Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
kijifa
Jiří Kűfner
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
78
Od nejnovějších
Banda
(2019)
1. 10. 2019
9
Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw
(2019)
1. 10. 2019
9.5
To Kapitola 2
(2019)
1. 10. 2019
6.5
Stranger Things
(2016)
18. 3. 2017
10
Assassin's Creed
(2016)
18. 3. 2017
3
Blade Runner
(1982)
18. 3. 2017
5
Logan: Wolverine
(2017)
18. 3. 2017
10
Room
(2015)
16. 3. 2016
9.5
Už je tady zas
(2015)
16. 3. 2016
8.5
Saulův syn
(2015)
16. 3. 2016
6.5
Spotlight
(2015)
16. 3. 2016
9.5
Vejška
(2014)
7. 1. 2016
1.5
Most špiónů
(2015)
7. 1. 2016
9.5
Man Up
(2015)
7. 1. 2016
8.5
Spectre
(2015)
7. 1. 2016
7.5
Sicario: Nájemný vrah
(2015)
30. 10. 2015
8.5
Avengers: Age of Ultron
(2015)
17. 10. 2015
7.5
Ant-Man
(2015)
17. 10. 2015
8.5
Donnie Darko
(2001)
17. 10. 2015
9
Marťan
(2015)
17. 10. 2015
9.5
Mission: Impossible - Národ grázlů
(2015)
9. 8. 2015
9
Padesát odstínů šedi
(2015)
9. 8. 2015
2
Město 44
(2014)
9. 8. 2015
4.5
Mafiánovi
(2013)
13. 3. 2015
7.5
Kingsman: Tajná služba
(2014)
13. 3. 2015
10
Focus
(2015)
13. 3. 2015
7
Chlapectví
(2014)
19. 2. 2015
4.5
Čarovný les
(2014)
19. 2. 2015
2
S láskou, Rosie
(2014)
19. 2. 2015
8.5
Kdyby byly ryby
(2014)
30. 1. 2015
1
Predestination
(2014)
30. 1. 2015
9
Šéf
(2014)
30. 1. 2015
8
Velký draft
(2014)
20. 1. 2015
8
Výchozí bod
(2014)
20. 1. 2015
8
Černé zrcadlo
(2011)
20. 1. 2015
9.5
Interstellar
(2014)
3. 12. 2014
9
V oku tornáda
(2014)
12. 11. 2014
6
Newyorská romance
(2013)
2. 11. 2014
9
Hvězdy nám nepřály
(2014)
2. 11. 2014
9
Hannibal
(2013)
2. 11. 2014
9
1
2