Venom (Česká republika)
USA USA
112 minut

Žánry

:
Akční, Fantasy, Sci-fi, Thriller, Blockbuster, Komiksový, Série/Franchise
Motto: Svět má dost superhrdinů

Obsah

:
Na stříbrné plátno se řítí jeden z nejzáhadnějších, nejrozporuplnějších a nejdrsnějších anti-hrdinů filmového světa značky Marvel, mimozemský symbiont více »« méně

Režie

:
Ruben Fleischer

Scénář

:
Scott Rosenberg Jeff Pinkner Kelly Marcel Will Beall Todd McFarlane David Michelinie

Herci

:
Tom Hardy Michelle Williams Woody Harrelson Jenny Slate Riz Ahmed ...
Premiéra: 4. 10. 2018
Distributor: Falcon
Přístupnost: MP-12
Jste na stránce filmu Venom. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Venom myslíte! K 3. červenci 2022 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 28027 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Venom


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 70%
  1
  0
  28. 10. 2018
  Brenan88 (45195 bodů)

  Po trailererch jsem se na film ohromně těšil,ale s prvními recenzemi mé natěšení pomalu opadlo. Nakonec jsem se i přesto odhodlal a na Venoma vyrazil,zvědavost mi prostě nedala. Ve spoustě věcí měli recenzenti pravdu - Venom působí v mnoha chvílích jako komedie,i když to tak tvůrci zřejmě nemysleli. Nemohl jsem si také zvyknout na ty slovní přestřelky mezi Brockem a Venomem,vůbec mi to nesedělo. Finále byl klasický digitální marast. Nesmím také zapomenout,že snímku docela ublížilo to předělání na PG13. Krev by zde byla hoooodně potřeba. Na druhou stranu bych pochválil Hardyho,který byl klasicky výborný. Celkem povedený příběh a akční scény. Možná se to podle té kritiky nezdá,ale s filmem jsem byl nakonec celkem spokojený a hlavně přijatelné délce mi i rychle utekl. Dávám tedy 70%.

 • 75%
  1
  0
  25. 1. 2021
  Pete69 (20323 bodů)

  Dobré Sci-fi, které vypadá ze začátku drsněji a hororověji, než tomu nakonec je. Venom nedostal ve filmu moc příležitosti k akci a tak doufám, že se to podaří v druhém plánovaném pokračování. Venom je pohodové sci-fi s dobrou akcí, ale tak trošku působí, jako úvod k delší sérii, kterou bych klidně uvítal.

 • 80%
  1
  0
  13. 10. 2018
  Sheldon (16016 bodů)

  Podstatné je pro mě to, že Venom, potažmo Eddie Brock není žádný drsný hrdina, jak tvrdí distributor v CZ. Naopak, je to hrdina mládeži přístupný a diváci nad šestnáct let budou dost trpět. Největší výhodou filmu je hodně solidní štáb v čele s režisérem, kameramanem a hudebním skladatelem a hodně to drží pohromadě casting. Venom je zkrátka nenáročný popcorňák se stupidním digitálním finále, které je ve všem od Marvelu, ale jinak docela šlape a ty mrzká hodnocení od kritiků nechápu. Ujde.

 • 70%
  5
  0
  9. 10. 2018
  lamps (14847 bodů)

  Zaprvé - určitě uznávám nasranost těch diváků, kteří jsou komiksovými fanoušky a mají náchylnost breptat, kdykoli se jejich oblíbený hrdina ve filmu šťourá v nose druhou rukou, než by měl. Ten PG13 rating je samozřejmě velkou ranou do kulí (V téhle společnosti raději do rozkroku) všem, kdo mají k Venomovi dlouhodobější vztah, a určitě dokážu pochopit, že buddy komedie k hororu s vesmírným parazitem leckomu prostě nesedí, ale což. Já jsem naštěstí stačil včas přistoupit na fakt, že na osudovost, hutnou atmosféru nebo stylové zabíjení se tady nehraje, otupil jsem mozkové závity - a skvěle jsem se bavil. Rozhodně nesouhlasím s názory, že se to zpočátku táhne jak týden ve škole. Naopak, tempo k je velmi příjemné, humor uši netrhá, Hardy okamžitě kraluje a pro změnu mi fakt přišlo vhod, že taky jednou koukám na čistě nenáročnou komiksárnu, která nezahlcuje digitálním prostředím a nepřeskakuje mezi desítkami postav. Jasně, za velké zjednodušování ve vztazích mezi aktéry nebo návaznosti zvratů bych to asi mohl odstřelit (je vidět, že se hodně vystřihávalo), ale o to víc mě zaujalo, že i v téhle odlehčenější a přímočařejší rovině film v pohodě funguje, jasně rozvrhává motivy postav a prostě nenudí. Hlavně interakce Venoma s Eddiem je prostě bžunda, kterou tvůrci dobře a ve správných chvílích prodaly - a velkou zásluhu má výborný Hardy, kterého mám po tomhle zase o něco radši, a upřímně si vybavuju jen jednoho dalšího herce, kterej by mě svým živelným projevem v každým filmu tak bavil. Nějakej Jack Nicholson se jmenuje (i když nechci srovnávat, to ani náhodou). 

 • 70%
  0
  0
  23. 2. 2022
  JosefTomas (8461 bodů)

  Jak málo stačí k dětské/mé radosti. Vzít ukázkového losera, kterému se život sesype během deseti minut stopáže a potom už mu jen přidat naprosto úžasný symbiont, jenž mu ze života udělá "zábavu". Obdivuju všechny, co se nedokáží přes ten fakt přenést a raději cíleně protrpí film, jen aby mohli říct, že větší debilitu, co v ničem nefunguje, snad v životě neviděli a že je celkově už z principu blbá. Ten film však zabaví toho, kdo se zabavit nechá a mně k tomu stačil jen pozitivní přístup, při kterém po mně nikdo nebude chtít žádné extra přemýšlení. Jako odměnu za to dostanu 2 hodinky jednoduché zábavy, kde vypnu a nemusím po dlouhé době řešit strukturu, 180% pravidlo, blocking, hudbu, zkrátka nic. Tady mi stačí si sednou a nechat se bavit, protože i takové filmy tu mají svůj účel a místo.

 • 70%
  2
  0
  7. 10. 2018
  Chimpanzee21 (3841 bodů)

  Musím uznat, že jsem velice mile překvapen. Příběh filmu a odloučení od spidermana se opravdu povedlo. Tom Hardy předvádí opravdu skvělý herecký výkon a krásně propracované efekty tomu dodávají úžasný vizuální zážitek. Abych jen nechválil, tak lidem ze sony očividně nic neříká fyzika, a když už neplatí na venoma a jeho okolí, tak by mohla platit alespoň na věci, které s ním nemají nic společného. Taky ve filmu bylo pár funkčnostních chyb, ale ty se dají odpustit.

 • 65%
  0
  0
  7. 5. 2019
  rkotvald (3158 bodů)

  vystříhat 40m filmu a udělat z Venoma dětskou pohádku, co nemá nic, vypadá jak z roku 2000 a jediná pozitivní věc na ni je Hardy. Stříhání je vidět na každé třetí scéně a já doufám, že časem vyjde nějaká extended verze, co by tomu mohla aspoň částečně zachránit určitou důstojnost. Takhle to vypadá strašně a je zcela jasné, že chybí důležité scény (Tom Hardy prohlásil, že jeho nejoblíbenější scéna byla jednoduše vystřihnuta jako další více než půlhodina filmu), první půl hodiny je utrpení, souboje vypadají hůř jak od Snydera a celkově to působí jako 100 mega vyhozených oknem. A že v after credits uvidím 10 minut z jiného Sony filmu, to je ještě zoufalejší. Tohle se Sony těžce nepovedlo. Ale tak co od nich čekat. Snad už jen to, že krach a odkoupení je asi blízko. 55%. btw proč byly všechny exploze a oheň modré?

 • 65%
  0
  0
  11. 3. 2019
  Mikik4444 (3076 bodů)

  Myslím, že je to celé super, jen já už jsem na to starý kmet.

 • 55%
  1
  0
  24. 12. 2018
  Martrix (2552 bodů)

  Na adresu Venoma se dá k dnešnímu dni sesbírat vcelku slušná porce kritiky. Blbej scénář(konání většiny postav nedává smysl), slabej záporák(neznámý Ind), hloupý(žádný dobrý) hlášky, málo(žádná) krve, přehrávající(zralý na zlatou malinu) Hardy, nic moc CGI (digičmáranice v kombinaci s mizerným střihem) ... . ANO, všechny ty výtky, mají svoje opodstatnění. A ano, kdyby měl Reynolds bráchu a někdo sepsal pořádný dialogy, nebo kdyby producenti Venoma zeRkovatěli, byla by to "guilty pleasure" roku. Takto je to ale celé takové nedomrlé, potenciál nevyužívající a nevýrazně působící skorobéčko. Z těch výtek, mi asi nejvíc vadil Hardy, který se pro roli Eddieho vůbec nehodí a jehož toporné herectví bolelo tak moc, že jen za to by měl Venom ten eRkový rating dostat. Taky je škoda, že se tvůrci nebyli schopni rozhodnout, jestli pojmou Venoma jako komixový, lehce přepálený film pro náctky, nebo sci-fi horor, pro který bych hlasoval já. V tomto ohledu mi Venom připomíná druhý Jurský svět...žánrově nekonzistentní směska akce, hororu a sci-fi. Ale ve finále to zase takový průšvih není...venku je dost škaredě na to, aby člověk těch 112 minut. obětoval bez lítosti.

 • 55%
  0
  0
  30. 11. 2018
  Blackhand47XD (2227 bodů)

  Tak jsem se konečně odhodlal a na Véňu se podíval. No, není to tak příšerné jak jsem čekal, ale pořád je to velká slabota. Film pořádně neví, jaký žánr by chtěl vlastně představovat, takže tu chvíli máme drama, chvíli jakože horor a na řadu přijde i béčková akční honička. Vztah mezi Venomem a Eddiem je prokreslený pěkně, ale ty hlášky jsou opravdu předpubertální. Obě postavy jsou navíc vykresleny jako šílení looseři, kteří se hledali, což možná jako zápletka pro film může fungovat, ale představoval jsem si to jinak. Záporák klasicky o ničem, finální souboj se vás snaží uspat a potitulková scéna sice uvádí na scénu všemi oblíbenou postavu, která tu však vypadá jako Levák Bob. Třeba pokračování dopadne lépe, ale z tohohle univerza jinak nejsem nijak nadšený. 55%

 • 65%
  0
  0
  29. 4. 2019
  Vurhor (2017 bodů)

  Musím říct, že vidět Toma Hardyho v jiné roli než hustýho tvrďáka, který se furt tváří jako kdyby mu spadly hračky do kanálu, bylo fakt poněkud zvláštní a nezvyklé. Ale potvrdilo mi to jednu věc - ten týpek prostě umí hrát, marný platný. Samotný Venom je však celkem generická a ne příliš poutavá akční jízda, která si půjčuje hodně věcí z mnohem lepšího snímku Upgrade, ovšem postrádá, podobně jako ten příšerný nový Predátor, nějaké to napětí a divácké sblížení se s postavami. Doufal jsem, že film nabídne více morálních roztržek mezi Hardyho charakterem a samotným Venomem, který, k mému zklamání, nebyl tak zlý, jak jsem si přál. Ti dva spolu ale po většinu času, byť to je celkem zábavné, spolupracují v relativním souladu. Jo, na fóry a pár akčních scén je to dobrý, ale film se tím podle mého názoru připravil o dost dobrou příležitost udělat ze sebe něco lepšího, v rámci onoho potenciálního morálního/etického konfliktu, než jen bezduchou a jednoduchou akční jízdu. Ve výsledku je Venom snadno zapomenutelná blbina, která rozhodně pobaví, ale za pár hodin člověk zapomene, že to vlastně vůbec viděl. Ani ten šikovný Hardy to bohužel moc nezachraňuje. Chjo...

 • 75%
  0
  0
  29. 11. 2018
  Reacherjack2016 (1744 bodů)

  Film se moc líbil. Nejvíce se mi líbilo, že tvůrci spojili komedii a akci. Tom Hardy a Venom se nádherně doplňují. Zároveň mě velice překvapil na konci Woody Harrelson. Už podle trialeru jsem věděl, že se ten film povede, ale v kině mě překvapil ještě víc než jsem čekal. Filmu dávám 80%.

 • 60%
  0
  0
  14. 5. 2019
  Pajmen (1196 bodů)

  Jeden z temnějších filmů ze světa superhrdinů, v hlavní roli je ale antihrdina. Venom je ztělesněním závislostí na věcech, které nám pomáhají utéct z reality do "lepšího" světa a ukazuje se, jak je těžké se takových závislostí zbavit. Tom Hardy předvedl jako vždy nadstandardní výkon.

 • 90%
  0
  0
  14. 5. 2019
  brcolka (1041 bodů)

  Prý film o anti hrdinovi a ono z toho vyleze kladas jako prase i když se nechoval úplně správně. Venom je velmi vtipný a to spojení s lidským symbiontem je super. Hlavně se mi obrovsky líbí ten netradiční model hrdinství. Skvělý Hardy a hezké efekty a vtip

 • 60%
  0
  0
  23. 8. 2019
  lukasopicasso (889 bodů)

  Po všech těch negativních reakcích mi to nepřišlo tak hrozné, jak jsem se obával. Je to mišmaš všeho možného a zase jednou je zde vidět velký zásah studia, který poznáte jednoduše tím, že každou třetí scénu máte pocit, že se vynechala část děje, a tak ty scény k sobě často vůbec nesedí. Sony bych vážně přál, aby našlo odvahu k natočení drsného a nekompromisního eRka, jak před pár lety našli Foxové. Zatím se ale musíme spokojit s kupou špatných rozhodnutí, která pravděpodobně pohřbila další šanci na úspěšnou komiksovou sérii. Bojím se, že Venoma postihne stejný osud jako tři roky starou Fantastickou čtyřku a stane se díky totálnímu sestřelení kritiků komerčním failem a za rok si na něj už nikdo ani nevzpomene. Ale dle mého názoru házet Venoma s F4 do jednoho pytle je dost nespravedlivé, protože marvelácký antihrdina i přes značnou absenci mnoha minut drží jednoznačně více pohromadě. Bohužel se díky tomuto značnému prostříhání nevyhneme spoustě wtf momentům a nelogickému a zbytečně uspěchanému přerodu Venoma v obyčejného superhrdinu. Když si to prostě scénář vyžaduje, tak se holt nedá nic dělat… Ale stojím si za tím, že si Venom rozhodně nezaslouží stejné nebo nižší hodnocení jak F4, Liga spravedlnosti, Sebevražedný oddíl nebo letošní Predátor, jenž studia domrvila vskutku kolosálně. Hardy mi navíc přes veškerou kritiku přišel v pohodě. Bylo víceméně osvěžující ho vidět zase v jiné herecké poloze než v jeho obvykle prkenném civění do prázdna. Kromě druhé potitulkové scény mě tu tedy vyloženě nic neotrávilo a překvapivě mi to celé rychle uteklo. Pro příště (pokud nějaké bude) bych ale poprosil výraznějšího záporaka a přehlednější finální akci. Děkuji. 6/10

 • 85%
  0
  0
  28. 10. 2018
  Dootys (832 bodů)

  Vůbec jsem neměla v plánu na Venoma jít, absolutně mě to nelákalo. Po pozitivních ohlasech kamarádů jsem si ale řekla, že jako správný Marvel fanoušek, bych na něj měla jít. A vůbec nelituju. Jak jsem neměla žádné očekávání, tak mě film neuvěřitelně překvapil. Bavila jsem se celou dobu a téměř dvě hodiny utekly strašně rychle. Hardy je skvělej herec a jeho 'vztah' a souhra s Venomem byly úžasný. Co mi vadilo, byl trochu zdlouhavý začátek, který mohli možná zkrátit a dopřát nám víc Eddie/Venom slovních přestřelek. Také finální digitální bitka nebyla žádná pastva pro oči, protože sledovat jak se míchají dva nasraný asfalty není zrovna dvakrát napínavý. Jak říká plno lidí, filmu možná také trochu uškodilo že snížili rating, absence krve při násilných scénách tomu ubírala na vážnosti. Ale celkově jsem byla opravdu mile potěšena a nemůžu jinak než hodnotit kladně a film vřele doporučit :)

 • 75%
  3
  0
  5. 10. 2018
  PRINC180 (817 bodů)

  Jen stará rašple Spáčilová napsala a dala hodnocení recenze na Venoma 40% a tím mě nakrkla proč ji nedají do blázince vždyť na těchto filmech nevyrostla myslím na ochranné známce " Marvel " ale vyrostla na socialistické ideologii.Mě se film líbil a Tom Hardy podal velice dobrý výkon ,film má skvěkou atmosféru a vizuální a zvukové efekty pro fanoušky MARVELU je to dobrý film ano má to své mouchy ale to vše nahradí režie a výkony herců. Venom je dobré dílko.Za mě 75%.

 • 75%
  0
  0
  7. 5. 2019
  EXpenzza (747 bodů)

  Tady je hodně věcí špatně. Počínaje odbytým a nefunkčním scénářem, příšernými dialogy i bez logičností děje, konče mizernou akcí a herci, co nevědí, proč se proboha upsali takové patlanině. Filmu hodně ubližuje mizerný dabing, ale i tak se jedná o naivní nelogickou pohádku plnou lapsů, která spíše působí jako z kresleného filmu, kde se tolik na kvalitu nehraje. Místy, ale baví a překvapuje tím o jak nevyužitý potenciál vlastně jde. Slovní výměny mezi Hardym a jeho mimozemským kamarádem mě asi bavily nejvíce a je škoda, že jsme si jejich symbiózy v reálném životě mimo hlavní linku nemohli více užít.

 • 65%
  2
  0
  6. 10. 2018
  darth vader (714 bodů)

  Musim uznat ze jsem tento výsledek jsem opravdu nečekal. Na to že se v podstatě jedná o další marvelovku, tak se Tom Hardy s jeho postavou ,,kamarádského” mimozemského vetřelce docela ukázal. Dokonce jsem se i zasmál. Sice nevím jestli to tak ve filmu bylo myšleno nebo jsem se smál nesmyslnostem jako takovým. Koneckonců film mě bavil jak z hereckého tak i ze scénaristického hlediska

 • 85%
  3
  0
  5. 10. 2018
  Vildolf (567 bodů)

  Geniální a vtipný film. Tečka. Konec. Teda kromě výjimek.

 • 60%
  0
  0
  14. 5. 2019
  uge (549 bodů)

  Když jsem na to šel jsem měl jsem smíšené recenze z okolí, moc jsem nečekal a proto jsme byl velmi mile překvapen. Taková pohodová oddechovka na večer. Tom Hardy je super. Nesmí v tom hledat ale více. Vizuál v pohodě, sem tam vtip. Hlavní enemy trochu nuda.

 • 85%
  0
  0
  14. 5. 2019
  Fricino (458 bodů)

  Dvěma slovy klasický Marvel, nic víc nic míň, takže fanoušci Marvelovek budou spokojení, včetně mě. O Venoma jsem se nikdy nezajímal, takže nevím jestli si původ upravili či nikoliv, ale mimozemský organismus je dobré vysvětlení. Ve filmu je dost akce a příběh je poutavý, takže film nenudí. Sem tam se objeví i nějaký vtípek a samozřejmě nesmí chybět nervy drásající poslední sekundy před katastrofou a heroické obětování. PS: Určitě se vyplatí počkat si na druhou potitulkovku, je dost vtipná.

 • 80%
  1
  0
  28. 1. 2019
  lukas-juras (426 bodů)

  Venoma jsem si zamiloval až na samém konci v obchodě u paní Tchanové. Ale zpět na začátek.
  Popravdě celý snímek, mě obrovsky vytáčel velice špatný dabing Anne. Naopak hercky brilantní Tom vás dostane! V prvních 45 minutách se ve filmu v zásadě nic neděje. Balanc mezi dramatem a komedií je ale vcelku únosně vyvážen. Nesouhlasím s tím, že film neví co nabídnout dřívě. Co byste čekali od snímku, kde se pohybující mimozemský organismus (symbiont), podobný spidermanově černé verzi, snaží najít svého hostitele. Zajisté, jeden velký mumraj! Který je ovšem kvalitně zpracován a tak i v mnohém ,,bordelu" se máte šanci chytit! Mnohdy infantilní dialogy a hlášky mezi Venomem a Eddiem jsou naprostá trefa do černého.

  • Tom Hardy
  • načasování a kadence humoru
  • styl a typ humoru
  • CZ dabing Anne
  • prvních 45 minut je to hlemýžď skoro bez chuti a zápachu
  • PG13
 • 75%
  1
  0
  5. 10. 2018
  malcolm (145 bodů)

  Vlastně jsem překvapen. Smál jsem se na místech na kterých jsem měl i neměl. Tím pádem mě to vyhovovalo. Scénář llehce nedotažený, trocha logiky chyběla, ale to u těchto filmů je asi noirmální. Mělo to takový styl osmdesátek, jako by ten film už byl starý. Odlehčenost mě vyhovovala.

  • Tom Hardy
  • 95%
   7
   0
   5. 10. 2018
   TheRock1629 (104 bodů)

   Poprvé snad v mém filmovo-fanouškovském životě musím zásadně nesouhlasit se zámořskou kritikou k Venomu.
   Film je kvalitní řemeslné dílo od Rubena Fleischera(Zombieland) který do něj dal hodně ze svého osobitého stylu ale snímku to vůbec nevadí ba naopak funguje to! Po dlouhé době jsem se u filmu nenudil ani na chvíli díky již zmíněného odlehčeného stylu režiséra. Film přináší zábavu, lásku, nadupanou akci se skvělými efekty, a hromadu (anti)hrdinských emocí a momentů kdy opravdu jen zíráte s otevřenou pusou jak vše dobře a kvalitně zapadá! Po vizuálních a zvukových efektech je to jeden z dalších snímků u kterých prostě řeknu pastva pro oči a když už mluvím o těchto efektech tak se klaním lidem z efektů za skvělé zpracování vizualizace přímo Venoma jenž je opravdu perfektně detailně zpracován a skvěle připomíná komiksovou předlohu. Nemohu také jinak než vychválit Toma Hardyho za jako vždy skvělý herecký výkon, skvěle se zhostil role Eddieho Brocka a pojal ho svým klasickým "Hardyovským" stylem se špetkou nabitého humoru a co se týče Hardyho jako Venoma (resp.hlasu) prostě úžasný jak pro každou roli mění barvu a tón hlasu jako kdyby byl jeho hlas samotnou hvězdou a to dokazuje i v roli Venoma. Co se týče celkového castingu mohu s klidem říct že skvělý, celý casting hraje své role uvěřitelně a baví avšak Tom Hardy prostě svým nadvýkonem všechny převyšuje. Co se týče hudby kterou složil Ludwig Gorranson(Black Panther) tak je přesně tak temná a zároveň s hrdinnými tématy v jaké jsem snad ani nedoufal, hudba nadchne skvělými výraznými tóny i jemnou tóninou, nejednou jsem se za celý film přistihl že jsem měl až husí kůži z tak dobře odvedené práce na hudbě od Ludwiga Goranssona(soundtrack vřele doporučuji!).
   K závěru bych dodal že snímek se opravdu povedl(nechápu na co kritici koukali), baví od začátku dokonce, spousta dechberoucích momentů, jediné co snímku vytýkám je to že nebyl mládeží nepřístupný, chápu že se studio SONY snaží vytřískat každý halíř ze svých filmů a to i díky PG-R13 ale zrovna u Venoma měli zariskovat a dát ho od 18 aby mohla být hromada krve, sexu a sprostých slov což by snímek měl obsahovat aby byl skutečně věrný předloze!

   Nezbývá než vás ujistit že Venom rozhodně stojí za návštěvu kina, já sám jdu hned o víkendu podruhé od dnešní premiéry.

   Tak bacha na symbionty z vesmíru aby se z vás nestal...

   VENOM

   Mé hodnocení: 9.5/10
   #VENOM

  • 80%
   0
   0
   14. 5. 2019
   Lilinka (77 bodů)

   Doufám a tímto i prosím tvůrce, ať vzniknou další filmem a pokud možno v přístupnosti R. Venomovi by slušelo brodit se v krvi a trhat končetiny. Hardymu role sedla a ráda bych ho v ní viděla znovu. Bavila jsem se a i přes průměrné recenze si dovolím tvrdit, že film není vůbec špatný.

  • 70%
   0
   0
   14. 5. 2019
   darinn5 (77 bodů)

   Hodně dobrý sci-fi komikcový filmeček, další z řady (a zase úspěšný) Marvelovských adaptací. Je zde samozřejmě hodně digitálních triků, soubojů, zvratů, dost humoru atd. Trochu problém je ve zpracování pro PG13, ale slušelo by mu spíš Rkové provedení. Takhle je to trochu na půl cesty. Film hodně stojí na Tom Hardym, jeho výkon je jistý, kvalitní. Jsem hodně zvědavý na pokračování tohoto směru.

  • 70%
   0
   0
   14. 5. 2019
   Zoompie (72 bodů)

   Můj oblíbený herec opět v roli, ve které jsme ho ještě neviděli. Tom jako reportér na mě nepůsobil moc přesvědčivě, ale když toto pominu, tak jeho herecký výkon byl fajn. Akční scény v první polovině filmu byly super, ke konci to už byl trochu patos. Ale jinak mě to moc bavilo.

  • 50%
   1
   0
   28. 10. 2018
   jiri-kovac (63 bodů)

   Scénář je mizerný, asi 45 minut jsem se v kině totálně nudil a čekal co se vlastně stane... Nudný život Eddieho, který vlastně vůbec nikoho nezajímá. Dále se k tomu přidává nevýrazný záporák a totálně nudný záporák, na konci filmu se všechno semele dohromady a vznikne z toho nějaká smíchanina dvou parazitů, kteří vlastně ani vůbec neví proč do jejich těl vlezly.

   Pokud jste fanda MCU tak jako já, tak ten film prostě musíte vidět

   Shrnutí:
   - Nevýrazný záporák
   - Nezvládnutý střih
   - Přítelkyně Eddieho Brocka
   - Pokulhávající scénář

   + Akční scény
   + Tom Hardy a Venom jež zachraňují tento ubohý snímek
   + Venomův český dabing a anglický dabing
   + Interakce Venoma s Tomem

   Viděno ve 4Dx 3D Dabing, 4Dx 3D Titulky
   Pokud nejdete na 4Dx 3D, tak přicházíte asi tak o 50% akčních zážitků.


   Finální verdikt: Nemohu doporučit ani nedoporučit

   Celkově: Znovu opakuji pokud jste fanoušek Marvelu a Toma Hardyho, tak šup do Kina! Pokud ovšem ne, nevyplatí se na tento ubohý snímek chodit. Ale vlastně který debil by na ten film chodil když není fanouškem MCU...

   VŠE JE BRÁNO Z POHLEDU RECENZETA, NIKOLIV FANOUŠKA MCU

  • 40%
   0
   0
   21. 3. 2019

   Scénář je mizerný, asi 45 minut jsem se v kině totálně nudil a čekal co se vlastně stane... Nudný život Eddieho, který vlastně vůbec nikoho nezajímá. Dále se k tomu přidává nevýrazný záporák a totálně nudný záporák, na konci filmu se všechno semele dohromady a vznikne z toho nějaká smíchanina dvou parazitů, kteří vlastně ani vůbec neví proč do jejich těl vlezly.

  1 2 dalsi posledni

  Hodnocení a recenze Venom

  77 58 ?
  jak hlasovat?
  • dominik11 100%
  • JosefTomas 70%
  • miroslav-jirak 100%
  • LychorindaG 95%
  • Reacherjack2016 75%
  • Mrykodaj 75%
  • aquiver 40%
  • Svany 75%
  • josef-gregor 75%
  • BroOo420 80%
  všechna hodnocení (208)

  V žebříčcích uživatelů

  3. místo z 14 v žebříčku uživatele LaAbejaLoca
  4. místo z 15 v žebříčku uživatele airlibra
  8. místo z 22 v žebříčku uživatele Adelas213
  57. místo z 88 v žebříčku uživatele homedo