Going in Style (USA)
USA USA
96 minut

Žánry

:
Komedie, Krimi
Motto: Na srovnání účtů není nikdy pozdě

Obsah

:
V zoufalé snaze platit účty a přežít kvůli svým blízkým se trojice kamarádů odhodlá riskovat všechno a přepadnout banku, která je připravila o jejich peníze. více »« méně

Režie

:
Zach Braff

Scénář

:
Theodore Melfi

Herci

:
Joey King Morgan Freeman Ann-Margret Michael Caine Alan Arkin ...
Přehrát online O2
Premiéra: 20. 4. 2017
Distributor: Freeman Ent.

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 75%
  6
  0
  15. 7. 2017
  Brenan88 (31794 bodů)

  Nedávno nám staříci zapařili ve Vegas a letos pro změnu vykradli banku. Zábava je to i tentokrát parádní. Příběh snímku je sám o sobě zajímavý a poukazuje na fakt s kterým se musi denně potýkat důchodci po celém světě. Loupež ve velkém stylu se po celou dobu nese v příjemném a uvolněném stylu čemuž dopomáhá i dobře zvolený hudební podmaz. Chvílemi jsme měl pocit jako by mne film vrátil do 90 let. Všemu vládlo pevnou rukou zkušené herecké trio a Christopher Lloyd jenž byl v roli pomateného starce geniální. Také jsme vůbec netušil jak je Zach Braff dobry režisér. Po celou dobu drží film pevně v rukou a velmi dobře mamíchal mix komedie - akce - napětí. Od první do poslední minuty jsem se dobře bavil a rád si projekci tohoto snímku zopakuji.

 • 60%
  0
  0
  14. 8. 2017
  FiL44 (2629 bodů)

  Už mě přestávají bavit filmy, kde se vezme parta slavných důchodců a snaží se si ten život ještě naposledy užít. Všechno jsou to strašně charismatičtí pánové, ale film je tak mdlý, že si nepamatuji ani jednu věc. Jako jednohubka dobré, ale nechápu na koho byl tento film zacílen

 • 100%
  0
  0
  25. 7. 2017
  leafroller (1965 bodů)

  Příběhů, které ukazují staré lidi jinak, než rozežrané revmatem a rakovinou slintající v útulku, je stále hodně málo. A přitom je jich tolik zapotřebí. A tahle komedie není ani tak o nějaké bance, ale o třech starých mužích, kteří nehodili flintu do žita. Takže pokud čekáte nějaký superrafinovaný plán a senzační podívanou, budete nejspíš zklamaní. Dostanete totiž jen herecký koncert 3 klasiků. "Jenom" to, nic víc.

 • 90%
  0
  0
  5. 8. 2017
  Chimpanzee21 (1334 bodů)

  Film krásně ukazuje, jak systém se staršími lidmi absolutně vyj**ává. Smutné na tom je to, že až na tu banku je ten film svým způsobem absolutně reálný. A když už jsme u té banky, tak se mi hodně líbí, že je to promyšlené a neobsahuje to nějaké šílené ptákoviny.

 • 60%
  0
  0
  6. 5. 2017
  majhan (422 bodů)

  No Dandyho parˇáci to asi nebudou, ale možná je to k dobru věci. Humor je někdy důležitější než sebedokonalejší plán a pokud bere člověk život s nadhledem také i vzhledem k věku a životním zkušenostem a vlastně nemá moc co ztratit, tak je podobné řešení nasnadě. Všechno je a hlavně stejně bude jinak.

 • 90%
  0
  0
  1. 5. 2017
  dadoool (379 bodů)

  Tak tohle byla naprostá pecka! Dlouho jsem se v kině tak nepobavila. Trojice byla perfektní, vtipná a také velmi dobře zahrané. Prostě bomba. Jak si trojice starých pánů plánuje loupež, no to bys prostě nevymyslel :D. Klidně bych šla do kina zase, to se určitě vyplatí, i když tě v bance okradou o penzi a přijdeš o barák :D.

 • 65%
  0
  0
  14. 7. 2017
  polopaticky (287 bodů)

  Zach Braff natočil takřka totožně stylizovanou komedii, s níž před čtyřmi roky vyrukoval Jon Turteltaub. Stejně jako ve "Frajerech ve Vegas" můžete očekávat řadu povedených hlášek, které nejednou rozvibrují Vaši bránici, zejména pak scéna ze sámošky patří k tomu nejlepšímu, co žánr nabízí. Ústřední herecké legendární trio Freeman - Caine - Arkin, s významným přispěním výborně ztvárněné postavy Miltona v podání Christophera Lloyda, nezklamalo a dokázalo, že umí diváka naladit na tu správnou pohodovou vlnu. Tempo filmu je v porovnání s obdobnými snímky současné americké kinematografie poklidné, což je s ohledem na příběh a herecké obsazení naprosto příhodné. Pakliže snímku odpustíte několik laciných a nadbytečných scén, spojených převážně s postavou bankovního úředníka Chucka, ztvárněnou Joshem Paisem, a velmi diskutabilní rozdělení zla a dobra, budete se náramně bavit a odcházet z kina s nostalgií na časy minulé.

 • 65%
  0
  0
  13. 8. 2017
  zrzinda2408 (283 bodů)

  Příjemná ničím nekažená podívaná, která nijak nevyniká z davu ani ničím neoslní. Takoví ochablí, staří, méně pohybliví Dannyho parťáci, o jejichžvýsledku rozhoduje malá holčička.Kdyby scénář někdo neodfláknul, mohla z toho být zajímavá podívaná, takhle je to pouze příjemně strávený večer :)

 • 85%
  0
  0
  6. 5. 2017
  bLaCk0uT (263 bodů)

  Tenhle film prostě musí být dobrý! A jeho záruka kvality je jasná - Freeman, Caine, Arkin, trojice talentovaných herců spojila své síly a vytvořili něco vtipného a dokonalého. Jedná se o takovou krásnou oddechovou komedii, u které nemusíte přemýšlet, zasmějete se a ještě ke všemu vás překvapí rozuzlení, které jste vůbec nečekali. Spousta vtipných hlášek a vedle skvělé mužské trojice i stále krásná Ann-Margret.

 • 75%
  0
  0
  14. 11. 2017
  carloss (226 bodů)

  Co je smutné může být mnohdy i velice vtipné. Tak bych shrnul celkový dojem z tohoto filmu. Jakožto komedie se dostane několik vtipných situací a nevyhnutelných skutečností s ohledem na určitou myšlenku čehosi zvaného stáří. Linie bankovní loupeže po tisícté, avšak nějak jinak. Ve výsledku slušný film.

 • 80%
  0
  0
  6. 5. 2017
  Pepazdepa (196 bodů)

  Je těžké se vyrovnat konkurenci a to i přesto, že tu máme takovou sestavu. Zkrátka jsem čekal více komplikovanou loupež a takové to finální vysvětlování alá Dannyho parťáci, mi v tomto případě nestačilo, lépe řečeno ani nebylo nutné. Ale příběhy staříků bavili a podle očekávání to bylo kvalitně zahrané. Jen jsem to nutně nemusel vidět v kině a už se na to asi znovu nepodívám. ... GA Cinema

 • 75%
  0
  0
  24. 4. 2017
  EvieJJ (145 bodů)

  Když vám přestane chodit penze a trapnej bankovní trotl se vám směje do xichtu, protože hypotéka, kterou vám vnutil, má samozřejmě háček, který je nepravděpodobný, ale poradce není kámoš, takže spíš pěkně kecal a vám je jasný, že takhle přijdete o barák a na schůzi fírmy, ve které jste makali celý život, vám řeknou že se můžete jít pást, protože přesunuli výrobu a penzijní fond zmrazili... mno prostě tihle tři klucí to nemají na důchod jednoduchý. Bankovní loupež se pro ně proto jeví jako jasná volba. Vážné téma zabalené ve spoustě příjemného humoru.

 • 80%
  0
  0
  14. 11. 2017
  BaBuKirchner (134 bodů)

  Staří pardálové to rozjíždí na své poslední misi,aby zachránily své živobytí. Zach Braff velmi dobře skloubil humor a akci a vše to působilo velmi lidsky a příjemně. Takových filmů bych ráda přivítala mnohem více. Snad se v budoucnu dočkám i dalšího takového snímku.

78 62 ?
 • homedo 90%
 • Dace 100%
 • leila-ahmadzai 100%
 • misec 85%
 • tereza-kankova 90%
 • evca-nemcakova 95%
 • pou 55%
 • martina-lux 90%
 • carloss 75%
 • BaBuKirchner 80%
všechna hodnocení (57)
jak hlasovat?
Sdílet tuto stránku:

Partneři: