Logan: Wolverine

86%
Logan: Wolverine
Logan: Wolverine je dalším filmem ze světa X-Menů. V blízké budoucnosti se znavený Logan, kterému nezůstal už téměř nikdo, stará o vážně nemocného Profesora X. Ten ale navíc trpí nebezpečnými záchvaty, a tak se ho Logan snaží schovávat před světem. Utajení jim naruší Laura, dívka, která má stejné schopnosti jako Wolverine a v patách odhodlané pronásledovatele. Logan a Profesor X se jí rozhodnou pomoci, čímž se ale sami zaplétají do nebezpečí. Nezbývá tedy, než aby se Logan trochu vzpamatoval, sesbíral síly k nadcházejícímu boji a naučil Lauru vše, co je potřeba, aby dostala své schopnosti plně pod kontrolu.Recenze: Logan: Wolverine

Kinobox.cz
95%

Poslední Wolverine (aka Logan) je velkolepou tečkou, která nabízí nejen strhující (a neuvěřitelně zuřivou) akci, ale i nefalšované emoce, kdy především na konci nejspíš řada diváků bude lapat po dechu. Krásně odvedená práce, na kterou jsme bohužel museli čekat 17 let.

Kinobox.cz
90%

Aby to všechno fungovalo, bylo bezpodmínečně nutné, aby fungovaly herecké výkony. Naštěstí Jackman i Stewart dávají do svých rolí všechno a i ta mladá holčička se zlým kukučem je velice příjemným překvapením.


Brenan88
Brenan88
47 099 bodů
9.5
Důstojné rozloučení s mým nejoblíbenějším komiksákem. Jsem rád,že zvolili opačnou cestu a film pojali jako road movie se špetkou westernu. Celou dobu se to zaměřuje na charaktery a psychologii postav a až na vedlejší koleji je akce,která je mimochodem skvělá. Choreografie soubojů je na vysoké úrovni a konečně jsme se dočkali i té brutality v podobě sekaní končetin a propichovaní lebek. Co se týče herců,tak ústřední trio Jackman,Stewart a Keen to zvládli na podtrženou jedničku. Hlavně poslední jmenovaná na mne udělala velkej dojem a nebránil bych se i samotnému filmu zaměřeným na X-23. Jackman podal podle mne jeden z nejlepších výkonů svého života podpořený skvělým namaskováním. Ty oči podlité krví jakoby v sobě skrývaly veškerou bolest světa a tělo zjizvené minulostí. Pro Stewarta bych jen těžko hledal slov,protože jeho výkon byl jako ve většině případů skvělý a jen těžko se s ním a Loganem budu loučit. Na závěr snad jen Děkuji Wolverine za krásných 17let co jsme spolu strávili.
Pete69
Pete69
31 311 bodů
6
Pro mě nejhorší Wolverine. Pokud se dočkáme dalšího filmu, kde bude mít Lara hlavní roli a bude to příběh o ní, tak je to další důkaz toho, že Hollywood už občas neví kudy kam... Do filmu je nacpáno snad všechno, ale ve výsledku je to maximálně nadprůměrná záležitost.
xxmartinxx
xxmartinxx
22 397 bodů
8
Můžu napsat něco podobného jako u La La Landu: Ten film je tak dobrý jako jeho záměr, ale ani o kus víc. Tady mi ten záměr víc sedne, proto je hodnocení vyšší, ale rozhodně to nevnímám jako úžasně natočený game-changer, spíš hezké gesto. 70 %


Dodatečné informace

Původní název:
Logan (více)
  • USA Logan: Wolverine
  • USA Logan
  • USA Logan - The Wolverine
  • USA Untitled Wolverine Sequel
  • USA Wolverine 3
Premiéra v ČR:
2. 3. 2017
Země původu:
USA
Přístupnost:
15+
Rozpočet:
97 mil. USD
Tržby:
619,02 mil. USD (celosvětově)
Čeština:
Logan: Wolverine je dostupný s českými titulky a českým dabingem
Ocenění:
Žádná ocenění

Další z kolekce Logan: Wolverine


Powered byJustWatch