Tiger King: Murder, Mayhem and Madness (USA)
« další názvy »
USA USA
45 minut

Žánry

:
Dokumentární, Krimi

Obsah

:
Ve skutečném příběhu nájemné vraždy se chování majitele zoo vymkne kontrole. Podsvětí chovu velkých kočkovitých šelem je navíc plné výstředních postav. (Netflix)

Režie

:
Rebecca Chaiklin Eric Goode

Herci

:
Rick Kirkham Joe Exotic Carole Baskin Bhagavan Antle Eric Goode ...

Podívej se na Pán tygrů online!

Jste na stránce seriálu Pán tygrů. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou seriály hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily seriálů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o seriálu Pán tygrů myslíte! K 7. prosinci 2021 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27817 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Pán tygrů


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 80%
  0
  0
  31. 8. 2020
  rkotvald (3156 bodů)

  Šílený detailní pohled do šíleného světa amerických soukromých ZOO, které se chvástají ochranou zvířat, aby ale veškeré své prostředky investovali na boj proti sobě a propagaci své image. Takže ve výsledku filmu, stejně jako ve skutečnosti je i tento dokumentem náhledu do boje a duší lidí, kteří se postupně, minutu za minutou více a více propadají do temnoty. Joe Exotic je toho zářným příkladem, ale není sám. Je to exhibice odpadní stoky v níž se tu a tam objeví ostrovy normálnosti. Lépe to popsat nejde. Dokument je navíc velice detailní v zobrazování toho, co chce divákovi sdělit a za to si zaslouží pochvalu. Doporučuji ke zhlédnutí i těm, kteří nemusí přírodovědné dokumenty, protože o zvířatech to není. Naopak nedoporučuji snímek pro ty jedince, kteří od toho právě přírodovědný prvek čekají. Ne, nedostanete ho. Dostanete sobce kteří dělají ostudu lidskému druhu.

 • 55%
  0
  0
  4. 8. 2020
  Tomas_313 (1167 bodů)

  V mohutné popularitě série se smutně zrcadlí náš současný, z kloubů vymknutý stav. Očividně nesprávné, ba přímo zlé a kruté chování hlavních „hvězd“ přijímáme většinou nekriticky jako pouhý zdroj zábavy, přičemž tvůrci, jak bylo tematizováno výše, takový postoj podporují. Nijak sice dotyčné osoby neadorují, namísto palčivějších témat ale věnují pozornost právě jim. Po dobu pěti let mapují a tak podporují žabomyší války šmejdů a grázlů, kterým namísto trestu dopřávají satisfakci v podobě slávy a publicity. A my celý ten tyátr se zaujetím sledujeme a jen přemítáme, kdo ze slavných herců by měl v připravovaném filmu aktéry ztvárnit.

  Na inscenovanou hru lží a přetvářek upozorňuje již svižná skladba od Edvarda Griega Ve sluji Krále hor v traileru. Názvem je ovšem mnohem přiléhavější Smetanův Tanec komediantů.

 • 100%
  0
  0
  31. 7. 2020

  Tak tenhle seroš o sedmi dílech jsme dali za dva večery. Za prvé milujeme kočky a za další - tolik absurdností okolo jednoho gaye co má vytetované oční linky, blond jágra na hlavě a navíc zpívá jako king se jen tak nevidí. Strašná škoda že momentálně sedí, kdyby nebyl trouba a věnoval se kočkám a dělal hudbu mohli jsme o něm slyšet v jiném scénáři. Je nám ho fakt líto, myslím že to je takový trouba že tam sedí nevině... Jestli chcete vidět několik šokujících lidí v jednom příběhu nesmíte si toto nechat ujít. A teď šup na youtube a pustit si písničku :-D : Joe Exotic : Isaw a tiger

Hodnocení a recenze Pán tygrů

79 63 ?
jak hlasovat?
 • dav.bal 80%
 • Brenan88 80%
 • rkotvald 80%
 • Tomas_313 55%
 • stepanka-stefi-kostkova 100%
všechna hodnocení (5)