Kingsman: The Secret Service (Velká Británie)
Velká Británie Velká Británie
USA USA
129 minut

Žánry

:
Akční, Dobrodružný, Komedie, Krimi, Thriller

Obsah

:
Tajní agenti organizace Kingsman nepotřebují mít na konci svých jmen žádné nuly. Tato špionážní služba je oproti jiným britským službám rozhodně nevládní více »« méně

Režie

:
Matthew Vaughn

Scénář

:
Jane Goldman Matthew Vaughn Mark Millar Dave Gibbons

Herci

:
Samuel L. Jackson Mark Hamill Colin Firth Mark Strong Michael Caine ...
Přehrát online O2
Premiéra: 19. 2. 2015
Distributor: Cinemart
Přístupnost: MP-15

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 85%
  1
  0
  5. 3. 2017
  Brenan88 (39466 bodů)

  Kingsman mi dal vzpomenout na staré bondovky plné ruzných hračiček a vychytávek. Já jsem nadmíru spokojen,protože takový nářez jsem opravdu nečekal. Scéna v kostele je vůbec ta nejlepší z celého filmu. Matthew Vaughn je obrovský talent s vynikajícím smyslem pro humor,který dokázal výborně přenést i do filmu.

 • 80%
  0
  0
  14. 3. 2019
  martin-mickey-stusak (16503 bodů)

  Špionážní organizace rekrutuje nekvalifikovaného, avšak velice slibného pouličního mladíka do vzdělávacího a výcvikového programu, jehož vlivem se stane neocenitelným agentem. Jak je dle úspěšnosti tohoto snímku vidět, špionážním komediím ještě stále není všem dnům konec. Dějově jde o nelehký výcvik, což je skutečně poměrně známý motiv absolutně ničím nevyčnívající. Jako obvykle se použila spousta známých motivů, takže se v podstatě jedná o mix všeho možného i nemožného v záměru diváka dobře naladit a patřičnou fantazií sobě vlastní pobavit. Zábavný potenciál slouží jako mechanismus ve spojení akčních sekvencí, humoru a soundtracku pro zábavnost hlavně svým smyslem pro ironii. Snímek na základě komiksu se všemi rysy JB (James Bond, Jason Bourne, Jack Bauer) s patřičnou fungující grácií vyšel. Těšme se na volné pokračování.

 • 85%
  1
  0
  20. 10. 2015
  Sheldon (13018 bodů)

  Bondovky s Connerym měly styl. Kingsman by rád navázal na úžasný styl těchto klasických parodií a samozřejmě děj odehrát up to date. Hlavní výhrou, nebo prohrou, je tým filmařů, co tento film natočili. Jsou to jednak autoři zdařilých X-Men: První třída, ale také šílenosti zvané Kick Ass. Kingsman je pak někde na půl cesty mezi oběma filmy. V kině jsem se rozhodně nenudil, ale přiznám se, že párkrát jsem jen nevěřícně zíral. Řada scén je prostě naprosto mimo mísu, ale zvrhlé vtipy jako vyvraždění satanistické sekty je zřejmě vrchol úchylnosti v komedii pro teenagery.

 • 80%
  1
  0
  10. 5. 2016
  lamps (12965 bodů)

  Nevím ještě, zda bychom se s ohledem na budoucí trendy měli radovat či spíše smutnit z toho, jak se po dlouhou dobu nedotknutelná filmová nátura Velké Británie čím dál výrazněji mísí s hollywoodským entuziasmem, ale pokud by byl výsledek vždy alespoň z poloviny tak nonšalantní v přesně odměřených hereckých výkonech a zároveň ďábelský v neodolatelně zábavné akci jako v případě Kingsmanna, není se absolutně čeho obávat. Matthew Vaughn ví moc dobře, co dělá, ví, kam chce diváka dostat, a celý příběh i se všemi vtipy má vystavěn tak, aby vyhověl jak té části publika, která očekává čistokrevnou parodii na formálně rozmanitou, ale pouze britskými studii zaštítěnou kariéru jistého Jamese Bonda (Colin Firth v dokonale padnoucím obleku a v karate-póze by ostatně mohl Daniela Craiga ve slavné roli z fleku vystřídat), tak i té zbývající části, která lační po šílených a zároveň nadsazených nejen detailech a jednotlivých akčních pasáží, ale i celém konceptu zločineckého spiknutí, jehož hlavoun je prachatý negr se slabostí pro hamburgery, který nejde pro fuck daleko (a je to samozřejmě Američan - konkrétně ten, který hraje negra snad všude)... A všechno to náramně dobře funguje, první polovina pravda nepřináší nic nového a originalita stagnuje, ale závěr korunovaný suverénně nejvtipnější likvidací padouchů od dob Hot Fuzz za zvuků Give It Up od KC&Sunshine Band mě přivedl do stavu hotové divácké extáze. Kromě Firtha a Jacksona pak palce nahoru i pro sympatického Egertona a Marka Stronga, který jakoby zde z oka vypadl Stanley Tuccimu.. A samozřejmě ten největší pro Matthew Vaughna..

 • 85%
  1
  0
  29. 7. 2017
  Danny F. (11098 bodů)

  Výborný film plný rozumného humoru, dokonalé choreografie, akce a jednoduchým dějem.

 • 80%
  1
  0
  18. 3. 2018
  Pete69 (9391 bodů)

  Kingsman opravdu pobavil. Skvělá akce, příběh slušný. Ve filmu je spousta nenásilného humoru a ani komicky vybuchující hlavy ke konci filmu mě vůbec nepohoršily. Nejsem příznivcem laciného cirkusového humoru, tady to prostě sedlo. Velké mínus má pro mě konec. Samé odpočítávání a záchrana v poslední vteřině. Začínám být alergickýž na scény, kde padouch spouští nesmyslné odpočítávání do spuštění čehokoliv.. Proto dávám "jen" 80%.

 • 80%
  1
  0
  8. 12. 2015
  Standa. (6152 bodů)

  eRkový guilty pleassure pro všechny ty sračkový PG13ky bez krve a podobný čajíčky. Film, který vás dokáže zároveň nadchnou i šokovat. Na své si přijdou vyznavači násilí, uhlazeného stylu, vytříbených bojových scén i úchyláci, kteří budou slintat nad vybuchujícími hlavami za doprovodu diskotékových fláků. Matthew Vaughn je borec a zase ukázal, co dokáže, když dostane prostor. PS: Žeru Marka Stronga v kladných rolích! PPS: James Bond se může jít vys*at, protože nikdy nebude tak stylovej!

 • 85%
  2
  0
  27. 1. 2017
  JosefTomas (5949 bodů)

  Zajímavý risk, který svojí odlehčenou atmosférou dokázal proměnit film v senzační komedii. Navíc je tu přestřelka v kostele, ta prostě nemá chybu. Film je opravdu skvělý, tempo se daří držet celou dobu a Colin Firth se role nádherně zhostil, možná až moc dobře. Jen Samuel L. Jackson trochu potácí, protože jako záporák stojí za nic. A ač se snaží být vtipný s tím žvatláním, tak mu vlastně není skoro vůbec rozumět.

 • 85%
  0
  0
  14. 1. 2016
  p.a.douch (4673 bodů)

  Ano pěkné. Jako by na mě promluvil duch bondovek z éry Rogera Moora. Na Egertona jsem si musel chvíli zvykat, ale bohatě mi to vynahradil Firth se Strongem a Cainem. Záporák a jeho nohsledka Gazelle byli taky perfektní. No a Mark Hamill to byla třešnička na dortu. Nejsem zarputilej fanda Vaughna, mohl by někdy pár minut vynechat. Možná být to o 10 - 15 minut kratší bylo by to ještě lepší. Ale i takhle je těch 85 % zasloužených.

  • Sofia Boutella
  • hudba
  • 80%
   0
   0
   22. 4. 2016
   Tom Hardy (4358 bodů)

   Funguje to v rámci vnitřní logiky i popírání jednotlivých klišé (finální fórek se zvracením je čiré zlato), ale výjimečně mě Vaughn příliš nebavil v akci. Ne, že by nebyla nápaditá, ale tentokrát už ta frenetičnost téměř zabila scény jako celek (musel jsem se víc soutředit, abych akci pořádně vnímal), nemluvě o občas nevyužitém potenciálu. Nechat hlavního hrdinu, aby si zkraje vystřihl stylovou parkourovou scénu a pak to prostě nechat vyhnít, to je sakra spálená šance! Ale bavil jsem se. Ne tolik, kolim jsem očekával, ale pořád zatraceně silný nadprůměr.

  • 90%
   1
   0
   1. 3. 2015
   Riverdon (4282 bodů)

   Překvapivý, svižný, neotřelý, novátorský.

  • 65%
   0
   0
   11. 12. 2017
   evismaior (3765 bodů)

   Na ten film jsem se těšila, kruci, Colin firth, Mark Hamill, Mark Strong, Samuel L. Jackson, Michael Caine - taková zvučná jména na jednom místě ve filmu s nadějnými ukázkami, ale nějak mě to nechytlo. Místy se z toho stávala bláznivá americká parodie na bondovky, tak to bych dala, místy jsem zas s nadějí vyhlížela přibližování se britskému humoru Monty Pythonů a to bych dala ještě víc. Ale ten mix mi dohromady moc nesedl. Až tedy na ten zcela likvidační závěr, ten byl úchvatný:-)

  • 60%
   0
   0
   8. 3. 2015
   Petrson (3701 bodů)

   Tak vlastně ani nevím, co to bylo. Slabý děj, chvílemi legrační triky, herecké parodie i vážný sociální drama. Možná kdejaký komiks, možná X-mani, možná James Bond, možná Austin Power, možná Star wars, možná Braindead - Živí mrtví, prostě žánrový guláš. Chvílemi nepřístupné od 18, chvílemi legrace pro děti, slovník uvážlivý i mega sprostý. Možná to vše pokazilo to, že jsem se těšil:(. Proti gustu žádný dišputát, ale pro mne to byla zábavná hloupost. Chvílemi dobré triky a pak papírový kulisy, výbuchy jak z iphone aplikace za 2 dolary. Škoda, námět s aristokratickou tajnou službou mohl být vychytaný.

   • agenti Kingman, vybudování a charakter postav
   • Mark Hamill (mimochodem Star wars ) a hlavně Colin Firth, liga
   • děj
   • žánrový guláš
  • 95%
   2
   0
   6. 10. 2017
   Chimpanzee21 (3609 bodů)

   Tak trochu parodie na Bonda, tak trochu seriózní film. Film je braný trochu více seriózně než Johny English a Austin Powers. Samuel L. Jackson v roli padoucha, který nemůže vidět krev je opravdu dokonalý. Příběh je originální a napínavý, Hračky jsou více promakané (Q by se měl stydět) a efekty jsou udělané opravdu nádherně.

  • 80%
   1
   0
   20. 7. 2017
   roque (2912 bodů)

   Tento akční film s nádechem parodie byl docela zábavný. Anglická sídla ta mám ve filmech ráda. Nová verze bondovek, která již brzy bude mít v kinech pokračování. Colin Firth s tím jeho pohledem "Nedělám si srandu." byl opravdu super. Matthew Vaught se vyznamenal. Ale mě se líbily i jeho další filmy (např. X-Men: BM nebo Hvězdný prach). I další díl bude točit on, tak uvidíme.

   • příběh
   • anglický venkov a města: stavby
   • akční scény
   • agentské vychytávky
   • 70%
    0
    0
    20. 6. 2018
    leafroller (2428 bodů)

    Nejdelší seriál v historii je v krizi. James Bond se od všemocného superagenta z dob Conneryho a Moora, přes parodii v podání Brosnana posunul do Craigova imitování reality. A hledání jeho tváře, zdá se, nemá konce. Série umírá a na její místo se derou další uchazeči. Ethan Hunt je favorit číslo jedna, o tom není sporu. Z poněkud jiného pohledu vzali téma do svých rukou Kingsmani. Jejich nepřemožitelný agent se spoustou hračiček a neoddiskutovatelnými britskými kořeny sice zatím není pro Hunta dostatečným konkurentem, osloví však jiné publikum a svého diváka si určitě najde. Chcete-li být faktologicky nároční, film ani nezapínejte, chcete-li se pobavit nad špionskou vypalovačkou, vstupte a žasněte.

   • 70%
    1
    0
    30. 4. 2015
    stantheman (2313 bodů)

    Opravdu nechápu proč ta vysoká hodnocení . Nevycházím z údivu . Jistě je to profesionálně zvládnutý odpočinkový film , ale s rukou na srdci nestačí mi pár povedených a velice vtipných scén , takž pro mne lehce nadprůměrný.

   • 55%
    0
    0
    26. 8. 2015
    Larrysbride (2067 bodů)

    Co se stane, když okořeníte Stormbreaker trochou Hunger Games? Přesně tohle...

   • 70%
    0
    0
    22. 2. 2015
    marie-kolarova (1760 bodů)

    Vaughn se rozmáchl zeširoka, jeho koktejl obsahuje trochu více ingrediencí než je únosné pro jeden nápoj a pocity z výsledku mohou být lehce rozpolcené. Část publika se baví bez výhrad, čekala akční zábavu a dočká se. Ryzí akční zábava se dostaví až v druhé polovině. A obsahuje pár skutečně vychytaných nápadů. Vaughn se nedokáže udržet v jednom ryzím žánru a odskakuje bokem, přičemž tyto výkyvy nejsou úplně šťastné. Na začátku ťukne na sociální strunu, ale ta se rozplyne. Staré časy připomínají dvě typické ženské postavy: záporná mrcha a křehká blondýnka na postelové využití. Ale přece jenom se žijeme v 21. století, tak je tu i jedna kladná akční hrdinka, jen je zapotřebí svěřit jí významný úkol, v jehož důsledku zmizí na delší dobu z plátna. A Vaughn se jí pomstil ještě jinak, holka je tvrdší než kluk, a to tam, kde se to neodpouští.

   • 80%
    0
    0
    10. 6. 2016
    Fxxx (1303 bodů)

    Když se zamyslíte, díry najdete. To se musí v hodnocení zohlednit. Ale víte co? Nedělejte to. Zamýšlejte se co nejmíň. Užívejte podívanou, k níž se dá vztáhnout spousta superlativů- povedené obsazení, šlapající muzika, pohledná akce, jedinečné hlášky. To vše zde najdete a to jsem určitě ještě na něco zapomněl. 80 % Oblíbená část- motivace k záchraně světa po švédsku

   • 85%
    0
    0
    15. 2. 2017
    Tomas_313 (1123 bodů)

    Kdo by to byl řekl, že v době Jamesů Bondů, Jasonů Bournů, Eatnů Huntů a všech jiných možných agentů se dá vymyslet něco nového, neokoukaného z prostředí tajných služeb. A ejhle - ono se dá.. Po Kick-Assu tady máme další "originální" film z mysli talentovaného Matthewa Waughna a rozhodně jeho další tvorba nezůstane mému oku nepovšimnuta. 85%

   • 95%
    1
    0
    6. 3. 2015
    Teresie (1102 bodů)

    Tak takový nářez jsem nečekala (i když všechny filmy Matthewa Vaughna jsou víc než dobré).

    • hudba
    • Colin
    • Mark
    • 90%
     0
     0
     12. 6. 2015
     Melody Harkness (1032 bodů)

     Britštější než samotný James Bond :D dostala jsem přesně co sem čekala s malým bonusem navíc, hlavy vybuchující do ohňostroje sem opravu nečekala a neskutečně mě to pobavilo.
     A na závěr gentlemanské zavření počítače... A k tomu jako bonus šišlající S.L. Jakson. Jep, bavilo a doporučuji.

    • 85%
     0
     0
     29. 5. 2015
     Brcolka (975 bodů)

     Taková úsměvná bondovka místy bez děje ale bavil jsem se. Občas nějaké hlášky a šišlající Samuel. Nadruhou stranu proč se nenechat pobavit a vydechnou u tohoto filmu

    • 90%
     1
     0
     14. 3. 2015
     voleman (897 bodů)

     Vaughn znovu nezklamal. Natočil opět nesmírně zábavnou, brutální a akční podívanou, která je skoro až parodií na Bondovky. Všechno tu šlape od začátku do konce na plné obrátky a nikdy si člověk nepomyslí, že je tam něco trapného nebo nudného jako to u podobných filmů bývá dost často zvykem. Vaughn se pro mě stal v poslední době absolutní režisérskou špičkou, protože není mnoho režisérů, kteří by měli tolik povedených filmů a prakticky žádný slabý. Na herce si také rozhodně ztěžovat nemohu a svoje role si vyloženě uzívají, i když pro ně třeba nebyli příliš typické. Zkrátka Kingsman je vtipný, akční a oddechový nářez, který naštestí sám sebe nebere příliš vážně, z čehož právě nejvíc těží. Prostě taková typická plnokrevná Vaughanovka, v tom nejlepším slova smyslu.

    • 95%
     0
     1
     18. 8. 2015
     batal (892 bodů)

     libilo

    • 70%
     0
     0
     19. 2. 2015
     tedoun (770 bodů)

     Nevím jak to hodnotit??? Je to divný film

    • 80%
     0
     0
     15. 3. 2015
     martin-kubista (767 bodů)

     Budu asi lehce spoilerovat. Doufal jsem v něco podobného KickAss říznuté parodií na bondovky a to jsem také dostal. Samuela L. Jackson je úžasný záporák - šišlavá mluva, zvracení při pohledu na krev, neustálé hláškování - každá scéna s ním byla skvělá, akční scény taky super. Místy hodně přehnané, ale s tím musí každý, kdo na takovýhle film jde, počítat. Jako oddechový film můžu jen doporučit.

     • záporák Samuela L. Jackson
     • akce
     • vtip
     • 90%
      0
      0
      2. 4. 2017
      Sheemas (734 bodů)

      Colin Firth je král, tedy v tomhle případě Kingsman, a ten nejlepší! Scéna v kostele byla dokonale udělaná, zahraná, drsná. Film mě neskutečně bavil, i když některé scény byly opravdu už na hraně všeho. Velmi chválím i výběr dalších herců, především pak Tarona Egertona a Samuel L. Jackson se rolí viditelně bavil.

     • 80%
      0
      0
      9. 3. 2015
      evana (683 bodů)

      Vtipná oddechovka a parodie na bondovky. Skvělé herecké obsazení, kterému vévodí Colin Firth, který se touhle rolí trochu vymanil ze škatulky distingovaného gentlemana (i když tím je pořád, ale přidal i drsnější rovinu) - jateční scéna v kostele je neskutečná! Každá scéna s ekoteroristou v podání Samuela L. Jacksona baví. Šťastným výběrem bylo i obsazení Tarona Egertona do role nevychovaného puberťáka. Velkým plusem je pro mě i soundtrack, který k celkovému vyznění filmu výborně pasuje.

     1 2 3 dalsi posledni
     82 84 ?
     jak hlasovat?
     • Drixis 90%
     • Radek_Belina 100%
     • will-vilem-zavadil 100%
     • Bad 90%
     • ruzovka 80%
     • Futureman 80%
     • Terezie_Terez 100%
     • marekjirik 90%
     • martin-mickey-stusak 80%
     • roman-hamrik 65%
     všechna hodnocení (310)

     V žebříčcích uživatelů

     33. místo z 60 v žebříčku uživatele JosefTomas

     „Je hezké vidět, když někdo dává poctu filmům z 80. let, jen to dává do nového světla.”

     1. místo z 22 v žebříčku uživatele kajula
     19. místo z 93 v žebříčku uživatele HappyPiere
     27. místo z 34 v žebříčku uživatele Chimpanzee21
     46. místo z 47 v žebříčku uživatele zdenda-subrt
     54. místo z 57 v žebříčku uživatele budullin
     5. místo z 14 v žebříčku uživatele Ľubinka
     11. místo z 65 v žebříčku uživatele eagles
     14. místo z 20 v žebříčku uživatele Soning
     Sdílet tuto stránku:

     Partneři: