničce.

 • 80%
  0
  0
  17. 2. 2018
  Pete69 (9391 bodů)

  John Wick 2 se mi líbil o kouusíček méně, než první díl, ale prakticky je to srovnatelné. Hlavní hrdina typu Arnolda ve filmu Komando, kde ho milión kulek minulo a on trefil jednou ranou dva. John Wick není špatná akční podívaná a otevřený konec dává třetímu dílu docela slibnou zápletku.

 • 85%
  0
  1
  14. 8. 2017
  squirrelpool (6668 bodů)

  Jedničkou se John stal králem akčního žánru současnosti. S očekáváním jsem proto byl opatrný. Nevěřil jsem, že se může povést znovu vymyslet, pro akční film, tak dokonalou motivaci hlavního hrdiny. Což se tedy nepovedlo, ale Johnu Wickovi se přesto podařilo vysedět si na královském trůnu ďůlek.

 • 65%
  2
  0
  5. 3. 2017
  Standa. (6152 bodů)

  Bohužel, budu muset být trochu kritický, protože se stalo přesně to, čeho jsem se nejvíc obával při pohledu na 122 minutovou délku filmu. Druhé pokračování nebylo vůbec špatné, ale hrozně brzo mě začali nudit ty předlouhé scény a hluchá místa, kde jen tak někdo nesmyslně chodí, atd. Otevřený konec mě ovšem nastartoval natolik, že se na další pokračování těším i přes to všechno, co mě zde trochu zklamalo.

  • Dynamická hudba
  • Opětovné setkání Nea a Morfea po 14 letech
  • Keanu Reeves běhá jak Steven Seagal :D
  • Někdy možná až moc strohé dialogy(a teď nemyslím tu němou holku)
 • 5%
  4
  6
  27. 2. 2017
  Pas (6120 bodů)

  Procentoví onanisti tady zase exhibují nad černo-černou tmou ve které se odbývá 80% soubojů která má zakrýt konstatní fádnost naprosté většiny snímku. Inovace tady sice malá je, místo zlých a zprofanovaných rusáků jsou hlavními záporaky italské špagety z Cosa Nostry.Matrixový hrdina Keanu Reeves sice na šarmu příliš neztratil ale nemá pořádného protihráče a dějově to je ještě horší odvar Ramba II. kde jedinou zápletkou je kolik střel vyjde z hlavně najednou.Na trojku by se tvůrci mohli vypravit někam do Číny ale uvidíme jak to bude s americkými dluhy vůči téhle zemi a tak je možné , že si Keanu v trojce zakope do hlav mexikánů ...Nezáživné jak hodně ojetá deska která se není schopná posunout dál a na stejném místě se vždy zastaví a opět vrací do výchozí pozice. O čem však nepochybuji je fakt , že si získá hordu příznivců kteří pak nejlépe na ulici budou předvádět své počiny v duchu Jonathana Wicka.

 • 80%
  2
  0
  24. 2. 2017
  JosefTomas (5936 bodů)

  Keanu Reeves se vrací, aby zase přelámal pár kostí v těle a postřílel řadu nepřátel. John Wick je zpět a čekání se vyplatilo. Pro ty, co chtějí kvalitní příběh, musím ihned zklamat. Příběh a zápletka je dosti jednoduchá a není hřebem večera. Hřebem je totiž akce. Akce je udělána mnohem lépe a propracovaněji. Choreografie takřka dokonalá, přestřelky skvost a Reeves jen potvrdil, že si uznání charismatického vraha zasloužil. Všechna akce je detailně promyšlená a Strašák(Baba Jaga) se vrátila, jako nikdy před tím. Dvojka je perfektním nástupcem jedničky, sice má, co se týče zápletky, nudnější příběh. Ale dokáže ho nahradit skvělou akcí, hláškami a zase akcí. Navíc vše podtrženo rychlým dějem.

 • 80%
  5
  0
  23. 2. 2017
  Tom Hardy (4357 bodů)

  Potvrzení toho, že krvavý akční film je plnohodnotné umění, které patří do galerie. Oproti jedničce už chybí prvek překvapení, finále ale potěšilo důslednou osudovostí, která konečně naplno přijímá pravidla hongkongské akční školy (jaká škoda, že na iDnesu to neocení, protože Spáčilka tradičně vzala kramle cca 15 minut před koncem ). Jestli je dvojka lepší než jednička, to v tuhle chvíli úplně posoudit nedokážu. Ale navazuje výborně. Scénu v metru tesat do kamene.

 • 95%
  2
  0
  7. 5. 2017
  Chimpanzee21 (3609 bodů)

  A je to tu, pokračování Johna Wicka je venku, a co můžete čekat??? Od prvního dílu se dost změnilo. Akčnost film neztratil, ovšem trochu ubral na realnosti (neprůstřelné sako? - ok karbonová vlákna, ale vždyť to neměl naplé!). Naštěstí úbytek realnosti převyšuje lepším příběhem, už to není jen hnaní se za pomstou, ale je to zpět v práci, přežij v ulicích a POMSTA!

  • Keanu Reeves
  • Akčnost
  • Příběh
  • Výběr zbraní
  • Reálnost
 • 90%
  0
  0
  7. 3. 2017
  rkotvald (3119 bodů)

  Jednička byla fajn, ale Stahelski v ní kaskadéra nezapřel a některé elementární prvky tam chyběly. Dvojka je lepší. Mužná, hmatatelně surová a tvrdá, zároveň natočená relativně za pakatel a přitom stylová, jako televizní reklama na nový model Mercedesu. Scény v Itálii, nebo ve skleněném bludišti hovoří za vše. Funguje to i jako plnohodnotný akční film, jehož mytologie je oproti prvnímu dílu level up, děj je vrstevnatější a přestřelky ještě šťavnatější. Vůbec akce jako taková je prvek, který je dotažen k dokonalosti. Málokde uvidíte taková komba, tolik střelby a hlavně tak neskutečně přehledně, a chlapsky silově natočené bojové scény. Mnohdy bez střihu a úhybu kamery. Je tedy jasné, že Reeves se nadřel, ale hlavně že tím žije a zbožňuje to. Herecky téměř bez výhrad rovnoměrně rozvržené. Super štěky Franca Nera, Stormera, Fishburna. Božský Common v roli tvrdého bodyguarda. Vůbec bitky mezi Wickem a Commonem byly jedny z nejlepších co kdy kdo natočil. Konkurovat tomu může snad jen Raid. Jestli to takhle bude bobtnat dál, máme se ve trojce na co těšit.

 • 90%
  0
  0
  7. 3. 2017
  HappyPiere (2770 bodů)

  Někomu nemusí sedět táhlejší část příběhu, která rozvíjí mytologii světa Johna Wicka, ale pro mne to byla jedna z lepších částí. Celkově film "trpí" značným střídáním tempa, ale jinak je to krásná ukázka toho, jak se dá točit akční film, když nemusíte hlavního herce neustále nahrazovat kaskadéry. Parádní podívaná (příběh samozřejmě bídnej).

 • 80%
  0
  0
  8. 9. 2017
  Larrysbride (2067 bodů)

  První John Wick byl, k mému naprostému nepochopení, první pořádný hit Keanu Reevese v této dekádě. A dvojka se nejen poučuje z vlastních chyb, ale přidává na všem, co dělalo originál výjimečným - v režii bývalého kaskadéra Chada Stahelskiho se tak dočkáme nejen více akce a krve, ale i stylu, místy až elegance. Ano, John Wick je (konečně) sexy. Chapter 2 je jednoduše non-stop jízda, která ztělesňuje vše, po čem jen mohou fanoušci akčních snímků toužit. Je to droga, která ve vás probudí extázi od prvního doteku a na konci zanechá jen jeden jediný chtíč - víc!

 • 80%
  0
  0
  1. 3. 2017
  Fxxx (1303 bodů)

  Potvrzení toho, že krvavý akční film je plnohodnotné umění, které patří do galerie. Oproti jedničce už chybí prvek překvapení, finále ale potěšilo důslednou osudovostí, která konečně naplno přijímá pravidla hongkongské akční školy (jaká škoda, že na iDnesu to neocení, protože Spáčilka tradičně vzala kramle cca 15 minut před koncem ). Jestli je dvojka lepší než jednička, to v tuhle chvíli úplně posoudit nedokážu. Ale navazuje výborně. Scénu v metru tesat do kamene.

 • 85%
  1
  0
  1. 3. 2017
  Bemiurg (1107 bodů)

  Po delší době opět ryzí akční film. Stačí při vstupu do sálu odstavit na dvě hodiny logické myšlení a královská zábava je zaručena. Ve filmu není jediné hluché místo, děj příjemně odsýpá a drží divákovu pozornost až do konce, který je otevřený a přímo volá po pokračování.

 • 80%
  0
  0
  6. 5. 2017
  salisbury (1008 bodů)

  John Wick se vkrvil do druhého dílu, který opět nasadil tempo podobné zrychlenému tepu netrénovaného maratónského uprchlíka. Od prvotních vteřin se vcelku jednoduchý děj nezastaví a jak na zapnutém běžícím pásu kmitá s ohlušující kanonádou kulek zařezávájících se do hromady těl, která po setkání s Johnem bezvládně padají v zem. Keanu Reeves si oblékl svůj neprůstřelný oblek, který mu sedí stejně jak na míru šitá role Johna Wicka a vrhá se střemhlav do slušivého eRkového reje. Po filmu člověk nikterak nezmoudří, vcelku si z něho nemůže ani nic moc vzít, ale rozhodně s vypnutým mozkem si ho nadmíru užije.

 • 85%
  1
  0
  23. 2. 2017
  tedoun (770 bodů)

  Předem děkuji pro kinobox za pozvánku. Byl to dobrý film až na to, že teď chci kapitolu tři protože... odpověď je na konci filmu. Tak na to běžte je to super film a Keanu dokázal,že nejen Tom Cruise umí hrát podobné film. Dávám 85!

 • 90%
  0
  0
  19. 3. 2017
  martin-kubista (767 bodů)

  Na film se mi původně ani moc nechtělo (jednička mě zase tolik nenadchla), ale naštěstí jsem se enchal přemluvit. Dvojka mi přišla mnohem svižnější a akční scény víc propracované. Ústřední zápletka není moc složitá, ale tomuhle stylu to jen a jen prospívá. Hlavní hrdina je lehce nesmrtelný, ale scény vypadají i tak věrohodně (způsob držení zbraní, postup střelby, souboj muž proti muži atd). Rozhodně pro mě docela překvapení a jeden z nejlepších čistě akčních filmů poslední doby.

  • čistokrevná akce
  • akční scény působí "věrohodně"
  1 2 3 dalsi posledni
  80 76 ?
  jak hlasovat?
  • anonnym 95%
  • shark white 85%
  • Pája DJ 75%
  • RoCo 85%
  • jan-istvanek 75%
  • LiVentura 70%
  • Fricino 70%
  • Had 85%
  • HugoBoss 65%
  • Futureman 70%
  všechna hodnocení (166)

  V žebříčcích uživatelů

  11. místo z 26 v žebříčku uživatele JosefTomas

  „Na John Wicka 2 byla kladena velká očekávání, ale celý tvůrčí tým, který ze sebe vydal maximum a nebál se prakticky ničeho. Takže se John vrátil a rozhodně...”

  30. místo z 34 v žebříčku uživatele Chimpanzee21
  71. místo z 101 v žebříčku uživatele squirrelpool
  Sdílet tuto stránku:

  Partneři: