Ant-Man a Wasp

69%
Ant-Man a Wasp
Ant-Man a Wasp je akční sci-fi film z roku 2018, který režíroval Peyton Reed. Snímek je pokračováním úspěšného snímku Ant-Man z roku 2015 a šestnáctým filmem Marvel Cinematic Universe. Příběh z této humorněji laděné části univerza sleduje Scotta Langa (Paul Rudd), známého jako Ant-Man, který se po událostech filmu Captain America: Občanská válka ocitá v domácím vězení. Zároveň se snaží balancovat mezi svým otcovstvím a superhrdinskými povinnostmi. Scott je povolán zpět do akce Dr. Hankem Pymem (Michael Douglas) a jeho dcerou Hope van Dyne (Evangeline Lilly), která nyní nosí kostým Wasp. Společně se vydávají na nebezpečnou misi, aby odhalili tajemství z minulosti a pokusili se zachránit Janet van Dyne (Michelle Pfeiffer), která byla ztracena v kvantové říši.Recenze: Ant-Man a Wasp

Kinobox.cz
50%

Paul Rudd je sympaťák, ale má ve scénáři příliš málo příležitostí projevit svůj komediální talent. Michael Peña a jeho dva kolegové jsou opět naprosto nevtipní a nejradši bych je zabil.


Pete69
Pete69
31 182 bodů
6.5
První Ant-man se mi líbil o poznání více. Toto dílko považuji za slabší kousek z dílny věhlasného studia Marvel. Děj několikrát viděný , triky velmi slušné. První polovina filmu celkem nuda, druhá polovina po stránce akce a humorných trikových scén napravila Antmanovu reputaci. Celkem nemohu dát více, než 65%. Slabá Marvelovka.
xxmartinxx
xxmartinxx
22 393 bodů
6
První Ant-Man je možná moje třetí nejoblíbenější Marvel (po Thorovi 3 a Iron Manovi 3), ale tady jsem se nudil. Rudd působí podivně ne-fresh, nevýrazný konflikt, kde o nic moc nejde, nemá moc čím získat mou pozornost a vlastně přemýšlím o nějaké třetí věci, co se o tom filmu dá vůbec napsat. Má to všechny vady, které jsem popíral u jedničky.
kunafix
kunafix
20 042 bodů
6
Jsem rád, že Evangeline Lilly má konečně normální vlas. Ale ty ten kvantovej prostor, kde 30 let žije Pyjova žena, to mi přijde dost uhozeny. Teda Pymova. Pyj nebo Pym, strašně se mi to plete, hlavně když ho hraje Michael Douglas. Jinak je to ale docela sranda - hlášky Scotta Langa nebo Luisovy partičky kreténů (hlavně kolem séra pravdy, chch) krásně odlehčují atmosféru. A teď záporáci - Ghost neboli Ava je zajímavá, jak fyzickou krásou bez obleku, tak hustým vzhledem obleku a schopnostma, které chca nechca má. A pak je tu Walton Goggins, jehož záporák je taky prostě parádní, i když si nemapatuju jeho jméno. Jinak docela mě překvapilo, že si to celou dobu žije svým vlastním životem, úplně mimo Avengers: Infinity War - kdyby nebylo té potitulkové scény... Konečný verdikt je, že mě to bavilo... ale žádné větší nadšení, stejně jako u prvního dílu.

Dodatečné informace

Původní název:
Ant-Man and the Wasp (více)
  • USA Ant-Man a Wasp
  • USA Ant-Man and the Wasp
  • USA Ant-Man et la Guêpe
  • USA Ant-Man y la Avispa
Premiéra v ČR:
5. 7. 2018
Distributor:
Falcon
Země původu:
USA, Velká Británie
Rozpočet:
140 mil. USD
Tržby:
622,67 mil. USD (celosvětově)
Čeština:
Ant-Man a Wasp je dostupný s českými titulky a českým dabingem
Ocenění:
Žádná ocenění

Další z kolekce Ant-Man a Wasp


Powered byJustWatch