Kingsman: The Golden Circle (USA)
USA USA
141 minut

Žánry

:
Akční, Dobrodružný, Komedie

Obsah

:
Svět Kingsmanů se poprvé představil ve filmu Kingsman: Tajná služba jako nezávislá, mezinárodní, špionážní agentura pracující v hlibokém utajení a jejímž více »« méně

Režie

:
Matthew Vaughn

Scénář

:
Jane Goldman Matthew Vaughn Mark Millar Dave Gibbons

Herci

:
Sophie Cookson Taron Egerton Channing Tatum Halle Berry Pedro Pascal ...
Premiéra: 21. 9. 2017
Distributor: Cinemart

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 85%
  1
  0
  12. 11. 2017
  Brenan88 (35293 bodů)

  Jednička mi dala po x letech vzpomenout na Bondovky s Brosmanem v hlavní roli. Dvojka to dokázala opět a já si to užil stejně jako předtím. Už od prvních minut je film nabitý akcí,která vypadá dobře a je správně přepálená. Zápletka je hodná bondovských snímků a Julianne Moore je jako záporačka výborná. Přibrat do party hochy ze Statesmanů byl dobrý nápad a zajímavé osvěžení úzkoprsých a gentlemanských Kingsmanů. Potěšilo mne rovněž obsazení Pedro Pascala do role agenta Whiskey. Už v seriálu Narcos na mne udělal dojem a i zde byl výborný. Celý snímek má spád a furt se něco odehrávalo. Není divu,že mi těch 141 minut uteklo jako voda. Návrat Colina Firtha jsem uvítal všemi deseti a však odchod Marka Stronga budu ještě dlouho oplakávat. Já se zkrátka výborně bavil a kvalitativně bych tento díl přirovnal k jedničce. Žádný propad v kvalitě jsem nezaznamenal. PS: Elton byl výborný!

 • 65%
  3
  0
  21. 9. 2017
  Sheldon (12088 bodů)

  Dvojka je o deset minut delší, než jednička a dějově je řídká natolik, že když byste z ní vystříhli dvacet minut, vůbec nic by se nestalo. Dokonce byste z filmu mohli vystříhnout i několik postav a vůbec nic by se nestalo, a to není úplně dobrá vizitka. V kině jsem se oproti jedničce nudil a nervózně poposedával. Řada scén je opětovně prostě naprosto mimo mísu, házení dospělého chlapa do mlýnku na maso a příprava hamburgeru je tak zvrhle realistická, že jsem v ní postrádal nějaký over the top vtípek na ozvláštnění, díky kterému fungovala jednička.

 • 70%
  0
  0
  15. 12. 2017
  lamps (11627 bodů)

  Ne, že by šlo o špatný film - ten Vaughn pořád ještě natočit neumí. Je na tom ale strašně vidět, že jde o sequel, který sice dokáže bavit, ale použité cedí filtrem s obřími otvory a navrch přihazuje skoro stejně bezduché kvantity jako Rychle a zběsile. Pořád je to výborně zrežírováno i zahráno, akční pasáže mají bezpochyby gulervoucí timing a originalitu a zasazení na americký jih a s tím spojený národnostní kontrast jsou zkrátka moc fajn, ale přesto toho film za dlouhých 140 minut nabídne překvapivě málo a některé prvky v čele se záporákem a bohužel i Firthem spadají do škatulky parodie mnohem násilněji než vkusně zesměšňované motivy v jedničce. S odstupem času mi v paměti nejvíce zakotví Mark Strong stojící na mině a zpívající Take My Home od Johna Denvera - přesně to jsou momenty, kterých případný třetí díl (jemuž se vůbec nebráním) potřebuje více...

 • 80%
  0
  0
  2. 2. 2018
  Danny F. (11087 bodů)

  Co zafungovalo v prvním díle už se tady jen opakuje v rámci nehorázně nepochopitelných záběrů. Film je svižný, akční (až moc) a zábavný. Ovšem o nějakém ději se ani nebavme, jde o tolik proprané téma až to začíná nudit tak jako samotné "akce".

  • Akce
  • Choreografie
  • Přehnané záběry
 • 75%
  0
  0
  3. 6. 2018
  Pete69 (8096 bodů)

  Druhé pokračování Kingsmanů je dějově velmi podobný prvnímu dílu. Akce slušná, příběh sice nadnesený, ale v pohodě. Bohužel se vypařilo asi 50% humoru z prvního pokračování, takže mě film nebavil tolik, jako ten první. Přesto je Kingsman osobitý a to hodnotím skvělými 75%.

 • 80%
  2
  0
  1. 12. 2017
  JosefTomas (5466 bodů)

  Dvojka to neměla a nemá vůbec jednoduché. Po skvělé jedničce je jasné, že něco takového se nedá zopakovat jen tak z fleku a neříkám, že to tvůrci zvládli hladce. Už jen stopáž může působit vražedně, ale naštěstí Vaughn drží tempo a tak se i v částech, kde se jen mluví, moc nenudíte. Co se akce týče, tak tam je to věc čistě individuální. Některé scény jsou až moc velkolepé, až jsou neuvěřitelné. Kdo to má rád, nebo mu to nevadí, je doma. Pro ty druhé to je jen patlanina, která si vysmívá všem fyzikálním zákonům. Kategorie sama o sobě je i oživení Colina Firtha, způsob, který je přednesen může sice působit všelijak, ale jak je patrné z prvního dílu, nemají se Kingsmani brát nijak vážně, vážně to nezkoušejte, jinak si je neužijete, za mě 80%

 • 75%
  2
  0
  1. 10. 2017
  Chimpanzee21 (3570 bodů)

  Oproti jedničce je dvojka určitě horší. Nejen, že se prostředí dosti přesunulo, kompletně se změnil tým, ale dokonce se změnil i styl humoru. Dějově je dvojka hodně slabá. Naštěstí propracovanost akčních scén, je stále tak kvalitní, jako v jedničce néli lépe.

 • 50%
  1
  0
  19. 9. 2017
  Petrson (3432 bodů)

  Asi jsem nebyl naladěn, zmatek nad zmatek, šílenost na šílenost ( to mě nevadilo ),tlačilo se na pilu, ale nemělo to linku, která by držela pozornost, dobře vystavený děj. Spíše, co autora napadlo, to tam dal. Vysvětlování zdržovalo, proč někdo může, či nemůže ožít, na co si vzpomene a na co ne. Trochu mě to připomínalo Mars útočí, nevím proč, ale to byla šílená liga. Jednička byla lepší, ale nevylučuji, že i tento film si najde své fanoušky a dají mu více procent, než já, protože mě to násilí, souboje, řežby nebaví, když nepřekvapí svou výjimečností. Tady se opisovala jednička, ale přidalo se toho moc.

  • občas kvalitní šílené nápady
  • silná originální linka, která by držela pozornost, tempo
  • chyběla mi ta nostalgická Anglie, černý humor, džentlmenské souboje
 • 50%
  1
  0
  26. 9. 2017
  Teresie (1086 bodů)

  Tak bohužel, tohle se tedy moc nepovedlo .....

  • Mark Strong a jeho píseň
  • 70%
   0
   0
   28. 11. 2017
   Fxxx (1048 bodů)

   Jediné velké plus tohoto filmu jsou herci, kteří si svoje role užívají do puntíku. Plus Elton John, který na podobnou zkušenost patrně do smrti nezapomene. Po shlédnutí jsem si říkal, že kdyby se film zkrátil tak o půl hodiny a některé scény by se vypilovaly, mohl to být vzorový nástupce originální jedničky. Třeba Marka Stronga, jak mám rád, tak určité momenty v závěru filmu byly na poblití. Nechci spoilerovat, ale ten jeden konkrétní moment mě doslova nasral a kdybych byl Spáčilová, pravděpodobně v tu chvíli odcházím ze sálu. Já ale Spáčilová nejsem a tak jsem film v poklidu duše dokoukal.

  • 80%
   0
   0
   22. 9. 2018
   myllyn (778 bodů)

   Matthew se poprvé upsal pokračování některého ze svých feelgood filmů a dnes jsem navíc četl, že to vypadá že bude i trojka opět s Taronem Egertonem v hlavní roli, tak uvidíme. V tomto filmu více nechuťárem, superakcí nabitých scén, spomalovaček s stříkající krví na všechny strany, supéééér.

  • 70%
   0
   0
   28. 9. 2017
   Sheemas (732 bodů)

   Druhé pokračování Kingsmanů to má o poznání těžší než jednička, ta mohla šokovat a překvapovat v každé druhé scéně, ale u dvojky to už každý čeká a požaduje, a ve výsledku zde není takový wau moment. A to i přesto že má film super obsazení, je skvěle natočený a akční scény prostě pořád patří k tomu lepšímu, co ve filmech můžeme vidět, ale celkově to už nemá takovou atmosféru jako jednička. Návrat Colina Firtha je super, Egerton hraje neotesaného gentlemana velmi dobře a milým překvapením je Pedro Pascal, kterému akční scény opravdu sluší. Celkově je toto pokračování o něco horší, ale i tak je to velmi slušná akční jízda, která pobaví.

  • 85%
   0
   0
   14. 11. 2017
   Frankiena (646 bodů)

   Jednička byla super, bylo to něco nového a možná i provokativního. Proto jsem se bála, jak dopadne druhý díl. Ale byla jsem mile překvapena. Až na pár slabších míst, hlavně co se týče automobilové honičky a přehnané grafiky, se mi dvojka opravdu líbila. I když mi párkrát ukápla slzička (ano jsou tam i smutné chvíle) většinu času jsem se dobře bavila. Za mě palec nahoru :)

  • 85%
   0
   0
   14. 11. 2017
   dadoool (404 bodů)

   Kingsman je moje srdcovka, jedničku jsem viděla už snad 10x a je to prostě pecka. Na dvojku jsem se moc těšila, ale nějaké obavy byly. Film se mi líbil, samozřejmě jedničku už to nepřekoná. Co mě ale trochu zklamalo, jak moc se opakovaly vtipny z prvního dílu. Jinak mě to bavilo.

  • 50%
   1
   0
   10. 10. 2017
   EvieJJ (145 bodů)

   Celkově velké zklamání, aneb když v kině vidíte trailer, který vás nadchne, a realita je tomu pak na hony vzdálená. Do filmu narvali co bylo možné ale vyznívá prázdně. Za mě to určitě není něco, co bych si chtěla pustit znova. A to na rozdíl od jiných jsem neviděla jedničku... Jediné co ocením je product placement, ale pro mě to spíš svědčí o tom, že fakt nene!

  • 100%
   0
   0
   14. 11. 2017
   mac chocolate (47 bodů)

   Nemohu říct, že by druhý díl vyloženě zklamal, nicméně, první díl asi svým prvenstvím byl mnohem napínavější a záživnější, nicméně i tak Kingsman: Zlatý kruh patří jednoznačně mezi jedny z nejlepších filmů, co jsem kdy viděl. A navazuje podobnou atmosférou na díl první

  • 70%
   0
   0
   28. 11. 2017
   batmann (43 bodů)

   Jediné velké plus tohoto filmu jsou herci, kteří si svoje role užívají do puntíku. Plus Elton John, který na podobnou zkušenost patrně do smrti nezapomene. Po shlédnutí jsem si říkal, že kdyby se film zkrátil tak o půl hodiny a některé scény by se vypilovaly, mohl to být vzorový nástupce originální jedničky. Třeba Marka Stronga, jak mám rád, tak určité momenty v závěru filmu byly na poblití. Nechci spoilerovat, ale ten jeden konkrétní moment mě doslova nasral a kdybych byl Spáčilová, pravděpodobně v tu chvíli odcházím ze sálu. Já ale Spáčilová nejsem a tak jsem film v poklidu duše dokoukal.

  • 80%
   0
   0
   14. 11. 2017
   crystal (20 bodů)

   Začne to hodně zostra a přiznám se, že mi to úplně nesedělo. Přišlo mi to rozpačité a malinko debilní. Ale cca od toho Glastonbury mě to začalo zase bavit a když se Colinu Firthovi vrátila paměť, byl jsem stejně přikovanej, jak u prvního dílu. Jeho postava je pro tuhle značku klíčová. Julianne Moore se snaží seč může, ale na dokonalého záporáka z jedničky nedosáhne. Mnohem víc než ona mě bavil americkej prezident, když se jí gebil jak je blbá. Mno a akční finále bylo perfektní.

  75 74 ?
  • myllyn 80%
  • cerfik 80%
  • HugoBoss 55%
  • Hare77 65%
  • muzz 65%
  • Arthur Logoff 65%
  • Katydevinsk 70%
  • Pete69 75%
  • libor-zoufaly 55%
  • loudaxxx 75%
  všechna hodnocení (94)
  jak hlasovat?

  V TV

  Sdílet tuto stránku:

  Partneři: