Spider-Man: Into the Spider-Verse (USA)
« další názvy »
USA USA
120 minut

Žánry

:
Akční, Animovaný, Dobrodružný, Fantasy, Sci-fi, Blockbuster, Komiksový, Oscarový, Série/Franchise

Obsah

:
Phil Lord a Chris Miller, tvůrci hitů Lego příběh a 21 Jump Street spojili svůj um a talent, aby divákům představili dosud nepoznaný svět Spider-Mana v přelomovém více »« méně

Režie

:
Robert Persichetti Jr. Peter A. Ramsey Rodney Rothman

Scénář

:
Phil Lord Steve Ditko Stan Lee Chris Miller (II) Rodney Rothman Brian Bendis

Herci

:
Hailee Steinfeld Nicolas Cage Mahershala Ali Liev Schreiber Jake M. Johnson ...
Přehrát online O2
Premiéra: 13. 12. 2018
Distributor: Falcon
Jste na stránce filmu Spider-Man: Paralelní světy. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Spider-Man: Paralelní světy myslíte! K 20. lednu 2021 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27418 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 95%
  5
  0
  14. 1. 2019
  Brenan88 (41984 bodů)

  Spider-Man je mým nejoblíbenějším komiksákem a mám rád vlastně všechny filmy ve kterých se tento hrdina objevil. Paralelní světy se pro mne staly (prozatím) nejlepším jeho filmem. Jako fanda komiksů jsem se přímo tetelil blahem. Ten film je skvělý už jen v tom jak je věrný předloze a drží se komiksového stylu. Výborná animace,parádní děj a hlavně humor dělají z tohoto filmu povinnost pro každého fandu komiksu. Člověk neznalý si může říkat,že je to až příliš ujeté,ale fanda Spider-Manova universa nebude ničím překvapen. Peter Parker je pro mne stále číslo jedna,ale Miles Morales mu solidně začal šlapat na paty a už se vyloženě těším na další jeho dobrodružství. Hned jak to půjde tak si dám s filmem opáčko. Výborně jsem se bavil.

 • 85%
  1
  0
  27. 2. 2019
  lamps (14614 bodů)

  Kdybych byl milovníkem komiksů, tohle by byl film mého života. Jako milovník filmů jsem tu extravagantní a vynalézavou nálož stylistických hrátek, splitacreenů, intenzivního střihu a zběsilé akce dlouho obdivoval (nemluvě o bombastické hudbě), leč v závěru už jsem se cítil přesycen a po ukončení intradimenzionálních setkání už jen sledoval smršť audiovizuální dokonalosti v honbě za povinným ukončením. Rozhodně přelomové a obdivuhodné dílo, hraný Spidey se na tohle chytit nikdy nemůže..

 • 70%
  0
  0
  26. 3. 2020
  Pete69 (13047 bodů)

  Velmi zdařilá animace. Chvílemi geniální, komiksové prostřihy, chvílemi zase animace působí, jako kreslený film z osmdesátých let. Příběh slušný, i když je to celé cílené spíše na teenagery a to ještě více, než klasický hraný Spiderman. Slušný animák. 70%.

 • 80%
  0
  0
  10. 3. 2019
  JosefTomas (6785 bodů)

  Vizuálně nápadité, příběhově neotřelé a kreativně přehlcené (v dobrém slova smyslu). Spider-Man: Paralelní světy budiž důkazem, že i animované komiksy tu mohou mít místo. Jako nejlepší animák roku by tento film obstál, ale jako nejlepší film roku asi ne. U filmu jsem se sice bavil. Střihově je to pěkně svižné a animačně originální, ale já raději zůstanu při zemi a dávám hezkých 80%. Verdikt: Spider-Man není film, který mnohé dostane po shlédnutí, ale až po pozdějším zamyšlení, protože několik věcí a myšlenek snadno vypustíte či přehlédnete. Ps: Zamrzí nevyužití všech Spider-Manů, kteří jsou trochu zbyteční.

 • 90%
  1
  0
  7. 5. 2019
  rkotvald (3155 bodů)

  Originální animák, co působí spíše jako interaktivní komix s originální animací, parádním neotřelým scénářem a pěknou muzikou. Nejdřív mi ta animace moc neseděla, ale po pár minutách jsem byl ochoten tomu prodat duši. Je to vtipné, rychle to ubíhá a všechno tam funguje. Konečně originální marvelovka. která mě teda bavila víc než poslední Avengers. I když by mě za tohle tvrzení hodně lidí asi chtělo zabít. Nebo lusknout prstem. A narvat meme do aftercredit scény, to chce pořádné koule z oceli.

 • 80%
  1
  0
  9. 4. 2020
  tomlery (2139 bodů)

  Všechny filmy o Spider-Manovi jsou filmové, nikdy jsem neviděl komix jako takový. To bylo první zklamání, když jsem na tento film šel do kina. Ano, neviděl jsem trailer a bylo to pro mě skutečně překvapení. Neříkám, že bych se nebavil, ale filmové zpracování tohoto žánru mám radši, protože ta akce, dynamika filmu a efekty jsou mnohem zajímavější. Tohle bylo prostě jen nakreslené a příběhu jsem nevěřil. O to méně, když se ve filmu ukázala stovka Spider-manů... Zvláštní, ale mě tento film moc nenadchl.

 • 85%
  1
  0
  3. 5. 2019
  Blackhand47XD (2060 bodů)

  Sony se po letech opravdu vytáhlo a stvořilo animák ve zcela specifickém animačním stylu, který skloubil dohromady 2D i 3D prvky a zároveň si pohrál se základními funkcemi komiksu. Když jsem koukal na úplně první trailer, nebyl jsem si jistý, jestli to bude ono, ale s každou další ukázkou se mi to líbilo stále víc. Samotný film tak působí naprosto fantasticky a ke všemu je doplněn ještě senzačním soundtrackem. Co můžu u filmu ještě pochválit je práce s jednotlivými záběry a "kamerou". Tak dobře udělané přechody a průlety jsem už dlouho neviděl. Co u díla trochu pokulhává je zápletka, kdy několik postav nemá dostatek prostoru a ani hlavní děj nepřináší nic nového. Ve finále výsledku však film patří k tomu nejlepšímu, co loňský rok nabídl a vůbec se nedivím tomu, že snímek dostal Oscara za nejlepší animovaný film. 85%

 • 75%
  0
  0
  29. 4. 2019
  Vurhor (1932 bodů)

  Na můj vkus až příliš moc komiksově šílený a chaotický. Ale rozhodně nemůžu říct, že bych se u toho nudil. Po animační stránce je Spider-Man naprosto dech beroucí dílo - suprová práce s barvami, kamerou, plus nadupaná a vtipná akce, která je protkaná celkem originálním nápadem ohledně odlišných paralelních světů, který se od těch klasických superhrdinských zápletek vcelku dost liší. Koukalo se na to hrozně pěkně, ovšem stejně musím přiznat, že jsem si film užíval o něco více, když trochu zpomalil tempo. Snímek je to teda ale extrémně přeceňovanej. Jako... líbilo se mi to. Ale to šíleně velký hodnocení na čsfd si to podle mě zas až tak nezaslouží. To ten Andersenův Psí ostrov je lepší poupátko.

 • 85%
  1
  0
  4. 8. 2019
  kknk2 (1433 bodů)

  Tento snímek patří k nejlepším od Marvelu. Je zábavný a vtipný, má originální a zrakově atraktivní vizualizaci. Film je prostě po všech stránkách skvělý, nechybí zde ani animovaný Stan Lee. Určený nejen pro děcka, i pro dospělé (a hlavně fanoušky Spideyho).

 • 95%
  3
  0
  12. 12. 2018
  Bemiurg (1298 bodů)

  • Možná je to jen tím, že jsem blázen do animáků ...
  • ... ale pro mně jsou Paralelní světy tím vůbec nejlepším Spider-Man filmem!
  • 95%
   0
   0
   3. 8. 2020
   Martrix (1211 bodů)

   Animák tak originální, že vás ani nenapadne ho srovnávat se něčím, co jste doteď viděli. A tím nemyslím jen ten vychvalovaný vizuál. Skvělý střih a dynamika se tady netýká jen pohybujících předmětů, ale všeho, protože tvůrci si hrají i s běžně statickými obrazy. A přitom je vše pospojované tak šikovně, že i když občas nestíháte pobrat všechno...víte, že to je způsobené jen nedokonalostí vašeho mozku. Už to by stačilo na obdivné ááách. Jenže to není všechno. K těm vizuálním minivýbuchům, dostanete i velmi dobrý hudební podmaz a co je ještě důležitější, tak i skvělý a originální scénář, ve kterém je spousta vtípků, ale zároveň nepostrádá dostatek ingrediencí pro běžného diváka...nekomixáka. Ústředním motivem je totiž rodina a přátelé. A kupodivu se to obejde bez patetických keců, nebo srdceryvných scén. Obrovská poklona tvůrcům. Ve všech ohledech je to skvělé dílo.

  • 80%
   0
   0
   23. 8. 2019
   lukasopicasso (888 bodů)

   Originálně pojatá origin story v dechberoucím a technicky unikátním provedení s kupou velmi sympatických a neokoukaných postav. Při prvním zhlédnutí jsem se nebyl schopen plně naladit na fanouškovskou vlnu, ale po druhé projekci jsem nejnovějšímu Spideymu propadl a mohu s klidným svědomím prohlásit, že se skutečně jedná o výjimečné animované dílo, které otevírá pomyslná dvířka do Hollywoodu dalším audiovizuálně odvážným divočinám, které si užijí jak prckové, tak i odroustlejší generace. Nejlepším Spider-Man pro mě však zůstává Raimiho druhé pavoučí dobrodružství, které považuji za jeden z pomyslných vrcholů komiksových adaptací na stříbrném plátně. 8/10

  • 95%
   1
   0
   24. 9. 2019
   myllyn (884 bodů)

   jeden z nejlepších filmů se spidermanem, co jsem kdy viděl, než jsem shlédnul v kině far from home, kde je vidět praha i liberec! spiderverse mě ale hodně opravdu hodně bavil a nenechal mě vydechnout, protože tam nebyl jeden spidey ale hned několik. kingpin byl zlověstný a bylo zajímavé ho vidět jako protivníka někoho jiného než daredevila.

  • 90%
   0
   0
   3. 9. 2019
   martin-kubista (797 bodů)

   O tomhle filmu jsem nevěděl do shlédnutí dloouhé ukázky na konci jiného filmu. Ta mě tak zaujala, že jsem na to jít musel. Myslím, že tenhle Spiderman je jeden z nejlepších co jsem kdy viděl. Grafické ztvárnění je naprosto úžasné. Tak úžasné, že ani nedokážu popsat nějaké chyby a nedostatky v příběhu. Bylo to zajímavé nevšední vtipné. Bavil jsem se celou dobu a doufám, že bude nějaké pokračování.

   • úžasné grafické ztvárnění
   • asi nic
  • 100%
   0
   0
   14. 5. 2019
   uge (549 bodů)

   Za mě asi největší překvapení roku, výtečný vtipný animák, s vyladěným soutrackem a každou scénou. Osobně to jsem to viděl několikrát a jde se na to dívat pořád dokola, tolik tam je detailů. Doporučuji sledovat na 4k UHD bluray disku.
   Zašel bych na to podruhé ano. Doporučím, ano.

  • 90%
   0
   0
   1. 10. 2019
   Bad (458 bodů)

   Vůbec jsem nečekal od Sony takovou pecku, která zvládne zastínit pomalu všechny současné superhrdinské filmy a přitom to je animák. Skvělé postavy, skvělý příběh a skvělá animace, která překvapovala až do samého konce a má potenciál do budoucna. Fanoušci Spider-manů slintají blahem, jak režiséři pochopili Spider-mana a tu celkovou tématiku. Samozřejmě humoru je po dost, díky skvělě nadabovaným postavám, ale vtipné scény rychle střídají vážnější situace, díky kterým film nabývá nepředvídatelné hloubky. Nejlepší film roku.

  • 70%
   0
   0
   14. 5. 2019
   daisyna (279 bodů)

   Za me nejlepší ze Spidermanu, uz jsem byla parkrat zklamana, ale tento dopadl na vybornou. Film ma skvely scénář, ktery se drzi jako jeden z mala komiksu. Rychle ubíhající dej a skvěle animace. Oscara dostal zaslouzene. Clovek se u nej nenudí a pobavi.

  • 100%
   1
   0
   19. 5. 2019
   luda-arachno (40 bodů)

   Sony skvěle překvapilo a pustilo do světa animovaný film, který nemá obdoby. Děj je svižný, objeví se hodně akce i humoru. Představení vícero spider-manů překvapilo a pěkně to zapadalo do sebe. Jelikož jsem dlouholetý fanoušek Spider-mana, jak jsem se na film těšil, tak i mile překvapil. Proto hodnotím tak jak hodnotím, protože film neměl asi žádné zápory. Spekuluje se o pokračování a osobně jsem zvědavý jak to vše dají dohromady.

  • 100%
   0
   0
   28. 5. 2019
   eliot-reed (25 bodů)

   Kdysi kdyz jsem slysela ze vychazi animak pro Spider mana tak jsem rekla ze to urcite bude nuda ale ve vysledku vyslo to prave naopak. Velmi zajimava zapletka, sountrack vynikajici. Hodne barev a poradny humor.

  • 100%
   0
   0
   26. 6. 2019
   Sparky99 (22 bodů)

   Sony skvěle překvapilo a pustilo do světa animovaný film, který nemá obdoby. Děj je svižný, objeví se hodně akce i humoru. Představení vícero spider-manů překvapilo a pěkně to zapadalo do sebe. Jelikož jsem dlouholetý fanoušek Spider-mana, jak jsem se na film těšil, tak i mile překvapil. Proto hodnotím tak jak hodnotím, protože film neměl asi žádné zápory. Spekuluje se o pokračování a osobně jsem zvědavý jak to vše dají dohromady.

  81 85 ?
  jak hlasovat?
  • cerfik 100%
  • Morfeus82 80%
  • hlavněvklidu 75%
  • Svany 95%
  • jwp 90%
  • Martrix 95%
  • lukas-teofil 95%
  • Lucy Lu 65%
  • IamTrapper 75%
  • Fanda124 75%
  všechna hodnocení (109)

  V žebříčcích uživatelů

  6. místo z 22 v žebříčku uživatele Adelas213
  132. místo z 174 v žebříčku uživatele Manekenthe