Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Jamail16
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
74
Od nejnovějších
Černá labuť
(2010)
16. 9. 2017
7
Muži, kteří nenávidí ženy
(2009)
16. 9. 2017
8.5
Avatar
(2009)
16. 9. 2017
7.5
Počátek
(2010)
16. 9. 2017
8
Prokletý ostrov
(2010)
16. 9. 2017
8.5
Star Wars: Síla se probouzí
(2015)
15. 9. 2017
9.5
Raubíř Ralf
(2012)
15. 9. 2017
8
Avengers: Age of Ultron
(2015)
15. 9. 2017
8
22 Jump Street
(2014)
15. 9. 2017
8
Šílený Max: Zběsilá cesta
(2015)
15. 9. 2017
9
Grandhotel Budapešť
(2014)
15. 9. 2017
9.5
Croodsovi
(2013)
15. 9. 2017
7.5
Fakjů pane učiteli
(2013)
15. 9. 2017
7.5
Ant-Man
(2015)
15. 9. 2017
8.5
Expendables: Postradatelní 2
(2012)
15. 9. 2017
7
Hobit: Bitva pěti armád
(2014)
15. 9. 2017
6
Gravitace
(2013)
15. 9. 2017
6.5
Millerovi na tripu
(2013)
15. 9. 2017
8
Sherlock Holmes: Hra stínů
(2011)
15. 9. 2017
9.5
Captain America: Občanská válka
(2016)
15. 9. 2017
9
Anděl Páně 2
(2016)
15. 9. 2017
6.5
Železná srdce
(2014)
15. 9. 2017
4.5
Odpojit
(2012)
15. 9. 2017
9.5
Pasažéři
(2016)
15. 9. 2017
8.5
Kapitán Phillips
(2013)
15. 9. 2017
8
Thor: Temný svět
(2013)
15. 9. 2017
6.5
Orel Eddie
(2016)
15. 9. 2017
8.5
Hobit: Neočekávaná cesta
(2012)
15. 9. 2017
6
REVENANT Zmrtvýchvstání
(2015)
15. 9. 2017
6
V hlavě
(2015)
15. 9. 2017
6
Rychle a zběsile 7
(2015)
15. 9. 2017
2
Americký sniper
(2014)
15. 9. 2017
9.5
Captain America: Návrat prvního Avengera
(2014)
15. 9. 2017
5.5
John Wick 2
(2017)
15. 9. 2017
7
Interstellar
(2014)
15. 9. 2017
7
Hon
(2012)
15. 9. 2017
8.5
Strážci Galaxie 2
(2017)
15. 9. 2017
10
Jak vycvičit draka 2
(2014)
15. 9. 2017
9.5
Velká šestka
(2014)
15. 9. 2017
9
Deadpool
(2016)
15. 9. 2017
10
Načíst další
1
2