Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
rkotvald
Roman Kotvald
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
543
Od nejnovějších
Tajemná zahrada
(1993)
31. 8. 2020
7.5
V síti
(2020)
31. 8. 2020
8
Pán tygrů
(2020)
31. 8. 2020
8
Šarlatán
(2020)
31. 8. 2020
8
Avengers: Infinity War
(2018)
7. 5. 2019
9
Bony a klid
(1987)
7. 5. 2019
3.5
Kryštůfek Robin
(2018)
7. 5. 2019
7.5
Venom
(2018)
7. 5. 2019
6.5
Bohemian Rhapsody
(2018)
7. 5. 2019
8.5
Spider-Man: Paralelní světy
(2018)
7. 5. 2019
9
Captain Marvel
(2019)
7. 5. 2019
8
Zelená kniha
(2018)
7. 5. 2019
8
Avengers: Endgame
(2019)
7. 5. 2019
9
Klik - život na dálkové ovládání
(2006)
24. 9. 2018
6.5
MEG: Monstrum z hlubin
(2018)
24. 9. 2018
6
Predátor: Evoluce
(2018)
24. 9. 2018
5.5
Sicario 2: Soldado
(2018)
24. 9. 2018
6.5
Jurský svět: Zánik říše (5)
(2018)
24. 9. 2018
6.5
Vražda v Orient expresu
(2017)
23. 8. 2018
5.5
Ready Player One: Hra začíná
(2018)
23. 8. 2018
8
Ant-Man a Wasp
(2018)
23. 8. 2018
4.5
Mrakodrap
(2018)
23. 8. 2018
5.5
Mission: Impossible - Fallout
(2018)
23. 8. 2018
6.5
Nit z přízraků
(2017)
18. 6. 2018
7.5
Tvář vody
(2017)
18. 6. 2018
6
Přání smrti
(2018)
18. 6. 2018
9
Měsíc Jupitera
(2017)
18. 6. 2018
7
Zabití posvátného jelena
(2017)
18. 6. 2018
7
Tiché místo
(2018)
18. 6. 2018
7
Cizinec ve vlaku
(2017)
6. 3. 2018
9
Barry Seal: Nebeský gauner
(2017)
6. 3. 2018
8
Akta Pentagon: Skrytá válka
(2017)
6. 3. 2018
3
Zmenšování
(2017)
6. 3. 2018
6
Transformers: Poslední rytíř
(2017)
6. 3. 2018
2.5
Bright
(2017)
6. 3. 2018
6.5
Black Panther
(2018)
6. 3. 2018
8.5
To
(2017)
19. 2. 2018
7.5
Paddington 2
(2017)
19. 2. 2018
6.5
Lady Bird
(2017)
19. 2. 2018
6.5
Tři billboardy kousek za Ebbingem
(2017)
19. 2. 2018
6.5
1
11
12
13
14