Men in Black International (USA)
« další názvy »
USA USA
115 minut

Žánry

:
Akční, Komedie, Sci-fi, Blockbuster, Komiksový, Film s monstry, Retro, Série/Franchise
Motto: Svět se sám nezachrání

Obsah

:
Muži a ženy v černém vždycky chránili Zemi před šmejdem z vesmíru. Ve svém novém dobrodružství čelí dosud největšímu globálnímu ohrožení: zákeřnému dvojímu více »« méně

Režie

:
F. Gary Gray

Scénář

:
Matt Holloway Art Marcum Lowell Cunningham

Herci

:
Tessa Thompson Chris Hemsworth Rebecca Ferguson Emma Thompson Liam Neeson ...

Podívej se na Muži v černém: Globální hrozba online!

Přehrát online O2
Premiéra: 13. 6. 2019
Distributor: Falcon
Přístupnost: MP-12
Jste na stránce filmu Muži v černém: Globální hrozba. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Muži v černém: Globální hrozba myslíte! K 29. listopadu 2021 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27812 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 30%
  0
  0
  18. 12. 2019
  martin-mickey-stusak (24153 bodů)

  Může být pro organizaci 'Muži v černém' horší nepřítel, než zlotřilý mimozemšťan? Může. Takzvaný krtek vynášející z organizace informace. Námět je daný, film může začít. Komediální nátura předchozích snímků se přenesla do akčnější atmosféry, což není na škodu. Filmové zpracování komiksové předlohy má alespoň nějaký vývoj. Katastrofální je však scénář. Je znát vynucování vtípků, které prostě nefungují. Chybí tomu patřičná šťáva a um. Děj jako takový také zní, jakoby byl splácnutý narychlo. Kdo by hledal nějaký dějový zvrat, má smůlu. A to navíc je celý koncept zprasen politickou nerozvážností, na kterou doplatili všechny takovéto filmy. Název organizace 'Muži v černém' není jen tak pro srandu králíků. Co tam proboha dělá žena, která je navíc středem pozornosti celého příběhu? Tessa Thompson je sice vynikající herečka, což je v tomto snímku ve své roli bezpodmínečně vidět, ale feminismus a gender prostě do něčeho takového nepatří. Ve scénáři se sice snaha účast ženské postavy v organizaci patřičně osvětlit, ale vznikla spíše trapnost převyšující zdravý rozum a logiku. Světe div se. Šéfem organizace 'Muži v černém' je také žena. V tomto bodě prostě film nemilosrdně ztrácí na své atraktivitě a potenciálu. Úspěšná série byla zneužita pro feministickou a genderovou propagandu a tak nelze k tomu přistupovat jinak, než jako k propagandistickým českým snímků z padesátých let minulého století, byť jsou mnohé natočené zdařile.  

 • 60%
  0
  0
  20. 9. 2020
  Pete69 (17066 bodů)

  Muži v černém se snažili navázat na stejnou linku, jako měli předchozí díly a to se povedlo, co už se mi ale líbilo méně byli agenti, kteří mi prostě do role nesedli. Will Smith a Tommy Lee Jones byli prostě jiný kalibr. Ani nová generace MIB mě ale nijak nepohoršila - 60%

 • 85%
  0
  1
  16. 12. 2020
  homedo (3331 bodů)

  Jinak film je to opravdu dobrý
  původní trilogie je mnohem lepší, ale ani tento film nezklame. postava Emmy Thompson mě nezaujala, je mi nepříjemná, a je zbytečná. prvotní špatné dojmy z postavy hrané Tess Thompsonovou, jakožto zoufalou, né zrovna přitažlivou dívkou, která se za každou cenu chce dostat do MIB, se nakonec rozplynou, poté co se začne vzdělávat, tak i něco ví, avšak, kdyby jí na začátku ten týpek nedal ten šutr, tak je tam taky celkem nepodstatnou, ale jako pomocník pro Agenta H (Chris Hemsworth), byla dobrá.

   • žena v hlavní roli filmu MUŽI v černém? BLBOST!
  • 90%
   0
   2
   16. 6. 2019
   roque (2919 bodů)

   Film celkem oddechovka, u které nemusíte moc přemýšlet. Nevyrazí dech, ale ani neurazí. Klasické zbraně, létací auto. V tom žádná novinka. Záporák až na konci, ale ani on nijak zvlášť originální.

   • sexy Chris Hemsworth nalákal určitě velkou spoustu fanynek :)
   • mimozemšťani
   • záporák
  • 20%
   2
   0
   3. 11. 2019
   VasaFlasa (2781 bodů)

   Tohle nebyla globální hrozba, ale globální genderový průser. Podle mě je prznění filmových klasic neodpustitelné a Chris Hemsworth se objevil i v předělávce krotitelé duchů (pardon Krotitelky duchů) a už má našlápnuto i na ženského Thora. S Chrisem to jde zkrátka s kopce a doufám, že tomuto trendu bude brzy konec.

  • 80%
   0
   1
   30. 10. 2019
   leafroller (2622 bodů)

   Po naprosto příšerném třetím a ještě mnohem horším druhém pokračování je čtyřka návrat ke klasice s výrazným technologickým upliftem. Je to svěží, vtipné, děj frčí kupředu bez zbytečných prázdných míst a především tam není žádný rádoby vtipný negr, okolo kterého by se musel film povinně točit. Oddychovka, na kterou se rád podívám znovu. Jo a ty dva badguyové jsou působiví.

  • 65%
   0
   0
   8. 11. 2019
   Blackhand47XD (2125 bodů)

   Muže v černém lze jednoduše považovat za klasiku z přelomu století a není se proto čemu divit, že se v Sony pokusili na tuto sérii navázat. Samozřejmě nejde o žádný restart jako v případě Krotitelek duchů, ale o jakési volné pokračování se zcela novými hrdiny. Řekněme si to na rovinu, scénář zde opravdu nefunguje. Příběh se bez nějakého většího důvodu přesouvá z oblastí A do oblasti B, je tu až nesmyslné množství padouchů s tím, že ten hlavní je totálně předvídatelný a dojde tu i na nesmyslné zvraty spojené s minulostí hlavní hrdinky. Christ s Tessou spolu fungují docela dobře, ale to a jistá dávka nostalgie je víceméně to jediné, co vás u filmu udrží. Ve finále jsem dostal přesně to, co jsem očekával, takže ani nijak zklamaný nejsem. 65%

  • 40%
   0
   0
   19. 7. 2020
   Martrix (2085 bodů)

   Pozor, teď jistě příjde něco kulervoucího, protože nastupuje dramatická hudba. Aaaaa, ono nic. Tessa prošla maskovacím zařízením, za kterým se odehrávalo to, co jsme čekali že tam bude. Takže nejen nic kulervoucího, ale ani nic kulešimrajícího, nebo aspoň kuleovívajícího. A tak to jde dál a dál, skoro celý film. V čem je potíž? Hošové se zasekli v devadesátkách, kde bylo CGI v plenkách a všichni ti emzáci v MIB byli COOL. Hemsworthovi bylo v době MIB 14 let a jistě ho ani nenapadlo, že jednou bude aktivně pomáhat při pohřbívání(rebootování) takových pecek, jako byli Krotitelé duchů a Muži v černém. Pokud jste fanoušci MIB, asi si najdete důvod, proč dát víc než dvě hvězdy. Já ale nemám potřebu omlouvat špatnou režii a výběr herců, což jsou hlavní příčiny proč nemají MIB 4 DRIVE. No a pak ten infantilní humor, jako by to bylo cíleno na 12-ti letá děcka...strašlivý scény s Pěšákem... . Prostě dobře míněná, ale dost nepovedená věc. Škoda.

  • 55%
   1
   0
   27. 8. 2019
   Vurhor (2011 bodů)

   Thor a Valkyrie to nezvládli. Naprosto chápu, proč je dali zas k sobě. I přestože to jsou zde oba vcelku nezajímavé charaktery (on přehnaný ňouma, ona votravně ve všem dokonalá), chemie je mezi nimi dobrá, ale celkový dojem z filmu to nezachraňuje ani náhodou. Noví Muži v černém se sice opět vytasí s pitoreskně vyhlížejícími emzáky, vychytanými zbraněmi, charakteristickou hudbou, atd., ale kouzlo z původních dílů nezachytili ani náhodou. Vizuálně dobrá a vcelku zábavná podívaná, plus dobrý jiskření mezi oběma hlavními postavami, jsou asi hlavními pozitivy, jinak je vše na těžkém průměru až podprůměru. Sakra, ani vtipný to nebylo. Muži v černém nebyli vtipní! To je prostě selhání jak hrom. Nemluvě o tom, že každý předešlý díl měl výrazného hlavního padoucha, tady je to dost slabota.

  • 70%
   0
   0
   26. 10. 2019
   kknk2 (1883 bodů)

   Zas taková kalamita to nebyla. Globální hrozba kromě nových hlavních postav nepřináší nic nového, humor slábne a film nevyužívá potenciál předchozích snímků. Tessa Thompson naštěstí má větší prostor než Hemsworth, jehož role nijak nepřidává na kvalitě filmu. Celkově jsem se bavila, tvůrci by se mohli ponaučit a zkusit další pokračování, protože svět mužů v černém má ještě mnoho, co nabídnout.

  • 55%
   1
   0
   3. 11. 2019
   Reacherjack2016 (1393 bodů)

   No, čekal jsem od známé značky docela více, ale úplná katastrofa to nebyla. Trošku předvídatelné, překvapivě sprosté, vtipy více pro dospělé, ale dobré. Je vidět, že na place byly problémy. Nejvíce mě asi mrzí to, že Chris Hemsworth a Tessa Thompson nevyužili svoje komické výstupy, když jim to tak sedělo v Ragnaroku. Za mě 60%.

  • 5%
   1
   1
   19. 6. 2019
   Wolf77 (987 bodů)

   Měl jsem možnost shlédnout tento film a už trailer naznačoval, že to bude hrůza a opravdu byla. Tento film nemá nic čím by diváka zaujal. Byla to koncentrovaná nuda a i skalní příznivce MIB to muselo znechutit. Nic nového to nepřináší a tak bych tento film asi nemohl nikomu doporučit, ale jak se říká tisíc lidí, tisíc chutí a tak věřím, že si své diváky nakonec tento film najde, i když je otázkou kolik jich bude...

   • vůbec nic
   • všechno
  • 65%
   2
   0
   21. 6. 2019
   Špímoňátko (871 bodů)

   Ve srovnání s originálním MIB trochu slabší, ale i tak sem se dost zasmál. Zápletka poměrně dost průměrná a plná predpovídatelných zvratu. Pokud to beru jako sranda film, tak sem si oddechl a odcházel z kina spokojený. Za mě 65%. Film nebyl ten z nejlepších, ale rozhodne ani z těch nejhorších.

  • 50%
   0
   0
   1. 10. 2019
   KajkaFajka (719 bodů)

   Milujem Chrisa Hemswortha. Je to kus krásného chlapa ale na Willa v předchozích dílech nemá. Je to také uvolněné a bez problémov a trochu se člověk zabaví. Jinak nevidět znamená ušetřit čas na zkouknutí něčeho jiného a lepšího

   • hezké efekty
   • krásné reálie
   • 70%
    0
    0
    26. 6. 2019
    wtemplar (462 bodů)

    K mému překvapení jsem se u filmu hodně bavil. Měl jsem z toho dobrý pocit jako z prvního dílu kdysi a dle mého názoru je to lepší než druhý a třetí díl.
    Paradoxně nejslabší článek filmu je Chris Hemsworth, který toho moc nepředvedl. Jako Thor je skvělý, ale tady mu to moc nesedlo.
    Nejlepší je naopak vedlejší postava Pawny, kde platí co věta to perla. Podobně jako třeba Korg v Thorovi nebo Drax v Guardians of Galaxy.

   • 70%
    0
    0
    27. 3. 2021
    Honza 13 (422 bodů)

    Tak a je hotovo. Tommy Lee Jones a Will Smith už ve filmu nejsou a bez nich to už prostě není ono. Nedá se to bohužel srovnat s původními třemi filmy. Muži v černém a vévodí tomu žena ? To mu nějak nerozumím.

   • 20%
    0
    1
    27. 8. 2019
    sexipsik (404 bodů)

    Tak předně - film jsem dokoukal cca do půlky. Za tu dobu jsem se dvakrát pousmál. Celé je to neskutečně prázdné a naprosto mi bylo lhostejné, co se tam komu děje. Vtipné to není. V půlce filmu jsem si pustil Dva a půl chlapa a za úvodní minutu se nasmál víc, než za polovinu filmu MIB. Udělejte si obrázek sami.

   • 55%
    0
    0
    25. 8. 2020
    dana-hrozkova (318 bodů)

    Asi se zdá, že zde došly nápady. To je asi největší slabina filmu. Určitě šlo z látky vykřesat víc. Protože film má dostatek humoru a hlášek a vizuálně je to taky výborně zvládnuté. Jen ten film tak nějak nudí. Chybí tomu trocha víc lehkosti a nadhledu.

   • 60%
    0
    0
    1. 10. 2019
    shalmirane (223 bodů)

    Pokračování mužů v černém, lepší než druhý díl, horší než první. Dočkáme se vesmírných monster kujících pikle na naší Zemi, poznáme větší síť MiB, ale celým filmem se táhne snaha posledních let protlačit ženy do všemocných hrdinek zachraňující svět. Ale aspoň to zvládli lépe, než v Cpt. Marvel.

    • Film obsahuje velkou bouchačku
    • Velký tlak na hrdinku, co musí všechny zachránit
   • 45%
    1
    0
    4. 8. 2019
    Matyna (47 bodů)

    Stejně jako druhé a třetí pokračovaní je to trochu zklamání.

    • dobrá hudba, která filmu hodně pomohla
    • výborné spec. efekty
    • dokonalí mimozemšťani
    • slabší herecké obsazení
    • trochu nudný a předvídatelný scénář
    • vlažný vzájemný vztah dvou hlavních postav
   • 10%
    0
    0
    1. 10. 2019
    Ladislav-novosad (36 bodů)

    Cože? Tohle že je remake slavných mužů v černém. Ani náhodou, jedná se o velkou spatlaninu všech spatlanin, Chris by si měl vybírat lepší role, protože tohle mu vůbec nesedlo a byl to jeden z nejhorších remaků, co jsem kdy viděl, dokonce ani nedokoukal. Tohle si zaslouží odpad.

   59 47 ?
   jak hlasovat?
   • josef-gregor 80%
   • Kubys Fencl 60%
   • cerfik 80%
   • Lovecour69 55%
   • slevin 60%
   • Honza 13 70%
   • Alex 100%
   • homedo 85%
   • Reacherjack2016 55%
   • Morfeus82 55%
   všechna hodnocení (93)