The Big Bang Theory (USA, originální název)
« další názvy »
USA USA
23 minut

Žánry

:
Komedie, Romantický
Motto: Inteligence je sexy

Obsah

:
Leonard a Sheldon jsou fyzici. Někdo by je označil za šprty, ale v dnešní době je přesnější označení "geek". Žijí ve svém vlastním světě a realný život více »« méně

Režie

:
Mark Cendrowski Anthony Joseph Rich Peter Chakos James Burrows Howard Murray Ted Wass Andrew D. Weyman Joel Murray

Scénář

:
Chuck Lorre Bill Prady Steven Molaro Steve Holland Eric Kaplan Savage Steve Holland David Goetsch Lee Aronsohn Richard Rosenstock Stephen Engel Jennifer Glickman Eddie Gorodetsky Robert Cohen Tim Doyle David Litt Daley Haggar

Herci

:
Johnny Galecki Jim Parsons Kaley Cuoco Simon Helberg Kunal Nayyar ...
DVD: 9. 9. 2009
Přístupnost: Mládeži přístupno
Jste na stránce seriálu Teorie velkého třesku. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou seriály hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily seriálů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o seriálu Teorie velkého třesku myslíte! K 29. květnu 2022 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27996 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Teorie velkého třesku


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 100%
  1
  0
  7. 3. 2017
  Brenan88 (45177 bodů)

  Nejlepší,Nejzábavnější a nejdokonalejší seriál,který kdy spatřily mé oči. Vtip monstrózní - postavy geniální. Je jen otázka času kdy se začne seriál nazývat kultem,protože tohle označení si zaslouží. Tak skvěle napsané role jsem snad v žádném seriálu ještě neviděl.

 • 90%
  0
  0
  23. 1. 2018
  Danny F. (11140 bodů)

  Zábavné a vtipné intelektuální moudra. Dobrý relax.

 • 90%
  0
  0
  12. 5. 2020
  JosefTomas (8394 bodů)

  Po trochu slabším rozjezdu první sezóny to každým dílem nabíralo obrátky a 5 série patří dle mého k tomu nejlepšímu. Pak sice následoval trochu útlum a seriál se vydal trochu jiným směrem, který ne všem zarytým fandům nerdoství byl příliš po chuti, ale já jsem stále královsky bavil a pořád se to drželo na seriálové špičce, takže nebylo nač remcat. A závěr byl fakt srdcervoucí, stejně jako ta představa, že se musím se svými milovanými postavami rozloučit. Upřímně nechápu, proč jsem se k němu dostal až nyní, ale nelituji ani jedné epizody, co jsem viděl. Pravda, některé byli trochu slabší a některé postavy mi docela iritovaly, ale stejně jsem se bavil a to je hlavní.

 • 85%
  0
  0
  14. 2. 2017
  squirrelpool (6929 bodů)

  Někdo vsadil na originální nápad a ono to, až šíleně vyšlo. A není to jen o sledovanosti. Hromady peněz se vydělávají i na tom všem okolo, jako jsou trička, klíčenky atd. hlavně se Sheldonem. Moc nechápu jak to, ale opravdu je to jeden z nejlepších sitcomů vůbec. Pravda je, že žádnou velkou konkurenci nemá. Většinu sitcomů by mohli zpravodajské služby zapracovat do vyslechových postupů, nebezpečných teroristů. Ono je to, ale opravdu úžasná zábava. Sice se nezařadí mezi moje srdcovky jako je M*A*S*H, ale je to stejně paráda. Většině seriálů dojde časem ten švih a pokoušejí se to kompenzovat příchodem nových postav, ale tohle už má 10 řad a pořád to jede. Seriál prošel několika fázemi, některé byly moc dobré, jiné lepší, ale nekleslo to pod - moc dobré. Třeba Sheldon, to je ta nejlepší figura. V první možná i druhé řadě má mírnou formu autismu, ale zároveň je to takový hlas rozumu, který vždy z nadhledu uvede Leonarda do reality. Později už je úplně mimo, takový mluvící Mr. Bean co všechny kosí jakmile otevře pusu. Ještě později dojde i na nové postavy, které ku podivu dokonale zapadly do staré party. Přestože to hlavně v případě Amy bylo z počátku těžké. Ta je sice zábavnější než Bernie, ale ze začátku z ní asi chtěli mít druhého Sheldona a to prostě nešlo. Byla dost nepříjemná a to i mě, divákovi. Potom byla zase podivná, jako kdyby jela po Penny, ale nakonec se to usadilo. S takovými změnami se nepopasovali ani Přátelé, tak uvidíme jak se jim bude dařit dál.

 • 100%
  4
  0
  30. 10. 2017
  SNCIS (6519 bodů)

  Nejvtipnější sitcom co znám. Chytré, vtipné, skvělé. Nikdo s herců mi nevadí. U žádné epizody jsem se nenudil. Nejvtipnější postava - Dr. Sheldon Lee Cooper. Hodnotím 5 hvězdami 100%.

 • 85%
  0
  0
  24. 11. 2012
  kedl (6369 bodů)

  Nejlepší postavou seriáílu co se mě týče je jednoznačně Sheldon. Ten nikdy nezklame. Ale ve 3. serii se mi zdá jakoby začal docházet dech a seriál se kupředu sune pouze setrvačností.

 • 90%
  0
  0
  30. 9. 2012
  Standa. (6167 bodů)

  Absolutní TOP a seriál, který nemá obdoby. Většina seriálů se postupem času ohraje a člověka začne pomalu nudit, ale TBBT je díl od dílu vtipnější a geniálnější, až mi to hlava nebere. Výkony hlavních herců mě snad nikdy nepřestanou udivovat. S českým dabingem, nebo s titulkama, tenhle seriál prostě nemá chybu.

 • 95%
  0
  0
  26. 11. 2012
  VitvarJane (4479 bodů)

  Překvapení desetiletí! opravdu nadčasový komediální seriál, ve kterém je každý něčím úžasný... Stačí shrnout jedním slovem: "Bazinga..."

 • 95%
  1
  0
  24. 3. 2015
  evismaior (4252 bodů)

  Nevěřila bych, že se seriál o partě potrhlých vědců, kteří řeší jen černé díry, cestování v čase, Stephena Hawkinga, Wila Wheatona, Dračí doupě, prsten z natáčení Pána prstenů, evakuační plán pro případ zemětřesení a své neúspěchy u žen, může stát sitcomovým hitem desetiletí, ale neuvěřitelné se stalo faktem a The Big bang theory mě spolehlivě rozesmává už několikátou sezónu. Jistě, situace a vtipy se opakují, ale zde se mi pořád ještě zdá, že dobrého není nikdy dost, a tak se na ně klidně v rozličných obměnách ještě párkrát podívám. Jenom škoda, že se tam už nikdy neobjeví Sheldonův idol Leonard Nimoy:-( Live long and prosper!

 • 75%
  1
  0
  2. 8. 2012
  Petrson (4100 bodů)

  Stačí deset dílů, ale člověk se pobaví, pak už je to dokolečka....

 • 95%
  0
  0
  6. 2. 2013
  výfuk (2971 bodů)

  První zkušenost s tímto seriálem byla v tomto roce v létě cca ve třetí řadě. Později jsem viděl první díl a musím říct, že pilotní díl je celkem na ni, ale potom je to super. Seriál celkově je dobrý - chvalitebný. Je to přibližně o stupínek horší než Jak jsem poznal vaši matku a o stupínek lepší než Přátelé. Je však skoro neuvěřitelné jak rychle se tento seriál během pár týdnů vyšvihl tak vysoko. Pokud to inteligentní a vědátorské co Sheldon mele je všechno pravda... tak to je zřejmě nejgeniálnější seriál všech dob. Nyní po pár měsících sledování mohu říct, že seriál mě dostal na příčku Jak jsem p. v. m..

 • 100%
  0
  0
  31. 1. 2016
  Elizabett (2673 bodů)

  Miluju tento seriál. Sleduju ho neustále do kola. Je užasný :-)

 • 95%
  0
  0
  22. 7. 2018
  Rabadi (2258 bodů)

  Jeden z nejlepších seriálů, které se objevily v televizi za poslední desetiletí. Je o životě několika geeků, kteří jsou díky svému výjimečnému vzdělání i zájmům ostatním lidem k smíchu. Dojemné i romantické, humorné i zajímavé. Role Sheldona Coopera (Jim Parsons) je středobodem seriálu. Jen škoda, že tvůrci podobných seriálů neví, kdy skončit.

 • 70%
  1
  0
  14. 4. 2020
  tomlery (2141 bodů)

  Tento seriál jsem zrovna dvakrát nemusel. Miluji sice inteligentní humor, ale poněkud mi to celé kazil ten dětinský přístup všech aktérů ke komixům. Naopak Malý Sheldon je na mnohem vyšší příčce, u které se zasměje naprosto každý. Že malé dítě chodí na přednášky vysokoškoláků a dělá v 10 letech daňové přiznání rodičům a hlídá jim kasu, je geniální.

 • 70%
  0
  0
  13. 1. 2015
  ladynka (1201 bodů)

  1. série - 4*, 2. série - 5*, 3. série - 4*, 4. série - 3*, 5. série - 3*, 6. série - 3*. S tím, jak se mění tento seriál v tuctovou komediální vztahovku, snižuji hodnocení po jednotlivých seriích. Chápu snahu o vývoj postav někam jinam, ale dávat tím prostor těm hrůzným ženským postavám mi nepřipadá jako šťastné řešení.

 • 100%
  2
  0
  14. 3. 2018
  KallEll (1167 bodů)

  Nej, nej a nej serial všech dob!!! Každý díl je natolik nabitý situačním humorem a hláškami, že se mi z toho až chce brečet, "bože je to tak dokonalé". Neuvěřitelná dávka zábavy, kterou dokáže tento seriál v jedné epizodě nabídnout. Uff těžko se bude překonávat

 • 90%
  0
  0
  24. 5. 2014
  Ciiiri (943 bodů)

  Na sitcom je to naprosto úžasný seriál. Nemohu se ho nabažit, mohu na něj skoro koukat celý den a nezprotiví se mi - což o něčem svědčí... Asi je, ale škoda, že se Sheldon jako postava přece jenom i vyvíjí, první série s ním byla větší sranda...

  • vtip
  • poučení
  • 90%
   0
   0
   16. 3. 2017
   Liki12 (446 bodů)

   Pokud tento seriál sledujete v originálu s českými titulkami, nelze mu téměř nic vytknout, skvělé postavy, skvělí herci a spousta vydařených a velmi vtipných hlášek i situací. Jediné, co se nezdařilo, je stejně jako u mnoha seriálů, český dabing, který je opravdu strašný a v mnoha případech ubírá na vtipnosti a dodává různým situacím úplně jiný a mnohdy špatný smysl. Rapidně se dabing nezdařil u postavy Dr. Sheldona Coopera, tedy postavy, která je pro kvalitu seriálu ta nejdůležitější. Takže pokud The Big Bang Theory, tak jedině v originále s titulky.

  • 100%
   1
   0
   18. 10. 2015
   baranovakova6 (437 bodů)

   Nejlepší seriál. Postava Sheldona a vztahu jeho přátel němu, to je něco neuvěřitelného. Nikdy mě neomrzí a ráda se na něj podívám znovu a znovu, fakt díky za inteligentní seriál :0)

  • 90%
   0
   0
   8. 8. 2015
   lord (404 bodů)

   Byly doby, kdy bych tomuto seriálu dal 100% a do krve se hádal, že je prostě nejlepší na světě. Bohužel tak jak to bývá, kvalita a obsah šli hodně dolů. Pořád se u něj zasměju a dobře pobavím, ale to kouzlo geekovského či nerdovského je již pryč.. Jak mi řekl jeden kamarád, to tak prostě musí být, je to vývoj postav... Ale já nesouhlasím, Simpsonovi se také moc nikam neposunují a stále to má určitý šmrnc.. Prostě je tam na mě už moc partnerských vztahů a vztahového povídání.. Blázni jsou pryč... Prostě další Přátelé.. Ale za první série, celkový nápad a Sheldonův herecký výkon dávám 90%.

  • 0%
   0
   2
   20. 9. 2018
   hnidopich (322 bodů)

   Neuvěřitelně nevtipnej seriál. Doporučuju tohle video bez laugh tracku, díky němuž vám to snad dojde. Atmosféra na place asi jako u zubaře v čekárně: ¨

   https://www.youtube.com/watch?v=AY0Zkthn8Og

  • 100%
   0
   0
   17. 10. 2015
   byland (309 bodů)

   Miluji tento seriál, vždy mě rozesměje

  • 85%
   0
   0
   28. 1. 2014
   roxet (293 bodů)

   Nápaditý a svérázný seríál o partě přátel některých hodně výstředních.
   Sheldon je případ sám o sobě, vždycky dokáže skeč dokonale vypointovat a niky vtipností nesklame. Leonard s Penny zastupují nás "normální" lidi a vskutku jim to ladí. Wolowitz s Koothrappalim přispívají svojí nespornou kapkou, ale zdá se mi že od 5 série se tahají trochu za vousy. Proto radši jednoho oženily a druhého pak zbavili fóbie z rozhovoru se ženami.

  • 85%
   0
   0
   2. 8. 2015
   Pegas1632 (291 bodů)

   Vtipná podívaná, která ale bohužel s postupem let začíná být nudná a neoriginální :/ Ovšem prvních pár sérií je velmi povedených. Myslím že by to tvůrci už měli ukončit, dokud to zůstává aspoň ještě trochu vtipné, ať nemusím své hodnocení měnit ještě níž. Přesto věřím že své skalní fanoušky to bude asi bavit do úmoru.

  • 80%
   0
   0
   13. 8. 2015
   Markovel (250 bodů)

   Kvalitní seriál, kterýmu sice jako všem jiným seriálům postupně klesá kvalita. Ale pořád ještě nejnovější sérii hodnotím nadprůměrně. Hlavně postava Sheldona v seriálu nepřestává bavit

  • 100%
   0
   0
   13. 3. 2016
   henrycruel (202 bodů)

   Jeden z nejlepších sitcomů a seriálů na této planetě. Když je člověk ve stresu, tak tenhle seriál vždy zabere na zlepšení nálady.

   • Není epizoda, která by nebyla vtipná.
   • 100%
    0
    0
    23. 3. 2015
    ja_majka (200 bodů)

    Bez Jima Parsonsa by to bol možno len jeden z mnohých seriálov ale postava Sheldona a to, ako ju Jim bez zaváhania presvedčivo stvárňuje, prináša nový druh humoru ktorý ja osobne beriem všetkými desiatimi.
    Vo všeobecnosti je obsadenie veľmi dobré, seriál si rada pozriem.

   • 90%
    0
    0
    29. 7. 2016
    Heart (175 bodů)

    Vynikající "inteligentní" seriál s dlouholetou zárukou kvality. Vedle How I met you mother patří k nejlepším seriálům poslední dekády. Všem, kteří ještě tento seriál neviděli, doporučuji podívat se alespoň na jeden díl a zcela jistě Vás tento seriál pohltí.

   • 90%
    0
    0
    21. 8. 2016
    Elvika (121 bodů)

    Tohle je prostě pecka. Seriál, který mě vždy vtáhne do děje a nikdy to neskončí jen u jednoho dílu. Dokoukaná 9. série, těším se, až vypustí i tu desátou. Postavy jsou mi teď už sympatické všechny, i když zpočátku mi dělalo problém si na některé zvyknout. :D

   • 100%
    0
    0
    16. 12. 2012
    Tažný králík (99 bodů)

    Jeden z nejlepších seriálů, který jsem viděl.

   1 2 dalsi posledni

   Hodnocení a recenze Teorie velkého třesku

   87 ? ?
   jak hlasovat?
   • adelleholland 85%
   • Reacherjack2016 100%
   • samuela93 100%
   • what is in the box 100%
   • Renfield 75%
   • yxcvbnm 70%
   • radim-pavlicek 90%
   • homedo 90%
   • Svany 90%
   • Flígloš 100%
   všechna hodnocení (236)

   V TV

   V žebříčcích uživatelů

   1. místo z 5 v žebříčku uživatele evana
   1. místo z 13 v žebříčku uživatele dddddaviddddd
   1. místo z 24 v žebříčku uživatele pollyozz
   1. místo z 5 v žebříčku uživatele HappyPiere
   1. místo z 2 v žebříčku uživatele michael-majky-kupcik
   1. místo z 25 v žebříčku uživatele loudaxxx
   1. místo z 6 v žebříčku uživatele enrico-bonsch
   1. místo z 1 v žebříčku uživatele Daduna
   1. místo z 12 v žebříčku uživatele jana-jordanova
   1. místo z 2 v žebříčku uživatele Vali