Christopher Robin (USA)
USA USA
104 minut

Žánry

:
Animovaný, Dobrodružný, Drama, Komedie, Rodinný, Muzikál
Motto: Dřív nebo později vás minulost dožene

Obsah

:
Dospělý Kryštůfek Robin dře v zaměstnání, kde je přepracovaný, mizerně zaplacený a kde nemá jistou budoucnost. Má sice rodinu, ale práce ho vytěžuje natolik, více »« méně

Režie

:
Marc Forster

Scénář

:
Alex Ross Perry Tom McCarthy Allison Schroeder Greg Brooker Mark Steven Johnson A.A. Milne

Herci

:
Ewan McGregor Hayley Atwell Mark Gatiss Oliver Ford Davies Adrian Scarborough ...
Premiéra: 23. 8. 2018
Distributor: Falcon

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 70%
  1
  0
  1. 12. 2018
  Brenan88 (39487 bodů)

  Netradiční Disneyovka,která bude horko těžko bojovat o diváky. Už ten fakt zařadit film do kina v originálním znění zavánělo průserem. Kryštůfek Robin je však "dospělým" filmem,který ocení všechny věkové kategorie. Zvířátka vypadají dobře a při sledování jsem dostal velkou dávku nostalgie,kterou jsem ani neočekával. Příběhově trochu strožejší a bez pořádné gradace děje. Celé to jen tak pozvolně plyne. I přes všechny výtky jsem spokojený,protože takových filmu je minimum.

 • 70%
  0
  0
  30. 8. 2018
  evismaior (3765 bodů)

  No, co k tomu napsat. Nijak mě ten film neurazil, byl docela milý, ale žádné terno to tedy taky není. Stojí na Ewanovi McGregorovi, který, ač mu pomalu táhne na padesát, pořád připomíná přerostlého Kryštůfka Robina, takže potud dobrý. Neumím si představit, s kým jiným by se to dalo natočit. Samotné postavičky medvídka Pú a spol. potěšily hlavně uvěřitelným vzhledem vybledlých a odrbaných hraček. Děj je předvídatelný - Kryštůfek vyroste, v únavné sekvenci projde internátem, námluvami, válkou, založením rodiny a prací (oceňuji obsazení "Sherlockova bratra Mycrofta" Marka Gatisse do role Robinova šéfa), kde tráví spoustu času na úkor své manželky a dcery. A setkání s medvídkem Pú mu ještě více předvídatelně připomene staré dětské časy, dále pak to, co je v životě skutečně důležité, a v neposlední řadě to, že někdy nedělat nic vede k tomu nejlepšímu něčemu. A z oné poslední věty si lze snadno udělat představu, jak to asi celé probíhá, ano, většinu času se Kryštůfek a medvídek Pú předhánějí v tom, kdo oddeklamuje více vět poplatných knižní předloze v kulisách, které jsou jak vystřižené z původních ilustrací ke knize. Což je milé, zvlášť pro fandy knižního medvídka Pú. Ale taky je to v důsledku dost únavné. Po návštěvě kina jsme přemýšleli, kdo je vlastně cílový divák - dítě jistě ne, přece jen jde o příběh dospělého muže. Běžného dospělého diváka ale pobíhání hlavního hrdiny po lese za plyšovou hračkou asi taky nedostane. Takže je to fakt jen pro dospělé fandy knihy - což my naštěstí jsme, a proto těch 70% za snahu. Pokud jsem ale čekala ztvárnění podobné Burtonově Alence, tak snaha asi byla, ale bohužel zůstalo jen u toho.

 • 75%
  1
  0
  7. 5. 2019
  rkotvald (3119 bodů)

  Párkrát jsem přemýšlel, ke které filmové nebo literární postavě bych se mohl přirovnat. A myslím, že jsem se konečně našel. Ijáček je tím důvodem, proč je tento film nejenom snesitelným, ale celkem pohodovým a místy až depresivním polo animákem. S takovým nihilistou, který sdílí podobný pohled na svět jako já bych si těžce rozuměl. Ten film se zdá být spíše pro dospělejší generaci, děti si ho asi tolik neužijí. Škoda slabšího středu filmu, jinak by to mohlo být ještě o chloupek lepší. S přihlédnutím na výborně hláškujícího Ijáčka a solidního Ewan McGregora, který si zde hraje na těžce ambiciózního kariéristu je to tak na 75%. Ironií je, že jsem na to šel v podstatě jen díky "hello there" meme přetaveným do jedné ze scén filmu. lol.

68 69 ?
jak hlasovat?
 • Malfilipp 70%
 • Vojtas87 60%
 • homedo 85%
 • rkotvald 75%
 • panbubo 65%
 • alca-miki-jelinkovi 90%
 • Nosnica 65%
 • kinobox 90%
 • king-kurt 70%
 • puposlav 70%
všechna hodnocení (42)
Sdílet tuto stránku:

Partneři: