Love, Rosie (Velká Británie)
« další názvy »
Velká Británie Velká Británie
Německo Německo
102 minut

Žánry

:
Komedie, Romantický, Adaptace knižní, Romantická komedie, Teenagerský
Motto: Někdy trvá věky, než najdete toho pravého.

Obsah

:
Romantická komedie plná omylů a chyb, které nám život prostě přináší, ať děláme cokoliv. Rosie a Alex jsou nejlepší kamarádi od 5ti let dokud je osud časem více »« méně

Režie

:
Christian Ditter

Scénář

:
Juliette Towhidi Cecelia Ahern

Herci

:
Sam Claflin Lily Collins Tamsin Egerton Suki Waterhouse Art Parkinson ...
Premiéra: 15. 1. 2015
Distributor: Bontonfilm
Přístupnost: MP-12
Jste na stránce filmu S láskou, Rosie. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu S láskou, Rosie myslíte! K 27. červnu 2022 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 28024 uživatelů. Děkujeme!

Recenze S láskou, Rosie


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 100%
  0
  1
  8. 10. 2018
  martin-mickey-stusak (25657 bodů)

  Mohou se do sebe zamiloval lidé, kteří se znají již od svých pěti let? Tak s takovou otázkou pracuje romantický příběh o Rosie a Alexovi, kteří jsou právě z takového důvodu k něčemu takovému, jako je vzájemná láska, společný život a vůbec k správně volbě, nepřátelé. Jenomže jak už to v životě bývá, nic není jednoduché, jak se zdá být. A s takovým přesvědčením bojuje právě Rosie. Snímek představuje dotek srdce a dává realistický pohled na lásku, život, sen a naději. Doslova srdcervoucí vyznání Rosie na konci příběhu asi divačky stejně tak zaskočí, jako všechny v oné scéně. Ne nadarmo se snímek jmenuje ´S láskou, Rosie´. Určeno je to především pro toho, kdo trpěl nekompromisní láskou, a kterému láska proklouzla mezi prsty. Vyznání pocitů nebylo dlouho tak silné, jako právě v tomto filmu. Není smutnějšího okamžiku, než uvědomění, že nelze být s někým, koho nejvíce milujete. Trochu to vzbuzuje u diváků lítost nad nevyužitím své šance a zároveň povzbuzuje ty, kdo v takové podobné situaci právě jsou. Snímek dojemný, povznášející, relativní a to i se zábavnými situacemi.

 • 75%
  0
  0
  6. 2. 2017
  Sheldon (16015 bodů)

  Příjemné překvapení. Tohle je film, na který bych se asi normálně ani nepodíval, ale rozhodl jsem se, že dám na divácká hodnocení a tentokrát se můj vkus sešel i s tím většinovým. Herecká dvojice je úžasná a příběh tak akorát, aby sice obsáhl všechna klišé, ale přitom má řadu nečekaných zvratů. Obvykle v těchto romancích hlavní hrdiny přejede náklaďák nebo tak něco, ale tady to skončí celkem fajn.

 • 70%
  0
  0
  30. 12. 2018
  evismaior (4252 bodů)

  Hlavní hrdinka si mě zpočátku naprosto získala svým přístupem, kdy neváhala převzít se vším všudy odpovědnost za chybu, kterou udělala, když otěhotněla za dost neskutečných okolností a nakonec pro mě zcela logicky dospěla i k tomu ponechat si své právě narozené dítě. Čímž se naplno rozvinula zápletka filmu, která začala jedním opileckým a pro jednu stranu i zapomenutým polibkem, a bylo by to fajn, kdyby jeho hlavními protagonisty nebyli dva lidé, kteří se znali od dětství, byli nejlepšími přáteli a neměli před sebou žádná tajemství. No jo, jenže právě tomu jsem po všech těch jejich setkáních a nových rozchodech už nedokázala moc uvěřit - kde bylo to jejich kamarádství až za hrob a sdílení myšlenek a snů, když to nejdůležitější si nedokázali sdělit, kolik? 12 let? Jako fakt? A místo toho všechno to předstírání, zlehčování vzájemných citů, skrytá žárlivost, neupřímnost - ono to bylo uvěřitelné zpočátku, ale s každou další příhodou už pak velmi dobře rozjetý film u mě body spíš jen ztrácel a nepomohl tomu ani Sam Claflin, kterého jsem pořád nedokázala zařadit, dokud se mi nevybavil v dalším filmu, který mi nesedl už vůbec (Než jsem tě poznala). Naopak Lily Collins působila od začátku do konce maximálně sympaticky (tedy věkový rozdíl s herečkou hrající její dceru už ke konci asi nebyl zrovna odpovídající:-)). On ten film není špatný a dobře se na něj kouká, to se spíš člověk oklepe až dodatečně, když si uvědomí, co všechno se tam stalo, než to konečně dospělo tam, kam by to mezi skutečně spřízněnými dušemi mělo dospět už mnohem dřív.

 • 65%
  0
  0
  9. 7. 2015
  VasaFlasa (2801 bodů)

  Určitě nadprůměrná romantická "limonáda", přesto jsem čekal na základě místního hodnocení ještě trochu více.

 • 100%
  0
  0
  31. 1. 2016
  Elizabett (2673 bodů)

  Uznávám že knížka byla lepší, ale i tak to byl krásný kouzelný film.

 • 100%
  0
  0
  21. 1. 2015
  Larrysbride (2072 bodů)

  Láská nebeská tohoto desetiletí, nejpříjemnější filmové překvapení posledních pár let a nejžhavější kandidát na mou osobní filmovou TOP 10.

 • 75%
  0
  0
  9. 3. 2015
  evana (683 bodů)

  Po dlouhé době zase jedna milá romantika, která potěší. Výběr hlavních herců je velké plus, protože oba dva jsou sympatičtí, reální, člověk se s nimi může celkem ztotožnit,žádná Barbie a Ken. Příběh je vyplněn spoustou vtipných scén a podařených vtipů. Na jednu stranu je to pohádka a na druhou stranu celkem reálný příběh. Možná se zdá na první, že oběma hrdinům je do cesty kladeno až moc překážek a náhod, ale podle mě život takový je a většinou nic nevyjde tak, jak člověk chce. V životě možná jen chybí ten happy end :)

 • 75%
  0
  0
  7. 1. 2016
  memphistto (474 bodů)

  Příjemná pohodová oddechovka. Nebýt několika momentů, film by si ode mě vysloužil ještě o 10% víc. Ale co zůstává je, že se na něj rád podívám znovu. Rozhodně jeden z příjemných překvapení tohoto roku. :)

 • 80%
  0
  0
  22. 4. 2019
  Terezie_Terez (473 bodů)

  Krásný, romantický a až děsivě skutečný příběh mladé Rosie a její životní lásky. Film vystihuje každodenní příběhy lidí. Není pouze romantický, ale i vtipný a zajímavý. Od tvůrců je dobré, že do příběhu zapojili role již od dětství společně s problémy jako je nechtěné těhotenství, což mladí potřebují vidět dokola.

 • 70%
  0
  0
  2. 2. 2015
  pateta (461 bodů)

  U filmu jsem v jednu chvíli plakala, na to jsem se hned svíjela smíchem v křečích. Trochu mě zaskočilo ve filmu, že si tvůrci s tím více neporadili, ohledně let. Lily Collins se své role zhostila s úctou, ale jelikož se protínali léta, byla studentem a pak matkou nakonec měla i pubertální dceru, tak Lily pořád vypadala stejně staře, změnili jí účes, ale v obličeji jí nenarostly žádné vrásky, vůbec nic.

 • 65%
  0
  0
  22. 1. 2015
  TerkaCZ (353 bodů)

  Moc pěkný, roztomilý romantický film. Po náročném dni úplně ideální, pěkně vymyšlený, s vtipnými momenty a herci jsou super.

 • 85%
  0
  0
  19. 2. 2015
  kijifa (335 bodů)

  Všichni čekáte, jak to dopadne. Kdo ne a nechcete se to teď dozvědět, tak překočte na další komentář. A teď k věci. V 80% filmů nemám rád happy endy, z velké části proto, že většinou jde o finální znásilnění třeba i povedeného snímku. Ale pak je tu těch 20%, kdy tam ten šťastný konec prostě být musí. S láskou, Rosie samozřejmě patří k těmhle dvaceti procentům. Celý film prakticky víte, jak to dopadne, ale neštve vás to. Naopak celou dobu si to přejete. Nenucený, uvěřitelný film obsazený těmi správnými herci, navíc viděný ve správném naladění, ve správný čas.

 • 75%
  0
  0
  20. 1. 2015
  paniks (319 bodů)

  Příjemná romantická komedie.

 • 75%
  0
  0
  18. 7. 2015
  Prezidentka (239 bodů)

  Určitě nadprůměrná romantická "limonáda", přesto jsem čekala na základě místního hodnocení ještě trochu více.

 • 85%
  0
  0
  22. 1. 2015
  Petka88 (223 bodů)

  Neskutečně milej film a Lily Collins je tu k sežrání :)

 • 0
  0
  22. 2. 2015
  anna-pytlikova (189 bodů)

  Moc hezký film

 • 0
  0
  12. 8. 2015
  radkav (130 bodů)

  Od tohoto filmu jsem vůbec nic nečekala, ale velmi velmi mile mě překvapil.

 • 80%
  0
  0
  3. 3. 2015
  stverak (122 bodů)

  Film, kdy nevíte kam se děj za chvíli vrtne .. paráda.

 • 65%
  0
  0
  3. 3. 2016
  cesnecka (83 bodů)

  Romantická komedie, která mě mile překvapila.

 • 75%
  0
  0
  30. 1. 2015
  marikalu (62 bodů)

  Moc se mi tento film,po dlouhé době jsem si tento snímek vychutnala.

 • 85%
  0
  0
  1. 2. 2015
  Sydney25 (26 bodů)

  Úžasný film zvlášť pro ženy. Knihu jsem četla, ta mě nadchla zpracováním do emailů a smsek. U filmu jsem v jednu chvíli plakala, na to jsem se hned svíjela smíchem v křečích. Trochu mě zaskočilo ve filmu, že si tvůrci s tím více neporadili, ohledně let. Lily Collins se své role zhostila s úctou, ale jelikož se protínali léta, byla studentem a pak matkou nakonec měla i pubertální dceru, tak Lily pořád vypadala stejně staře, změnili jí účes, ale v obličeji jí nenarostly žádné vrásky, vůbec nic. To je trochu nerealistické, když se ohlídnu, co vše prožila. Sam Claflin mě každopádně okouzlil. Ne moc známý herec, který hrál tedy v trháku Hunger Games. Tady mu ale role naprosto seděla a dá se říci, že jsem si ho jako herce romantických komedií oblíbila více, než v akčnějších rolích.

 • 60%
  0
  0
  29. 7. 2018
  Brudla (6 bodů)

  Díky za tuhle zkušenost- na doporučení místních recenzentů už v životě nedám. Už dlouho jsem neviděl tak neuvěřitelně povrchní a klišodní film. Nedáme si pusu? Nevadí, dáme si ji za dvanáct let. Tak si radči oba najdeme někoho jinýho. Otec mého dítěte je debil, ale nevadí, sice jsem ho pět let neviděla, ale skočím mu do náruče. Mineme se jednou, dvakrát, popátý, po dvacátý pátý, až to bude hepáč jako prase a všichni promočej kapesníky. Pokud se chcete královsky pobavit nebo si snad prohnat kulku hlavou, pusťe si to s českým dabingem. Jestli existuje něco jako Zlatá palma pro dabingy, tohle je žhavej aspirant na nejhorší dabing století, obzvláště ten pán, co daboval asi dvacetiletou Bethanny, to fakt stálo za to, přítelkyně z toho lezla po stěně.

 • 0
  0
  17. 7. 2015
  Host
 • 0
  0
  1. 2. 2015
  Host
  Host

  kde to můžu najít je stažení???

Hodnocení a recenze S láskou, Rosie

76 68 ?
jak hlasovat?
 • mims 80%
 • klara-gebauerova 85%
 • xjane 75%
 • viktoria-kluzakova 85%
 • anonnym 85%
 • Terezie_Terez 80%
 • nicole-kucerova 100%
 • evismaior 70%
 • homedo 90%
 • Philotes 75%
všechna hodnocení (127)

V žebříčcích uživatelů

3. místo z 48 v žebříčku uživatele Elizabett
23. místo z 46 v žebříčku uživatele Hazel
3. místo z 65 v žebříčku uživatele eagles