Ant-Man (USA)
« další názvy »
USA USA
115 minut

Žánry

:
Akční, Dobrodružný, Komedie, Sci-fi, Blockbuster, Epický, Komiksový, Retro, Série/Franchise
Motto: Hrdinové už větší nebudou

Obsah

:
Bývalý zloděj Scott Lang (Paul Rudd), vybavený pozoruhodnou schopnosti zmenšit své fyzické rozměry, ale současně znásobit svou sílu, se musí ujmout role více »« méně

Režie

:
Peyton Reed

Scénář

:
Edgar Wright Joe Cornish Adam McKay Paul Rudd Stan Lee Larry Lieber Jack Kirby

Herci

:
Judy Greer Evangeline Lilly Hayley Atwell Paul Rudd Corey Stoll ...
Premiéra: 16. 7. 2015
Distributor: Falcon
Jste na stránce filmu Ant-Man. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Ant-Man myslíte! K 22. březnu 2023 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 28343 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Ant-Man


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 80%
  0
  0
  22. 7. 2017
  Brenan88 (46332 bodů)

  Ant-man ač v naších končinách jeden z těch méně známých Avengeru dodal velmi povedený snímek o svém zrodu. Tvůrci to celé pojali jinak a moc to nepůsobí jako typický komiksový film. Je to spíše takový heist movie ve stylu Dannyho parťáku. Nechybí sympatičtí herci a velká porce humoru.

 • 80%
  0
  0
  7. 2. 2022
  martin-mickey-stusak (27016 bodů)

  Začátek příběhu je otřepané téma lecjakého dramatu či rodinného filmu, takže nebýt výborné atmosféry, jisté nadsázky a hlavně úsměvného humoru, na zajímavosti to nijak neztrácí. Divácký zájem se rapidně zvedá v místě, když se začnou kout pikle záporákem silně připomínající známého Lex Luthora. Snímek prezentuje další kapitolu filmového seriálu z marvelovského vesmíru a kupodivu je první, která se od předchozích v určitých detailech odlišuje. Dějový boj dobra ze zlem je samozřejmě předvídatelný a není divu, neboť se opět jedná o film pojednávající zrod dalšího superhrdiny, který se prostě musí divákům patřičně představit. V jinakosti je především ten skutek, že se v některých konverzacích zmiňuje Avengers, S.H.I.L.D,, Iron-Man aka Tony Stark, Captain America a jediný, kdo tu přímo hostuje, je Sam Wilson alias Falcon. A co si budeme povídat, byl to dobrý tah. Snímek se také hlavně odlišuje už ve zmíněném humorném pojetí. Ano, děj je veden daleko více v komediálním tónu, než ve vážném dramatu, což se k onomu komiksu přibližuje daleko více. Závěrečné bitevní finále je však už takové, jaké je u takového filmu žádané. Prostě ohromující. Tímto je, svým způsobem. dokázáno, že na tvůrčí velikosti zase až tak moc nezáleží. Je toho však dosáhnuto plejádou okouzlujících herců i hereček, kteří společně poskytují zábavu ať se děje co se děje. Rodinná vřelost, lehčí dramatizace a samozřejmě akce. Ant-man je zkrátka jiný, než předchozí Iron Man či Captain America. Je daleko zábavnější právě z oné komediální stránky, aniž by to ztrácelo na své superhrdinské výjimečnosti. A protože se právě jedná o další díl filmové série, je potřeba nevynechat titulkovou a hlavně potitulkovou scénu, která opět přináší důležitou informaci na příště.

 • 80%
  0
  0
  4. 3. 2023
  Pete69 (23390 bodů)

  Ant-Man je ještě ze zlaté dílny Marvelu. čistá komiksovka, pořádně akční, plná digitální podívané. Má to spád a nápad je originální. Dnes Marvel tlačí na humornou stránku, což mu dle mého názoru vůbec nejde. Ant-Man je tak výborná podívaná ve své kategorii.

 • 80%
  1
  0
  7. 5. 2016
  lamps (14934 bodů)

  Takhle nějak by to mělo v Marvelu vypadat už navěky... Chytře cílený situační humor dává jinak neoriginálnímu příběhu zcela nový rozměr a svěžím dojmem působí i tradičně technicky brilantní a zásluhou hlavní dějové premisy i originální akční sekvence. Vedle Strážců galaxie jediný film svého druhu, za kterým když se zpětně ohlédnu, tak se mi po tváři rozhostí úsměv od ucha k uchu - a to vše výhradně díky skvělým hercům (Rudd je sympatický, ale Peňa ve vedlejší roli válí a hláškuje nehorázným způsobem) a rozumné stopáži, která nedovoluje scénáristicky polevit a zabřednout do nudných politických nebo dokonce psychologických žvástů ve stylu nových Avengers.... Nikoli bez chyb, ale naprosto sebevědomě a s úžasným nadhledem vychovaný marvelácký potomek. :)

 • 70%
  0
  0
  28. 7. 2017
  Danny F. (11156 bodů)

  Hodně dětinský komiksový film o zmenšování. Příjde mi to vtipné. Na druhou stranu je to po vizuální stránce dobře natočené. Něco málo vtipné. Zajímavý film.

  • Vizuál
  • tempo
  • příběh
  • vtip
 • 75%
  0
  0
  13. 2. 2018
  JosefTomas (8957 bodů)

  Zajímavý film, kterému nohy sráží specifický styl původního tvůrce. Kdo měl alespoň možnost vidět jeden film s dílny Edgara Wrighta, tak ten jistě chápe, o čem mluvím. Film nabízí řadu vtipů, které jsou dobré, ale některým naopak chybí šťáva, či nejsou dotaženy do konce. Film nedokáže také zakrýt fakt, že byl dost přepisovaný. Je škoda, že je zde odvedena jen poloviční práce, film je dobrý, o tom žádná, ale chybí mu ta nepřehlédnutelná tečka, která ho dotáhne do konce.

 • 60%
  0
  0
  6. 9. 2016
  squirrelpool (6961 bodů)

  Dost velké sklamání. Čekal jsem něco mnohem lepšího. Tohle je takový průměrmý lupičský film plus hromada nijak extra počítačových triků.A celé je to myšlené pro děti. Jo, s Ant-manem se dá použít pár zajímavých nápadů, ale tohle celé je tak rozjuchané a pozitivní, že mi skoro trnuly zuby. Já mám fakt rád komedie a vůbec mi nevadí když je akční film i vtipný, ale zdejší humor se příliš podobá tomu z těch přiblblých, amerických, rodinných komedií.

 • 80%
  0
  0
  4. 3. 2023
  avenis (5494 bodů)

  Mám ráda marvelovky a proto se mi to líbilo. Je to vtipné, je to o superschopnostech a vůbec mi nevadí, že to popírá dosavadní známé přírodní zákony. Ale co my víme, co všechno je možné... když se přijde na to, jak na to. :) Paul Rudd se na tu roli hodí. Není ani krásný, ani vzrostlý, je úplně obyčejný a na nic si nehraje. A musí se poprat s životní zkouškou. Tohle vnímám podprahově a proto příběh z fantasy světa nezatracuju. Evangeline Lilly jsem si oblíbila už v seriálu Ztraceni. A pak mě uchvátila jako bojovná Tauriel. I tato role jí sedí. A třešinka na dortu, Michael Dougas.
  (10.9.2021)

 • 85%
  1
  0
  12. 8. 2015
  dav.bal (3713 bodů)

  Ant-Man je zajímavým počinem. Na jednu stranu se jedná o další šablovitou marvelovku, ale prodává to takovým způsobem, že nejde ten film nemilovat. V zásadě se povedlo vše, jak casting, tak i humor, střih, scénář a režie ( u ní je jenom otázka, kolik nápadů je od Wrighta, třeba akční scéna z kufříku je jednozančně z jeho hlavy). Jediné mínus bych viděl asi, v povinném spojování marvel vesmíru (Ant-man na návštěvě u avengerů), které fungovalo nucenně a vůbec ne vtipně.

 • 80%
  0
  0
  4. 6. 2017
  jarv (2949 bodů)

  • netypický příběh
  • velmi nápadité využití obleku Ant-Mana
  • dobré vtipy
  • Falcon ve vedlejší role, cameo Captaina Americy a Winter Soldiera (ačkoliv se jednalo o zkrácenou scénu z Občanské války)
  • 65%
   0
   0
   21. 3. 2016
   Ombak_Penari (2764 bodů)

   Největší problém spatřuji v humoru, o který se snímek celou dobu snaží a více méně to vůbec nevychází. Drtivá většina vtipů vyšumí do prázdna a ačkoliv na papíře asi vypadaly náramně dobře, ve výsledku působí spíše trapně a to včetně celého chumlu odlehčujících postav kolem Michaela Peňi. Ant-man se právě tím značně odkopává, protože krom humoru nemá v zásobě žádné jiné eso, kterým by vzbudil pozornost - žádné opulentní bitvy ani osudové souboje na život a na smrt, dechberoucí prostředí či charismatického hrdinu (tohle všechno třeba Strážci Galaxie navíc k dobrému humoru měli). Paul Rudd není na superhrdinu zrovna trefa do černého, ale budiž, shořelo to na neslané a nemastné režii. Pro příště se na Ant-mana radši podívám v týmovce, kde právě jako odlehčující postava může udělat velkou parádu (pokud se o to nebude přetahovat se Spidym). Marvel letošní rok sice finančně nepropadl, ale za rámeček si tuhle sezónu asi nedá a měl by přijít brzo s pořádnou peckou, pokud chce udržet sakra vysokou laťku, kterou si sám nastavil.

  • 85%
   1
   0
   13. 8. 2015
   harry456 (2437 bodů)

   Snímek je dosti povedený a nechybí mu prakticky nic - akce, humor, dojemné chvilky a svělé dialogy. Ant-Man je zajisté jeden z nejcoolovějších superhrdinů vůbec !samozřejmě vedle Captaina Americy a Iron-Mana).

  • 85%
   0
   0
   9. 6. 2021
   Temný Pán ze Sithu (1949 bodů)

   Ant-man. Máme tu další samostatný film noveho hrdiny Marvelu. A musím říct že se film povedl, krásně nám představil nového hrdinů. Obsazení je velmi dobře Paul Rudd se sem opravdu hodil a Michael Douglas sem taky krásně zapadl. Scénář je dobře napsaný, audiovizuální stránka skvělá, moc sem si užil bitvy ve zmensene podobě, a humor se zde též velmi dobrý a trefny.85 procent jako samostatný film. V rámci MCU dám 80 procent jelikož, je film dobře udělaný, dobře nám představil nového hrdinů, kterého budeme ještě v MCU potkavat

  • 85%
   0
   0
   29. 3. 2017
   Reacherjack2016 (1850 bodů)

   Super film do studia MARVEL. Nejlepší byly efekty ve filmu. Na příklad
   Bylo hustý jak se Ant-Man uměl zvětšovat, zmenšovat a zase do dřívější podoby. Dobrý bylo, že se tam ukázal i Falcon, kterého jste viděli ve filmu Captian Amrerica. Proto dávám filmu 80%.

    • obří mravenci
    • super kostýmy
   • 75%
    1
    0
    19. 7. 2015
    jvempire (1208 bodů)

    Klasická dobře zpracovaná Marvelovka. Žádný super hit ale prostě dobré pokoukání.

   • 80%
    1
    1
    23. 7. 2015
    salisbury (1101 bodů)

    Ant-Man mi předvedl ve své maličkosti velké překvapení, kterým velmi vtipně proklouzl do říše podařených snímků. Dlouho jsem přemítal jak tohle může dopadnout, zvědavost mi nedala a konečně pytlík byl vysypán na stůl a já svým zrakem pozřel příjemnou podívanou. Nebudu nijak zastírat, že velké plus této komiksárny je účast Michaela Douglase, který je absolutně dokonalý jak čerstvě vyžehlené tvídové sako. Lehké otírnutí o Avengers je dobrým tahem pro budoucí životnost mravenčího muže a já závěrem mohu jen konstatovat, že jsem se opravdu, ale opravdu skvěle bavil.

   • 75%
    2
    0
    12. 11. 2015
    brcolka (1045 bodů)

    Těšil jsem se až mravenčího muže uvidím a musím říct že právem. Vynikající akce ale hlavně humor který mě stále nutil k úsměvu. Trochu netypický hlavní hrdina který kdysi chodil s Phoebe a teď se tady ukazuje jako superhrdina

   • 85%
    1
    0
    18. 7. 2015
    Melody Harkness (1032 bodů)

    Nečekala jsem nic, dostala jsem hodně... Ant-man je podařený marvelák s lehce naivním ale inteligentním hrdinou. Je to takový Stark bez ega, sebevědomí a hory peněz. Naopak záporák je klasický šílený vědátor, kterému někdo "sebral lízátko". Plusem sou rozhodně mravenci, do dneška sem nevěřila že muže být mravenec roztomilej. Ale za co body fakt dolů... tak za to ubohé jehně. To se neodpouští.

   • 75%
    1
    0
    19. 7. 2015
    Ciiiri (949 bodů)

    Průměrná Marvelovka. Pěkně propojené s Avengers. Hezké bojové a "mravenčí" scénky. Super obsazení.

   • 80%
    0
    1
    15. 5. 2016
    netherlord (924 bodů)

    Luxusni film.... Akce..dojemné scény..komedické scény.
    Prostě 115 minut luxusní podívané

    • vtipné scény
    • efekty
    • herci
    • luxusní subatomická scénka ve finnále
    • 80%
     2
     0
     18. 7. 2015
     tedoun (917 bodů)

     Ant Man je jeden z mých superhrdínou již od mala....komiksy jsem měl komplet...už se těším na Bluray

    • 55%
     1
     0
     18. 8. 2015
     batal (893 bodů)

     povedene, doporucuji

    • 80%
     1
     0
     20. 7. 2015
     martin-kubista (799 bodů)

     Popravdě jsem na tenhle film ani nechtěl jít, ale o to víc jsem byl překvapený. Bylo to zase něco trochu jiného než ostatní Marvelovky - více porce humoru, hlavní hrdina není zase tak moc "super klaďas", trochu menší důraz na pompézní akční scény. Po shlédnutí můžu jen a jen doporučit všem fandům komiksů :(

    • 75%
     0
     0
     2. 4. 2017
     Sheemas (737 bodů)

     Při srovnání s ostatními marvelovkami je to trochu nuda. Film sází hlavně na humor a to i při akčních scénách, viz. souboj mezi vláčky. Hlavní hrdina se celkem povedl, Michael Douglas jako vědátor, ano prosím. Jako rodinný film, určitě doporučuji, ale i tak se jedná spíše o slabší akční komiksový film.

    • 75%
     1
     0
     12. 11. 2015
     KajkaFajka (723 bodů)

     Dlasi zo superhrdinou kterým davam palec hore. Je skvelé sledovat marvelovky ve všech podobach kterí nám nabízejú. Judy je na první polad netrdičný super hrdina ale zato asi ten najvtipnějši. Jeho spolupráce se siláky s ríše hmyzu je velmi zaujímavá. A jeho kamarádi film velmi doře oživují svou prdlosťou

    • 80%
     1
     0
     24. 7. 2015
     evana (685 bodů)

     Příjemná marvelovka u které je pro mě největší plus, že neobsahuje žádné zmatečné výbuchy, nepřehledné opulentní akční scény, které mě vždycky zaručeně uspí. Je to vtipné, takové jakože lidské, drží se to při zemi a celkově to působí hodně sympaticky.

    • 70%
     0
     0
     22. 4. 2019
     Terezie_Terez (475 bodů)

     Jelikož si troufnu snímek nazvat pohádkou, tak mě, jako milovníka marvelovek a akčňáků příliš nepotěšil. Ale proč ne, možná si tvůrci řekli, že drsáren už bylo dost.

    • 75%
     0
     0
     17. 3. 2016
     Liki12 (446 bodů)

     Zajímavý, skvěle natočený film s dobrým obsazením, necméně nezůstane v paměti nezůstane dlouho.

    • 85%
     1
     0
     13. 8. 2015
     patrick-sarin (438 bodů)

     Všechno, co Strážci galaxie slibovali a čím ani omylem nebyli.

    • 80%
     2
     0
     18. 7. 2015
     kurcova-simona (419 bodů)

     Ant-man sazí na zobrazení světa z miniaturní perspektivi na Michaela a 3D. A všechny sázky všli jen to 3D je takové až moc nenápadne já nemám rád když na sebe 3D upozornuje až nezdravě moc ale tady je takové až moc nenápadné ale stále můžu říct že se na to kouká ve 3D moc pěkně. Dobře odvedená Marvelovka doporučuji.

    1 2 dalsi posledni

    Hodnocení a recenze Ant-Man

    79 69 ?
    jak hlasovat?
    • avenis 80%
    • CorneliaGrey 80%
    • BUtLA 35%
    • Lucas90 95%
    • dominik11 100%
    • Psychotronix 60%
    • Monikahan 100%
    • aquiver 35%
    • miroslav-jirak 100%
    • martin-mickey-stusak 80%
    všechna hodnocení (322)

    V žebříčcích uživatelů

    2. místo z 42 v žebříčku uživatele Lucas90
    3. místo z 83 v žebříčku uživatele Lucas90
    3. místo z 87 v žebříčku uživatele Lucas90
    5. místo z 22 v žebříčku uživatele kajula
    16. místo z 41 v žebříčku uživatele Chimpanzee21
    48. místo z 67 v žebříčku uživatele henrycruel
    98. místo z 145 v žebříčku uživatele vladimir-lada-but
    6. místo z 164 v žebříčku uživatele Lucas90
    43. místo z 65 v žebříčku uživatele eagles