Fast & Furious 6 (USA)
« další názvy »
Japonsko Japonsko
USA USA
145 minut

Žánry

:
Akční, Krimi, Thriller, Blockbuster, Série/Franchise
Motto: Všechny cesty vedou sem.

Obsah

:
Některé motory nezadřete, i když jezdíte zásadně jen s pedálem plynu zašlápnutým v podlaze. Vin Diesel, Paul Walker a Dwayne Johnson se vracejí v dalším více »« méně

Režie

:
Justin Lin

Scénář

:
Chris Morgan (II) Gary Scott Thompson

Herci

:
Dwayne Johnson Vin Diesel Paul Walker Michelle Rodriguez Luke Evans ...
Přehrát online O2
Premiéra: 23. 5. 2013
Distributor: Cinemart
Přístupnost: MP-12
Jste na stránce filmu Rychle a zběsile 6. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Rychle a zběsile 6 myslíte! K 23. lednu 2021 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27422 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 85%
  0
  0
  7. 3. 2017
  Brenan88 (41984 bodů)

  Tak tohle byl prvotřídní nátřesk! Některé scény byly tak přitažené za vlasy,že mohly být klidně i animované a já si říkám no a co! Byl to prostě kvalitní nářez u kterého je přísně zakázané myslet. Rychle a zběsile prostě stoupají vzhůru a mi nezbývá nic jiného než se těšit na 7 díl. Palec hore!

 • 90%
  0
  0
  26. 7. 2015
  martin-mickey-stusak (22334 bodů)

  Rychlá a zběsilá jízda hbitě vstoupila do šestého pokračování a věrně se drží změny nastolené minulým dílem. Znamená to tedy, že se opět nedočkáme vytuněných auťáků a pouličních závodů. Pravda, jeden menší tu je, ale ten nestojí ani za řeč. Série se prostě rozjela jiným směrem a je to dobře. Neustálé opakování jednoho a toho samého by velmi brzo omrzelo. Naše známá parta tentokrát pomáhá policii dostat jiný nebezpečný gang. Série různých honiček, jejichž vrcholem je scéna s tankem, je opět adrenalinová a dech beroucí. Fyzikální zákony sice opět dostali volno, ale co je nám svým způsobem po tom. Popkornová zábava se opět rozjela na plné obrátky a ani tentokrát nezklamala.

 • 55%
  0
  0
  1. 12. 2014
  muzz (18020 bodů)

  Tuningovaná autíčka 6

  • Vin Diesel
  • všechno ostatní, včetně námětu a příběhu
 • 80%
  0
  0
  2. 10. 2017
  Sheldon (15950 bodů)

  O trochu slabší než pětka, ale o trochu méně bizarní než sedmička. Zběsilé honičky v Londýně jsou náležitě akční, nástup Jasona Stathama na konci velmi zábavný. V podstatě je to sice blbina, ale rozhodně se to vidět dá. Všichni herci jsou zábavní, režie svižná, prostě akční blockbuster.

 • 65%
  0
  0
  8. 7. 2018
  lamps (14615 bodů)

  Akční moderna. Dynamicky zrežírovaná, testosteronem, plastikami a kaskadéry napěchovaná blockbusterová hovadina, kterou si může bez výčitek užít pouze jedinec, který v životě neseděl v autě a nemá ponětí o nepřekonatelné síle zemské gravitace či selské logiky. Pětka měla lepší a propracovanější příběh a nápaditěji těžila z přítomnosti hyper cool týpka Dwayna Johnsona, šestka nabízí příběh nejprimitivnějšího rázu, přepálenou akci (projížďka po městě s kontejnerem je ještě každodenní zločineckou rutinou) a prachbídnou chemii mezi postavami, o které se ve směšně vykalkulovaných vrcholných scénách zkrátka nemůžeme bát. Pořád to ale vypadá moc dobře, navzdory šílené stopáži se stále něco děje a Michelle Rodriguez to pořád tak sluší, že zkrátka nelze než ve výsledku lehce zapříst provinilým uspokojením...

 • 65%
  1
  0
  25. 3. 2018
  Pete69 (13071 bodů)

  Akce akce akce a zase akce, ale to je vše. Příběh opět o ničem. Málo aut, hodně střílení a rvaček. FaF už pro mě dávno ztratilo lesk prvních dílů.

 • 65%
  0
  0
  3. 8. 2017
  Danny F. (11129 bodů)

  Slabší a tak nějak pomalejší. Opět se našly blbosti co mě dostaly že to mohl někdo takhle přehnat a natočit to. A to: Skok z mostu z jedoucího auta na jakousi bugatku, nebo jak Dom proletí vzduchem a zachytí Letty a spolu spadnou na auto po nehodě s tankem a ještě perlička, seskok z letadla do vozu (bez ohledu na rychlost, vítr a výšku). No ale kromě těchto nedokonalostí byl sice film vláčný, ale taky zaujal. Hlavně se mi líbily auta klasických značek.

 • 70%
  2
  0
  19. 4. 2017
  JosefTomas (6791 bodů)

  Nebýt trochu přepálené akce, která kazí dojem (ano, i v pětce to bylo přepálené, ale tady s větší mírou), tak jde o skvělé pokračování, které naservírovalo tu správnou zábavu, kterou má film mít, jen kdyby se tam tolik času nemluvilo, ale spíše jezdilo, bylo by to také fajn.

 • 90%
  3
  0
  2. 11. 2017
  SNCIS (6517 bodů)

  Pátý "nejlepší" díl slavné série. Hlášky: Tej: "Sakra, to snad ne. To jste opravdu vyškrábali zbytky ze dna?" Roman Pearce: "Asi jo, když jsi tady ty. Kdy vrátíš Martinu Lutheru Kingovi jeho auto?" Tej: "Hned jak ty vrátíš Rickovi Jamesovi jeho bundu." / Roman Pearce: "Sexy nohy, baby. Kdy bude den otevřených dveří?" Gisele: (Přiloží pistoli k jeho hlavě.) "Ve stejnou dobu, kdy zmáčknu tuhle spoušť. Chceš být první návštěvník?" / Roman Pearce: "Vidíš, jsem lepší zvláštní agent než si kdy byl ty." Brian O'Conner: "No, to záleží na tom, co myslíš tím "zvláštní." / Hobbs: "Proklepneš mi toho reyese, detailně, chci vědět kolikrát si ho na hajzlu oklepe." - 90%.

 • 70%
  0
  0
  23. 5. 2013
  Tom Hardy (4986 bodů)

  Dynamické, akcí nahuštěné, ale možná až moc o hodnotách a akce občas zbytečně přepálená (je jedna věc, pokud táhnete městem trezor a druhá, když Vin Diesel zaskakuje v letu za Supermana). Vyjma toho je ale zbytek špičkovou ukázkou zábavné hollywoodské atrakce, která dokáže v rámci žánru prodat obě pohlaví. Heist akce každopádně slušela Domově týmu víc a wow efekt je nenávrazně pryč. Na sedmičku se nicméně nejde netěšit (modří vědí proč) a pořád je mi tahle za vlasy přitažená reklama na automobilový průmysl (už pro obsazení) zatraceně sympatická.

 • 75%
  0
  0
  23. 5. 2013
  VitvarJane (4474 bodů)

  na tenhle film jsem se hodně těšila, trailer napovídá, že to bude pecka, a relativně se trefil... Je to prostě plný akce, honiček a někdy dost nereálných scén viz třeba let Vina Diesela. I přesto musím vytknout stále větší odklon od původní linie a trochu už moc přehánění v některých textech. Většinou je to ale docela vtipné a auta i soundtrack jsou vážně skvělý.

 • 90%
  0
  0
  14. 9. 2013
  harry456 (2435 bodů)

  Stará parta se vrátila, teď však čelí jinému soustu, žádní dealeři apod., ale profesionálové s vychytanými auty.
  Ano, Owenu Shawovi, bývalému vojákovi a mozku party, který si z vyšetřovatelů dělá legraci a hraje si s nimi.
  Rychlá parta se znovu schází, ve filmu se objeví i naše Letty (Michelle Rodriguez), jenž Lin ve čtvrtém díle údajně pohřbil.
  Letty se vrátila, protože fanoušci si to strašlivě přáli a bylo jim líto, že by je mohla tato postava opustit.
  Kdo by si to přál?
  Dobrá postava, kterou jsem si oblíbil i já.
  Díky Letty je Toretto takový, jaký je a tak se Justin Lin rozhodl dát jí šanci a porvat se o místo zuby nehty.
  Letty přišla o paměť a tak neví, kdo je Dominik Toretto, a kde se tu vzal, což se ve filmu ukáže jako skvělý nápad na ,,oživení."
  Pokud jste si mysleli, že vás Rychle a zběsile nemůže překvapit, pak jste se mýlili.
  Justin Lin, režisér, ví jak na diváka a tady mu naservíruje rovnou dvojitou porci zábavy.
  Lin je zkušený, dobře koordinující režisér, který si se všemi dobře rozumí a umí je popostrčit, když je nejhůře.
  Z amatéra se stal profesionál.
  Poprvé režíroval nepříliš výrazný film Shopping for Fangs, jenž nestál za nic.
  V roce 2006 se ujal postu režiséra Rychle a zběsile Tokijská jízda, úplná bomba to nebyla, ale byl to výrazný pokrok.
  Ve filmu to vypadá, že Lin už v době, kdy natáčel Tokijskou jízdu, věděl co bude v šestém díle.
  Spoustě lidí nedávala trojka smysl, ale nezoufejte, zde se vám všechny vaše otázky zodpoví a příjemně vás překvapí.
  Začal se zlepšovat a nakonec to vytáhl na špičku.
  Škoda, že je to jeho poslední díl série.
  Film hraje na perfektní jistotu, ta se vyplácí v mnoha případech.
  I když někde je akce malinko přehnaná, napočítal jsem dva případy, ale ty vám tady nebudu popisovat, jelikož chci abyste si film užili jak se patří.
  Chris Morgan, scénárista, připravil skvělý pokrm a skvělý herci ho ještě zpestřili.
  Rychle a zběsile patří k mým nejoblíbenějším filmům, protože každý film dokáže přijít s něčím jiným a pokaždé se mi dílo líbilo.
  Je pravda, že Rychle a zběsile 5 byla trochu okoukaná a trochu kazila název, jenž by tady zněl spíše ,,Rychle a akčně."
  Pátý díl nezpochybňuji, jen mi to moc nesedlo, čekal jsem lepší auta, lepší zápletku.
  Všechno se mi dostalo právě v šestém díle.
  Děj se odehrává v Evropě, kde Owen Shaw vyvádí jednu lumpárnu za druhou a ,,Rychlá parta," ho musí dopadnou.
  Film vás bude od prvního okamžiku bavit, kdo neviděl ani jeden díl této bandy, tak nezoufejte, promítne se pár záběrů z předchozích dílů, takže si můžete udělat obrázek, jak šel čas.
  Většina scén působí opravdu věrohodně, díky kaskadérům, kteří absolvovali skákání z auta na auto, jízdu v autě, když na ně padá most atd.
  ,,Jeď nebo zemři," hlavní věta filmu, a také hlavní heslo.
  Pestrou akčnost doplňují vtipné momenty, jenž drží Roman (Tyrese Gibson).
  Gibson je vtipný a přátelský chlap s prořízlými ústy, jenž se dokáže vykecat z čehokoliv.
  Brian O´Conner (Paul Walker) je jedna z nejlepších postav v sérii vedle Toretta.
  Dwayne Johnsonovi alias agentu Hobbsovi, dává scénář ve filmu více prostoru a ukazuje se tu ve světlé i tmavé stránce.
  Hobbs pro tvrdou ránu nechodí daleko, je to vidět, ve filmu hází s pachatelem i o strop a kašle na to, co smí a co nesmí, protože on smí všechno.
  Klíčová bitka byla v pátém díle s Torretem (Vin Diesel), ale zde je uvidíte rvát se pořádně s protivníky.
  Nikoho nenechají dokud nemá alespoň otřes mozku.
  Ve filmu uvidíte i Bragu, který se objevil ve čtvrtém díle jako záporák.
  Owena Shawa zahrál perfektní herec Luke Evans (Válka bohů, Hobit: Šmakova dračí poušť), role je pro něj ušitá na míru.
  Je skvělé sledovat, jak zatočí s policejními auty, ani se nenamáhá.
  Překračuje všechny povolené meze, jen aby dostal kódy za miliardy dolarů, tomu se říká kuráž.
  Skvělá je scéna v letadle nebo na dálnici s tankem.
  Skvělou atmosféru dodává i hudba http://youtu.be/e-8EQHaMKfA .
  Imax je podle mě zbytečný, ale na co stojí jít je nová technologie 4DX, která nabízí nevšední zážitek a zpestření zážitku.

 • 100%
  0
  0
  18. 8. 2013
  LenkaVL (2326 bodů)

  :D

 • 100%
  0
  0
  16. 10. 2013
  Pavlína81 (1569 bodů)

  Tak přesně takovyhle filmy miluju rychlost, naprosto skvělý obsazení,efekty a na další film se opět těším.

 • 100%
  0
  0
  30. 10. 2013
  krakenvalo (1418 bodů)

  Fakt bomba film nato že jsem videl umna prvu čast tak sa mi to velmi páčilo

 • 95%
  0
  0
  17. 7. 2013
  Cechulda (1315 bodů)

  Moc jsem se na to těšil. Kombinace rychlých aut a akčního trochu scifi-dramatu je, myslím si, dosti přitažlivá. Musím říct, že zklamání se nedostavilo. Taky jsem si při pátém díle říkal, jak to napojí na dějovou linii předchozích dílů a myslím si, že se to nakonec povedlo v rámci možností. Původně se zřejmě nepředpokládalo tolik pokračování.

 • 95%
  0
  0
  29. 4. 2014
  Jakub.Selesi (1164 bodů)

  Jsem rád že se vrátila stará parta, prostě byly suprový (jsou suprový) je škoda co se stalo Paul Walkerovi, ale jsem rád že jeho bratři souhlasily s dotočením dalšího dílu... bude to film věnován jeho památce... jako ostatně, všechny předchozí díly... další díly už asi nebudou bez Paula taková jako tyto… je to škoda…

 • 100%
  0
  0
  20. 11. 2013
  michaela159 (1043 bodů)

  Stále to má všechno, co má film mít. Auta, zbraně, svaly, kung fu, ženský, výbuchy a charismatické postavy. Opravdu skvěle natočené a Lin na sebe může být pyšný, jelikož se se sérií rozloučil ve velkém duchu a upřímně se mi bude stýskat a už nyní napjatě očekávám sedmý díl. Doufám, že to Wan nezkazí.

 • 80%
  0
  0
  9. 5. 2014
  Yancl (1013 bodů)

  "Do stejného potoka dvakrát nevkročíš" .. i takhle by se dal charakterizovat šestý díl téhle kdysi tuningové party. Pětka byla vážně našlápnutá a proto se J. Lin snažil drtit diváky podobným stylem. Taky proč ne, když to fungovalo. Jenomže natočit něco stejného, navíc aby to opět svým způsobem šokovalo a zaujalo - to už holt není ono. Na druhou stranu musím pochválit výborně zvládnutou režii, opravdu kvalitní řemeslná práce. Nádherné obrázky, našlápnuté káry, kvantum akce a občas i nějaký ten povedený vtípek. I když ta akce občas hodně bije do očí - např. ten Dieslův supermanský let přes dálnici. Obecně ale stále platí .. Rychle a zběsile vzniklo na jádru tuningu, upravených aut .. postupně přešla série v akční filmy s tuningovými auty. Což je škoda.

 • 75%
  0
  0
  6. 6. 2018
  voleman (924 bodů)

  Tak tenhle díl je celkově slabší než díl pátý. Pátý díl byl celkově velice zábavný i když v jistých ohledech hodně přehnaný, dalo se to všechno zkousnout a nakonec z toho byl jeden z nejlepších akčních filmů posledních let. Bohužel šestka mi v některých částech připadala na akční film skoro až moc utahaná a chvílemi mě i nudila. Myslím, že kdyby se to tak o půl hodinky zkrátilo, asi by se nic nestalo. Akční sekvence byly ještě přepálenější což se sice dalo očekávat, ale skok Vina Diesela pro Michelle Rodriguez na mostě mi přišel už opravdu moc. Šestka se opravdu musí brát jako ta nejvíce nenáročná letní zábava, kde nečekejte žádný silný příběh, vyšší smysl nebo nedejbože něco realistického. Vypněte při tom úplně mozek a jen sledujte zručně natočené akční scény, sympatické herce a pěkné triky, které určitě nezklamou. 75%

 • 85%
  1
  0
  23. 3. 2018
  myllyn (884 bodů)

  oni mají tank! tady poprvé toretto dokázal jak krásně umí létat a přitom nemusí být žádná komiksová postava - superhrdina. Nic nerespektuje fyzikální zákony ale nám to nevadí, protože se tak krásně na to kouká a zvlášť na velkém plátně, kde vyniknou sexy kočky a svaly vymakaných týpků ještě více než na malé televizní obrazovce...

 • 60%
  0
  0
  27. 8. 2013
  Fanin (590 bodů)

  Tupa podívaná při které zůstává rozum hodně ale opravdu hodně stát. Protože se tam odehrávají takové nelogické hovadiny jako když Vin diesel "supluje supermana" při skoku přes most. Ovšem na druhou stranu oceňuji neuvěřitelné akční tempo a obstojné herecké výkony. Celkově mi to připadá jako kdybyste vzaly všechny hlášky a akční scény z akčních filmů 80. let a poslepovali to dohromady.

 • 85%
  0
  0
  8. 4. 2015
  sisisi (440 bodů)

  Na rozdíl od pětky to mělo slabší děj a některé části byly až moc přetažené za vlasy. Taky se mi nelíbilo, že dvě osoby zemřely, ale zase v realitě by byli všichni mrtví už od začátku. Jinak ale hodnotím kladně a doporučuji se na to podívat.

 • 0
  0
  29. 12. 2013
  martek (324 bodů)

  Super film už jsem ho viděla jednou a o víkendu jedu znovu.Škoda,že Paul už nedokončí 7...

 • 80%
  0
  0
  1. 4. 2014
  Stoupa34 (265 bodů)

  Člověk nemusí být extra odborník, ale v tomhle případě si divák přijde na své. Akce, auta....

  • Žádný psycho, ale pohodový film, který chytne od začátku do konce.
  • 60%
   0
   0
   31. 7. 2013
   brckounek (215 bodů)

   .. v kině dobrý zážitek z efektů, ale dějově docela nuda.

  • 75%
   0
   0
   9. 4. 2014
   kominice (203 bodů)

   Film nezklamal. Super scény, krásný auta, děj taky bezva. Určitě nebudu váhat a k filmu se v budoucnu vrátím. A v kině super zvuk a atmosféra. Takže doporučuji

  • 80%
   0
   0
   3. 6. 2016
   supermozek (193 bodů)

   Nářez ;) Bohužel mi to někdy přišlo až přehnané, přeci jen jet 10 minut na plný plyn po rovné letištní dráze je trošku ujeté :D. Každopádně jsem se dost pobavil, bylo tu mnoho strhujících zvratů, šokujících momentů a Rychlých a zběsilích postav. Navíc jako vždy nádherná Jordana Brewster. A kupodivu 120 minut filmu uteklo strašně rychle, děj nebyl ani na chvilku nudný a já se ani chvilku nenudil.

  • 95%
   0
   0
   13. 3. 2014
   fesoj1 (120 bodů)

   Jsem fanda cele serie FF a hercu Paula Walkera a Vin Diesela.nektere sceny jsou sice hoodne pritazene za vlasy ale nebylo to poprve kdy to prehnaly s verohodnosti.Film je nabyty akci,muzikou,adrenalinem,krasnyma zenskyma,proste neco pro me.

  • 80%
   0
   0
   9. 12. 2014
   vera-studenicova (60 bodů)

   Film úspěšně navázal na předchozí díly. Tenhle žánr se mi líbí.

  1 2 dalsi posledni
  77 70 ?
  jak hlasovat?
  • Lucy Lu 70%
  • Bonny4 90%
  • S7evin 65%
  • michal-marsalek 60%
  • Sandrastekla 40%
  • InJo 75%
  • FilipusMuff 60%
  • Deacon Frost 80%
  • DoomSlayer 80%
  • Martin Suk 100%
  všechna hodnocení (261)

  V žebříčcích uživatelů

  1. místo z 6 v žebříčku uživatele Fája
  10. místo z 32 v žebříčku uživatele RedDragon
  35. místo z 51 v žebříčku uživatele Lieninka
  46. místo z 104 v žebříčku uživatele filamubobes
  56. místo z 155 v žebříčku uživatele dav.bal
  60. místo z 64 v žebříčku uživatele Davi
  119. místo z 565 v žebříčku uživatele rypo
  130. místo z 145 v žebříčku uživatele vladimir-lada-but
  159. místo z 268 v žebříčku uživatele DiegoK