The Wolverine (USA)
« další názvy »
USA USA
136 minut

Žánry

:
Akční, Dobrodružný, Fantasy, Sci-fi

Obsah

:
Wolverine (Hugh Jackman), nejslavnější hrdina ze ságy X-Men, se v novém, výpravném akčním dobrodružství podívá do současného Japonska. V pro něj zcela více »« méně

Režie

:
James Mangold

Scénář

:
Mark Bomback Scott Frank James Mangold

Herci

:
Hugh Jackman Tao Okamoto Rila Fukushima Hiroyuki Sanada Svetlana Khodchenkova ...
Přehrát online O2
Premiéra: 25. 7. 2013
Distributor: CinemArt
DVD: 27. 11. 2013

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 80%
  0
  0
  26. 10. 2015
  Sheldon (9820 bodů)

  Oproti jedničce spin-offu Wolverine je to jednoznačně citelný krok kupředu. James Mangold drží v ruce otěže velmi pěkně a slušný je i neokoukaný casting, výborná je ruská modelka Světlana Kodčenková. Myslím, že Jackman se nemá za co stydět a nakonec jsem rád, že to netočil Arronofsky. Tuhle sérii můžu a plusové body za skvělý soundtrack.

 • 70%
  0
  0
  25. 7. 2013
  Standa. (5587 bodů)

  Nebudu lhát, na tenhle film jsem se dost těšil, ale zároveň jsem se držel zkrátka, abych nebyl zklamanej. Líbilo se mi, že se děj držel jednoho tématu a nepřebíhal, ani se nijak nemíchal s nějakými nepotřebnými scénami. Nelíbilo se mi, že to byla někdy až tak moc předvídatelný. Ale celkově jsem se utvrdil v tom, že japonská kultura je mi velmi blízká.

 • 70%
  0
  0
  8. 12. 2013
  Tom Hardy (3925 bodů)

  V rámci unrated verze hodně splněných slibů. Kinoverze ale postrádá téměř vše, co dělá postavu Wolverina legendární a to je neuvěřitelná škoda. Doufám, že příště se pojede v rytmu, jaký nastolila verze uvedená na Blu-ray. Ta má chvílemi koule.

  • akce
  • Hugh Jackman
  • pluh!
  • zapálení doutníku!
  • kinoverze
  • příběh
 • 70%
  0
  0
  11. 12. 2013
  saboter (3532 bodů)

  Film ze záčátku ujde herci sice kromě Hugha Jackmana nejsou nic moc ale jejich výkonej je nanejvýš výborný ale celkem na papíře se může zdát zasazení tohoto drapatého mutanta do Japonska jako samuraje skvělý nápada ale provedení ta je fakt nanic vlastně ta hlavní chyba je že nechcem vydět wolwerina jako člověja ale mame ho rádi kvůli tomu že je zvíře a dokáže se regenerovat stejně naproto nelogicky sazaní je k vsteku vlastně sem nepochopil kdy zachránil život panu Jashidovy ale film se odehráva po konci třetího dílu nicméně např- epic bytva nakonci je naprotej hadr a čekáte na mega bitvu a nakonec nic ale i tak když shlídnete Blue ray verzi tak si užijete slušnou zábavu a pro fandy asi celkem povinost a počkejte po kusu titulků vás čeká pokud sledujete x-meny ani ne tolik překvápko.

 • 70%
  0
  0
  15. 1. 2017
  JosefTomas (3249 bodů)

  Wolverine je zranitelnější a samurajové jsou pěkný šmejdi, ale v pohodě. Jen ten rating by mohl být vyšší, ale prý se toho dočkáme v Loganovi. Ps: Prodloužená verze sice nedokáže dovést Wolverina k dokonalosti, ale má pár vylepšených scén, které rozhodně stojí za to a přidělanou krev, která sice nepůsobí kdo ví jak uvěřitelně, ale k Wolverinovi se prostě hodí.

 • 75%
  0
  0
  23. 11. 2013
  výfuk (2930 bodů)

  X-Meni, aneb Wolverine samotářem. Hodně očekávaný film, který nakonec dostal silný spád. Film začíná tím, že se Wolvi opět trochu osamostatnil a téměř každému může dojít, že je to takové svévolné pokračování Posledního vzdoru pouze s Wolverinem. Hugh nám ukázal jak by Wolvi vypadal jako horský dřevorubec z kanadských vrchovin a nebo jako maloměstský bezdomovec. Poté úžasná výprava do země vycházejícího slunce kde se Wolvi oholil a seznámil. Konec konců musím říct, že film měl hodně zvratů a držel mne a to je přeci ONO! Samozřejmě už jako u Origisnu mně prostě chyběli X-Meni jako takový, ale samotný film je hold samotný. Celkově: Film se mi líbil a měl dobré zvraty a hezky jsem si to užíval. Ubdivuji Hugha, že se do role stále vesele vrací a doufám, že v tom přetrvá, jelikož lepšího Wolviho, jsme si nemohli přát. Jediné co nevím, je to, jestli se vyplatí dělat dále samotné filmy o Wolvim tímto způsobem, jelikož to omrzí a nejen Wolvi, ale i X-Meni, kteří vy budovali obrovský respekt více jak deset let, tím asi ztratí na kvalitě samotné...

 • 100%
  0
  0
  2. 2. 2015
  roque (2738 bodů)

  Tak tento film jsem s radostí zhlédla, byla jsem zvědavá, jak si poradí s filmem, kde je Wolverine ústřední postava a nejsou tam další postavy známé z ostatních X-Menů.
  A celkem vzato kolem a kolem byla to docela podívaná.
  Ať žije Wolverine!

  • Hugh Jackman
  • 85%
   0
   0
   14. 9. 2013
   harry456 (2428 bodů)

   U mě spokojenost! Stejně jako Origins Wolverine se mi to líbilo více než série X-Men. Má to lepší atmosféru, je to temnější, děj je zajímavější a není to takové teenagerovské jako právě X-Men. Nevadí mi ani to povídání kolem, mám tady ty konspirační teorie rád, akce je vynikající (i když občas trošku zmatečná), film má výborné tempo a ani na chvíli jsem se nenudil. A konec je docela vykutálený.

  • 50%
   0
   0
   24. 12. 2014
   farb (2051 bodů)

   Znovu naprosto zbytečná štace, která opět sráží toliko milovaného adamantiového rabiáta do hlubokých vod podprůměru. A to je rozjezd tak slibný, když je úvodní půlhodina skutečně atmosférickým pokoukáním, jenž překypuje tím vytouženým "Wolverinovským" feelingem. Jenže pak, během pohřební scény, dojde i k pohřbení filmu samotného. Atmosféra postupně vyprchává (i když sem tam přijde světlejší okamžik - komiksově povědomá katana v břiše, výslech ministra...) a debilita zápletky roste s každou minutou, aby při finále s megarobotem (WTF?!?) definitivně vyprchala i nejsilnější devíza filmu - Jackmanovo charisma. Další hřebíček do rakve mé milované frančízy. A zklamání roku. P.S. - Potitulková scéna vnáší do děje jen další mišmaš, ale je milým mementem věcí minulých a snad i velkým příslibem večí příštích.

  • 70%
   0
   0
   15. 5. 2014
   wop (1605 bodů)

   Tak nebylo to úplně špatné, ale že bych to musel vidět dvakrát?
   Bylo příjemné vidět konečne R-kový komixový film, ale příběh a zasazení do Japonska mi prostě nesedlo. A adamantiový samuraj? Myslel jsem, že na získání adamantia na Wolverinovy drápy padly značné zdroje z rozpočtu armády USA a tady je z toho někdo schopný postavit robota?

  • 90%
   0
   0
   16. 10. 2013
   Pavlína81 (1552 bodů)

   Moc hezký filmeček,dějově povedený skvělá zápletka.

  • 70%
   0
   0
   19. 5. 2014
   jvempire (1157 bodů)

   Lepší než první film s Wolverinem. Verze na Blu-ray ještě o fous povedenější.

  • 70%
   0
   0
   20. 11. 2013
   michaela159 (1036 bodů)

   Kdyby mohl celý film stát na hlavním hrdinovi, byl by úžasný. Leč i hlavní hrdina potřebuje smysluplný příběh, do kterého má být zasazen. Ten zde poněkud schází, což je škoda. Velmi mile mě potěšila Rila Fukushima, která se nepodobá klasickým hrdinkám, co v komiksech míváme.

  • 85%
   0
   0
   24. 5. 2014
   Ciiiri (839 bodů)

   Skvělý film. I když Wolverin není můj nejoblíbenější, filmy s ním jsou pěkné i když temnější. Tento film se mi líbil více než první. Některé scénky jsou vážně nezapomenutelné. Např. už nezapichuji hůlky do rýže :-) Klasická romantika i když ne moc klasická na Wolverina. Klasická temnost u Wolverina. Film rozhodně doporučuji.

  • 75%
   0
   0
   6. 3. 2017
   martin-kubista (692 bodů)

   Od tohodle filmu jsem toho moc nečekal, ale nakonec docela dobře zapadl do původní trilogie xmenů a částečně i do té nové. Když pominu někdy lehký chaos mezi jednotlivými sériemi, tak vše na sebe tak nějak navazuje. Tenhle film bych řekl že je lepší než minimálně XMEN 3 a rozhodně lepší než Wolverine Origins. Už se těším na poslední díl.

   • zapadá do universa a dovysvětluje řadu věcí
   • je to Wolverine :)
   • 70%
    0
    0
    15. 5. 2014
    mkubalikova (293 bodů)

    Nenudila jsem se, ale ale...

   • 65%
    0
    0
    15. 5. 2014
    petr-stepan (27 bodů)

    Mutant se sólovkou. Kdo by to mohl být? Naštěstí se tato Loganova akce oblékla do méně směšného a tupého hávu než Origins, ale naopak se zase utápí v dlouhém roztahaném příběhu, z něhož jsem si nejvíc užil úvodní scénu ve staré dobré hospodě. Ovšem musím přihlédnout k tomu, že se tvůrci vydali do zatím neprozkoumané části Rosomákova života. V komixu se velice často objevuje spojitost s Japonskem nebo že je Wolverin přímo v něm. Jako fanoušek předlouhy doufám, že se toho využije a že se snad v další sólovce dočkáme nějaké spojitosti s tímto snímkem. A že na něm nebude to nejlepší desetiminutová úvodní scéna.

   • 80%
    0
    0
    16. 3. 2016
    Wermini (9 bodů)

    Jsem fanouškem Wolverina a H. Jackman mi na tuto roli opravdu sedí, ale v tomto filmu mi přišel takový nepřirozený. Ale děj zasazený do japonska je přesně to co Wolverine potřeboval: oživení děje na plátně.

   72 60 ?
   • misec 100%
   • Filmokolik 65%
   • Togl 75%
   • Chimpanzee21 90%
   • Mihall 100%
   • jarv 75%
   • Akarot 75%
   • Arnarmo 55%
   • Brenan88 80%
   • martin-kubista 75%
   všechna hodnocení (191)
   jak hlasovat?

   V žebříčcích uživatelů

   9. místo z 10 v žebříčku uživatele Ľubinka
   11. místo z 145 v žebříčku uživatele vladimir-lada-but
   20. místo z 32 v žebříčku uživatele RedDragon
   41. místo z 68 v žebříčku uživatele ory99
   44. místo z 60 v žebříčku uživatele konias
   201. místo z 268 v žebříčku uživatele DiegoK
   16. místo z 24 v žebříčku uživatele výfuk
   Sdílet tuto stránku:

   Partneři: