Ant-Man and the Wasp (USA)
« další názvy »
USA USA
Velká Británie Velká Británie
109 minut

Žánry

:
Akční, Dobrodružný, Sci-fi, Blockbuster, Epický, Komiksový, Retro, Série/Franchise

Obsah

:
Filmový svět studia Marvel se rozrůstá o snímek Ant-Man a Wasp, který je novou kapitolou o superhrdinech, kteří se umějí zmenšovat. Po událostech filmu Captain více »« méně

Režie

:
Peyton Reed

Scénář

:
Chris McKenna Erik Sommers Andrew Barrer Gabriel Ferrari Paul Rudd Stan Lee Larry Lieber Jack Kirby

Herci

:
Evangeline Lilly Michelle Pfeiffer Hannah John-Kamen Paul Rudd Judy Greer ...
Premiéra: 5. 7. 2018
Distributor: Falcon
Přístupnost: Mládeži přístupno
Jste na stránce filmu Ant-Man a Wasp. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Ant-Man a Wasp myslíte! K 19. lednu 2021 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27416 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 80%
  2
  0
  6. 7. 2018
  Sheldon (15950 bodů)

  Velkou zásluhu na úspěchu filmu mají trikaři. Efekty s omlazováním herců jsou naprosto dokonalé, ale nebyl by to Ant Man, aby hlavní zdroj humoru nebyl díky Tauovskému zvětšování a zmenšování. Tyto vtípky ozvláštňují solidní akční sekvence, které jsou jinak natočené sympaticky postaru.

  Co je ve dvojce nové jsou sekvence, ve kterých naprosto exceluje Paul Rudd, a to když předstírá, že je v jeho hlavě Michele Pfeiffer. Rudd je excelentní komik a tyto pasáže rozhodně pobaví.

  Ant Man a Wasp je film pro rodinné publikum a marketingově to dělá velmi chytře. Dětští diváci budou nadšení a dospěláky pobaví a potěší přítomnost hvězd, na které chodily do kina v době, kdy byly jejich ratolesti v jejich věku. Jako letní oddechovka to funguje stejně jako jednička, takže pokud jste byli spokojení posledně, neměli byste být zklamaní ani tentokrát.

 • 75%
  2
  0
  29. 10. 2018
  lamps (14612 bodů)

  Těžká pohodička a pro mě velké překvápko. Ant-Man zůstává svůj, prdí na osudovost Avengerů a přináší sympatickou oddechovou jízdu, která zvládá pracovat s hodně postavami a celou dobu drží pohromadě, přestože humor je občas repetitivní a akce natolik cheesy, že je klaďasům skoro zbytečné fandit. Stylisticky žádná velká třaskavina, ale Reed sype z rukávu dostatek zábavných nápadů, hrdinové jsou sami o sobě vesměs skvělí (stejně tak i jejich představitelé) a vyprávění dobře graduje a smysluplně spojuje hned čtyři aktivně jednající subsvěty. Vážně jsem se bavil a provinile se fakt necítím...

 • 65%
  0
  0
  16. 2. 2019
  Pete69 (13041 bodů)

  První Ant-man se mi líbil o poznání více. Toto dílko považuji za slabší kousek z dílny věhlasného studia Marvel. Děj několikrát viděný , triky velmi slušné. První polovina filmu celkem nuda, druhá polovina po stránce akce a humorných trikových scén napravila Antmanovu reputaci. Celkem nemohu dát více, než 65%. Slabá Marvelovka.

 • 70%
  1
  0
  24. 10. 2018
  JosefTomas (6785 bodů)

  To se tak blbě hodnotí. Je to dobrý, to ano, ale to samý pořád dokola a tím nemyslím jen první díl Ant-Mana, ale celý Marvel Univers. Už mě hold přestává bavit, těch filmů je tu až moc a všechny na jednom principu, tudíž se začnou poměrně okoukávat. Což je případ i tohoto filmu. Je to dobré, v rámci možností lehce nadprůměrné, ale to je nějak všechno. Proto mě nekamenujte a jestli nejste Marvelem přesycení, tak směle do toho, já se ale začínám pomalu koukat jinam.

 • 75%
  3
  0
  22. 7. 2018
  Chimpanzee21 (3799 bodů)

  Dvojka je srovnatelná s jedničkou. V celém filmu mi jako u jedničky vadí vlastně jen jedna věc... a tou je vlastně námět zmenšení. Jak bylo řečeno v jedničce jedná se o zmenšení mezer mezi atomy což znamená, že se objekt zmenší, ale jeho hmotnost bude stále stejná, díky tomu také antmanovo pěstí ve zmenšené podobě má svou sílu. Jinak je to kvalitní komedie, které by asi prospěly nějaké nové vtipy a né jen věci, které už byly v jedničce.

 • 45%
  0
  3
  23. 8. 2018
  rkotvald (3155 bodů)

  Po dlouhé době mě zklamala Marvelovka. A to tak silně, že nakonec musím jít s hodnocením na 2*, které jsem předtim udělil pouze druhému Iron Manovi. Ant-Man a Wasp je filmem bez vrcholů a bez pořádné gradace. Humor se přepaluje. padnou dvě vtipné hlášky, které jsou následně přebity buď hláškami trapnými, anebo minimálně variovanými, které nemají sílu být vtipné po třetí, čtvrté nebo po desáté. Navíc se zde pracuje s tolika aktéry, což by ani nevadilo, kdyby ovšem nebyly rozděleni do tolika různých skupinek. Infinity War pracovala s mnohem více postavami, ale díky chytrému rozdělení postav do odpovídajícího množství skupinek/subsvětů se nerozpadala. To Ant-man mnohdy ano. Každá ze skupinek v Ant-manovi navíc jde za jiným cílem a většina z nich i koná, čímž se vytváří příliš mnoho aktivních subjektů. Scéna ve škole je ale výborná a detektiv Woo super, jinak nuda, a kdyby to mělo debilní spomalovačky a digibordel, myslel bych si, že je to další DC propadák. Tak špatné to ale naštěstí zase nebylo.

 • 80%
  1
  0
  10. 7. 2018
  VasaFlasa (2743 bodů)

  Druhý díl Ant-Mana se drží stylu prvního dílu až příliš. Luis zase vypráví zdlouhavě svoje příhody, Hank vede s dcerou odborné rozhovory, kterým Scott stále nerozumí, dcera Scotta je pořád hrdá na svého tátu a policie je opět neschopná. Ovšem záporák je zajímavý a film nenudí. Bohužel po velkolepé jízdě Avengers: Infinity War je laťka až příliš vysoko, ale i tak si Ant-Man a Wasp 80 % zaslouží.

 • 75%
  1
  0
  13. 7. 2018
  Blackhand47XD (2060 bodů)

  Když uslyšíte dobrý vtip, zasmějete se mu. Podruhé sice taky, ale už podstatně méně. Ant-Man a Wasp jsou klasickým případem sequelu komedie, kdy byli tvůrci líní vymyslet něco nového a divákům naservírovali to, co už znali a líbilo se jim to. Tenhle přístup samozřejmě není úplně špatný, ale vždycky je lepší zapojit do pokračování i nové prvky. Oproti prvnímu filmu, který řadím do své Top 5, tenhle není o tolik horší, ale jak jsem již zmínil, když něco dostanete podruhé, už vám to chutná méně a hodnocení je tím pádem taktéž nižší.

  Co se týče postav, tak letos jsme se již potřetí dočkali jinačího přístupu k hlavnímu záporákovi, který ale tentokrát není kdovíjak dobře zahraný a ve filmu figuruje v podstatě jenom proto, aby se kromě záchrany Janet z říše kvant řešilo i něco jiného. Druhý padouch, jehož si střihl můj oblíbenec Walton Goggins, se taktéž nijak nepředvedl, herec v podstatě ani neměl šanci využít svých kvalit, kvůli kterým jej najímal například Tarantino. Původní obsazení funguje stejně dobře jako minulé, vyzdvihnout pak musím představitelku Cassie, která si svou roli opravdu užívá.

  Jediná věc, kvůli které film fakt stojí za zhlédnutí, je vytvoření můstku mezi Občanskou válkou, třetími a čtvrtými Avengers, na které musíme celý rok čekat. Teď jen doufat, že se povede i Captain Marvel. 75%

 • 70%
  0
  0
  29. 4. 2019
  Vurhor (1932 bodů)

  On ten chudák Ant-Man taky nevyšel v úplně nejlepší době - Sotva pár měsíců po třetích nadupaných Avengerech, plus kolikátý to je film v onom univerzu, dvacátý? To už se člověk musí setsakramentsky snažit, aby do něho vložil další neokoukanou originalitu, která bude diváka bavit a nepřinutí ho říkat kámošovi po levici něco jako: ,,Vole, to jsem už někde viděl." Pokračování Ant-Mana byla po audiovizuální stránce rozhodně lahůdka, dovolil bych si říct, že možná i překonávající jedničku. Ovšem nemastný neslaný scénář, s poněkud předvídatelným dějem, mravenčáka neposouvá do hladin oněch "opravdu kvalitních marvelovek", byť se musí uznat, že se dost snaží. Rozhodně ale musím ocenit, že se tvůrci pokusili vymanit ze známé marvel kletby, spočívající v dost bídné kvalitě záporáků. Jak se říká - nejlepší záporáci jsou takoví, kterým dokážeme porozumět, přičemž když místního padoucha porovnám s těmi ostatními, vůbec to není špatný, Marvel se od dob Černého pantera očividně poučil. Jako dobrý. Nejsem z toho kdovíjak odvařenej, ale bavil jsem se. Plus ta silniční honička byla dost cool, to jako jo.

 • 75%
  0
  0
  24. 10. 2018
  brcolka (1039 bodů)

  Ant man byl podle mě lepší než tento druhý film. Akce i humor tomu nechybí ale přeci jen jsem se u prvního bavil mnohem více. Možná to bylo lepším příběhem. Nevím. Jinak je to taková oddychovka na večer kdy vám do spíže vlezli mravenci a sežrali všechny zavařené marmelády k snídani

 • 100%
  0
  0
  26. 12. 2018
  sugi (659 bodů)

  ....Ant-man a Wasp , další díl do seriálu , který se line ze všech směrů ( Kapitán amerika , Iron man , Thor , Strážci galaxie ..... ) a vše směřuje do Avengers: end game .....

 • 80%
  0
  0
  5. 2. 2019
  lukas-juras (423 bodů)

  Oproti prvnímu dílu je zde patrná ztráta chutě nabínou divákům něco nového. Na druhou stranu je Ant Man značka a ta si bude držet svůj styl, tekže proč ně!
  Celý scénář, gradace vtípků a monotónost postav je stejná jko v díle 1. To co je rozdílné, je postava Ghost (záporák) který dává příběhu jiný rozměr a přilévá tak ,,živou vodu". Celkově hodnotím 80% protože, je to kvalitní kus. Každý kus Marvelu je jiný a je třeba ho tak hodnotit - tak jako nelze srovnávat svíčkovou s gulášem.
  To co film dále žene nahoru je piplačka s efekty a gadace fantazie, která mnohdy lítá opravdu hodně daleko, ale je zapasována tak, že vás to naopak baví!

  • Paul Rudd
  • Monotónost
79 69 ?
jak hlasovat?
 • cerfik 60%
 • InJo 65%
 • Lucy Lu 85%
 • Manekenthe 85%
 • lukes-houmr-bures 85%
 • Jarusu 70%
 • mims 80%
 • Speedyxxx 75%
 • paly 90%
 • HugoBoss 75%
všechna hodnocení (139)

V žebříčcích uživatelů

9. místo z 22 v žebříčku uživatele Adelas213
147. místo z 174 v žebříčku uživatele Manekenthe