Hannibal (USA)
USA USA
43 minut

Žánry

:
Drama, Horor, Krimi, Mysteriozní, Thriller
Motto: Detektiv Will Graham má vražedného nového parťáka

Obsah

:
Nový třináctidílný seriál HANNIBAL se zrodil z kreativní mysli Bryana Fullera (např. seriál Hrdinové) a rafinované režie Davida Sladea (např. Stmívání: více »« méně

Režie

:
Michael Rymer Guillermo Navarro Vincenzo Natali David Slade Tim Hunter John Dahl (I) Peter Medak James Foley David Semel Marc Jobst Adam Kane Neil Marshall

Scénář

:
Bryan Fuller Thomas Harris Steve Lightfoot Scott Nimerfro Jeff Vlaming Chris Brancato Andrew Black Nick Antosca Jennifer Schuur Don Mancini Jesse Alexander David Fury Jim D. Gray Ayanna Floyd Tom de Ville Angela LaManna

Herci

:
Hugh Dancy Mads Mikkelsen Caroline Dhavernas Laurence Fishburne Scott Thompson ...
Přístupnost: Mládeži přístupno

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 80%
  0
  1
  16. 9. 2014
  Standa. (5587 bodů)

  Hannibal je zde vlastně vedlejší postava, i když vlastně potají tahá za většinu nitek a v koutě se pak tiše směje. Naopak Will Graham jako mimořádně inteligentní vyšetřovatel, který jen tak tak drží s Hannibalem krok, ale vždycky o ten jeden krok zaostává. Zároveň za svojí schopnost platí dost vysokou cenu.

 • 5%
  0
  0
  21. 4. 2016
  Pas (4738 bodů)

  Tohle už není nadstavovaná kaše ale použitá žvýkačka vyplivnutá před masnou. Nebrat ani po částech natož v celku.Překombinovaná vyčurávka aneb jak napálit diváka hromadou kecou a pseudozápletek které jsou samoúčelné k natočení dalších dílů.Přechytralý agent FBI s mindrákem ve službě slasti, nebo vlasti ?.?Děkuji nechci !

 • 80%
  0
  0
  24. 3. 2015
  evismaior (3148 bodů)

  Základní kostra příběhu s mladým detektivem Willem Grahamem psychicky rozleptávaným svojí schopností vcítit se do mysli vrahů a Hannibalem "kanibalem" Lecterem, který se na počátku chopí péče o Willův ztrápený mozek, je nadmíru originální. Dostala mě i ponurá atmosféra seriálu, neobvykle aranžované vraždy a zejména lekce vaření s Madsem Mikkelsenem, který v pravidelných intervalech servíruje "přátelům" své pečlivě připravené delikatesy. S přibývajícím počtem dílů mi sice připadá míň a míň pravděpodobné, že by Hannibal zůstal neodhalený, ale nejspíš právě to balancování na hraně jeho kuchyňského nože tomu dodává ten náboj, který mě nutí dívat se dál.

 • 75%
  0
  0
  28. 12. 2014
  farb (2051 bodů)

  Příjemně krvavé a s brilantními herci. Člověk musí ocenit Fullerův plán - Hannibalovu mistrovskou manipulaci - , který na pozadí jednotlivých epizod naplňuje, přičemž kompletní obraz má divák možnost uzřít, až na samém konci seriálu, kdy do sebe vše zapadne. Za to palec nahoru. Jen by nemusely kulisy tvořit mnohdy zvláštní případy a jejich možná příliš uvalená a zkratkovitá vyústění (Totem, vrah s "andělskými křídly" a jeho nemožná sebevražda ...) 1.Sezóna - 70%.____________Druhá sérka výrazně lepší. Vynutí hlavního děje jednoznačně zajímavější (šílené vraždy ustoupily do pozadí a konečně se naplno rozjíždí fantastická manipulativní hra). Každý díl stočí události nečekaným směrem, aby to nakonec dotáhl do šokujícího, krvavého a zcela nečekaného finále, které v základu vycházi z hlavních knižních pilířů, ale protáhne se k nim vlastní cestou. Mnohé čtenáře tohle utnutí asi rozhodí, ale Fuller hraje s Hannibalem svojí hru a ukončit to takhle, to chce pořádný koule. A to se cenní. 2. sezóna - 80%.

 • 90%
  0
  0
  2. 11. 2014
  kijifa (314 bodů)

  Bez debat, Anthony Hopkins byl jako Hannibal skvělý. Ovšem Mads Mikkelsen je neskutečný. Ačkoliv je pravda, že především v první sezoně, je Hannibal víceménně vedlejší postavou, která jen nenápadnými manipulacemi řídí vývoj celého děje.
  Celkově můžu říct, že první sezona je pro mě díky pomalejšímu rozjezdu o trochu slabší. Ve své druhé polovině ale nabere obrátky, které si udrží až do konce sezony druhé. Už teď se těším, jak se všechno vyvine v sezoně třetí.

 • 100%
  0
  0
  30. 10. 2016
  LychorindaG (111 bodů)

  Moc se mi líbí. Chtěla jsem vidět film, ale narazila na seriál. A teď? čučím na něj každý den. Můžu vřele doporučit. Jak skvělé obsazení herců tak i děj se mi líbí.

75 70 ?
 • Chimpanzee21 90%
 • Brenan88 85%
 • Sheldon 80%
 • LychorindaG 100%
 • Pas 5%
 • tozasitak 65%
 • Sebastiel 95%
 • Psisko59 90%
 • bayern 30%
 • evismaior 80%
všechna hodnocení (28)
jak hlasovat?

V žebříčcích uživatelů

1. místo z 35 v žebříčku uživatele vladimir-lada-but
2. místo z 2 v žebříčku uživatele Chimpanzee21
3. místo z 32 v žebříčku uživatele dav.bal
24. místo z 27 v žebříčku uživatele tobiCZ
28. místo z 32 v žebříčku uživatele Thurzo
100. místo z 114 v žebříčku uživatele Psisko59
Sdílet tuto stránku:

Partneři: