Mission: Impossible 6 (USA, pracovní název)
« další názvy »
USA USA
147 minut

Žánry

:
Akční, Dobrodružný, Thriller

Obsah

:
Ethan Hunt si vždycky vybíral nesplnitelné mise. Pokaždé v nich uspěl, okolnostem navzdory. Na začátku tohoto příběhu však čelí úplně nové situaci. Něco více »« méně

Režie

:
Christopher McQuarrie

Scénář

:
Christopher McQuarrie Bruce Geller

Herci

:
Tom Cruise Henry Cavill Ving Rhames Simon Pegg Rebecca Ferguson ...
Premiéra: 2. 8. 2018
Distributor: Cinemart
Přístupnost: MP-12

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 90%
  4
  0
  18. 8. 2018
  Brenan88 (38019 bodů)

  Mission: Impossible - Fallout je "prozatím" nejlepším dílem série,který se sice nese v podobném duchu jako Národ grázlu,ale vše posunul o kus dál. Tom Cruise je výborný a od prvního dílu jakoby vůbec nezestárl. Navíc spojení Cruise - McQuarrie je zárukou jistoty a kvality. Příběh je výborný a není v něm nouze o převleky,různé technické vychytávky,napětí,ale hlavně o prvotřídní dech beroucí akci. Právě akce je stěžejním bodem celého snímku. Je jí zde opravdu hodně,ale to rozhodně není na škodu,protože vše do sebe velmi dobře zapadá a je navíc přehledně natočená. Z herců bych vypíchl "novice" Cavilla,kterému role a knírek na výbornou sedla. Suma sumárum jsem nadmíru spokojený a s napětím vyhlížím další díl,nebo minimálně společný počin Cruise - McQuarrie.

 • 95%
  1
  1
  6. 8. 2018
  Sheldon (12304 bodů)

  Fallout je nejlepším filmem celé série, má komplexní scénář, je plný nečekaných zvratů a zároveň je to pořád ta stará dobrá Mission Impossible, kterou máme rádi. Sice ubylo trochu humoru, ale je tu spousta akce a je moc milé vidět, že to není úplně digitální jak je nyní u drahých filmů zvykem. Připomínám, že má tento film rozpočet 175 milionů dolarů!

 • 90%
  2
  1
  30. 7. 2018
  lamps (12089 bodů)

  Pořád to není tak scénáristicky vypilované jako trilogie o Bourneovi a Ethan Hunt začíná občas příliš béčkovitě ignorovat fyzikální zákony, ale na to se s prominutím můžu z vysoka vysráti, neboť MI6 je přesto asi nejzábavnější špionážní akčňák, jaký kdy vznikl. Je tam osudovost, je tam nepředvídatelnost a je tam dokonale drzé a suverénně vypointovávané podněcování zvědavosti (jehož rytmus je před zlomovým odhalením přímo ďábelský), ale zároveň nechybí strhující akční orgie podávané s potřebným nadhledem a vždy citlivě vloženou hláškou. Není to revoluce žánru, je to čirá pocta tradicím špionážního filmu, náramně přizpůsobená současnému trendu a akčnímu drivu velkých blockbusterů a současně chytře rozvíjející fikční svět a zajetá vyprávěcí i formální pravidla vlastní série. Není to kvalitnější než pětka, která lépe zvládla skloubení akce se spikleneckými konverzačními zvraty, je to ale bezpochyby příkladný prototyp technických možností současného blockbusteru, který má plynový pedál nonstop na podlaze a vyprávěním je pevně zakotven v osvědčených staromilných vzorcích. Více možná po další nutné návštěvě kina.

 • 85%
  2
  0
  5. 8. 2018
  JosefTomas (5667 bodů)

  Fallout se těžko hodnotí. Na jedné straně tu máme naprosto úžasné akční scény, kterých je ve filmu dost a Toma Cruise, který je skutečně sám dělá. Na té druhé tu je ale slabší scénář, který tu je jen a čistě pro to, aby se potom mohla udělat nějaká boží akční scéna a také, což mě docela zamrzelo, předvídatelnost zvratů. Pokud tedy máte něco nakoukané, určitě většinu prokouknete (já třeba přišel na všechny a na jeden z poloviny). Naštěstí McQuarrie drží tempo po celou dobu a i akci zvládá naprosto s přehledem, jen by to chtělo vypilovat scénář a trochu kameru. Scény jsou sice nasvíceny opravdu mistrně, o tom žádná, jenže občas se kameramanovi nepodařilo správně doostřit některé momenty, což může trochu rušit (třeba jako mě). Jinak je ale další M:I naprosto úžasný a pokud to takhle půjde dál, jednou jí tu 100dám, jen to asi bude až za dva tři díly.

 • 70%
  1
  0
  22. 9. 2018
  Tom Hardy (4206 bodů)

  Týmová hra tentokrát ustupuje, aby si mohl Ethan Hunt "vyžrat" svůj zatím největší přešlap. Šlape to skvěle, má to sexy lokace i herečky, akce je dech beroucí (v rámci kontaktních soubojů rovnou nastavuje sérii úplně nový strop) a scénář dává, minimálně v rámci nastavených pravidel a v minulosti rozjetých linek, smysl. Jenom moc nerozumím tomu, proč tvůrci hráli s tak otevřenými kartami v případě postavy Henryho Cavilla. Fakticky ale nejde Falloutu skoro nic vyčíst. Jenže... na můj vkus už to byl trochu moc Bond a málo Mission: Impossible. A to mi pocitově tenhle film řadí za jedničku, trojku, čtyřku i pětku. I když by si vzhledem ke svým řemeslným kvalitám a Cruiseově nasazení zasloužil být podstatně výše.

 • 50%
  0
  0
  10. 8. 2018
  Petrson (3488 bodů)

  Pro pobavení, pro zasmání, pro nezranitelnost. Nejen Cruize je asi komiksový hrdina, který přežije úplně vše, ale takových filmů je více. Tady je Tom prostě opět absolutně nezranitelný Úžasňák. Prakticky jedete 147 minut na motorce, v autě, nebo letíte helikoptérou. Případně přespurtujete finišmenským způsobem Londýn bez problémů. Zbytek je o karate a jiných bojových umění. No a samozřejmě kdokoliv může být díky maskám kdokoliv. Myslím, že Hunt patří definitivně mezi Avengers, který si to tentokráte rozdává se Supermanem. Doslova a do písmene.

  • akce a absulutní nadsázka
  • scénář, vždy se něco vymyslí
 • 65%
  0
  1
  23. 8. 2018
  rkotvald (3061 bodů)

  To nejlepší z trojky a pětky + subjektivní vyprávění z jedničky + dokonalé akční scény. Fallout opravdu připomene všechny předchozí díly (s výjimkou dvojky, díkybohu) a zároveň staré dobré špionážní filmy. Masakr. Vrcholné atrakce dýchají opravdovostí a je na nich hrozně moc znát, že se nenatáčely před zeleným plátnem. Definování dvou "rivalů", jako skalpel a kladivo je neskutečně sexy a tempo přímo ďábelské. Posledních třicet minut, kdy se křížovými střihy skáče mezi třemi prostory je jako to nejlepší od Nolana, a v samotném finále šponuje napětí až na měsíc. Díky subjektivnímu vyprávění pak skvěle zafunguje i finální moment s bílým světlem (vážně jsem asi na vteřinu ztuhnul a uvěřil, že to nestihl). O něco přízemnější trojku mám z osobních a subjektivních důvodů raději, ale Fallout je veliká žánrová událost, kterou by bylo chyba nezastihnout v kině.

 • 90%
  0
  0
  29. 11. 2018
  Reacherjack2016 (528 bodů)

  Za mě nejlepší díl ze série. Tom Cruise zase dokázal, že i ve svém pokročilém věku dokáže udělat jeden z nejlepších akčních filmů všech dob. Tom Cruise a Simon Pegg jsou super dvojka a tento film ukázal jejich super spolupráci. Jsem rád, že v českém znění jsem mohl slyšet Pavla Vondru. Filmu dávám 90%.

78 85 ?
 • Bonny4 75%
 • leafroller 85%
 • king-kurt 70%
 • premek-mirka 100%
 • homedo 75%
 • wodmint 90%
 • HugoBoss 80%
 • Blatouch72 65%
 • RoCo 75%
 • Votag 95%
všechna hodnocení (71)
jak hlasovat?
Sdílet tuto stránku:

Partneři: