Newyorská romance

72%
Newyorská romance
Gretta a její přítel Dave jsou spolu již od vysoké školy a společně skládají hudbu. Když Dave podepíše smlouvu s jednou z největších nahrávacích společností, odstěhují se spolu do New Yorku, aby zde začali život, o kterém vždycky snili. Dave však rychle nabytou slávu neustojí a brzy Grettu opustí. Všechno se však změní, když Gretta potká během svého vystoupení v zapadlém baru v East Village bývalého hudebního producenta Dana. Ten na tom taky není zrovna nejlíp a svoje zkrachovalé manželství a nedávný vyhazov z práce utápí v alkoholu. Když ji pak uvidí vystupovat, rozhodne se vsadit všechno na její talent a nahrát netradiční album přímo v ulicích New Yorku. Z náhodného setkání dvou zklamaných lidí se tak začne rodit hudba, která možná nedobyje svět, ale rozhodně si získá srdce všech.


Scénář:

Brenan88
Brenan88
47 089 bodů
8
Milá podívaná s fantastickým Ruffalem a milou Knightley. Snímek na mne působil velmi pozitivním dojmem. Navíc zde zazní spousta velmi pěkných písní hrané přímo na ulici což mělo své nezaměnitelné kouzlo. Mám rád hudbu a vždy jsem rád,když se s filmem navzájem doplňují.
hanys_
hanys_
18 771 bodů
10
Stejná parádička jako Once, jen tentokrát v trošku jiném balení. Carney je mistr v zachytávání kouzla okamžiku.
Sheldon
Sheldon
16 059 bodů
8
Love song je příjemná podívaná s pěknou a chytlavou muzikou, která není otravná ani při opakování nacvičovacích scén, je v ní řada pěkných spontánních nápadů a scény s hraním na ulici nemají chybu. Občasný sentiment k tomuto žánru bezesporu patří a nikdy se celé vyprávění nepřehoupne do roviny kýče. Moc fajn film.

Dodatečné informace

Premiéra v ČR:
10. 7. 2014
Země původu:
USA
Čeština:
Newyorská romance je dostupný s českými titulky
Ocenění:
Žádná ocenění

Podobné