Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
bLaCk0uT
Michal Jozífek
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
70
Od nejnovějších
Lucifer
(2016)
26. 8. 2020
8
Šarlatán
(2020)
26. 8. 2020
8
X-Men
(2000)
26. 8. 2020
8
Černobyl
(2019)
14. 5. 2019
9.5
Bez jištění na El Capitan
(2018)
14. 5. 2019
9.5
Avengers: Endgame
(2019)
14. 5. 2019
9.5
Já, Simon
(2018)
6. 6. 2018
8.5
Manifesto
(2015)
6. 6. 2018
7
Solo: Star Wars Story
(2018)
6. 6. 2018
6
Kvarteto
(2017)
28. 11. 2017
9.5
120 BPM
(2017)
28. 11. 2017
8
7 životů
(2017)
28. 11. 2017
9
Láska nebeská
(2003)
14. 11. 2017
9.5
Eso v rukávu
(1951)
14. 11. 2017
10
Přelet nad kukaččím hnízdem
(1975)
14. 11. 2017
9.5
Stranger Things
(2016)
14. 8. 2017
9
Atomic Blonde: Bez lítosti
(2017)
14. 8. 2017
6
Baby Driver
(2017)
14. 8. 2017
7.5
Oklamaný
(2017)
20. 7. 2017
7
Valerian a město tisíce planet
(2017)
20. 7. 2017
7
Dunkerk
(2017)
20. 7. 2017
9
Mělčiny
(2016)
13. 7. 2017
6
Rozpolcený
(2016)
13. 7. 2017
7.5
Místo u moře
(2016)
13. 7. 2017
6.5
Loupež ve velkém stylu
(2017)
6. 5. 2017
8.5
Mimi šéf
(2017)
6. 5. 2017
6
Rychle a zběsile 8
(2017)
6. 5. 2017
8
Jak ukrást Dagmaru
(2001)
18. 3. 2017
0
Herkules 3D
(2009)
18. 3. 2017
0
Waterloo po česku
(2002)
18. 3. 2017
0
I dva jsou rodina
(2016)
13. 3. 2017
9.5
Zlato
(2016)
13. 3. 2017
7.5
Kong: Ostrov lebek
(2017)
13. 3. 2017
6.5
Temný rytíř povstal
(2012)
1. 3. 2017
9
Vetřelec
(1979)
1. 3. 2017
9
Harry Potter a Relikvie smrti - část 2
(2011)
1. 3. 2017
9
Avatar
(2009)
1. 3. 2017
9
Zootropolis: Město zvířat
(2016)
21. 2. 2017
8.5
Iron Man
(2008)
21. 2. 2017
9
Na hraně zítřka
(2014)
21. 2. 2017
8.5
1
2