Little Hercules in 3-D (USA)
USA USA
92 minut

Žánry

:
Komedie, Rodinný
Motto: Malý Herkules, který je polobohem, žije se svým otcem, Diem, nejvyšším z Bohů, a vychovává ho Sokrates.

Obsah

:
Herkules by se chtěl podívat na Zemi, chodit tam do opravdové školy a poznat život obyčejných dětí. A tak jednoho dne z Olympu uteče a dostane se do dnešní více »« méně

Režie

:
Mohamed Khashoggi

Scénář

:
Robert Boris

Herci

:
Judd Nelson Michael Dolen Robin Givens John Heard Elliott Gould ...

Podívej se na Herkules 3D online!

Premiéra: 7. 1. 2010
Distributor: Go Crazy
Jste na stránce filmu Herkules 3D. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Herkules 3D myslíte! K 26. lednu 2022 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27872 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Herkules 3D


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 0%
  2
  0
  2. 12. 2017
  Chimpanzee21 (3834 bodů)

  Rozhodl jsem se, že udělám sérii těch nejhorších filmů vůbec a mám pocit, že to nebyl dobrý nápad. Upřímně tyhle filmy stojí za absolutní kulový a nemá cenu je brát jako filmy, spíš možná jako video na vypuzení mozku z hlavy. Pozorovat růst trávy v reálném čase je inteligentnější možnost strávení života, než koukat na tohle.

  Tento komentář použiji u všech těchto filmů, protože se nenajde jediný, na který by to nesedělo.

 • 0%
  0
  0
  9. 5. 2013
  michaela159 (1043 bodů)

  Vůbec se mi to nelíbilo. Byla to nuda.

 • 0%
  0
  0
  18. 3. 2017
  bLaCk0uT (327 bodů)

  Zvědavost mi nedala - trailer byl příšerný naprosto nepředstavitelným způsobem. Nyní můžu s čistým svědomím říci, že pokud by někdo ve svých dětech chtěl úmyslně vyvolat trvalou demenci, Herkules 3D nemusí být úplně marným nástrojem. Vrhací disk explodující na kousky po nárazu do DRÁTĚNÉHO plotu je tady tím nejméně nápadným prvkem. Vždyť ty kousky jsou přeci tři dé!!! Nutno podotknout, že zelenočervený 3D efekt tu hraje roli jen v několika (podobně dementních) scénách. Rozmluva Herkulese se Zeusem skrze záchodovou mísu je nezapomenutelná, stejně jako závěrečný běžecký závod. Triky, připomínající PC hry ze začátku milénia, dosahují největší dráždivosti při souboji Marduka se Zeusem. Ještě musím zmínit kameramana, jehož jediným předchozím počinem bylo pravděpodobně home video z dovolené, takže obraz filmu připomíná nejvíce druhořadé péčko. Ostatně při pohledu na herce permanentně čekáte, kdy si to konečně někdo s někým rozdá. Šokující porce kreténismu.

 • 0%
  0
  0
  18. 3. 2017
  Pepazdepa (269 bodů)

  Absolutně do nebe volající koncentrát špatnosti, demence, tvůrčí neschopnosti a guilty pleasure v té nejčistší možné formě, korunovaný nejhorším českým dabingem za hodně hodně hodně dlouhou dobu. Ten film je postavený na hlavu a smysl v něm nedává snad VŮBEC NIC (ať už technicky, nebo obsahově). Kameraman musel být buďto nedoceněný génius, nebo na drogách (popř. nedoceněný génius na drogách), protože herci v půlce záběrů prostě MAJÍ UŘÍZNUTÉ HLAVY! 3D efekt se plně projeví asi 4x, všechno na začátku a celý tenhle filmový omyl korunuje Hulk Hogan v záchodové míse! Aby bylo jasno, já v tom kině umřel. Akorát tomu doteďka odmítám uvěřit :))) Ale nestěžuju si. Dostal jsem PŘESNĚ TO, co jsem chtěl. P.S.: Malý Herkules mi neuvěřitelně připomíná současného přítele mé bejvalky. Enjoy, holka :

Hodnocení a recenze Herkules 3D

24 0 ?
jak hlasovat?
 • howrse 0%
 • Stanulda007 55%
 • Chimpanzee21 0%
 • bLaCk0uT 0%
 • Pepazdepa 0%
 • ballrog 65%
 • Psisko59 15%
 • olga-pu 10%
 • McFous 40%
 • vladimir-lada-but 85%
všechna hodnocení (37)