We're the Millers (USA)
USA USA
111 minut

Žánry

:
Komedie, Krimi
Motto: Kdyby se někdo ptal...

Obsah

:
David Burke (Sudeikis) je drobný obchodník s nádobím, jehož zákazníci jsou kuchaři v restauracích i matky v domácnostech. Teoreticky by ho tak nemělo více »« méně

Režie

:
Rawson Marshall Thurber

Scénář

:
Bob Fisher Steve Faber Sean Anders John Morris

Herci

:
Jennifer Aniston Jason Sudeikis Will Poulter Emma Roberts Ed Helms ...
Přehrát online O2
Premiéra: 29. 8. 2013
Distributor: Warner Bros. CZ
DVD: 15. 1. 2014
Přístupnost: MP-15

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 75%
  0
  0
  13. 12. 2018
  Brenan88 (39004 bodů)

  Tak já nevím jak je to možné,ale Aniston je s přibývajícím věkem krásnější a krásnější. Sudeikise mám navíc jako herce dost rád,takže jsem touto zvláštní rodinkou nechal rád pobavit. Velké plus je,že Millerovi fungují skvěle jako komedie a stejně tak dokáži nabídnout napětí a nečekané zvraty. Vše je samozřejmě mířeně přestřelené,ale jako celek to funguje a to je hlavní.

 • 90%
  1
  0
  5. 10. 2017
  martin-mickey-stusak (15061 bodů)

  Falešná rodina na cestě do Mexika a zpět s balíkem marihuany. Velice zábavná etuda, která ještě více vynikne v prodloužené verzi. Neznámí lidé se sejdou, aby pod záminkou fungující rodiny propašovali marihuanu z Mexika. Co osoba, to specifický charakter a tak už cesta tam stojí za to. Ale cesta zpět se už změní v něco, co snad nikdo nečekal ani v tom nejhorším snu. A divák se baví. Pravda, komedie trochu formální, ale ve svém smyslu velice dobře propracovaná. Film vznikl v době, kdy ještě filmovou branží táhl tzv. prcičovský styl, a tak i zde dojde v rámci humoru i k sexuálním narážkám. A právě z tohoto důvodu se tohle rozhodně nedá považovat za rodinný film. Jennifer Aniston opět ukázala co jí jde nejlépe, ale ani ostatní samozřejmě nezůstali pozadu. Vše funguje jak má a tak si tu diváci se smyslem pro humor určitě přijdou na své a na chvíli zapomenou na všechny životní chmury.

 • 80%
  1
  0
  28. 10. 2015
  Sheldon (12357 bodů)

  Millerovi na tripu je velmi solidní komedie s příjemným obsazením, řadou nečekaných zvratů a velmi dobře funguje i její napínavá část. Loni byla jednou z nejúspěšnějších komedií roku a vzhledem k relativně nízkým nákladům patřila k největším hitům roku. V současnosti je k mání také na nosičích, kde k filmu naleznete i řadu dalších materiálů.

 • 70%
  0
  0
  19. 7. 2016
  lamps (12166 bodů)

  Millerovi udeřili jako blesk z čistého nebe. V době, kdy se na každém plakátu skvěl skin obličej Matta Damona pod nápisem Elysium, přišli Američané s nenápadnou, ale velmi poučnou příručkou žánru road-movie, kterému to s komedií po boku asi ještě nikdy neslušelo tak hezky. Přestože příběh jakoby vycucal z prstu šestiletý texasan, co by chtěl jednou být drogovým pašerákem, a přestože závěr je dle očekávání tak strašně hloupoučký, tak nějakým zázrakem je to celé natolik zábavné, svižné, pohodové a, jak bych to měl formulovat v případě čtyřicetileté herecké ikony z Přátel..., krásně polonahé, že lepší film si na hektický konec prázdnin ani vybrat nelze. Humor už dlouho nebyl u podobného projektu tak účinný a nepřepálený a vše korunují skvěle obsazení herci, kteří jsou opravdu nefalšovaně zábavní. Tedy něco, co takové Pařbě natřetí většinou chybělo.

 • 75%
  0
  0
  7. 10. 2017
  Pete69 (8840 bodů)

  Podařená americká komedie, to totiž není pravidlem. Humorných až do extrému zacházejících scén je v tomto filmu požehnaně.

  • spousta humoru, někdy až přes čáru amerických komedií.
  • klasický scénář = něco se pašuje, jdou po nich mafiáni, vše dobře dopadne.
 • 65%
  0
  0
  4. 5. 2014
  Standa. (6149 bodů)

  Zase jednou jsem věřil místnímu vysokému hodnocení a těšil jsem se na poctivou komedii. Moje očekávání bylo ovšem naplněno jen asi tak z poloviny. Párkrát jsem se fakt dobře pobavil, ale jinak ničím výjimečná komedie, kterých je dvanáct do tuctu. Prostě jsem čekal víc, o hodně víc.

   • tuctové
  • 75%
   1
   1
   2. 9. 2013
   Tom Hardy (4240 bodů)

   Bláznivá dovolená pro novou generaci, ve které se sice tvůrci nevyhnuli schematickému vývoji děje (včetně povinných dramatických odboček), ale to vše bohatě vynahrazuje skvěle sehrané obsazení, které si s přehledem dává i ty nejlacinější fóry (jen ždímání scény s varletem mohlo být kratší). Celé to má auru zlaté éry amerických komedií z osmdesátých let, kdy výsledek nestál ani tak na scénáři, jako na schopnosti herců divoce improvizovat. Z Millerových jsem měl přesně pocit, že natáčení všechny hrozně bavilo. Škoda nefunkčních "family-bonding" pasáží, které působí jaksi násilně vlepené (hlavně finální proslov). Ale zbytek značně nadstandardní komediální zábava. Je to spíš tak na 70%, ale přidávám 5% za tanečky Jennifer Aniston, díky které chvílemi kino doslova nedýchalo.

  • 60%
   0
   0
   3. 7. 2016
   FilipusMuff (3712 bodů)

   Těhle road komedií tu už bylo, že to člověk ani nespočítá a stále přibejvaj nový a nový a ikdyž tahle byla o něco málo lepší než ty ostatní stejně se v tom šílenym množství ztratí do zapomenuta...

  • 65%
   0
   0
   10. 10. 2017
   evismaior (3709 bodů)

   Parta ztracenců hrajících si na rodinku v Mexiku v podstatě omylem vyfasuje do obytného karavanu drogy v mnoha a mnoha balících namísto zamýšlené 1,5 špetky a vydá se zpět do USA. Cestou je potkávají více či méně uvěřitelné příhody, a tak nějak v podstatě omylem se sbližují. Na konci vtipná scénka z natáčení s úvodní písničkou z Přátel, která Jennifer Aniston musela potěšit:-)

  • 80%
   0
   0
   22. 3. 2014
   saboter (3546 bodů)

   Bláznivě skvělá komedie která vás skvěle upoutá na židle a ukáže vám klasický a někdy moderní styl Amerických komedii. Herci jsi své role určitě dost užívali a vás díky tomu skvěle pobaví, bohužel příběh samozřejmě občas spadne do průměru ale to se dalo čekat i tak však se film nemá za co stydět. A tak si film nenechte ujít.

   • humor
   • herci
   • občas příběh
  • 65%
   0
   0
   8. 12. 2015
   rkotvald (3062 bodů)

   Úplně mi nejde na rozum ona pomyslná aura, která tento snímek provází. Poměrně originální, slušná komedie s pár velmi zábavnými momenty, které naopak vykompenzují protahované, trapně, nevtipné chvilky.

  • 85%
   0
   0
   14. 9. 2013
   harry456 (2433 bodů)

   Konečně zase jedna komedie, u které se jako divák můžu bavit a nemusím se k tomu nutit nebo se přitom cítit trapně. Scenáristům se sice povedlo parádně zazdít konec, ale nepovedené záběry na začátku titulků mi zase zvedly náladu před odchodem z kinosálu.

  • 100%
   0
   0
   14. 1. 2014
   krakenvalo (1408 bodů)

   tak je to dost zaujimavý filmeček že za par minut tu je rodina dovolenka ale je to pobavne

  • 100%
   0
   0
   20. 11. 2013
   michaela159 (1041 bodů)

   Troufnu si poznamenat že se jedná o nejlepší rodinou komedii za posledních nejméně 10 let. Vysoké hodnocení není ani náhodou náhodné. Herecká sestava k sobě skvěle sedí a při cameu Luise Guzmána řvalo celé kino smíchy. Nejlepší komedie.

  • 80%
   0
   0
   21. 12. 2014
   Rapaport (1014 bodů)

   Docela ujetá komedie o "rodince" která pašuje tunu trávy v karavanu. Jednotlivé postavy si sedí. A ve filmu jsou chvílema až brutální scény :)
   Striptýz Jannifer Aniston je masakr :)

  • 80%
   0
   0
   2. 5. 2014
   Yancl (835 bodů)

   Ano, po delší době nabídla našlápnutá scéna filmografie konečně vydařenou komedii, která si nehraje na nic světoborného a ba naopak svým jednoduchým pojetím výborně pobaví. Není proč si stěžovat nad slabším rozjezdem nebo kapánek uťáplým koncem, poněvadž zbytek filmu dokazuje svou sílu hlavně prostřednictvím dialogů a díky zatraceně vtipným scénám. Herecky nemůžu nic vytknout, protože tohle složení je nejen hvězdné, ale i zatraceně vyvážené. Každá postava dodává šmrnc díky svému originálnímu pojetí. Millerovi jako celek působí nesmírně sympaticky a hlavně srandovně. A taneček v podání J. Aniston ? To už je vyloženě sladká třešnička na výborném dortu.

  • 85%
   0
   0
   19. 2. 2016
   Peter12 (810 bodů)

   UŽ DVA MESIACE SOM TO NEDOSTALA,JE MI TO DIVNÉ,KEĎ SKORO VŽDY ROBÍM ANÁL.Tak takýchto super hlášok je tam omnoho viac.Už je dosť dlhá doba,čo som sa tak dobre nenasmial.Ten cynický humor je skveli,niečo podobné ako Dr.House ale aj s príjemným hereckým obsadením.Konečne komédia pre dospelých,ktorá nie je trápna a všetko zapadá do jedného celku.Ešte ta pointa s falošnou rodinou,ktorá bola bravúrne poskladaná z rozdieľnymi osobnosťami,ktoré sa navzájom dopĺňali-paráda.Aj ta bozkávacia scéna bola na úrovni. Vyzdvihnúť niekoho z hercov,v tomto filme sa to nedá.Všetci mi tu sedeli,ako riť na šerbli.Aj mafiánsky boss bol sympaťák,a mladí frankeštejn W.Poulter s tím jeho obočím,vždy som sa zasmial keď ho kamera snímala.Musím si pozrieť moju históriu,lebo ani neviem kedy som dal komédii 5*,keď ja som na iné žánre.Len ten koniec,bol strašné klišé ale pre teraz to prepáčim.

  • 80%
   0
   0
   11. 11. 2014
   evana (683 bodů)

   Asi nejlepší bláznivá komedie za poslední dobu. Oddychovka, u které se upřímně zasmějete. Chválím casting a dobře vybrané herce, kteří k sobě pasovali. Nepovedené záběry na konci filmu přidávají filmu pár procent navíc. Určitě si Millerovi pustím někdy znovu, sympatický film.

  • 80%
   0
   0
   10. 12. 2014
   perfekta (545 bodů)

   Zábavná a vtipná komedie, skvělé obsazení. Kdo se chce příjemně pobavit, nebude zklamán.

  • 70%
   0
   0
   31. 7. 2016
   hofmi (525 bodů)

   celkem hezká oddychová komedie, chvílemi trochu drsné scény, ale člověk s epobaví. dobře vybrané herecké obsazení.Vzhldem k americkým komediim z poslední doby yjsem nečekal nic vyjímečného a proto mne film nepřekvapil. Chvílemi jsem se zasmál ale podruhé jej vidět nemusím

  • 80%
   0
   0
   1. 12. 2014
   Socna (471 bodů)

   příjemné překvapení, správně trhlá komedie plná nápadů u kterých by se červenal nejeden zvrhlík. Není to pro každého, ale to je většina filmů a komedií obzvláště.

  • 90%
   0
   0
   14. 8. 2017
   Fricino (368 bodů)

   Čekal jsem že mě film bude bavit, ale že se budu téměř celý film smát to opravdu ne. Sice film končí klasickou americkou scénou, ale to nic nemění na tom že to je jedna z nejlepších komedií za rok 2013.

  • 75%
   0
   0
   11. 12. 2013
   kocka-kockova (337 bodů)

   Komedie moc nevyhledávám, protože většinou sklouznou do trapností a není se čemu smát. Ovšem tady jsem se smála několikrát a snad až na jeden skeč a trošku závěr jsem u toho vůbec nekulila oči vzhůru.
   Takže - závěr: jo, líbilo se mi to, je to oddychovka, ale příjemná, svižná, povedená.

  • 100%
   0
   0
   29. 5. 2014
   martek (324 bodů)

   Zase jednou skvělá komedie,moc jsme se pobavili...Všem můžu jen doporučit.

  • 95%
   0
   0
   17. 3. 2014
   Drixis (296 bodů)

   Naprosto silena komedie u ktere vam nespadne usmev :) originalni a usmevne. Skvely vyber hercu. Drogovy dealer vytvori fiktivni rodinku aby prevezl z mexika mensi mnozstvi drog ( opravdu mensi ) behem jejich cesty se ale pomalu zblizuji a zacinaji se citit jako opravdova rodina :)

  • 80%
   0
   0
   23. 2. 2014
   roxet (292 bodů)

   Jennifer Aniston jako striptérka? :-)
   Po delší době je tu komedie u které jsem se opět bavil. Scénář je trochu jednodušší. Vlastně jak parička růzdných existencí, kterou svede scénář dohromady a vyrazí si na "dovolenou" aby dostala o trochu větší ždibet mariánky z jedné země do druhé a přitom je nespojuje dohromady nic jiného jen nějaký osobní zisk z tohodle snažení. Při téhle cestě jsou účastníkem tolika blázdnivých šlamastik, ktery je ale všechny dohromady sblíží a díky tomu jim začne záležet jeden na druhém a nakonec táhnou za jeden provaz aby je úspěšně ustáli.
   Příjemná komedie nejen s božskou Jennifer.

  • 40%
   0
   0
   16. 12. 2017
   Bretislav (184 bodů)

   ocekaval jsem vic,ale od amíku,je to prumerna komedie

  • 70%
   0
   0
   1. 4. 2014
   EvieJJ (145 bodů)

   Vtipná oddechovka, i když trochu kýčovitá. Zabaví, ale nečekejte něco extra extra.

  • 90%
   0
   0
   17. 3. 2016
   anytsirk (101 bodů)

   Super komedie,

  • 65%
   0
   0
   14. 2. 2017
   Radek Hnilička (99 bodů)

   Zase jednou jsem věřil místnímu vysokému hodnocení a těšil jsem se na poctivou komedii. Moje očekávání bylo ovšem naplněno jen asi tak z poloviny. Párkrát jsem se fakt dobře pobavil, ale jinak ničím výjimečná komedie, kterých je dvanáct do tuctu. Skvělá komedie

  1 2 dalsi posledni
  79 72 ?
  jak hlasovat?
  • anonnym 80%
  • elisskahl 80%
  • Tynuza 90%
  • Philotes 80%
  • Stelami6 90%
  • hcfort 65%
  • Klari196 70%
  • Mirass95 80%
  • Angelus 85%
  • misalege 95%
  všechna hodnocení (259)

  V žebříčcích uživatelů

  6. místo z 7 v žebříčku uživatele roxet
  28. místo z 93 v žebříčku uživatele HappyPiere
  49. místo z 67 v žebříčku uživatele henrycruel
  6. místo z 6 v žebříčku uživatele iris-brucinka
  Sdílet tuto stránku:

  Partneři: