Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
myllyn
milan morvay
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
349
Od nejnovějších
AVA: Bez soucitu
(2020)
7. 8. 2020
6.5
Vidím jenom tebe
(2016)
4. 8. 2020
7
Kryštůfek Robin
(2018)
4. 8. 2020
7.5
All That Jazz
(1979)
4. 8. 2020
5.5
Spider-Man: Paralelní světy
(2018)
24. 9. 2019
9.5
Alita: Bojový Anděl
(2019)
24. 9. 2019
9
Zelená kniha
(2018)
24. 9. 2019
7.5
Instant Family
(2018)
14. 5. 2019
8.5
Tiché místo
(2018)
14. 5. 2019
9
Mary Poppins se vrací
(2018)
14. 5. 2019
7
Zmenšování
(2017)
14. 5. 2019
7.5
Krotitelé duchů
(2016)
14. 5. 2019
5.5
Avengers: Endgame
(2019)
14. 5. 2019
10
Godzilla
(2014)
16. 4. 2019
6.5
Osm hrozných
(2015)
16. 4. 2019
7.5
Captain Marvel
(2019)
16. 4. 2019
7.5
Kingsman: Zlatý kruh
(2017)
22. 9. 2018
8
X-Men: Apokalypsa
(2016)
22. 9. 2018
8
Predátor: Evoluce
(2018)
22. 9. 2018
6.5
Casino Royale
(2006)
18. 6. 2018
9
Lara Croft - Tomb Raider
(2001)
18. 6. 2018
6.5
Whiplash
(2014)
18. 6. 2018
8.5
Monstra vs. Vetřelci
(2009)
22. 5. 2018
8.5
Strážci Galaxie
(2014)
22. 5. 2018
9.5
Deadpool 2
(2018)
22. 5. 2018
9.5
Bratři Bloomovi
(2008)
15. 5. 2018
7
Star Wars: Poslední z Jediů
(2017)
15. 5. 2018
8
Avengers: Infinity War
(2018)
15. 5. 2018
9.5
Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny
(2016)
21. 4. 2018
9
Amazing Spider-Man 2
(2014)
21. 4. 2018
7.5
Rychle a zběsile 6
(2013)
23. 3. 2018
8.5
Strážci Galaxie 2
(2017)
23. 3. 2018
9
7 životů
(2017)
23. 3. 2018
8.5
Star Wars: Síla se probouzí
(2015)
23. 3. 2018
7.5
Pacific Rim: Povstání
(2018)
23. 3. 2018
6
Fantastická čtyřka
(2015)
17. 3. 2018
3.5
Creed
(2015)
17. 3. 2018
8.5
Black Panther
(2018)
17. 3. 2018
9
Po zániku Země
(2013)
7. 3. 2018
7
Doctor Strange
(2016)
7. 3. 2018
9
1
6
7
8
9