Pán tygrů
Komentáře

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 55%
  0
  0
  4. 8. 2020
  Tomas_313 (1160 bodů)

  V mohutné popularitě série se smutně zrcadlí náš současný, z kloubů vymknutý stav. Očividně nesprávné, ba přímo zlé a kruté chování hlavních „hvězd“ přijímáme většinou nekriticky jako pouhý zdroj zábavy, přičemž tvůrci, jak bylo tematizováno výše, takový postoj podporují. Nijak sice dotyčné osoby neadorují, namísto palčivějších témat ale věnují pozornost právě jim. Po dobu pěti let mapují a tak podporují žabomyší války šmejdů a grázlů, kterým namísto trestu dopřávají satisfakci v podobě slávy a publicity. A my celý ten tyátr se zaujetím sledujeme a jen přemítáme, kdo ze slavných herců by měl v připravovaném filmu aktéry ztvárnit.

  Na inscenovanou hru lží a přetvářek upozorňuje již svižná skladba od Edvarda Griega Ve sluji Krále hor v traileru. Názvem je ovšem mnohem přiléhavější Smetanův Tanec komediantů.

 • 100%
  0
  0
  31. 7. 2020

  Tak tenhle seroš o sedmi dílech jsme dali za dva večery. Za prvé milujeme kočky a za další - tolik absurdností okolo jednoho gaye co má vytetované oční linky, blond jágra na hlavě a navíc zpívá jako king se jen tak nevidí. Strašná škoda že momentálně sedí, kdyby nebyl trouba a věnoval se kočkám a dělal hudbu mohli jsme o něm slyšet v jiném scénáři. Je nám ho fakt líto, myslím že to je takový trouba že tam sedí nevině... Jestli chcete vidět několik šokujících lidí v jednom příběhu nesmíte si toto nechat ujít. A teď šup na youtube a pustit si písničku :-D : Joe Exotic : Isaw a tiger

78 63 ?
jak hlasovat?
 • Tomas_313 55%
 • stepanka-stefi-kostkova 100%
všechna hodnocení (2)