Fantastic Four (USA)
USA USA
100 minut

Žánry

:
Akční, Dobrodružný, Fantasy, Sci-fi, Komiksový, Remake, Série/Franchise
Motto: Změna se blíží!

Obsah

:
Jedni z nejdéle sloužících komiksových hrdinů ze stáje vydavatelství Marvel se vracejí, aby znovu získali své superschopnosti, které je proslavily po celém více »« méně

Režie

:
Josh Trank

Scénář

:
Simon Kinberg Jeremy Slater Josh Trank Stan Lee Jack Kirby

Herci

:
Kate Mara Miles Teller Michael B. Jordan Toby Kebbell Jamie Bell (I) ...
Premiéra: 13. 8. 2015
Distributor: Cinemart
Přístupnost: MP-12
Jste na stránce filmu Fantastická čtyřka. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Fantastická čtyřka myslíte! K 30. listopadu 2022 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 28226 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Fantastická čtyřka


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 70%
  0
  0
  17. 7. 2017
  Brenan88 (46206 bodů)

  V tomto případě si vyšlápnu a půjdu proti proudu. Tohle ztvárnění Fantastické čtyřky mi velmi sedlo. Jak normálně nadávám na temné pojetí filmů,tak zde jsem ho vítal s otevřenou náručí. Josh Trank prokázal,že je skvělý režisér a i přes problémy se studiem natočil zdařilou komiksovou adaptací,která hravě strčí do kapsy svého staršího sourozence.

 • 20%
  0
  0
  8. 2. 2022
  martin-mickey-stusak (26525 bodů)

  Nový a rapidně omlazený restart čtyřkové party by nemusel být špatný, kdyby do toho nezavlekli rasový kodex a také v jednoduché míře s původním komiksem naprosto související děj počátku všeho. Teleportace? No jasně, Ale když ono to tak ohromně připomíná snímek ´Moucha´ (1986). Scénář je tak největší bolístkou na celém tomto superhrdinském pokolení. Námět by vystačil i na seriálovou stopáž, čímž poukazuje na rapidní stereotypnost postav. Všichni jsou po vědecké stránce chytří, snaží se o teleportaci a to je vše. Žádný vývoj postav, prostě nic. Ani o nějaký humor či hlášky tu není viditelná snaha. Atmosféra v rámci napětí naopak snahu zaujmout má, ale hodně to przní naprostá absence emocionální stránky charakterů postav. Své udělal i špatný casting, neboť ani jeden herecký představitel nezapadá do daných postav jak komiksově, tak i zábavně. Komiksová předloha je krásně barevná. Ale tohle? Proč ta šeď? Proč ta temnota jako u Batmana? Chaos, nepořádek, podivnosti nad podivnostmi. Ne. Tohle prostě nefunguje. Že prý to měl být temný a realistický příběh. Tohle? Jeden ze sebe dělá pochodeň, druhý vypadá jako chodící skála… No nic. Je to jen hřebíček do rakve superhrdinského týmu pod názvem ´Fantastická čtyřka´, neb selhává naprosto vše. ´Ant-Man´ (2015), který byl uveden ve stejném roce, vedle tohoto vypadá jako mistrovské dílo.

 • 65%
  0
  0
  29. 7. 2017
  Danny F. (11151 bodů)

  Tohle nemělo spatřit světlo světa. Pro pobavení náctiletých ideální. Chybí to správné tempo a rozjezd jako u původních dílů. Zpočátku se to protahuje a pak najednou bum akce a konec. Aby nedošlo k diskriminaci tak do toho ještě vrazí černocha. Taky mohli trochu více rozvinout životy hrdinů i v soukromí. Ale jako po vizuální stránce je to o trochu lepší než příběh samotný. No, velké zklamání.

  • Vizuál
  • Tempo
  • Příběh
 • 50%
  0
  0
  21. 12. 2015
  Petr Kocfelda (2915 bodů)

  Docela dobré,ale spíše průměrné...

 • 10%
  0
  0
  13. 8. 2015
  alexik789 (2511 bodů)

  Pro me jedno z největších zklamání roku!

 • 20%
  0
  0
  13. 8. 2015
  harry456 (2436 bodů)

  Az do poloviny super... chytre a melo to az hororovou atmosféru, ale pak to šlo všechno do kopru a jako kdyby se najednou ujal režie nekdo uplne jiný... větší a neoriginalni akční scena je az na konci a slovo ''priserna'' je pro ni jako libezne pohlazení. Navic Thinguv hlas je otresny (zato Toby má jako Doom prijemne mrazivy hlas - bohuzel se ukazuje az na desnem konci).

 • 15%
  0
  0
  26. 8. 2015
  Larrysbride (2072 bodů)

  Film, u něhož jsem se většinu času musela ptát, kdy se něco začne dít, abych se dočkala asi čtyřminutové akce a závěru, který jsme již viděli v Age of Ultron... Tohle je prostě jedno velké "Ne". Slavit mohou rodiče, kteří se na film vydají se svými ratolestmi, jelikož si konečně schrupnou... Hvězdičku navíc za vydařený vizuál a hudbu.

 • 40%
  0
  0
  17. 10. 2015
  kendzi (1095 bodů)

  Čekal jsem od toho více.. Za mě nic moc.

 • 35%
  1
  0
  17. 3. 2018
  myllyn (885 bodů)

  Film, který měl fantastic four napravit reputaci a přitom vše zadupal do země čtyři metry hluboko. vůbec jsem se u toho nebavil, to první dva díly byly mnohem zábavnější a nejen pro to, že tam kapitán amerika hrál ohniváka a sexy neviditelná žena byla nahá...

 • 40%
  1
  0
  19. 9. 2016
  Bad (464 bodů)

  Zklamání. Prostě zklamání. Jdu rovnou na kritiku. Fantastická čtyřka je asi tak fantastická jako čtyři holčičky skákající přes švihadlo. Fantastická čtyřka jako teenegeři? Jako fakt? Human Torch je černoch? Chcete mi říct, že zčernal ( nejsem sice rasista, ale divný to bylo). Herci taky nebyli nic moc.

 • 40%
  0
  0
  14. 8. 2015
  kurcova-simona (419 bodů)

  Tak a je to tu, pro mě jeden z nejočekávanějších filmů roku, Čtyřku mám moc rád a fakt jsem se těšil, ale co jsem dostal, to byla katastrofa. Po handrkování studia Fox a Tranka jsme dostali absolutně nudnej, táhlej nezajímavej a odfláklej film bez akce, zajímavých postav a scénáře. Postavy navíc dostanou své schopnosti až v polovině filmu (při 93 minutách docela vopruz), dvě minuty trpí svými schopnostmi a pak najednou střih a začne úplně nový film, postavy ovládají své schopnosti dokonale a vrhají se do každé akce ( o které se jen mluví). Největší zklamání tedy z padoucha, studio si Doomem naprosto vytřelo prdel. Takhle odfláklej film jsem snad ještě neviděl, naprostá hrůza. Po tomto filmu jsem teprve dokázal ocenit starší díly F4, protože jak ty jsou špatné, tak tento je ještě horší. Na druhou stranu postavy vypadají docela dobře, hlavně Human Torche je lepší než ten starý a na Kate Maru se kouká mnohem lépe než na Albu, ale to je asi tak vše. Doufám, že Trank další díl nenatočí, a pokud chce Fox v tomto pokračovat, tak at to radši vrátí zpět Marvelu. Bože, vždyt se to dalo udělat o tolik lépe, takový potenciál.

 • 35%
  0
  0
  9. 6. 2016
  mausis (370 bodů)

  Přes odmítavé a negativní recenze jsme to nakonec shlédli, ostatně vlastní názor je ten nejlepší. Čím začít...možná obsazením, to bylo fajn. Hudba taky a trikové scény fungovaly. Nápad zřejmě dobrý, zpracování horší, také mi vadily skoky v ději, nedotažené děje, asi měli postavy na vše málo času. Konec divný, jako že to prostě skončit musí a hotovo.Vlastně jsem od toho nic nečekala a také se nic moc nestalo.Takže film možná pro děti, co neviděli předchozí F4.

 • 30%
  0
  0
  16. 2. 2016
  michael-majky-kupcik (341 bodů)

  velice nepovedené .... ani herci se tam moc nehodí a z příběhu jsem zklamaný ...

 • 40%
  1
  0
  15. 8. 2015
  Pegas1632 (299 bodů)

  Čekala jsem pubertální slátaninu, což se bohužel potvrdilo. Nemá to žádný spád, nepřináší to nic originálního, vtipné to taky není, efekty taky žádná sláva - prostě nuda. Že nebyla ani jedna scéna po titulkách, to mi přišlo taky zvláštní u Marvelu, a spoustu lidí v kině to nazlobilo.

Hodnocení a recenze Fantastická čtyřka

53 40 ?
jak hlasovat?
 • martin-mickey-stusak 20%
 • josef-gregor 65%
 • Reacherjack2016 60%
 • Lovecour69 55%
 • homedo 60%
 • regazzoni 40%
 • mims 55%
 • Speedyxxx 65%
 • 1nikis1 65%
 • lenka-fojtova 60%
všechna hodnocení (115)

V žebříčcích uživatelů

33. místo z 99 v žebříčku uživatele homedo
50. místo z 65 v žebříčku uživatele eagles