Kingsman: Tajná služba
Komentáře

Napište komentář

?%
0
0
Host
1 2 3 4 5 dalsi posledni
 • 85%
  1
  0
  5. 3. 2017
  Brenan88 (40023 bodů)

  Kingsman mi dal vzpomenout na staré bondovky plné ruzných hračiček a vychytávek. Já jsem nadmíru spokojen,protože takový nářez jsem opravdu nečekal. Scéna v kostele je vůbec ta nejlepší z celého filmu. Matthew Vaughn je obrovský talent s vynikajícím smyslem pro humor,který dokázal výborně přenést i do filmu.

 • 80%
  0
  0
  14. 3. 2019
  martin-mickey-stusak (19025 bodů)

  Špionážní organizace rekrutuje nekvalifikovaného, avšak velice slibného pouličního mladíka do vzdělávacího a výcvikového programu, jehož vlivem se stane neocenitelným agentem. Jak je dle úspěšnosti tohoto snímku vidět, špionážním komediím ještě stále není všem dnům konec. Dějově jde o nelehký výcvik, což je skutečně poměrně známý motiv absolutně ničím nevyčnívající. Jako obvykle se použila spousta známých motivů, takže se v podstatě jedná o mix všeho možného i nemožného v záměru diváka dobře naladit a patřičnou fantazií sobě vlastní pobavit. Zábavný potenciál slouží jako mechanismus ve spojení akčních sekvencí, humoru a soundtracku pro zábavnost hlavně svým smyslem pro ironii. Snímek na základě komiksu se všemi rysy JB (James Bond, Jason Bourne, Jack Bauer) s patřičnou fungující grácií vyšel. Těšme se na volné pokračování.

 • 85%
  1
  0
  20. 10. 2015
  Sheldon (13993 bodů)

  Bondovky s Connerym měly styl. Kingsman by rád navázal na úžasný styl těchto klasických parodií a samozřejmě děj odehrát up to date. Hlavní výhrou, nebo prohrou, je tým filmařů, co tento film natočili. Jsou to jednak autoři zdařilých X-Men: První třída, ale také šílenosti zvané Kick Ass. Kingsman je pak někde na půl cesty mezi oběma filmy. V kině jsem se rozhodně nenudil, ale přiznám se, že párkrát jsem jen nevěřícně zíral. Řada scén je prostě naprosto mimo mísu, ale zvrhlé vtipy jako vyvraždění satanistické sekty je zřejmě vrchol úchylnosti v komedii pro teenagery.

 • 80%
  1
  0
  10. 5. 2016
  lamps (13453 bodů)

  Nevím ještě, zda bychom se s ohledem na budoucí trendy měli radovat či spíše smutnit z toho, jak se po dlouhou dobu nedotknutelná filmová nátura Velké Británie čím dál výrazněji mísí s hollywoodským entuziasmem, ale pokud by byl výsledek vždy alespoň z poloviny tak nonšalantní v přesně odměřených hereckých výkonech a zároveň ďábelský v neodolatelně zábavné akci jako v případě Kingsmanna, není se absolutně čeho obávat. Matthew Vaughn ví moc dobře, co dělá, ví, kam chce diváka dostat, a celý příběh i se všemi vtipy má vystavěn tak, aby vyhověl jak té části publika, která očekává čistokrevnou parodii na formálně rozmanitou, ale pouze britskými studii zaštítěnou kariéru jistého Jamese Bonda (Colin Firth v dokonale padnoucím obleku a v karate-póze by ostatně mohl Daniela Craiga ve slavné roli z fleku vystřídat), tak i té zbývající části, která lační po šílených a zároveň nadsazených nejen detailech a jednotlivých akčních pasáží, ale i celém konceptu zločineckého spiknutí, jehož hlavoun je prachatý negr se slabostí pro hamburgery, který nejde pro fuck daleko (a je to samozřejmě Američan - konkrétně ten, který hraje negra snad všude)... A všechno to náramně dobře funguje, první polovina pravda nepřináší nic nového a originalita stagnuje, ale závěr korunovaný suverénně nejvtipnější likvidací padouchů od dob Hot Fuzz za zvuků Give It Up od KC&Sunshine Band mě přivedl do stavu hotové divácké extáze. Kromě Firtha a Jacksona pak palce nahoru i pro sympatického Egertona a Marka Stronga, který jakoby zde z oka vypadl Stanley Tuccimu.. A samozřejmě ten největší pro Matthew Vaughna..

 • 85%
  1
  0
  29. 7. 2017
  Danny F. (11112 bodů)

  Výborný film plný rozumného humoru, dokonalé choreografie, akce a jednoduchým dějem.

 • 80%
  1
  0
  18. 3. 2018
  Pete69 (10541 bodů)

  Kingsman opravdu pobavil. Skvělá akce, příběh slušný. Ve filmu je spousta nenásilného humoru a ani komicky vybuchující hlavy ke konci filmu mě vůbec nepohoršily. Nejsem příznivcem laciného cirkusového humoru, tady to prostě sedlo. Velké mínus má pro mě konec. Samé odpočítávání a záchrana v poslední vteřině. Začínám být alergickýž na scény, kde padouch spouští nesmyslné odpočítávání do spuštění čehokoliv.. Proto dávám "jen" 80%.

 • 85%
  2
  0
  27. 1. 2017
  JosefTomas (6333 bodů)

  Zajímavý risk, který svojí odlehčenou atmosférou dokázal proměnit film v senzační komedii. Navíc je tu přestřelka v kostele, ta prostě nemá chybu. Film je opravdu skvělý, tempo se daří držet celou dobu a Colin Firth se role nádherně zhostil, možná až moc dobře. Jen Samuel L. Jackson trochu potácí, protože jako záporák stojí za nic. A ač se snaží být vtipný s tím žvatláním, tak mu vlastně není skoro vůbec rozumět.

 • 80%
  1
  0
  8. 12. 2015
  Standa. (6156 bodů)

  eRkový guilty pleassure pro všechny ty sračkový PG13ky bez krve a podobný čajíčky. Film, který vás dokáže zároveň nadchnou i šokovat. Na své si přijdou vyznavači násilí, uhlazeného stylu, vytříbených bojových scén i úchyláci, kteří budou slintat nad vybuchujícími hlavami za doprovodu diskotékových fláků. Matthew Vaughn je borec a zase ukázal, co dokáže, když dostane prostor. PS: Žeru Marka Stronga v kladných rolích! PPS: James Bond se může jít vys*at, protože nikdy nebude tak stylovej!

 • 90%
  1
  0
  1. 3. 2015
  Riverdon (5032 bodů)

  Překvapivý, svižný, neotřelý, novátorský.

 • 85%
  0
  0
  14. 1. 2016
  p.a.douch (4750 bodů)

  Ano pěkné. Jako by na mě promluvil duch bondovek z éry Rogera Moora. Na Egertona jsem si musel chvíli zvykat, ale bohatě mi to vynahradil Firth se Strongem a Cainem. Záporák a jeho nohsledka Gazelle byli taky perfektní. No a Mark Hamill to byla třešnička na dortu. Nejsem zarputilej fanda Vaughna, mohl by někdy pár minut vynechat. Možná být to o 10 - 15 minut kratší bylo by to ještě lepší. Ale i takhle je těch 85 % zasloužených.

  • Sofia Boutella
  • hudba
  • 80%
   0
   0
   22. 4. 2016
   Tom Hardy (4597 bodů)

   Funguje to v rámci vnitřní logiky i popírání jednotlivých klišé (finální fórek se zvracením je čiré zlato), ale výjimečně mě Vaughn příliš nebavil v akci. Ne, že by nebyla nápaditá, ale tentokrát už ta frenetičnost téměř zabila scény jako celek (musel jsem se víc soutředit, abych akci pořádně vnímal), nemluvě o občas nevyužitém potenciálu. Nechat hlavního hrdinu, aby si zkraje vystřihl stylovou parkourovou scénu a pak to prostě nechat vyhnít, to je sakra spálená šance! Ale bavil jsem se. Ne tolik, kolim jsem očekával, ale pořád zatraceně silný nadprůměr.

  • 60%
   0
   0
   8. 3. 2015
   Petrson (3921 bodů)

   Tak vlastně ani nevím, co to bylo. Slabý děj, chvílemi legrační triky, herecké parodie i vážný sociální drama. Možná kdejaký komiks, možná X-mani, možná James Bond, možná Austin Power, možná Star wars, možná Braindead - Živí mrtví, prostě žánrový guláš. Chvílemi nepřístupné od 18, chvílemi legrace pro děti, slovník uvážlivý i mega sprostý. Možná to vše pokazilo to, že jsem se těšil:(. Proti gustu žádný dišputát, ale pro mne to byla zábavná hloupost. Chvílemi dobré triky a pak papírový kulisy, výbuchy jak z iphone aplikace za 2 dolary. Škoda, námět s aristokratickou tajnou službou mohl být vychytaný.

   • agenti Kingman, vybudování a charakter postav
   • Mark Hamill (mimochodem Star wars ) a hlavně Colin Firth, liga
   • děj
   • žánrový guláš
  • 65%
   0
   0
   11. 12. 2017
   evismaior (3802 bodů)

   Na ten film jsem se těšila, kruci, Colin firth, Mark Hamill, Mark Strong, Samuel L. Jackson, Michael Caine - taková zvučná jména na jednom místě ve filmu s nadějnými ukázkami, ale nějak mě to nechytlo. Místy se z toho stávala bláznivá americká parodie na bondovky, tak to bych dala, místy jsem zas s nadějí vyhlížela přibližování se britskému humoru Monty Pythonů a to bych dala ještě víc. Ale ten mix mi dohromady moc nesedl. Až tedy na ten zcela likvidační závěr, ten byl úchvatný:-)

  • 95%
   2
   0
   6. 10. 2017
   Chimpanzee21 (3725 bodů)

   Tak trochu parodie na Bonda, tak trochu seriózní film. Film je braný trochu více seriózně než Johny English a Austin Powers. Samuel L. Jackson v roli padoucha, který nemůže vidět krev je opravdu dokonalý. Příběh je originální a napínavý, Hračky jsou více promakané (Q by se měl stydět) a efekty jsou udělané opravdu nádherně.

  • 80%
   1
   0
   20. 7. 2017
   roque (2914 bodů)

   Tento akční film s nádechem parodie byl docela zábavný. Anglická sídla ta mám ve filmech ráda. Nová verze bondovek, která již brzy bude mít v kinech pokračování. Colin Firth s tím jeho pohledem "Nedělám si srandu." byl opravdu super. Matthew Vaught se vyznamenal. Ale mě se líbily i jeho další filmy (např. X-Men: BM nebo Hvězdný prach). I další díl bude točit on, tak uvidíme.

   • příběh
   • anglický venkov a města: stavby
   • akční scény
   • agentské vychytávky
   • 70%
    0
    0
    20. 6. 2018
    leafroller (2537 bodů)

    Nejdelší seriál v historii je v krizi. James Bond se od všemocného superagenta z dob Conneryho a Moora, přes parodii v podání Brosnana posunul do Craigova imitování reality. A hledání jeho tváře, zdá se, nemá konce. Série umírá a na její místo se derou další uchazeči. Ethan Hunt je favorit číslo jedna, o tom není sporu. Z poněkud jiného pohledu vzali téma do svých rukou Kingsmani. Jejich nepřemožitelný agent se spoustou hračiček a neoddiskutovatelnými britskými kořeny sice zatím není pro Hunta dostatečným konkurentem, osloví však jiné publikum a svého diváka si určitě najde. Chcete-li být faktologicky nároční, film ani nezapínejte, chcete-li se pobavit nad špionskou vypalovačkou, vstupte a žasněte.

   • 70%
    1
    0
    30. 4. 2015
    stantheman (2380 bodů)

    Opravdu nechápu proč ta vysoká hodnocení . Nevycházím z údivu . Jistě je to profesionálně zvládnutý odpočinkový film , ale s rukou na srdci nestačí mi pár povedených a velice vtipných scén , takž pro mne lehce nadprůměrný.

   • 55%
    0
    0
    26. 8. 2015
    Larrysbride (2067 bodů)

    Co se stane, když okořeníte Stormbreaker trochou Hunger Games? Přesně tohle...

   • 70%
    0
    0
    22. 2. 2015
    marie-kolarova (1904 bodů)

    Vaughn se rozmáchl zeširoka, jeho koktejl obsahuje trochu více ingrediencí než je únosné pro jeden nápoj a pocity z výsledku mohou být lehce rozpolcené. Část publika se baví bez výhrad, čekala akční zábavu a dočká se. Ryzí akční zábava se dostaví až v druhé polovině. A obsahuje pár skutečně vychytaných nápadů. Vaughn se nedokáže udržet v jednom ryzím žánru a odskakuje bokem, přičemž tyto výkyvy nejsou úplně šťastné. Na začátku ťukne na sociální strunu, ale ta se rozplyne. Staré časy připomínají dvě typické ženské postavy: záporná mrcha a křehká blondýnka na postelové využití. Ale přece jenom se žijeme v 21. století, tak je tu i jedna kladná akční hrdinka, jen je zapotřebí svěřit jí významný úkol, v jehož důsledku zmizí na delší dobu z plátna. A Vaughn se jí pomstil ještě jinak, holka je tvrdší než kluk, a to tam, kde se to neodpouští.

   • 80%
    0
    0
    10. 6. 2016
    Fxxx (1399 bodů)

    Když se zamyslíte, díry najdete. To se musí v hodnocení zohlednit. Ale víte co? Nedělejte to. Zamýšlejte se co nejmíň. Užívejte podívanou, k níž se dá vztáhnout spousta superlativů- povedené obsazení, šlapající muzika, pohledná akce, jedinečné hlášky. To vše zde najdete a to jsem určitě ještě na něco zapomněl. 80 % Oblíbená část- motivace k záchraně světa po švédsku

   1 2 3 4 5 dalsi posledni
   82 84 ?
   jak hlasovat?
   • paly 80%
   • Fandysek 85%
   • Sandrastekla 50%
   • Malfilipp 90%
   • InJo 95%
   • jalovec7 90%
   • M. McHart 95%
   • Bstone 55%
   • Yantcha 80%
   • Mikik4444 100%
   všechna hodnocení (323)

   V žebříčcích uživatelů

   33. místo z 60 v žebříčku uživatele JosefTomas

   „Je hezké vidět, když někdo dává poctu filmům z 80. let, jen to dává do nového světla.”

   1. místo z 22 v žebříčku uživatele kajula
   19. místo z 93 v žebříčku uživatele HappyPiere
   27. místo z 35 v žebříčku uživatele Chimpanzee21
   46. místo z 47 v žebříčku uživatele zdenda-subrt
   54. místo z 57 v žebříčku uživatele budullin
   5. místo z 14 v žebříčku uživatele Ľubinka
   11. místo z 65 v žebříčku uživatele eagles
   14. místo z 20 v žebříčku uživatele Soning
   Sdílet tuto stránku:

   Partneři: