Lucifer (mezinárodní název)
« další názvy »
USA USA
42 minut

Žánry

:
Akční, Fantasy, Krimi

Obsah

:
Když se Pán pekel začne nudit, přestěhuje se do Los Angeles, otevře si tu noční klub a seznámí se s detektivem z oddělení vražd. (Netflix)

Režie

:
Nathan Hope Eagle Egilsson Louis Shaw Milito Karen Gaviola Sherwin Shilati Greg Beeman Tara Nicole Weyr Claudia Yarmy Lisa Campbell Richard Speight Jr. Mairzee Almas Alrick Riley Eduardo Sánchez Kevin Alejandro Sam Hill Viet Nguyen Matt Earl Beasley David Frazee Ben Bray Eriq La Salle Tim Matheson David Paymer Len Wiseman Marisol Torres Brad Tanenbaum Hanelle M. Culpepper Mark Tonderai Jim Vickers Jessika Borsiczky Ildy Modrovich

Scénář

:
Neil Gaiman Tom Kapinos Julia Fontana Jenn Kao Ildy Modrovich Jason Ning Sheri Elwood Jeffrey Lieber David L. McMillan

Herci

:
Tom Ellis Lauren German Kevin Alejandro D.B. Woodside Lesley-Ann Brandt ...
Jste na stránce seriálu Lucifer. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou seriály hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily seriálů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o seriálu Lucifer myslíte! K 18. říjnu 2020 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27056 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 100%
  1
  0
  14. 2. 2016
  FilipusMuff (3899 bodů)

  Aktuálně zdaleka nejzábavnější seriál od DC. Nové řady Arrowa/Flashe/Supergirl a LoT (jedinej použitelnej je Gotham..) tomuhle nehrabou ani po kotníky.. No tak snad to bude po zbytek řady tak skvělí jako je to do teď...

  • Humor
  • Obsazení
  • No prostě prakticky uplně všechno co jde u seriálu hodnotit.
  • Zatim nic
 • 80%
  1
  0
  10. 4. 2016
  HappyPiere (2771 bodů)

  Ačkoliv Hlavní představitel úplně navypadá jako postava Lucifera z koksu, tak je to velký sympaťák a má dobře napsaný part, u kterého je silnou stránkou humor. Bohužel epizodní případy nejsou zrovna tím nejvychytanějším, ale tak to je u spousty začínajících seriálů a věřím, že se to ještě rozjede. na druhou sérii se moc těším.

 • 80%
  0
  0
  25. 12. 2016
  Sheemas (736 bodů)

  Velmi zábavný, nenáročný seriál na motivy komiksu. Zpočátku jsme se obávala pouze rutinního řešení případů a sem tam nějaká hláška od Lucifera, ale postupně se začaly jednotlivé díly více prolínat, což je jednoznačně dobře. Seriál má velmi příjemné obsazení, především pak hlavní představitelé, jako oddechovka s vtipnými odkazy na Boha a věci kolem perfektní.

 • 80%
  0
  0
  26. 8. 2020
  bLaCk0uT (326 bodů)

  Hodně milé překvapení. Tak moc vtipné jsem to vážně nečekala. A Tom Ellis si to neskutečně dává. Uvidíme, jak se to příští rok rozjede. Pilot - 90% Bylo to sice trochu jako na houpačce a jistou dobu jsem se vážně obávala, že seriál sklouzne k tuctové a nezajímavé komediální krimi. Naštěstí poslední díly dojem značně vylepšily a tvůrci ukázali, že když zahrají na temnější notu, dokáže být Lucifer neuvěřitelně zábavný. Tak doufám, že ve druhé sérii se už nebudou opakovat ty zbytečné propady a pojede se hezky od začátku do konce na plný pecky. 1. série - 80% Druhá řada byla opět příjemná podívaná, ve které by stálo za to ubrat na krimi zápletkách, ale jinak spokojenost. 2. série - 80% Třetí řada Lucifera se nese ve stylu předchozích sérií. Jde o zábavnou krimi komedii, které by rozhodně prospělo, kdyby se méně zaměřovala na často nezajímavé krimi zápletky a více se věnovala čistě postavám i nadpřirozenu. Po konci na Foxu se snad dočkáme trochu výživnějšího děje v další sérii, která už poběží na Netflixu. Lucifer by si temnější háv rozhodně zasloužil, a pokud se toho v jeho novém domově podaří dosáhnout, může být nakonec ukončení Foxem ta nejlepší věc, která neposedného ďáblíka potkala. 3. série - 70%

 • 90%
  0
  0
  26. 8. 2020
  Pepazdepa (269 bodů)

  Velmi zajímavý námět byl doveden do výsledné podoby na jedničku. Hlavní postava srší šarmem a vtipem, ale trochu se obávám na jak dlouho mu to vystačí. Prvních pár dílů mě bavilo, ale poté už to začala být dost tuctová záležitost, každý díl to samé pořád dokola a maximálně poslední 5 minut každého dílu se děj někam posune. Naštěstí to zachránily poslední dva díly, které byly opravdu výborné a tak se na další sérii můžu těšit. 85% 2. a 3. série šla kvalita trochu dolů, až finále 3. série spravilo pachuť nudy a neustálého opakování. Když už se zdálo, že s Luciferem je konec, vtrhl na scénu Netflix a předvedl nám naprosto skvělou podívanou v 10 dílech, a musím uznat, že ukončení seriálu bylo to nejlepší co ho potkalo. Ikdyby byla 4. sezóna ta poslední, ode mě dostává 100%

 • 95%
  0
  0
  14. 5. 2020
  Lady Di (252 bodů)

  Lucifer je skvělá podívaná. Je to vtipné a zvraty také neminete. Sice bych si možná v roli Lucifera představovala někoho více sexy, ale tento Lucifer je úžasný, už si nedokážu v jeho roli predstavit kohokoliv jiného. Jeho úsměv, jeho oči, jeho šarm. Seriál doporučuji, pokud Vám nevadí anglický dabing s českými titulkami.

 • 90%
  0
  0
  28. 4. 2016
  ruzovka (117 bodů)

  Na tento seriál jsem viděla hodně ukázek, ale ve skutečnosti se mi líbí ještě víc. Hlavní hrdina je navíc krásný chlap na kterého se velice dobře dívá. Jsem nyní u 9 dílu a těším se na další. Podle hodnocení zde i na CSFD s nadsenim ze seriálu nejsem sama.

84 75 ?
jak hlasovat?
 • nikol-jankovicova 90%
 • bLaCk0uT 80%
 • Pepazdepa 90%
 • Aneta132 95%
 • Lady Di 95%
 • Frankiena 85%
 • bestik666 100%
 • paly 95%
 • lenka-fojtova 65%
 • Páčko 95%
všechna hodnocení (29)

V žebříčcích uživatelů

1. místo z 1 v žebříčku uživatele bestik666
44. místo z 54 v žebříčku uživatele Angelus
18. místo z 24 v žebříčku uživatele RoCo