The Fate of the Furious (USA)
USA USA
136 minut

Žánry

:
Akční, Krimi, Thriller
Motto: Konec rodiny

Obsah

:
Dominic Toretto (Vin Diesel) zradil svou rodinu. V jedné z nejúspěšnějších filmových sérií všech dob je sice možné cokoliv, ale tohle je víc než automobilové více »« méně

Režie

:
F. Gary Gray

Scénář

:
Chris Morgan (II) Gary Scott Thompson

Herci

:
Dwayne Johnson Charlize Theron Scott Eastwood Vin Diesel Jason Statham ...
Premiéra: 13. 4. 2017
Distributor: CinemArt CZ

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 80%
  5
  1
  16. 4. 2017
  Brenan88 (23246 bodů)

  Já se hrdě hlásím k fanouškům tohoto "seriálu" a i proto jsem si nemohl nechat ujít premiéru osmého dílu. Pro začátek chci říct,že pokud se vám nelíbily předchozí díly,tak do kina ani nechoďte. Jedná se vesměs o to samé a to jest přepálená akce,směšné dialogy a všudypřítomný stříkající testosteron. O těch nelogických věcech ve filmu se nebudu ani raději zmiňovat,protože kůže Vina Diesela je očividně ze železa a vyskočení v plné rychlosti z auta na beton na ní nenechá žádnou odřeninu. K samotnému dílu bych dodal to,že jsem vesměs opět spokojený,ALE tentokrát už mě to tak moc nebavilo jako předchozí díly. Nevím zda jsem už touto značkou přesycen,ale ve filmu prostě byly pasáže,které mě moc nebavily a sem tam jsem se přistihl jak se nudím a kontroluji čas na hodinkách. Naopak bych hrozně rád vyzdvihl dvojici Statham,Rock,protože jejich scény ať už společné nebo jednotlivé patří k tomu nejlepšímu v celém filmu. Suma sumárum se opět jedná o solidní díl,který se opět nebojí bortit hranici logiky a gravitace a jde si né už tak zběsilým tempem za svým. Celkově bych dal tak 78%

 • 85%
  1
  0
  13. 4. 2017
  Sheldon (9819 bodů)

  FF8 je ze scenáristického hlediska absolutně směšný film, ale je to přesně druh útěkové blbiny, kterou diváci po celém světě milují a rádi si za ní zaplatí. Nechybí v něm samozřejmě ani poselství o rodině, které film výchovně doprovází nebo o respektu a úctě k druhým. Je to taková čtvrtmiliardová moralita.
  Každopádně tam kde si děj vypůjčuje hned z několika Bondovek, přichází zkušená režie F. G. Graye (Straight Outta Compton), který ten ,,bordel“ na plátně slušně ukočíruje a dokonce přichází s výbornou invenční scénou se samořídícími auty, stejně jako herce, kteří to drží pohromadě humorem a tím, že se nikdo až na Diesela a nestárnoucí latinskou krasavici Rodriguez nebere vůbec vážně. To platí zejména pro Kurta Russela (Věc, Osm hrozných, Deepwater Horizon: Moře v plamenech), který hraje uvolněně a naprosto chápe kde je, Dwayna Johnsona a zejména Jasona Stathama.

  Nade všemi pak ční Charlize Theron, která je prostě úžasná. Líbí se mi vtípek s obsazením Scotta Eastwooda, který jako synáček Clinta Eastwooda proslaveného rolí Mr. Nobody hraje asistenta Mr.Nobodyho jiného westernového harcovníka.

 • 80%
  0
  0
  18. 4. 2017
  lamps (7557 bodů)

  Ultrabrutálně přepálený akčňák (občas až do takové míry, že jsem čekal, že terčem zlosynů se stane Hvězda smrti a The Rock vytáhne z garáže mustanga se zabudovaným R2-D2), který ale zvládl skoro nemožné - najít fungující balanc mezi nahláškovanou superhrdinskou skopičinou, kde je dovoleno naprosto vše, a vážnějším psychologickým konfliktem ústícím do seriózně motivované nesmyslné skopičiny. A prostředníkem je jednak návykově dávkovaný humor a ohromný nadhled, díky němuž film okamžitě dostane publikum přesně tam, kam chce, a každý sci-fi prvek působí zkrátka vtipně a tak nějak přirozeně, jednak ale také velice dobře vystavěný scénář, který pro změnu zručně pracuje s omezenou komunikativností a mnohem méně se uchyluje k viditelně improvizovaným a rádoby cool dialogům (a když už, tak to i docela šlape, viz delikátní slovní přestřelky mezi Johnsonem a Stathamem, které jsou steroidem první poloviny). Kromě toho, že je akce záměrně přemrštěná a efektní, je zároveň také opravdu královsky zábavná a intenzivní, zakončená dvojím finále, které patří k těm vůbec nejprďáčtějším v historii (Statham nyní aspiruje na chůvu století, jeho scéna s prckem je nejlepší sekvencí celé série). Charlize je skvělá záporačka, Gybson pořád ještě není otravný, Rodriguez pořád miluju a Grayovi upřímně přeji, aby ještě zůstal rychlý a zběsilý - po bídné sedmičce totiž vystřelil můj zájem o tuhle testosteronovou nadílku do značných výšin.

 • 80%
  4
  0
  12. 4. 2017
  Tom Hardy (3925 bodů)

  Zábava především. Mít to o chlup lepší střih, méně šablonovitého záporáka a svižnější tempo v první polovině, klidně bych hodil plnou palbu. Takhle "jen" za 80 s tím, že jde o nejlepší díl od pětky. Zásluhu na tom má především akční finále, které tentokrát dokonale šlape, má tempo, nápady, vtip, zkrátka nic nechybí ani nepřebývá. A to nejlepší? Film se vůbec nebere vážně, chce hlavně potěšit fanoušky a nebojí se kvůli tomu sestřelit sebe sama (málokdy jsou tak vtipně využité kličky soap oper). Tvůrci mají obrovské peníze a hrají si ve stylu "dej tam tohle, a ještě tohle, a pro prdel i tohle". Když se k tomu připočte extrémně sympatické obsazení, kde postavy baví nezávisle na tom, za který tým kopou, je o hitu rozhodnuto. Zábavnější týmovka než Avengers a v akci bondovštější než samotný Bond. A takové malé osobní postesknutí - filmaři měli ideální příležitost navázat na legendární hudební balet Johna Woo z Tváří v tvář a nevyužili to. Škoda, velká škoda!

 • 80%
  0
  0
  21. 4. 2017
  JosefTomas (3249 bodů)

  A je to zpátky, dva roky utekly jako voda a máme tu další díl a jak už trailery napovídají, jde o totální úlet, jako nikdy. Neříkám, že auta skákající z baráku do baráku není přes čáru už dost, ale tady máme ponorku. V této sérii platí jednoduché pravidlo Hodně peněz=Velká zábava. Zde to tvůrci využili dostatečně a je to vidět. Tvůrci se nebáli vymýšlet čím dál větší a větší šílenosti. Naštěstí nás poslední díly naučily, že je nemáme brát vážně a pokud to nebudete řešit, tak se při nejlepším pousmějete nad nějakou pěknou bouračkou. Navíc je Vinova motivace opravdu zajímavá a musím uznat, že i nečekaná. Tvůrci se nebáli a výsledek je k nezaplacení.

 • 85%
  0
  0
  10. 5. 2017
  rkotvald (2808 bodů)

  Snaha scenáristy, který přes všechny ty šílenosti dokáže udržet příběh v jasně daných kolejích, o invenci je obdivuhodná. Rock a Statham vynikají jak v hláškách tak přátelském pošťuchování. Diesel jede klasiku. Točí film pro radost a ještě vydělává.

 • 80%
  0
  0
  7. 8. 2017
  leafroller (1710 bodů)

  Má to šmrnc, má to spád, má to soundtrack. Má to o 20 minut navíc, má to malé děti a plno citečků, má to 3 ošklivé chyby. Prostě je to takové odpočinkové sci-fíčko pro nedělní podvečer. Je to přesně to, co jste od toho čekali. Nezapamatovatelné, což je vlastně velká výhoda. Já jsem byl spokojen. A teď jdu shánět tu navigaci, která umí točit volantem:-)

 • 60%
  0
  0
  13. 7. 2017
  KajkaFajka (551 bodů)

  Nejsem velký fanda těchto filmů ale povedala som si že sa rada podívám. Ale za čtvrt hodinky som sa celkem začala nudiť a vobec mě film nebavil. Dokoukala som ho celý ale do sbírky si ho určitě nedám. Takové celkom trápné a i když tam nějaká akcia je tak stejně nuda

 • 85%
  0
  0
  13. 7. 2017
  Pája DJ (441 bodů)

  Již osmé pokračování této zběsilé jízdy na sebe nenechalo po nedávném sedmém díle dlouho čekat a partička kolem Dominica Torretta je zpět, i když tentokrát jsou síly, karty a jednotlivé role rozloženy poněkud jinak. Nechte se však překvapit a nedělejte rychlé závěry. I když možná nečekáte, že se nedá v x-tém pokračování nic nového vymyslet, bude příjemně překvapení :o)

 • 80%
  0
  0
  6. 5. 2017
  majhan (401 bodů)

  Něco mi říká, že tahle série jen tak neskončí. Stále je co nového vymýšlet a oslňovat diváky a nutno přiznat, že filmaři - herci i všichni okolo filmu znají perfektně své řemeslo.

  • Skvělá zábava a pokoukání na efekty i dobrý humor
  • Někdy až tolik rychlosti a zběsilosti už člověk ani nestíhá... le asi je to účel, aby na to šel znovu a chytal co poprve nestihl.
 • 90%
  0
  0
  13. 7. 2017
  Fricino (358 bodů)

  Že už to není film o závodění? Že už tam není Paul Walker? Ani jedno z toho není to, o čem vždycky, tenhle již seriál, byl. Těmhle rýpalům doporučím si znovu přečíst název filmů: Rychle a zběsile! A toho je tu od 1 do 8 víc než dost! Scénář je prostě dobrej a zapadá do příběhu všech předchozích dílů, ale hlavně je ze všech těch dílů nejlepší. Úžasná akce s dobrými nápady. Bondovky a jiné akčňáýky mohou jen tiše závidět. Tahle série je již kult, který přestává mít konkurenci.

 • 85%
  0
  0
  1. 5. 2017
  dadoool (341 bodů)

  Na osmý díl se mi popravdě do kina ani moc nechtělo. Podle traileru to vypadalo na totální blbost, která už mi může dojem ze série spíše zkazit, ale opak je pravdou. Film mě velmi překvapil. Ani po osmé to nebyla nuda, příběh měl nápad a celou dobu mě bavil. Soundtrack byl jako vždycky parádní, já si nemůžu stěžovat.

 • 75%
  0
  0
  13. 7. 2017
  keddie (334 bodů)

  Na scénáři už tahle série už dávno nestojí, to se tady potvrzuje. Ale akce je zase našlapaná, testosteron a sebevědomí kam se podíváš. Ale ani se zas tak moc neopakujou. Film víc stojí na špičkování dvojice Statham - Rock a hlavně na Charlize Theron, které to náramně slušelo. Kurt Russell absolutně nad věcí a evidentně si natáčení užil. Na nejlepší nářez roku to nebude, ale fanoušek této série bude nadšený a běžný fanoušek akčňáků určitě zklamán nebude.

 • 80%
  0
  0
  14. 8. 2017
  mkubalikova (293 bodů)

  Jo, jo, já tuhle partu kluků (a holek) s rychlými autíčky (náklaďáky, transportéry, tanky...) mám prostě ráda. Plus Jason Statham, který by se měl definitivně vykašlat na vážné role a točit jenom komedie. Krade si všechny scény pro sebe. Oddechovka, popcorn, vytuněná zábava s nohou nonstop na plynu. A pusa od ucha k uchu celý film. I tohle člověk občas potřebuje!

 • 80%
  0
  0
  13. 7. 2017
  dana-hrozkova (237 bodů)

  V rámci téhle série se tento díl řadí k nadprůměru, má výborné akční scény, spoustu vtipů a vynikající obsazení. Obsazení Charlize Theron byl zásah do černého, role jí úžasně sedla. Taky Kurt Russell si svojí roli vyloženě užíval. Vynikající bylo kočkování mezi Stathemem a The Rockem, kdo by to po minulém dílu čekal. Film si na nic nehraje, chce pobavit, a to se mu daří na jedničku. Jsem zvědavá co příště, závody ve vesmíru?

 • 80%
  0
  0
  6. 5. 2017
  bLaCk0uT (223 bodů)

  Prakticky celou dobu jsem si říkal: Proč takhle sakra nevypadají bondovky?! Osmý díl Rychle a zběsile je monumentálním akčním nářezem, ve kterém se kupodivu neztrácí sympatické postavy, úderné hlášky ani příběh, který je možná pitomý a děravý, ale hrne se kupředu s takovou razancí, že to začnete řešit až po závěrečných titulcích. Dieselova parta tak plní prakticky všechno, co si předsevzala, a navíc přihrála Jasonu Stathamovi jednu z nejlepších rolí jeho kariéry. Že byl Deckard Shaw dva díly zpátky chladnokrevným zabijákem? No, to je pravda. Ve světě Rychle a zběsile se ale takové drobnosti odpouštějí, aby se mohl namíchat epický výbušný popcorn s nohou konstantně na plynu. Rozhodně neříkám, že bude tahle ujetost bavit všechny. Pokud ale na Dieselovu hru přistoupíte, čeká vás další vytuněný odvaz, který šlechtí i minimální nakročení do devítky. (8/10)

 • 80%
  0
  0
  6. 5. 2017
  Pepazdepa (157 bodů)

  Tenhle film je jako kočka. Má snad osm životů. Pořád si říkáte, tohle je poslední díl, několikrát nad touhle sérií zlomíte hůl a přijde další jaro, nebo rok a tahle stará číča je zase zpátky. S nablýskaným kožíškem, novými zuby a drápy, předvádí něco, na co bych, po předposledním, velmi chabém díle nedokázal ani pomyslet. Ale je to tak a neříkám to vůbec jen proto, že je v ní i moje maličkost. Rychle a zběsile 8 má možná sice drobné mouchy, ale v kině je Vám tohle úplně šumák. Tempo je totiž přímo vražedné, akce skoro perfektní a finálová scéna přímo spektakulární. Takže až bude pokračování číslo 9,10,11 nebo 12, budu určitě zase u toho. Mňau.

 • 80%
  0
  0
  14. 8. 2017
  Kajinkamajinka (114 bodů)

  To teda byla zase nálož! Dwayn a Vin jsou prostě boží, takže jsem to zvládla v pohodě. Akce byla opřt moooc přepálená, ale to už k Rychle a zbsile patří. Brian chyběl, ale hezky ho z toho vynechali. Co ale budou dělat příště, to si nedovedu představit. Asi vesmír?

 • 85%
  1
  0
  15. 4. 2017
  starskyxaj (93 bodů)

  parádní soundtrack , parádní vtipné scénky ( u kterých jsem se v kině opravdu pobavil ) osmička patří mezi nejlepší rychle a zběsile samozřejmě po prvních třech dílech ! , ale určitě bych doporučil zajít si na to do kina film je bomba (Y) jen bych si přál trošku více aut , přišlo mi že scénky s autama tam byly celkem málo !

 • 70%
  0
  0
  17. 7. 2017
  TheRock1629 (40 bodů)

  LUXUSNÍ ! Skvělá popcornovka :-) akční jízda od začátku až do konce !! :-) a konečně i pořádná dávka humoru hlavně co se týče handrkování mezi Dwaynem Johnsonem a Jasonem Stathamem :-) oba pobavili :-D skvělý herci, skvělý obsazení, bezvadnej soundtrack :-) a konečně i odbočení od klasickýho děje který se od pátého dílu nehnul až do teď :-) víc už neprozradím

81 77 ?
 • kubi.sarka 95%
 • Kajinkamajinka 80%
 • mkubalikova 80%
 • erika-erissek-lipenska 90%
 • fifek-fifi 100%
 • kiko-hosa 80%
 • tit3k 70%
 • headhunter 90%
 • leafroller 80%
 • wodmint 75%
všechna hodnocení (86)
jak hlasovat?

V žebříčcích uživatelů

21. místo z 21 v žebříčku uživatele starskyxaj
32. místo z 42 v žebříčku uživatele Elizabett
Sdílet tuto stránku:

Partneři: