Going in Style (USA)
USA USA
96 minut

Žánry

:
Komedie, Krimi
Motto: Na srovnání účtů není nikdy pozdě

Obsah

:
V zoufalé snaze platit účty a přežít kvůli svým blízkým se trojice kamarádů odhodlá riskovat všechno a přepadnout banku, která je připravila o jejich peníze. více »« méně

Režie

:
Zach Braff Arthur Lewis

Scénář

:
Theodore Melfi

Herci

:
Joey King Morgan Freeman Ann-Margret Michael Caine Alan Arkin ...
Premiéra: 20. 4. 2017
Distributor: Freeman Ent.

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 75%
  3
  0
  15. 7. 2017
  Brenan88 (12296 bodů)

  Nedávno nám staříci zapařili ve Vegas a letos pro změnu vykradli banku. Zábava je to i tentokrát parádní. Příběh snímku je sám o sobě zajímavý a poukazuje na fakt s kterým se musi denně potýkat důchodci po celém světě. Loupež ve velkém stylu se po celou dobu nese v příjemném a uvolněném stylu čemuž dopomáhá i dobře zvolený hudební podmaz. Chvílemi jsme měl pocit jako by mne film vrátil do 90 let. Všemu vládlo pevnou rukou zkušené herecké trio a Christopher Lloyd jenž byl v roli pomateného starce geniální. Také jsme vůbec netušil jak je Zach Braff dobry režisér. Po celou dobu drží film pevně v rukou a velmi dobře mamíchal mix komedie - akce - napětí. Od první do poslední minuty jsem se dobře bavil a rád si projekci tohoto snímku zopakuji.

 • 60%
  0
  0
  6. 5. 2017
  majhan (397 bodů)

  No Dandyho parˇáci to asi nebudou, ale možná je to k dobru věci. Humor je někdy důležitější než sebedokonalejší plán a pokud bere člověk život s nadhledem také i vzhledem k věku a životním zkušenostem a vlastně nemá moc co ztratit, tak je podobné řešení nasnadě. Všechno je a hlavně stejně bude jinak.

 • 90%
  0
  0
  1. 5. 2017
  dadoool (331 bodů)

  Tak tohle byla naprostá pecka! Dlouho jsem se v kině tak nepobavila. Trojice byla perfektní, vtipná a také velmi dobře zahrané. Prostě bomba. Jak si trojice starých pánů plánuje loupež, no to bys prostě nevymyslel :D. Klidně bych šla do kina zase, to se určitě vyplatí, i když tě v bance okradou o penzi a přijdeš o barák :D.

 • 65%
  0
  0
  14. 7. 2017
  polopaticky (268 bodů)

  Zach Braff natočil takřka totožně stylizovanou komedii, s níž před čtyřmi roky vyrukoval Jon Turteltaub. Stejně jako ve "Frajerech ve Vegas" můžete očekávat řadu povedených hlášek, které nejednou rozvibrují Vaši bránici, zejména pak scéna ze sámošky patří k tomu nejlepšímu, co žánr nabízí. Ústřední herecké legendární trio Freeman - Caine - Arkin, s významným přispěním výborně ztvárněné postavy Miltona v podání Christophera Lloyda, nezklamalo a dokázalo, že umí diváka naladit na tu správnou pohodovou vlnu. Tempo filmu je v porovnání s obdobnými snímky současné americké kinematografie poklidné, což je s ohledem na příběh a herecké obsazení naprosto příhodné. Pakliže snímku odpustíte několik laciných a nadbytečných scén, spojených převážně s postavou bankovního úředníka Chucka, ztvárněnou Joshem Paisem, a velmi diskutabilní rozdělení zla a dobra, budete se náramně bavit a odcházet z kina s nostalgií na časy minulé.

 • 85%
  0
  0
  6. 5. 2017
  bLaCk0uT (181 bodů)

  Tenhle film prostě musí být dobrý! A jeho záruka kvality je jasná - Freeman, Caine, Arkin, trojice talentovaných herců spojila své síly a vytvořili něco vtipného a dokonalého. Jedná se o takovou krásnou oddechovou komedii, u které nemusíte přemýšlet, zasmějete se a ještě ke všemu vás překvapí rozuzlení, které jste vůbec nečekali. Spousta vtipných hlášek a vedle skvělé mužské trojice i stále krásná Ann-Margret.

 • 75%
  0
  0
  24. 4. 2017
  EvieJJ (129 bodů)

  Když vám přestane chodit penze a trapnej bankovní trotl se vám směje do xichtu, protože hypotéka, kterou vám vnutil, má samozřejmě háček, který je nepravděpodobný, ale poradce není kámoš, takže spíš pěkně kecal a vám je jasný, že takhle přijdete o barák a na schůzi fírmy, ve které jste makali celý život, vám řeknou že se můžete jít pást, protože přesunuli výrobu a penzijní fond zmrazili... mno prostě tihle tři klucí to nemají na důchod jednoduchý. Bankovní loupež se pro ně proto jeví jako jasná volba. Vážné téma zabalené ve spoustě příjemného humoru.

 • 80%
  0
  0
  6. 5. 2017
  Pepazdepa (116 bodů)

  Je těžké se vyrovnat konkurenci a to i přesto, že tu máme takovou sestavu. Zkrátka jsem čekal více komplikovanou loupež a takové to finální vysvětlování alá Dannyho parťáci, mi v tomto případě nestačilo, lépe řečeno ani nebylo nutné. Ale příběhy staříků bavili a podle očekávání to bylo kvalitně zahrané. Jen jsem to nutně nemusel vidět v kině a už se na to asi znovu nepodívám. ... GA Cinema

73 62 ?
 • Zoompie 90%
 • Brenan88 75%
 • polopaticky 65%
 • mondak 70%
 • majhan 60%
 • bLaCk0uT 85%
 • Pepazdepa 80%
 • Elizabett 90%
 • dadoool 90%
 • winner 65%
všechna hodnocení (20)
jak hlasovat?
Sdílet tuto stránku:

Partneři: